Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Zvýšení energie, Vitalita, Snížení stresu - Vyzkoušejte Ashwagandha BIO - ašvagandha - cena, tablety, prodej

Přidáno: 18.09.2018

Zázračný všelék jménem Ashwagandha - cena, recenze, prodej 

Léčba deprese, úzkosti, problémů se spánkem, únavy, bolesti kloubů, nízké libidoAshwagandha, jedna z nejsilnějších bylin v léčebném systému zvaném Ayurveda, se od dávných dob používá na širokou škálu zdravotních potíží.  Je nejznámější pro své obnovovací a omlazující přednosti a taky na zvýšení energie, vitality a odstranění stresu. V sanskrtu Ashwagandha znamená "vůně koně", což naznačuje, že bylinka může přinést vitalitu, zvýšení energie a sílu hřebce. Tento název si rostlina zasloužila i tím, že její kořen má zápach připomínající koňský pot.

 

Tradičně je Ashwagandha používána jako nervové tonikum a adaptogen - činidlo na snížení stresu a zvýšení energie, vitality, které pomáhá tělu přizpůsobit se různým emocionálním a fyzickým stresům. V Indii se Ashwagandha používá tradičně již téměř 5 000 let při různých potížích. Zmínit můžeme slabost u dětí, slabost a ztrátu zdraví ve stáří, revmatismus, zácpu, nespavost, nervové stavy, stres, bolest, zánět kloubů, parazity, hormonální nerovnováhu, a mnohem více. Pasta vyrobená z kořenového prášku aplikovaného lokálně může léčit vředy, vyrážky, a jiné podráždění kůže a infekci.

 

Ashwagandha pomáhá lidem posílit imunitní systém po nemoci, chemoterapii, nebo chirurgickém zákroku. Je to vysoce účinný prostředek na snížení zvýšených hladin kortizolu a napodobování inhibičního neurotransmiteru GABA.

 

Ashwagandha se často označuje jako "indický ženšen" kvůli svým omlazujícím vlastnostem, ačkoli botanicky, ženšen a Ashwagandha spolu nejsou nijak příbuzné.

Ashwagandha patří mezi lilkovité rostliny, stejně jako rajče nebo brambora. Jde o keř s oválnými listy a žlutými květy. Její červené ovoce má velikost rozinek. Bylina je doma v suchých regionech Indie, severní Afriky a na Středním východě a dnes se pěstuje i v mírném podnebí včetně Evropy.

 

Proč používat rostlinu Ashwagandha?


Rostlina je vhodná, pokud trpíte jakýmkoli z následujících příznaků:

• Stres

• Únava

• Obtíže při koncentraci

• Slabá paměť

• Problémy se spánkem

• Nízké libido

• Časté onemocnění

• Úzkost

• Nízká vytrvalost (duševní nebo fyzická)

• Bolest kloubů

• Neurologické problémy


 

Recenze nejlepších bylin pro ženské sexuální zdraví a výkonnost 

Ashwagandha cena na prodejŽeny se často snaží zvýšit svoje libido a sexuální touhu, ale často se stydí zeptat, jak na to. Rozhovor s lékařem o tomto tématu je pro mnohé příliš tabu. Mnohé ženy o tomto problému sice otevřeně mluví, ale nejsou ochotné začít brát syntetické léky. U takových žen by rostlinné přípravky mohly poskytnout odpověď, kterou hledají. Byliny jsou přírodní, jsou skutečně levné a dají se koupit ve většině prodejen se zdravou výživou. Přírodní ženská afrodiziaka jsou běžně používána ženami po celém světě.

Zkuste Yohimbe, kůru stromu, který pochází z Afriky, a je právem nazýván přírodní Viagrou. Rostlina slibuje posílení sexuálních a smyslových pocitů a vytrvalosti pro muže i ženy po celém světě. U žen Yohimbe zvyšuje průtok krve v ženských pohlavních orgánech a zvyšuje celkové prokrvení pohlavních orgánů. Lepší prokrvení pohlavních orgánů = více potěšení při jejich stimulaci.

 

Můžete také chtít vyzkoušet přírodní afrodiziakum v podobě rostlinných olejů, jako je jasmín a ylang ylang, které poskytují afrodiziakální a sexuální stimulaci smyslů v kombinaci s masáží. Jasmínový olej se používá k uvolnění těla a ylang ylang zvyšuje smyslovou stimulaci.

 

Zkuste také čaj z Damiany, známého ženského afrodisiaka z Ameriky. Rostlina byla používána v Mexiku po stovky let k léčbě mnoha onemocnění, ale je známá zejména pro zvýšení cirkulace a citlivost pohlavních orgánů. Bylina je účinná i na podporu zdraví hormonálních systémů.

 

Zakupte si čisté formy standardizovaného výtažku listů Damiany pro optimální výsledky. Můžete si pořídit extrakt z rostliny, nebo sušené listy, ze kterých si můžete připravit čaj. Tato rostlina vás určitě překvapí svými silnými účinky, které po jejím požití na sebe nenechají dlouho čekat. 

Nejlepší bylinky na zvýšení celkové energie 

Přírodní doplňky na zvýšeni energie a vitalitySibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus):

Sibiřský ženšen pomáhá nejen posílit imunitní systém, zmírnit zánět a zmírnit bolest, ale je také silný antioxidant a pomáhá tělu přizpůsobit se stresu (bylinky v této kategorii se nazývají adaptogeny). Sibiřský ženšen zvyšuje energii, vytrvalost, snižuje únavu a pomáhá tělu lépe využívat energii. Neváhejte a užívejte sibiřský ženšen dvakrát denně, ne příliš blízko ke spánku, protože by mohl způsobit nespavost.


POZNÁMKA: Pokud máte neregulovaný vysoký krevní tlak, je lepší vyhnout se této bylince.

 

Ashwagandha (Withania somnifera):


Ashwagandha je ayurvédská bylinka, která se dobře spojuje s Eleuthera. Stejně jako Eleuthero, Ashwagandha je adaptogen, který zmírňuje účinky stresu na nervový systém, čímž snižuje reakci na adrenalin, "bojuj nebo uteč", a tím nám ponechává více energie na každodenní použití. Pomáhá také zmírnit depresi (velký odtok energie), stabilizovat hladinu cukru v krvi a zmírnit zánět. Když tělo nevyužívá prostředky pro boj proti těmto časným stádiím onemocnění (tj záněty a problémy s hladinou cukru v krvi), pak pro nás zůstává mnoho energie volně k dispozici. Zkuste 600-1 000 mg dvakrát denně.

 

Olej z oregana (Origanum vulgare):


Někdy mohou být spící viry příčinou chronické nebo akutní únavy. Nemusíte mít žádné jiné příznaky, nebo můžete mít příznaky, které byste normálně neidentifikovali s virem: kožní vyrážky, vyrážky, nevysvětlitelné bolesti a bolestivé klouby. Čištění jater s některými detoxikačními bylinami je skvělým místem k zahájení terapie.

Naše doporučení na nejefektivnější přírodní doplňky výživy na zlepšení sexuálního života a celkové zlepšení zdraví:

1. Ashwagandha BIO prodej - Ashwagandha ve své nejčistší a nejefektivnější formě, efektivnější než syntetické léky.

 

2. Vimax Pills - s tímto přípravkem znovu získáte svou mužskou sílu.

 

3. Provestra - lepší orgasmy, lepší sexuální život, celkově lepší zdraví - seznamte se s nejlepší přírodní ženskou Viagrou.

 

Vimax Pills 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Zvýšení energie, Vitalita, Snížení stresu - Vyzkoušejte Ashwagandha BIO - ašvagandha - cena, tablety, prodej

vložit nový komentář
18.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz