Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

RECENZE: Vyzkoušejte nejlepší stimulační krémy na klitoris, bradavky a intimní zdraví

Přidáno: 17.09.2018

Stimulační gely a krémy na bradavky, které jsou nejlepší?

Stimulační gel pro ženy na bradavky, vagínu a klitorisVětšina stimulačních gelů a krémů na bradavky pracuje s pocitem chladu a jejich lepším prokrvením. K tomu napomáhá obsažený mátový olej, který je u každé značky i typu v jiném poměru k ostatním přísadám, příchutím a jinému složení. Můžete sehnat stimulační gely a krémy na bradavky s různými sladkými příchutěmi, které jsou velmi oblíbené, ale také s výraznější mátovou příchutí, která není přebitá žádnými dalšími přídavky. Některé stimulační gely či krémy nejen zpříjemňují sexuální hrátky, ale také bradavky zvětšují, nebo o ně dokonce i pečují.

 

Jedny z cenově dostupnějších jsou stimulační gely od firmy Classic Erotica pod názvem Crazy Girl. Všechny tyto stimulační gely obsahují mátový olej, ale výrobce myslel také na chuť, a tím pádem se vůbec nemusíte bát je ochutnat, chutnají totiž sladce. Můžete od nich najít výrobek Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Angel Cake, Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sinful Sorbet a Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sugar Berry. Všechny jsou jedlé, ale zároveň obsahují i chemické sloučeniny, které pro vaši kůži nebo zažívání nemusí být to pravé ořechové.

 

Dále jsme si vzali do hledáčku stimulační gely na bradavky obsahující pouze deklarované přírodní složení. System JO Nipple Titillator Winterfresh. Účinkuje okamžitě, má chladící a částečně šimrající účinek. I přes jeho okamžitou účinnost účinkuje delší dobu, takže se nemusíte bát, že jej budete muset aplikovat mnohokrát během vašich aktivit. S lechtivým účinkem a jahodovou příchutí můžete okusit System JO Nipple Titillator Strawberry, nebo System JO Women Nipple Plumber. Poslední zmíněný o bradavky již pečuje a při dlouhodobém používání jejich vzhled zlepšuje.

 

Pokud však nechcete vyzkoušet pouze chladivý pocit, ale chcete vyzkoušet i ten hřejivý, může vás uhranout Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss. Balení obsahuje jak chladivý, tak i hřejivý lesk na bradavky, které můžete libovolně kombinovat, nebo používat jen ten, který vám bude vyhovovat. 

Srovnání stimulačních gelů a krémů na klitoris a stydké pysky

Nejlepší stimulační krémy na klitoris, bradavky a intimní zdravíNedosahujete při sexu orgasmu, je pro vás složité jej dosáhnout nebo chcete prožít intenzivnější orgasmus? Máme zde pro vás srovnání stimulačních gelů a krémů na klitoris a stydké pysky, které pomáhají s dosažením intenzivnějších orgasmů. Všechny stimulační gely a krémy působí tak, že klitoris lépe prokrvují, některé v něm i způsobují mravenčení a zvyšují jeho větší citlivost.

 

Na lepší prokrvení a zvýšení citlivosti klitorisu můžete vyzkoušet námi první objevený stimulační gel Pasante Female Stimulating Orgasmic Gel, který vám díky zvýšené citlivosti vašeho klitorisu dopomůže k lepšímu orgasmu. Nebo můžete vyzkoušet Joydivision Clitorisex na vodní bázi, který je tedy spíše již pro pokročilejší nebo pro ty z vás, které chcete vyzkoušet něco silnějšího. Stimulační gel Joydivision Clitorisex více prokrvuje klitoris než předchozí přípravek, a tím pádem je klitoris ještě citlivější.

 

Viděli jste film Padesát odstínů šedi (Fifty Shades of Grey)? Tak poté můžete vyzkoušet stimulační přípravek Fifty Shades of Grey Come Alive Pleasure Gel for Her, který sice není tak silný jako Joydivision Clitorisex, ale pohodlně se vejde ještě do průměru prodávaných stimulačních gelů na českém trhu.

 

Pokud nechcete používat chemické přípravky, které zbytečně zatěžují tělo, jelikož jsou absorbovány kůží, a mohou narušovat imunitu intimních partií, můžete na trhu také najít stimulační přípravky vyrobené kompletně z přírodních surovin. Earth GENTLE Clitoral Stimulating Gel je jemnějším stimulačním gelem na klitoris z řady Earth Clitoral Stimulating Gel. Má jen přírodní složení a je určený pro ty z vás, které nechcete na začátek něco silného, nebo vám silné přípravky nevyhovují. Pokud chcete silnější účinek od této firmy, pouze zaměňte slovo GENTLE za INTENSE a olej z japonské máty udělá své. 

Přírodní doplňky stravy zlepšující orgasmus, chuť na sex a intimní zdraví

Tablety na zlepšení sexuálního života pro ženyNejlepším doplňkem stravy na zlepšení sexuálního života žen na trhu je výrobek Clitorin. Má složení přírodního původu, neobsahuje žádné chemikálie ani konzervanty, ochucovadla ani aromata.  Obsahuje mnoho vitamínů ze skupiny B, dále vitamín C, E a minerály jako je zinek a železo. Všechny tyto látky jsou důležité pro kompletní zdraví, jako i to intimní. Díky svému složení také pomáhá lépe prokrvovat celé tělo i intimní oblasti. Díky obsahu aminokyseliny argininu přirozeně rozšiřuje cévy a tím napomáhá lepšímu prokrvení. Přírodní extrakty z rostlin a bylinek působí jako afrodiziaka, na lepší psychickou i fyzickou pohodu a zvyšují chuť na sex. Díky většímu vzrušení, které je podporováno tímto doplňkem zdraví, nebudete k intenzivnějšímu orgasmu potřebovat žádné stimulační gely na bradavky ani klitoris. Pokud se však rozhodnete, že chcete prožít ještě silnější orgasmus i přes užívání Clitorinu, doporučujeme vám vyzkoušet přírodní lubrikační gel Vigorelle.


Vigorelle neobsahuje žádné silikony, parabeny, aromata, barviva, parfémy ani PEG nebo petrochemické látky. Je na vodní bázi, obsahuje aminokyselinu L-arginin, která díky lokální aplikaci působí pouze na daném místě, extrakty z ginkgo biloby pro lepší prokrvení a zároveň má ginkgo biloba antibiotické a antimikrobiální účinky, čímž udržuje intimní oblasti zdravé. Společně s mátou peprnou ginkgo biloba podporuje i vyšší vylučování sekretů pro lepší zvlhčení pochvy. Ta je také zaručena kyselinou hyaluronovou, která je získaná z gelů aloe vera. Vitamíny A, C, E také podporují imunitu intimních partií, zabraňují narušení tkáně a popřípadě podporují její hojení po porodu nebo i po možných chirurgických zákrocích.

 

Nejlepší přírodní viagrou pro intenzivnější orgasmus pro ženy je Provestra. Obsahuje výtažky ze silnějších rostlin s afrodiziakálními účinky, než Clitorin, a společně s použitím lubrikačního gelu Vigorelle se dostanete i do osmého nebe. Vitamíny skupiny B, vitamín C a E nesmí chybět společně s minerály, jako jsou železo, zinek a vápník. Vyzkoušíte Provestru nebo Clitorin?
TOP produkt: Lubrikační krém Vigorelle na libido, vzrušení a intimní zdraví pro ženy.

 

Přírodní léčivé doplňky stravy pro ženy 

Přehled: stimulační gely a krémy na bradavky

Stimulační gel na bradavky, stydké pysky a klitorisV dnešní době existuje velké množství stimulačních gelů, krémů na bradavky pro větší potěšení a větší vzrušení. Můžete se poohlédnout po stimulačních gelech a krémech s příchutěmi, které jsou zároveň jedlé, některé zase nejen zpříjemňují sexuální hrátky, ale zároveň i o bradavky pečují a při dlouhodobém používání zlepšují jejich vzhled. Ovšem pokud nejste zrovna fanoušky ovocných příchutí, můžete také vyzkoušet stimulační gely nebo krémy na bradavky s příchutí bylinek, například máty.

 

S mátou můžete najít v online sexshopech například výrobky od výrobce Classic Erotica. Tento výrobek je vyráběn pro firmu pod názvem Crazy Girl. Nechutná vůbec hořce, jak byste si mohli u máty myslet. I když obsahuje mátový olej, výrobce na chuť myslel a uzpůsobil chuť i vůni, které jsou obě sladké. Chcete si užít se sladkou mátou? Potom pro vás může být tento výrobek, Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Angel Cake, ten pravý. Tato firma také vyrábí stimulační gely na bradavky Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sinful Sorbet a Crazy Girl Naughty Nipples Arousal Creme Sugar Berry.

 

Další stimulační přípravek s chladivými účinky máty na bradavky s názvem System JO Nipple Titillator Winterfresh. Je jedlý, nemá toxické složení a obsahuje přírodní látky. Zároveň má okamžitý účinek, který trvá dlouhou dobu, takže se nemusíte bát, že byste museli své aktivity zastavit a aplikovat znovu. Od stejné firmy můžete také vyzkoušet stimulační přípravek s příchutí jahody s lechtivým účinkem, System JO Nipple Titillator Strawberry, nebo System JO Women Nipple Plumber, který bradavky zvětšuje a zlepšuje jejich vzhled, je velice vhodný pro ploché menší bradavky. Zároveň zintenzivňuje jejich citlivost.

 

Poslední přípravek, který zde zmíníme, je Bijoux Indiscrets Cooling & Warming Nip Gloss, který je leskem na bradavky. Dá se koupit ve dvou variantách, v té chladivé nebo v pálivé. Proto můžete vyzkoušet, která z variant vám bude vyhovovat, a podle toho je používat. Nebo snad jejich kombinaci? 

Gely a krémy pro dráždění stydkých pysků a klitorisu

Lubrikační gély pro ženyPro intenzivnější orgasmus a příjemnější zážitek není na škodu vyzkoušet stimulační gely nebo krémy na stydké pysky a klitoris. V podstatě fungují na podobné bázi jako stimulační přípravky na bradavky, kdy navozují mravenčení, chladivé nebo hřejivé pocity. Zároveň také přidávají na citlivosti. Jelikož je jich na trhu velké množství, přinášíme vám menší průřez všemi možnými dostupnými stimulačními přípravky na tyto části těla.

 

Jedním z jemnějších přípravků je Pasante Female Stimulating Orgasmic Gel, který zvyšuje citlivost klitorisu, čímž vám zintenzivňuje požitky z orgasmu. Dalším stimulačním gelem, který je tedy spíše již pro pokročilé, jelikož již více prokrvuje klitoris, a tím pádem zvyšuje jeho citlivost více než předchozí stimulační přípravek. Joydivision Clitorisex je na vodní bázi, takže se nemusíte bát, že budete na své intimní partie aplikovat přípravek obsahující silikony. Pokud jste fandy Fifty Shades of Gray (Padesát odstínů šedi), můžete si zakoupit přípravek Fifty Shades of Grey Come Alive Pleasure Gel for Her, který je také na vodní bázi a má stejný účinek – lépe prokrvuje klitoris a zároveň zvyšuje jeho citlivost.

 

Pokud však chcete sáhnout po přípravcích, které částečně obsahují více přírodních látek, i pro vás zde máme několik, které můžete vyzkoušet. Intimate Earth GENTLE Clitoral Stimulating Gel můžete vyzkoušet ve dvou verzích. Verze GENTLE obsahuje menší podíl přírodního mátového oleje získaného z japonské máty, verze INTENSE tohoto oleje obsahuje více. Tento typ stimulačních gelů a krémů je vhodný i pro alergiky díky obsahu přírodních látek. Je vyráběný v Kanadě firmou Intimate Earth™.

 

Posledním výrobkem, který zde zmíníme, je Bijoux Cosmetiques Aphrodisia Orgasm Enhancer Balm. Tento stimulační přípravek zvyšuje citlivost klitorisu na dotek a lépe jej prokrvuje. Obsahuje výtažky z ženšenu, argininu, a zároveň má jeho vůně afrodiziakální účinky. Je vyráběn ve Španělsku. 

Přírodní produkty pro intenzivnější sexuální prožitky a zvýšení libida

Přírodní doplňky stravy pro otěhotněníZde vám představíme lubrikační gel Vigorelle a dva doplňky stravy, které zvyšují ženské libido a sexuální touhu, dodávají tělu minerály, vitamíny a jsou také vyhledávané jako doplňky stravy pro otěhotnění.

 

Lubrikační gel Vigorelle díky obsahu aminokyseliny L-argininu a výtažků z ginkgo biloby pomáhá lépe prokrvovat oblasti, na které je aplikovaný. Tím pádem jej můžete využít jak na stydké pysky, na kondom, erotické pomůcky, ale i na klitoris. Zároveň má ginkgo biloba i antibiotické účinky, takže je i dobrou prevencí proti bakteriálním vaginózám a vaginálním mykózám (infekce kvasinkou candida albicans), které právě vznikají kvůli použití lubrikačních gelů obsahující produkty petrochemického původu.

 

Výtažek také z divokého jamu (typ sladké brambory) optimalizuje a vyrovnává hormonální hladinu v těle a podporuje produkci estrogenu a androgenů. Výtažek z máty peprné zároveň pomáhá všechny výtažky z rostlin lépe vstřebat a má za následek i lepší zvlhčení. S obsahem vitamínů A, C, E a kyseliny hyaluronové získané z gelu aloe vera zároveň lubrikační gel Vigorelle také pečuje o pokožku, ať už sliznice v pochvě, nebo i stydkých pysků. Obsahuje i látky získané z extraktů z rostlin s afrodiziakálními účinky.

 

Pokud chcete zlepšit svůj sexuální život a apetit, doporučujeme vám nejlepší doplněk výživy na trhu, Clitorin. Svým obsahem mnoha vitamínů ze skupiny B, vitamin C, E, obsahem minerálů jako je zinek, železo, přírodních extraktů z bylinek a aminokyseliny argininu zvyšuje sexuální apetit, nebo také navozuje ztracený sexuální apetit. Díky obsahu mnoha výživných látek také pomáhá k lepší psychické pohodě, poševní vlhkosti a vzrušení.

 

Pokud však chcete zvýšit vzrušení, vyzkoušejte nejlepší přírodní Viagru na orgasmus pro ženy na trhu, Provestra. Také obsahuje pouze přírodní extrakty, vitamíny skupiny B, vitamíny C, E, minerály jako zinek, železo a vápník, kyselinu listovou, ženšen, ginkgo bilobu a mnoho dalších extraktů z bylinek a rostlin.

 

Nejlepší lubrikant na větší libido, plodnost, vzrušení 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k RECENZE: Vyzkoušejte nejlepší stimulační krémy na klitoris, bradavky a intimní zdraví

vložit nový komentář
17.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz