Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Svědění vagíny, pochvy

Proč vzniká svědění vagíny? Přinášíme vám důvody, proč je to tak

Co je příčinou svědění ženské vagíny?Vaše vagína jsou měkké tkáně určené k udržení čistého a zdravého prostředí. Zdravá vagína má správnou rovnováhu mezi dobrými a špatnými bakteriemi. Kolik hlenu produkuje, závisí na hladině hormonů, a v jakém stádiu menstruačního cyklu se nacházíte.


Příležitostné vaginální svědění je běžné a často se řeší samostatně. Trvalé svědění může být znakem něčeho závažnějšího, jako například:


1. Kontaktní dermatitida


Pokud jste nedávno změnila mýdlo a vaše vagína vás svědí, může jít o kontaktní dermatitidu. Kontaktní dermatitida způsobuje svědivou vyrážku. Může to být způsobeno alergickou reakcí na dráždivou látku, jako například:


✔vaginální lubrikanty a spermicidy

✔ latexové kondomy

✔ prací prášky

✔ těsné oblečení

✔ vonný toaletní papír

✔ šampony

✔ tampóny a hygienické vložky


Dlouhodobé tření z aktivit, jako je jízda na kole, těsné oblečení nebo spodní prádlo a jízda na koni může také způsobit kontaktní dermatitidu a vaginální svědění. Může být náročné určit přesnou příčinu kontaktní dermatitidy. Nicméně, jakmile je pachatel identifikován a léčen, většina případů výskytu této choroby po čase zmizí.


Chcete-li pomoci při uzdravování, zkuste se vykoupat ve vlažné vodě s několika polévkovými lžícemi sody až 15 minut několikrát denně. Vážné případy kontaktní dermatitidy však mohou vyžadovat odbornou léčbu.

 

2. Bakteriální vaginóza


Bakteriální vaginóza je vaginální infekce. Je způsobena nadměrným výskytem špatných bakterií. Příznaky mohou zahrnovat: vaginální svědění, rybí vaginální zápach, pálení při močení. Bakteriální vaginóza se léčí perorálními antibiotiky, vaginálním antibiotickým genem nebo krémem. Pokud se neléčí, bakteriální vaginóza je pak spojena s předčasným porodem, infekcí po operaci a zánětlivými onemocněními pánve.

Jaké další onemocnění jsou spojeny se svěděním vagíny?

Svědění pochvyHormonální změny


Když stárnete, vaše hladina estrogenu klesá. Nízká hladina estrogenu může způsobit drobné poškození vagíny a způsobit svědění a podráždění. Příznaky se mohou zlepšit, když přestanete kojit a hladiny estrogenu se znovu zvýší.


Veš v oblasti ohanbí


Tyto drobné svrabové bakterie způsobují intenzivní svědění ve vaginálních a pubických oblastech. Obvykle se přichycují na ochlupení. Mohou se také připojit k dalším částem těla, které jsou pokryty silnými vlasy. Pubické vši mohou být léčeny přípravkem na vši, vážné případy již vyžadují léky na předpis.


Nepředpokládejte, že vaginální svědění je kvasinková infekce. Léčení špatně diagnostikované kvasinkové infekce, která ve skutečnosti neexistuje, může ztížit diagnostiku skutečného důvodu vaginálního svědění. Může také dále narušit jemnou rovnováhu organismu v pochvě.


Vaši vagínu udržíte zdravou tím, že myjete vagínu čistým mýdlem nebo dokonce pouze vodou, nepoužívejte ve vaginální oblasti vonné výrobky osobní péče, nepoužívejte parfémované spreje na ženskou hygienu a deodoranty, dodržujte pravidla bezpečného sexu pomocí kondomu vždy, když máte pohlavní styk, a také nezapomínejte na pravidelné gynekologické prohlídky.


Vaginální svědění je těžké ignorovat. Pokud je to možné, bojujte proti tomu. Škrábání citlivých vaginálních tkání však může zvýšit podráždění a vést k infekci. Pokud máte kvasinkovou infekci, obraťte se na svého lékaře nebo gynekologa, aby určil správnou diagnózu. 

Milé dámy, vyzkoušejte tyto produkty a zlepšete svůj sexuální život

Intimní zdravíClitorin


Díky Clitorinu žena zažije sex, jaký ještě nikdy nezažila. Je to přírodní doplněk výživy, který vám zajistí větší chuť na sex. Clitorin je výrobek, který v těle ženy nastartuje každý aspekt, který je v oblasti sexuálního života podstatný.


Ženy si mohou být jisté, že jim bude nápomocný v následujících oblastech - díky němu dosáhnete vyšší sexuální libido, větší sexuální vzrušení, intenzivní orgasmy, lepší prokrvení pohlavních orgánů, vyšší plodnost, celkové posílení psychického stavu.


Clitorin je naturální afrodisiakum a patří mezi nej produkty pro lepší sexuální život. Žádné vedlejší účinky nečekejte.


Vigorelle


Vigorelle je lubrikační gel na zvlhčení vagíny a zvýšení vzrušení při pohlavním styku. Sexuální stimulace je dosažena aktivními látkami, které jsou čistě přírodní, a zajistí pocit stoprocentního spolehnutí se na účinek daného výrobku.


Látky obsažené v tomto jedinečném gelu mají při styku s ženskými pohlavními orgány obrovský přínos.

V případě, že chcete dosáhnout mnohem rychleji vzrušení, silnější a příjemnější stimulaci pohlavních orgánů, lepší sexuální zážitek, delší orgasmus a zvýšení libida, děláte správnou věc.


Breastmax


Pilulky na zvětšení poprsí a pro dosažení štíhlé postavy. Stejně jako všechny naše produkty, tak i tento je přírodní doplněk stravy bez přídavných aditiv, které by narušily chod vašeho organismu. Pokud chcete dosáhnout větší poprsí, pevnější prsa a zvýšení sexuální přitažlivosti, zakupte si tento produkt.

Za pár měsíců dojde k trvalým výsledkům. Mnoha ženám narostly prsa po dobu čtvrt roku až o dvě čísla. To jen díky přírodnímu složení. Tyto přírodní látky vědí stimulovat růstové hormony pro růst prsů. Breastmax je dostupný bez lékařského předpisu.


Tablety na sexuální problémy ženy 

Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz