Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Poruchy, podpora erekce

DISKUSE: Poruchy erekce - Léky na erektilní dysfunkci - příčiny, příznaky, léčba erekce

Léčba erektilní dysfunkce přírodní cestouKdyž jde o muže, ve společnosti se používá jedno zjevně známé tvrzení ve víceméně humorném stylu, a to takové, že když se muži postaví, rozum se zastaví. Znáte ho, že? Zasmějeme se, smích a vtipy k životu patří. Smích je léčivý a muži rádi o sexu mluví. Sex je téma, na které se neustále vedou kdejaké vtípky a narážky.

 

A opačně, co když se ale muži nepostaví? Tak to už bude znamenat nějaký ten problém navíc ... Fakta hovoří jasně, že muže postihuje impotence poměrně často, a spolu s ní i různé poruchy, které s impotencí souvisí (neboť pojem impotence zahrnuje několik faktorů současně). Je nějaký rozdíl oproti minulosti? Ano, rozdíl je v počtu. Sexuální problémy u mužů v moderní době narůstají exponenciální řadou. V Česku trpí poruchou erekce necelý milion mužů. Číslo dost velké. Najít zdravotní pomoc a léky problém nebude, způsobů účinné léčby je několik. A co vy, kterých z vás se to osobně týká? Přiložíte svou ruku k dílu?

 

Jaký je ten nejčastější mužský problém? Je jím erektilní dysfunkce, ve zkratce označována jako ED. Erektilní dysfunkce je trvalá neschopnost dosáhnout či udržet erekci. Jiným slovem se nazývá impotence. Má nepříznivý vliv na život muže a jeho partnerky.

Mezi obvyklé příznaky patří problémy se začátkem erekce a zpoždění ztopoření penisu, delší nástup erekce. Pokud není možné dosáhnout 100% ztopoření, erekce je hned zpočátku slabá a nemáte schopnost ji udržet. Dále pravidelné ochabování ztopoření, i když je pohlavní orgán stimulován.

 

Jak negativně onemocnění na člověka působí? Erektilní dysfunkce způsobuje chronický stres, pokles imunity, snižuje sebevědomí mužů, vede k pocitům neúspěšnosti a úzkosti.

 

V 80% případů trápí erektilní dysfunkce právě ty muže, kteří mají problém s cévami.


Porucha erekce může být i následkem špatného stavu psychiky, což znamená, že porucha se bude dotýkat i mladších ročníků. Ve většině případů však nejde o problém v hlavě, ale o tělesné příčiny, organickou poruchu. Většinou daný problém trápí muže kolem 45 let a dále muže s nadváhou, s vysokým cholesterolem, vysokým krevním tlakem, cukrovkáře, osoby s onemocněním kardiovaskulárního systému, onemocněními štítné žlázy a močového ústrojí. Podle odhadů trpí u diabetických pacientů poruchou erekce 35-75% mužů.

U osob s vysokou hladinou cholesterolu je predispozice k impotenci vysoká. Cholesterolové pláty cévy, které směřují do penisu, ucpou, sníží se tlak potřebný k udržení erekce. Nejvíce problémů způsobují nefunkční cévy!

 

Při nadváze se narušuje hormonální rovnováha. Produkce hormonů nemusí být dostačující a ta je potřebná k dosažení erekce.

Stres špatně ovlivňuje mužskou potenci. Nejnovějším výzkumem bylo prokázáno, že za stresem stojí více úmrtí mužů, než žen.

I chemické léky mohou být důsledkem této dysfunkce. Jedná se zejména o léčiva na depresi, nespavost, na vysoký krevní tlak, nádory, žaludeční vředy, či o léky užívané na alergie.

 

Jsou případy, kdy problémová erekce může například předznamenat i rakovinu prostaty. Když dojde k takové nepříznivé diagnóze, jakou je zmíněná rakovina prostaty, erektilní dysfunkce se ukazuje jako průvodní jev jiného vážnějšího onemocnění, někdy ED poukazuje na blížící se hrozbu infarktu myokardu. I když se erektilní dysfunkce více vyskytuje u starších mužů, bylo by vhodné zmínit, že ve většině případů se nejedná o neodvratný proces stárnutí.

 

Možnosti léčby jsou různé, např. tablety, což je ta nejzákladnější léčba. Léčba injekcemi přichází na řadu, pokud nepomáhají tablety, poměrně bolestivé injekce se vpichují do topořivých těles penisu. Další efektivní možností je implantace protéz, do penisu se zavede polotuhá nebo hydraulická protéza. Léčba rázovými vlnami do rozkroku je nejmodernější a v současné době v medicíně nejúčinnější způsob léčby. Efekt takové léčby trvá dva až tři roky.

 

Mohou pomoci v léčbě erektilní dysfunkce doplňky na bylinné bázi a přírodní afrodiziaka? Mohou být přinejmenším nápomocné, protože vám doplní potřebnou výživu ve vysoké kvalitě (která vašemu tělu jinak může chybět, ani o tom nemusíte vědět) a to bez syntetických látek a vedlejších účinků. Můžete je skloubit spolu s medicínskou léčbou.

EREKCE: Kde koupit volně prodejné tablety, léky, doplňky výživy na poruchy erekce? 

Zvýšení příjmu testosteronu, podpora sexuální vitalityStejně jako každý léčivý produkt, si léky a doplňky zakoupíte v lékárně. Můžete se poradit se svým lékárníkem a nechat si doporučit další, ať už volně prodejné léky, nebo přírodní preparáty. Nemáte čas navštívit lékárnu, nebo se spíše ostýcháte utíkat do lékárny a ptát se na "něco zázračného" na erekci a věci s tím související? Pokud ano, proveďte objednávku a koupi anonymně přes internet, kde vám nikdo nebude stát a dýchat za zády v lékárně.

 

Pozitivních vlastností doplňků na přírodní bázi je několik. Neobsahují syntetické látky podobně, jako léky. Nevykazují nežádoucí vedlejší účinky. Přírodní doplňky obsahují nejčistší složky. Organismus z nich dokáže vytěžit více potřebných vlastností, protože mají vysokou biologickou dostupnost. Jejich vysoká účinnost zaručuje potřebné zvýšení testosteronu.


Užívat preparáty můžete samostatně. Můžete je využít k jinému způsobu léčby, nebo jako podpůrnou léčbu. Pokud máte nasazenou léčbu, jistější bude, když se poradíte s lékařem, protože bude vhodné užívat doplňkové preparáty.

 

Při koupi produktu si zvažte cenu, zavádět by vás mohla podezřele nízká cena a nemusela by odpovídat účinkům produktu. Někdy je lépe si za ověřený výrobek a kvalitu připlatit, abyste měli zabezpečené dobré a avizované "služby". Rovněž by bylo zbytečné, aby vás nějaký nepovedený výrobek odradil k užívání doplňků, a vy jste do budoucna rezignovali, ačkoli právě ten produkt, který jste nezkusili, může být skutečně kvalitní. Doplňky přírodního charakteru jsou v porovnání s běžným lékem stále v nižší cenové hladině.

 

Jak by se dal zesílit účinek jakékoliv léčby v případě poruch erekce? Zda užíváte přírodní preparáty, léky, injekce a podobně, dobré fungování organismu se neobejde bez podpory vitality. Některých neduhů bude nutné se vzdát a jiná pozitiva doplnit či navýšit. Pokud chcete zesílit vaši potenci, odpusťte si cigaretky a přestaňte kouřit. Drogy žádné, příjem alkoholu, jak asi správně očekáváte, pouze minimální. Zaměřte se na to, abyste odbourali stres, stejně jako snížili svou nadváhu a cholesterol. Pravidelně se věnujte nějakému vám příjemnému sportu, který vás nastartujte do dobré nálady. A v neposlední řadě nastavte jídelníček na větší obsah zeleniny a ovoce. Výživná strava je základ pro zdravé tělo, mozek a cévy, a tím pádem i dobrou funkci a výkonnost pohlavních orgánů. Spánek regeneruje, bez dobrého spánku nebudete odpočatí, nebudete schopni fungovat. Dobře víme, jak se cítíme po celý den, pokud jsme nevyspalí. Pokud začnete dodržovat zásady zdravého života, změny pocítíte.

 

Na místě by bylo ještě zmínit důležitost vhodného spodního prádla, které není příliš těsné. Intimní partie se nesmí přehřívat, hrozí pak "škody" na výbavě i na spermiích.

 

Každopádně by bylo zcela zbytečné přijímat léky a doplňky stravy, když zůstanete u nezdravého způsobu života. Přípravky mohou být účinné do jisté doby, ale nebudou mít trvalé působení a po určité době se znovu může opakovat tatáž situace.

Které přípravky by vám posloužily na cestě k sexuálnímu zdraví a radosti z normálního sexuálního fungování? Na výběr máte vcelku široké zastoupení značek. Internet jako výhodné médium nabízí diskuse zákazníků a recenze výrobků. Z naší strany vám navrhujeme už ověřené přípravky Vimax Pills, Ultra Potence a Dragon Power s přesným poměrem ingrediencí. Určené jsou pro dlouhodobé užívání a nepotřebujete po ně zajistit lékařský předpis.

 

Složení přípravků odpovídá obsahu přírodních látek na podporu mužské potence. Doplňky zahrnují L-Arginin, L-Citrulin L-Karnitin, L-Ornitin, kotvičník zemní (Tribulus terestris), ženšen (Panax Ginseng), Macu (řeřichu) peruánskou, borovice přímořské (Pinus pinaster), Ginkgo bilobu (Ginkgo dvoulaločný), guaranu (neboli Paulinie nápojová), škornici šípolistou (Epimedium sagittatum) v Asii nazývanou jako "bylina rozpustilého kozla", semeno Kukučín (Seman Custacae), Muira Puma (Ptychopetalum olacoides), cesmínu paraguayskou (Yerba Maté), šalvěj lékařskou (Salvia officinallis), Ostropestřec mariánský (Silybum marianum), Hloh obecný (Fructus Crataegi), dýňová semínka, kajenský pepř, chilli, oves setý (Avena sativa), Saw Palmetto (Serenoa plazivá), různé vitamíny jako je vitamín E, D, C, minerální látky zinek, hořčík, selen.

 

Jak vidíte, skladba přípravků a extraktů z bylin je pestrá a takříkajíc univerzální. Mnoho složek se opakuje, protože prošly zkouškou jejich příznivých účinků. Zkouškou máme na mysli nejen v moderních laboratořích, ale i poznáním generací našich předků. Organismus podporují celkově. Pozor si dejte, abyste jejich blahodárné účinky nesnížili v kombinaci s alkoholem, kofeinem a jinými již užívanými léky.

Nejlepší na zlepšení erekce - Vimax Pills, Ultra Potence a Dragon Power? 

Poruchy erekce a slabá ejakulace, zklamání v posteliVýzkumy ukázaly, že pokud se má zpevnit penis bez chirurgického zákroku, tak jediná možnost je zvětšit kapacitu topořivých těles. Pokud se do pohlavního orgánu dostane více krve, penis je ve stavu ztopoření mohutnější. Látky a extrakty přírodního původu pomáhají rozšiřovat cévy a tak podporují zároveň i krevní oběh celého těla.

 

Vimax Pills: nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života - TOP produkt

 

Přírodní doplněk stravy Vimax Pills vám pomůže v problémových případech, jako je erektilní dysfunkce, slabá výdrž při pohlavním styku, malý či nedostatečně velký penis, předčasná ejakulace, slabý orgasmus. Kapsle doporučujeme, pokud chcete dosáhnout zlepšení erekce, oddálení ejakulace a zvětšení penisu, tedy jeho délku i tloušťku. S Vimax Pills byste měli dojít dál a pocítit větší sexuální žádostivost, lepší vytrvalost při sexuálních radovánkách a prožít dobrý orgasmus. Přípravek působí na penis tak, že zvýší nedostatečné proudění krve do topořivých tělísek a do ostatních částí pohlavního orgánu.

 

Tento spolehlivý přípravek je bez obsahu syntetických látek a alergenů a nemá postranní vedlejší účinky. Patří k doplňkům, které je vhodné užívat dlouhodobě, aby se docílilo optimální účinnosti. Čím déle a poctivěji jej budete užívat, efekt bude viditelnější. Užívá se jedna kapsle denně, nejvhodnější před spaním nebo 30 minut po jídle. Samozřejmě, že užít ho můžete i před milováním. Efekt by měl být patrný po měsíčním užívání, jelikož se jedná o přírodní doplněk, a ne lék. Určitě si pozitivní změny povšimne i vaše partnerka.

 

Vimax Pills není na lékařský předpis a užívat jej může každý dospělý muž. Vyroben je z přísad: Škornice šípolistá (Epimedium sagittatum), semeno Kukučín, Gingko biloba, Ženšen pravý, Saw Palmetto, Hloh obecný, Inosine Anhydrous, kajenský pepř, oves setý, Magnesium Stearate. Kromě uvedeného, neobsahuje žádné příchutě, kukuřici, mléko, glutaman, kvasinky, cukr, emulgátory a barviva. Vyroben je v U. S. A v Kanadě. Užívat jej můžete i jako náhradu modré pilulky Viagry, Cialis, či Kamagra.

 

Ultra Potence - 80 EUR - luxusní náhrada Viagry, zlepšení erekce, zvýšení potence

 

Ultra Potence, nebo-li UP 4Men, je z řady přírodních výživových doplňků. Jaké účinky vykazuje? Zlepšuje erekci a tedy i sexuální styk, zvyšuje sexuální výdrž a libido, pomáhá předcházet brzkému vyvrcholení, zpomalí proces ejakulace, zvyšuje jak potenci, tak i plodnost, ale také pohlavní rozkoš a vždy požadovaný orgasmus. Přípravek by měl být bez vedlejších nežádoucích jevů a s dlouhodobým trvalým účinkem.

 

Pozor, účinnost jedné kapsle UP přetrvává po dobu až 5 dní. Konkrétně pro vás to znamená, že 5 dní můžete spokojeně a vášnivě trénovat s partnerkou v ložnici. Nepřekračujte tedy jednu dávku v rozsahu 4 - 5 dnů. Balení obsahuje 8 kapslí na měsíc. Pokud máte problém s erekcí a předčasným vyvrcholením, vezměte si dávku před pohlavním stykem.

 

Složky přípravku zvyšují sexuální chuť, vytvářejí lepší proudění krve v mozku a v celém těle, uvolňují cévy. Když jsou cévy správně rozšířené, poskytnou muži, a tedy i partnerce, lepší a delší erekci. Složení je následující: extrakt z kořene Rehmannia, extrakt z ženšenu, extrakt z Wild Yam, extrakt ze severského Goji (Kustovnice čínská), extrakt z Alpiny léčivé, extrakt z Pornatky kokosové, extrakt z kůry skořice. Tyto složky příznivě působí na sexuální zdraví, navíc mají i další pozitivní účinky na tělesné funkce, například skořice zlepšuje krevní oběh, snižuje hladinu cukru, Alpina léčivá zvyšuje hladinu produkovaných hormonů a zlepší se tak vaše sexuální touha. Ženšen umožňuje vstřebávání minerálů a vitamínů. Díky svému složení z přírodních ingrediencí přípravek zbytečně nezatěžuje organismus. Kapsle můžete užívat samostatně, nebo v kombinaci s Dragon Power či Vimax Pills.

 

Dragon Power - 27 EUR - levné přírodní afrodiziakum, zvýšení libida, větší vzrušení

 

Dračí síla alias Dragon Power. Pro zvýšení sexuální touhy a zvýšení vzrušení je určen přírodní preparát nebo přírodní afrodisiakum z východu, zpracován podle Tradiční čínské medicíny. Vlivem rozproudění krve očekávejte od Dragon Power větší sexuální sílu, větší sexuální aktivitu, rychlé zvýšení potence a možnost kontrolovat svou erekci. Protože uvolňuje stres, může krev lépe protékat organismem a umožní tak vašemu tělu i jistou dávku potřebné očisty.

 

Dragon Power je také příležitostná tobolka, která by si mohla poradit se zvětšením penisu, což by potěšilo nejednoho muže. Mohl by se stát sen skutečností? Výhodou přípravku bude pro vás zajisté i sympatická cena. Dragon Power překvapivě poslouží i ženským problémům, pokud jde o potíže s mléčnými žlázami a močopohlavním systémem.

 

Je nějaký důvod, proč byste se měli trápit s okolnostmi, které vás trápit nemusí? Co když se stresujete obavami, když přichází intimní chvíle a už nemáte jistotu, že se vám sex podaří, protože v minulých číslech vám to také nevyšlo? S posilovačem Dragon Power tím postelovým drakem s dobrou erekcí může být každý muž!

 

Účinky přípravku by měly nastupovat rychle. Doporučené užívání je jedna tobolka deset minut nebo půlhodinu, maximálně 45 minut před milováním, takže nástup účinků je poměrně rychlý. Jinak užívejte 1 kapsli každý třetí den. Dávku není třeba překračovat, pozitivní výsledky trvají 3 či 4 dny. Jedno balení obsahuje 3 kapsle. Doplněk výživy si pohodlně zakoupíte bez lékařského předpisu.

Složení: plody Jujuby čínské (Ziziphus Jujuba), oves (Avena sativa), výtažek z kořene Ginsengu asijského (Panax ginseng), výtažek z Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), výtažek z kořene lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra), výtažek z kořene Macy horské (Lepidium meyenii), výtažek ze šafránu (Crocus sativus), barvivo (E172), želírující látka (želatina).

 

Každá hlavní složka z výtažků bylin má konkrétní účinky. Například šafrán pravý je jako královské koření známý svou vysokou cenou. Nejen že voní, ale i léčí. Bylina v přiměřené dávce rozjasňuje mysl a podporuje prokrvení orgánů. Zlepšuje erekci, nakopne vaše libido a přispěje ke zvýšení objemu spermií.


Přírodní léky na poruchy erekce 

Potíže, problémy s erekcí: Když se penis delší dobu odmítá postavit

Když se penis delší dobu odmítá postavitJedno moudré přísloví říká, že každého dne nemůže být posvícení. Co z toho vyplývá? Zkrátka občas se stane, že se penis odmítne postavit. V případě, že se to děje pouze jednou za čas, tak se nemusíte nijak lekat, protože je to úplně normální. Ne vždy jsou ideální podmínky k tomu, aby mužská chlouba stála v pozoru jako voják na nástupu. Sečteno a podtrženo, při jednorázové neschopnnosti dosažení erekce není třeba panikařit. Když už se to přihodí, je to sice nepříjemné, ale pokuste se to brát s nadhledem.


Problém ovšem nastává, jestliže se tento scénář opakuje čím dál častěji. V takové situaci je na místě začít daný problém co nejdříve řešit nebo by mohl mít fatální následky. Ačkoliv se může na první pohled porucha erekce zdát jako banální záležitost, skutečnost je úplně někde jinde. Dokáže ovlivnit kvalitu života muže i jeho partnerky a může přispět až k pomalému rozpadu vztahu. I když se říká, že sex ve vztahu není to nejdůležitější, tak to není tak úplně pravda, protože se jedná o jednu z nejintimnějších věcí, jakou spolu mohou dva lidé sdílet. Neklape-li to v posteli, neklape to ani nikde jinde.


Ignorováním potíží s erekcí se muži dostávají do začarovaného kruhu. Nejčastěji vzniklou situaci řeší tím způsobem, že se začnou vyhýbat milostným aktům. Nedostatek sexu však spustí vlnu frustrace na straně obou partnerů a tím pádem dochází ve vztahu mnohem častěji k neshodám a hádkám. Dvojice se pomalu a jistě začne od sebe odcizovat a tím pádem pocit frustrace ještě více vzroste. No a co bude následovat dále si umíte nejspíše představit. Čím více roste frustrace a pocit méněcennosti u muže, tím se zmenšuje pravděpodobnost, že se problém s erekcí spraví a nastane obnova zdravého milostného života. Pojďme se společně podívat na nejčastější důvody, proč k těmto postelovým kolizím dochází.


Nejčastější důvody, proč muže trápí poruchy erekce

Nejčastější důvody, proč muže trápí poruchy erekceNa první příčce našeho seznamu se umisťuje stres. Tento faktor dokáže pořádně zacloumat chodem organismu a ani erekce bohužel není výjimkou. Moderní doba je hektická a uspěchaná, plná vypětí a tomuto strašáku se prakticky nevyhnete. Před tempem současného života lze jen těžko uniknout a muž, který je takto pod velkým tlakem může jen těžko podávat maximální výkony v práci a potom ještě v posteli. Na tohle existuje pouze jediná účinná rada – pokuste se trochu polevit a uvolnit se. Vypněte na chvíli a relaxujte.


Ruku v ruce se stresem jde také špatná životospráva. Kouření cigaret, pití alkoholických nápojů, nedostatečný spánkový režim a nezdravé stravování mají na kvalitě erekce také velký podíl. Říká se, že ve zdravém těle zdravý duch, takže nemůžete čekat, že v organismu zhuntovaném těmito neřestmi bude všechno fungovat tak, jak by mělo. Tento životní styl navíc vede k různým (nejen) civilizačním onemocněním, jakými jsou například vysoký krevní tlak a cukrovka. Na tyto neduhy je následně nezbytné užívat různé medikamenty, aby se tělo udrželo nějakým způsobem v chodu. Bohužel některé léky mívají nežádoucí vedlejší účinky, mezi něž může také patřit vliv na mužské libido a erekci.

 

Jedním z faktorů, kterému se žádný muž bez rozdílů nevyhne, je přibývající věk. Fakt, že spolu s vyšším narozeninovým číslem se pojí nespočet tělesných změn, je známý jak u mužů, tak i u žen. Stárneme všichni a naše těla už nedokážou fungovat bezproblémově tak, jako tomu bylo před několika lety. Výjimky však potvrzují pravidlo a i přes vysoký věk existují muži, kterým penis slouží v sedmdesáti úplně stejně, jako když jim bylo let dvacet. Každopádně erekci drazí pánové, odhoďte stud za sebe, seberte odvahu a případné problémy začněte řešit. Potíže s erekcí nejsou nic, za co by bylo třeba se stydět, protože takovým jako jste vy, běhá po světě spousta.


Doplňky stravy jako účinné řešení potíží s erekcí

Doplňky stravy - pomoc na problémy s erekcíJestliže jste článek dočetli až sem, tak to skvělá zpráva, protože jste se rozhodli svoje problémy s erekcí řešit. Možná už víte, že na trhu se nachází nepřeberné množství preparátů, které slibují okamžité zlepšení sexuální výdrže, pevnější erekci a kdo ví co ještě. Většina takových pilulek má však dosti často pochybný původ i složení a jejich užívání je mnohdy na vlastní nebezpečí. Věděli jste však, že existují také přípravky, které fungují čistě na přírodní bázi? Že ne? Tak to bychom vám měli představit doplněk stravy Vimax Pills, který s problémy s erekcí snadno zatočí. Mimo jiné dokáže tento zázrak zlepšit i jiné aspekty vašeho milostného života, mezi něž například patří oddálení ejakulace, zvětšení penisu a citelné zvýšení libida.


Jak už bylo zmíněno, tento preparát se skládá čistě z přírodních látek, což v praxi znamená, že jeho užíváním nedostáváte do těla žádné škodlivé a nebezpečné látky. Na rozdíl od jiných pilulek založených na chemické bázi, má Vimax Pills nespornou výhodu v tom, že díky jeho složení nehrozí nebezpečí vzniku jakýchkoliv nežádoucích účinků, které by mohli nastat při užívání oněch vzpomínaných chemických slátanin. Přípravek se doporučuje užívat nejlépe po dobu několika měsíců, aby se co nejlépe mohly projevit jeho účinky.


Vimax Pills je dostupný bez lékařského předpisu, takže se před jeho koupí vyhnete mnohdy nepříjemnému rozhovoru o svých intimních potížích v neosobním lékařském prostředí, což nejvíce ocení hlavně ostýchaví jedinci. Po objednávce obdržíte domů pouze diskrétně zabalenou krabičku, takže zde není ani riziko vniku trapných situací a nechápavých pohledů otravných sousedů. Objednejte si jej a vyzkoušejte sami na vlastní kůži, jak moc vám tento doplněk stravy může zlepšit kvalitu sexuálního života. Určitě zjistíte, že se investice vyplatila.


Nejlepší přírodní produkty na odstranění problémů s erekcí


 

1. Vimax Pills - TOP produkt - zvyšuje chuť na sex a zlepšuje kvalitu sexuálního života


2. Ultra Potence - zlepšuje erekci a oddaluje vyvrcholení, má účinky i na krevní oběh a funkci srdce


3. Dragon Power - zvyšuje libido, sexuální aktivitu a také výkonnost, odstraňuje problémy s erekcí 

 

 

 

Prášky, podpora erekce 


RECENZE A DISKUSE: Nejlepší tablety na poruchy erekce, léky, doplňky výživy - podpora erekce, zvětšení penisu

Zlepšení erekce pro zvětšení penisu, zvýšení sexuální touhyMilování, sex, či pohlavní styk, nazvěme to jak chceme, je nám dán do vínku od vzniku lidstva. Sexuální akt je nejen krásný, vzrušující, udržuje organismus v dobré kondici ... ale je natolik příjemný, že se mu oddáváme po celý život. Přestože se v partnerství pravidelně milujeme, ono to jaksi nestačí, chceme si milostných zážitků dopřát ještě více. Vždyť proč ne ?! Uvolnit se z běžné reality a povinností každodenních všedních dnů je skrze milování to nejlepší, co můžeme udělat pro sebe a naši polovičku!

 

Příroda věděla, co má pro nás připravit. Touha po dobrém sexu přichází vždy opakovaně. Jsme nastavení na to, abychom se sexuálně realizovali. Pokud má v intimní oblasti vše probíhat v pořádku a máme si z ní vzít dobrou energii, musíme být nejprve naladěni po stránce psychické, vždyť víme, že sex se vždy začíná odehrávat v hlavě. Muži jsou v případě sexuálního aktu hlavními aktéry a očekává se od nich dobré fungování jejich pohlavního ústrojí a výdrž.

 

Medicína neustále bádá, experimentuje, přichází na nové objevy, či vylepšuje už dostupné přípravky na různé zdravotní problémy. Ani léky na vylepšení funkčnosti pohlavních orgánů však nejsou ničím novým. Když se nám daří v posteli, i náš organismus si bude užívat. Ale co když si sami nedokážeme poradit s konkrétním problémem - trápí vás slabá erekce, nejste spokojeni s velikostí vašeho přirození, nízká výdrž a jiné poruchy, v tom případě se obraťte na odborníky a medicínu a využijte léčiva z darů naší přírody.

 

Pokud je penis dostatečně prokrven, podnítí a vyvolá to v něm erekci. Dosažení erekce vyžaduje přesnou souslednost jednotlivých kroků. Spustí se mechanismus, který zahrnuje nervové impulzy v mozku, míše, v oblasti penisu, odezvu ve svalech, žilách, tepnách, a kolem komor penisu. Pokud se některý krok naruší, dochází k poruchám erekce.

 

Základem dobré erekce je i v tomto případě udržovat se v dobrém fyzickém a duševním zdraví. Důležité je omezovat stres na nejnižší možnou míru. Proč? Dlouhotrvající nepříjemný a rušivý stres snižuje hladinu nejdůležitějšího hormonu testosteronu u mužů, a když začne hormon testosteron klesat, může se to projevit problémy s erekcí. Vysoký krevní tlak a kardiovaskulární onemocnění mohou stát za poruchami s erekcí, ostatně, spolu velmi úzce souvisí (zúžené cévy nebudou schopny přenášet do těla dostatek kyslíku a výživy, tedy ani do penisu). Logicky z toho vyplývá, že potraviny zdravé pro srdce budou dobré nejen pro celkové fungování organismu, ale i pro kvalitní erekci. V případě, pokud berete léky, odpozorujte, zda některý z nich nemůže mít vliv na erekci, nebo se přímo zeptejte vašeho lékaře. Nezapomínejte ani na zdravou životosprávu, je to alfa a omega života. Správná životospráva, rovná se lepší sexuální život a jejím zanedbáváním tělo pochopitelně neoklamete.

 

Zejména muži, kteří nebyli ve velkém obdařeni přírodou, si přejí značně větší penis, aby bylo umožněno potěšení i na straně partnerky. Topořivá tělíska ovlivňují pohlavní orgán. Když se naplní krví, zvětšuje se velikost penisu. Pokud je v topořivých dutinkách dostatek krve a průchod krve je v penisu dostatečný, bez problémů penis "vyroste".

 

Na trhu je možno objednat množství přípravků na zvětšení penisu a podporu erekce v podobě léků, tabletek a doplňků výživy. Proč nabízenými značkami Vimax Pills, Ultra Potence a Dragon Power podporujeme zrovna doplňky výživy? Ačkoli léky na předpis mají požadované účinky, přírodní doplňky výživy působí bez vedlejších účinků! Přírodní přípravky obsahují přímo ty vitamíny, minerály, aminokyseliny, extrakty z rostlin, které poskytnou organismu potřenou výživu a pomoc. Ve většině různých přípravků jsou ve složení opakující se osvědčené účinné látky.

Kde koupit kapsle a tablety na zlepšení erekce ? 

Léčba nedostatečné erekce a předčasné ejakulaceNámi doporučené přírodní preparáty si můžete zakoupit v lékárně, nebo pohodlně, a především diskrétně na stránce našeho e-shopu.

 

DOPORUČUJEME: nejlepší produkty k prodeji na rychlé zlepšení erekce

 

Vimax Pills - nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života


Vimax Pills je TOP produktem na našem trhu! Jedinečný a volně prodejný doplněk, nejoblíbenější mezi zákazníky. K zakoupení není nutný lékařský předpis. Předností Vimax Pills na mužský organismus je, že působí komplexně, a problémy řeší celostně! Působí na zvětšení a posílení penisu, rychlé zlepšení erekce a odstranění předčasné ejakulace. Posiluje zvýšení libida a zajistí mocnější milostný zážitek, díky prokrvenějšímu nervovému zakončení penisu. Jak funguje? Přírodní složení podporuje průtok krve, čímž se zprůchodní a rozšiřují cévy v těle, i v samotném penisu.

 

Tento přírodní doplněk stravy byl zahrnut do několika vědeckých studií, které potvrdily jeho účinnost. Pozitivní reference od mužů, ale i žen přidávají na kvalitě přípravku. Jedinečné složení Vimaxu zaručuje trvalé výsledky. První výsledky by se měly dostavit po 2 týdnech, přiměřené výsledky byste měli dosáhnout do 3 měsíců od pravidelného užívání.

 

V zahraničí známý kanadský produkt Vimax Pills, jehož složky jsou v optimálním poměru, a proto je tělo dokáže dobře zužitkovat. Vhodný je pro muže každého věku. Nové složení má o 35% vyšší účinnost. Neobsahuje kvasinky, glutaman, kukuřici, mléko, mléčné produkty, umělá barviva, sladidla, konzervanty, sůl, a syntetické příchutě.

 

Doporučené dávkování: pravidelné užívání po dobu několika měsíců nebo podle potřeby. Užívá se 1 tableta denně. Balení obsahuje 30 tablet.

 

Produkt obsahuje Vitamín E, Ginkgo Bilobu list, Ženšen pravý, Kajenský pepř, Kotvičník zemní, Hloh obecný, Rýžovou moučku, Serenou plazivou 45%, Oves setý extrakt 10: 1.

 

 

Ultra Potence - luxusní náhrada Viagry, zlepšení erekce, zvýšení potence


Přírodní afrodiziakum a náhrada ViagrySkvělý a spolehlivý doplněk výživy pro nejrychlejší zlepšení erekce, zvýšení mužské potence, zlepšení sexuální výdrže a dodání správné sexuální energie. Přírodní látky výrazně podpoří proudění krve do intimních částí, čímž se podpoří silnější erekce a silný přirozený orgasmus.

 

Proč budete s přípravkem plně spokojeni? Jeho účinky, jakož i vyšší libido, nastupují již v rekordním čase. Velkou výhodou Ultra Potence je, že není nutné jeho pravidelné užívání. Postačí užít jednu tabletu před sexem, výsledek se dostaví za chvíli. Pozor, účinek jedné tablety trvá 4 dny. Pokud si vyberete pravidelné a dlouhodobé užívání, budete překvapeni změnou tloušťky i délky penisu.

 

Přípravek je složen z čistých přírodních ingrediencí a mnozí zákazníci označují produkt jako nejlepší přírodní afrodiziakum na trhu. Užívat jej lze bez vedlejších účinků. Přípravek je možné kombinovat s přípravkem Vimax Pills, díky čemuž dochází k dlouhodobým účinkům.

 

Výrobek obsahuje přírodní extrakt z ženšenu, který zlepšuje funkci pohlavních orgánů a léčbu impotence, kořen z rostliny Rehmanie lepkavé, který má omlazující a afrodisiakální účinky a působí při předčasné ejakulaci, Fructus Lycii, rostlina dodávající tělu vitamíny a minerály, které podporují lepší erekci a mají pozitivní úcinky na mužskou sexuální aktivitu.

 

Dávkování: balení obsahuje 8 tablet na měsíc. V případě, že máte problém s erekcí a předčasnou ejakulací, dávku užijte před sexem.

 

Dragon Power - Cenově výhodné přírodní afrodiziakum, zvýšení libida, větší vzrušení

 

Chcete pozvednout svůj sexuální život, užívat přípravky bez chemie a jen s účinnými přírodními složkami? Vyzkoušejte a ověřte si produkt zpracovaný podle Tradiční čínské medicíny. Název doplňku v překladu znamená dračí síla, nebo síla draka. Funguje jako přírodní afrodiziakum na erekci, na zvýšení testosteronu a mužské potence. Jeho úkolem je organismus uvolnit. Výhodou je rychlý nástup účinku a přirozenou formou také nastartuje pocity vzrušení. Nezapomínejte ale, že Dragon Power je třeba užívat pravidelně, aby účinky byly trvalého charakteru. Podle výrobce byste při pravidelném užívání měli být schopni vědomě ovládat erekci. Sexuální výkonnost zlepšuje komplexně, můžete se těšit z nabuzení sexuální energie! Prociťte v sobě divoké probuzení dračí síly.

 

Dávkování: doporučujeme jednu tabletu užít půl hodinu nebo 10 minut před pohlavním stykem. Jedno balení obsahuje 3 tablety. Příznivý účinek nastupuje velmi rychle, účinky přetrvávají 3 až 4 dny.

 

Dragon Power je ve složení:  Plod jujuby čínské (Ziziphus Jujuba), oves (Avena sativa), výtažek z kořene ginsengu asijského (Panax ginseng), výtažek z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), výtažek z kořene lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra), výtažek z kořene macy horské (Lepidium meyenii), výtažek ze šafránu (Crocus sativus), barvivo (E172), želírující látka (želatina).

 

Přírodní tablety na erekci a předčasnou ejakulaci 

Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz