Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Ženšen - tablety, účinky

Ženšen pravý, pětilistý, korejský - Účinky bylinky s všestranným využitím

Ženšen pravý, pětilistý, korejský - Bylinka s všestranným využitímMezi největší přednosti ženšenu pravého a ženšenu korejského patří jeho působení na lidský organismus jak celek. Jeho účinky byly známé už před pěti tisíci lety v Asii, ale na zeměkouli se vyskytuje mnohem delší dobu, přesněji od třetihor. Tato trvalka dorůstá do výšky maximálně šedesáti centimetrů a má drobné červené plody, nejčastěji je však využíván jeho rozvětvený kořen. Nejcennějšími látkami, které obsahuje, jsou různé antioxidanty, saponiny, polysacharidy a peptidy. Tohle složení z něj činí opravdového mistra mezi rostlinkami, který je dokonce využíván Tradiční čínskou medicínou.


Nejprve se zaměříme na přínos ženšenu pravého pro naše zdraví. Výtažky z kořene stimulují CNS neboli centrální nervovou soustavu, mají pozitivní vliv na lidskou psychiku a zároveň působí jako prevence vzniku duševních onemocnění, protože pomáhají naši mysl udržovat v klidu a rovnováze. Látky v něm obsažené posilují imunitu i tělo celkově a vyrovnávají krevní tlak. Dokonce se spekuluje také o tom, že dlouhodobé užívání kořene ženšenu dokáže bránit množení rakovinotvorných buněk, avšak prozatím se jedná pouze o různé domněnky. Díky polyfenolovým sloučením mohou výtažky z ženšenu zpomalit proces stárnutí, protože zabraňují oxidaci tuků, což zní skvěle, nemyslíte?


Ženšenu se na planetě vyskytuje několik druhů, a ačkoliv jsou jejich účinky dosti podobné, každá odrůda přeci jen vyniká více v něčem jiném než odrůda druhá. Některé druhy kořene ženšenu například Ženšen korejský a Ženšen pětilistý dokáží pomoct při onemocnění diabetem, za to jiné zase pro změnu výtečnými bojovníky s kardiovaskulárními onemocněními. Vždy se tedy před koupí této bylinky rozhodujte podle svým momentálních obtíží, kterých se jejím pravidelným užíváním plánujete zbavit. Něco jiného ovšem platí pro těhotné a kojící ženy, protože doposud nebylo s jistotou prokázáno, zda v tomto období nemůže být ženšen spíše na škodu.


Ženšen pravý a jeho vliv na sexuální život

Ženšen a jeho vliv na sexuální životJak se píše už v nadpisu, tak ženšen pravý má dokonce i vlastnost zlepšovat některé aspekty sexuálního života. Kořeny této rostliny jsou považovány za jedna z nejsilnějších přírodních afrodiziak. Děje se tomu tak díky látkám zvaným ginsenosidy a nejvíce se jich vyskytuje v Ženšenu korejském. Tyto účinky byly podrobeny vědci testovány na rozsáhlé skupině dobrovolníků, mužů, což několik tisíciletí známou pravdu pouze potvrdilo. Kromě nabuzení mužské sexuální energie a zvýšení libida byla prokázána také spojitost s plodností, která se s dlouhodobým užíváním výtažků z tohoto kořene zvyšuje.


Drazí pánové, pokud máte pocit, že co vašeho milostného počínání týče, není to už vůbec stejné jako dřív, nejspíše jste právě nalezli svoji spásu. Všeobecně známým faktem je, že čím je od určité doby vyšší narozeninové číslo, tím klesá hladina hormonu testosteronu a tudíž se horší i tyto „mužské záležitosti.“ Ženšenový kořen má tu moc opět rozproudit umírající sexuální apetit a nakopnout pomalu mizející libido. Jak vědci zjistili, pomůže vám i při neschopnosti oplodnit svoji partnerku a docílit tak vytouženého potomka.


Nic však není tak úžasné, jako by se mohlo na první pohled zdát a je nezbytné upozornit, že užívání čistého ženšenu, pokud je prováděno nesprávným způsobem, může lidskému organismu také uškodit. Nejčastěji se může jednat o zvýšení krevního tlaku, obtíže s trávením či mírné zvýšení hladiny cukru v krvi, což sice není nic ohrožující na životě, avšak dokáže to člověka někdy pěkně potrápit. Pro ty, které účinky Ženšenu svojí mocí učarovaly, ale mají obavy z jeho čisté podoby, tak máme výborné řešení. Jedná se o různé doplňky stravy a pilulky, které z této bylinky obsahují pouze přiměřené množství, kterým si nemůžete nijak ublížit, ale zároveň dodají do těla vše potřebné.


Výživové doplňky obsahující ženšenové výtažky

Výživové doplňky obsahující ženšenové výtažkyVšechny osoby skeptické vůči jakýmkoliv pilulkám bychom měli hned na začátku upozornit, že není pilulka jako pilulka. Je totiž zásadní rozdíl, zda se jedná o produkt poskládaný čistě z přírodních látek nebo o nějaký chemický prášek z laboratoře. Doplněk stravy Ultra Potencia se řadí právě do té první kategorie, kdy při jeho užívání nehrozí žádné nežádoucí projevy na těle, protože jeho složení obsahuje čistě přírodní látky, mimo jiné i malé množství výtažků z kořene Ženšenu pravého.


Tento preparát dokáže s mužským milostným životem udělat naprosté divy. Vyžene nahoru libido, takže sexuální touha začne být o dost silnější. Navíc díky ostatním látkám obsaženým v přípravku se vám vrátí energie a chuť do života. Problémy s erekcí jakoby mávnutí kouzelnou hůlkou vezmou za své a prodlouží se doba před vyvrcholením. Díky tomuto všemu vyjmenovanému muž nabyde zdravé sebevědomí, které z něj bude přímo vyzařovat a výrazně se tím zlepší kvalita jeho dosavadního života, protože fyzická stránka těla s tou psychickou velmi úzce souvisí.


Zdá-li se vám nemožné, aby měl nějaký doplněk stravy až tak velké přínosy pro lidský organismus, tak rozhodně doporučujeme Ultra Potencii vyzkoušet na vlastní kůži. Sami se tak přesvědčíte o jejich zázračných schopnostech a s radostí ji budete ještě doporučovat známým, kteří se sami potýkají s poruchami potence a nízkým libidem. Navíc užívání doplňků stravy není v současnosti ani ničím výjimečným, protože v moderní hektické době potřebují naše tělo mnohem větší přísun podpůrných zdravých látek, než tomu bylo například před dvaceti lety. Zahoďte všechny předsudky a obavy za hlavu a pojďte udělat něco pro lepší kvalitu života, zajisté to ocení i vaše partnerka, protože mít po svém boku silného sebevědomého muže, který je navíc výtečný milenec, je tajným sen snad každé ženy.


 

Nejlepší přírodní doplňky stravy na zlepšení sexuálního života pro ženy

 

 

1. Clitorin - nejlepší přírodní doplněk stravy zvušjící chuť na sex 


2. Vigorelle - lubrikační gel ke zlepšení prokrvení vagíny pro lepší zážitek s rychlým nástupem účinku


3. Breast Actives - přírodní doplněk výživy na zvětšení prsou

 

 

Zvýšení chuti na sex pro ženy

 

 

Nejlepší přírodní tabletky pro lepší sexuální život muže


1. Vimax Pills - nejlepší přírodní tabletky pro podporu erekce a lepší sexuální život 


2. Ultra Potence - spolehlivé tabletky na podporu erekce a pro delší výdrž


3. Dragon Power - přírodní doplněk stravy pro lepší výkonnost

 

 

Vimax Pills nejlepší tablety na podporu erekce


Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz