Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Zdravá výživa - rychlá dieta, prášky, Ashwagandha BIO prodej - Ženšen Indický - Kde koupit nejlepší tablety na hubnutí

Přidáno: 18.09.2018

Jak rychleji zhubnout s pomocí účinných bylinných přípravků

Jak účinně zhubnout boky a znížit hmotnostPokud chcete zhubnout, tak jediný způsob, jak zajistit zdravý pokrok a trvalý úspěch, je změna stravovacích návyků a zvýšení úrovně fyzické aktivity. Existuje však několik bylin, které vám mohou pomoci na této cestě za ideální hmotností. Je to způsobeno tím, že urychlí váš metabolismus tuků a sníží váš apetit. Přinášíme vám několik z nich, které jsou nejúčinnější a mohou urychlit přirozenou schopnost těla eliminovat tělesný tuk bezpečně a efektivně:

 

Česnek: Buď ho milujete, nebo nesnášíte, ale nemůžete ho ignorovat. Česnek pomáhá při rychlejším spalování tělesného tuku. Mnoho lidí tvrdí, že byste měli konzumovat dva až tři stroužky česneku každé ráno na prázdný žaludek spolu se sklenicí teplé citronové vody, abyste zlepšili krevní oběh a zrychlili proces hubnutí.

 

Pampeliška: Kořeny a listy pampelišky se suší a používají k výrobě čaje z pampelišky. Tento čaj může mít prospěch pro vaše zdraví mnoha způsoby. Pampeliškový čaj je diuretikum a pomáhá vypláchnout extra tekutiny z těla. Pomáhá tak snížit hmotnost vody v těle a zmírnit nadýmání.

 

Ženšen: Specialistka na makrobiotickou výživu Shilpa Arora navrhuje, že ženšen vám může pomoci zlepšit vaši energetickou hladinu a zvýšit vaši rychlost metabolismu. Tím dokáže tato rostlina podporovat hubnutí. Kořen ženšenu může být použit čerstvý nebo sušený. Můžete ho jednoduše žvýkat, nebo ho vyvařit v horké vodě, abyste si vyrobili čaj nebo polévku.

 

Máta: Silné aroma této populární kulinářské byliny je známé tím, že kontroluje chuť k jídlu a potlačuje ji. Pomáhá při podpoře dobrého trávení a tím udržuje vaši rychlost metabolismu na dobré úrovni. Můžete popíjet šálek bylinného čaje vyrobeného z 1 čajové lžičky sušených mátových listů, nebo si udělat vývar z 2 čajových lžiček máty vařený v 3/4 šálku vody po dobu 5 minut. Anebo zajděte do některé z čajoven, čeká vás tam příjemné posezení, relaxace, a mátový čaj, který příjemně ochladí především v létě. 

Nejlepší náhražky - účinné stimulanty pro každého

Přírodní Ashwagandha bez kofeinu, zvýšení vitality, více energiePřírodní stimulanty vám mohou poskytnout energii bez kofeinu. Mnoho lidí potřebuje (bohužel) nějakou formu stimulantu, aby vůbec mohli přežít svůj běžný den.

Pravdou je, že účinné stimulanty by se měly používat šetrně a pouze příležitostně. Ve skutečnosti mnoho lidí stimulanty (včetně kávy) doslova zneužívá a stávají se na nich zcela závislými.

 

Když se podíváme na rostlinné stimulanty, některé z nich jsou pro nás horší než jiné. Některé z přírodních stimulantů obsahují kofein a patří mezi ty horší. Některé z nich vůbec neobsahují kofein a poskytují stimulaci zcela jiným způsobem. Tyto nekofeinizované byliny usilují o urychlení našeho metabolismu, oživení naší vitality a energizaci našeho nervového systému. I když i při nich hrozí určitá forma zneužívání, je to mnohem méně nebezpečné, než v případě kávy (kofeinu), nebo syntetických přípravků.

Zde jsou dvě nejoblíbenější byliny na posílení, povzbuzení a celkovou stimulaci organismu:

 

Máta (Mentha piperita)


Většina lidí si je vědoma energizujících vlastností máty peprné. V nápojích nebo v aromaterapii, se ví o schopnosti máty zlepšit náladu a urychlit metabolismus. Listy máty peprné mají rozhodně pozitivní vliv na trávicí trakt. Požívání máty tedy není spojeno s případnými laxativními účinky, jak je tomu v případě kávy. Máta také dokáže zlepšit vůni vašeho dechu. Což je další bod k plusu oproti kávě.

 

Skořice (Cinnamomum zeylanicum)


Ať už používáte skutečnou skořici, nebo C. Cassia, což je druh, který najdete ve většině obchodů s potravinami, jsou tyto kousky vnitřní kůry stromu vynikající a jemný stimulant. Skořice je předmětem mnoha internetových rozhovorů. Obecně se však ví, že rostlina může pomoci udržovat zdravou hladinu cukru v krvi a snižuje zánět v těle. Zároveň také pomáhá při bolestivých onemocněních, při kterých dochází k zánětu. 

Ashwagandha jako lék na mužskou potenci

Ashwagandha - Léky na mužskou potenciCo je Ashwagandha? Je tento "indický ženšen" stejný jako běžný ženšen? Ne. Tato rostlina, Withania somnifera, je úplně jiný botanický druh, který se ženšenem kromě účinků nemá nic společného. Přezdívka vznikla kvůli jejímu spojení se silou a vytrvalostí - obě vlastnosti pravého ženšenu.

 

V mateřském jazyce v Indii se překládá jako "vůně koně". Mnohé zdroje tvrdí, že původ názvu pramení od toho, že poskytuje sílu koně.

Zatímco existuje určitý vědecký výzkum o listech, drtivá většina se točí kolem extraktu z kořene Ashwagandha. Jako bylinný lék je to kořen rostliny, který je spojen s množstvím zdravotních přínosů.

 

V poslední době nabírá Ashwagandha na popularitě jako lék na celkové mužské sexuální zdraví. Je to oprávněné, neboť existují desítky studií, které potvrdily účinky této rostliny jako posilovače testosteronu, posilovače kvality spermií a lék na erektilní dysfunkci.

 

Ashwagandha se používá jako tonikum, a na oživení tělesných funkcí. Stres může způsobit únavu, která se často projevuje jako agitace a potíže se spánkem. Poskytnutím výživného, ale energizujícího účinku může Ashwagandha podporovat zdravý nervový systém. Při použití ashwagandhy stres neovlivňuje nervovou soustavu s takovou intenzitou, jako bez ní, a příznaky stresu a agitace se přirozeně vyřeší v průběhu času.

 

Zde je několik nejdůležitějších účinků Ashwagandha:

 

• Podporuje zdravý imunitní systém

• Zklidňuje duševní procesy

• Podporuje zdravý spánek

• Podporuje zdraví reprodukčního systému u mužů a žen

• Podporuje trvalou energetickou úroveň, sílu a vitalitu včetně fyzické aktivity

• Podporuje zdravá záda a klouby

• Podporuje zdraví štítné žlázy

• Podporuje zdravé fungování nadledvin 

Nejlepší přírodní prostředky proti stresu a pro zlepšení sexuálního života:

1. Ashwagandha BIO prodej - nejlepší indický ženšen - ashwagandha se právem považuje za zázračnou bylinu, která dokáže pomoci s množstvím problémů.

 

2. Vimax Pills - obsahují právě mocný ženšen pravý, který svými vlastnostmi předčí dokonce i syntetické léky.

 

Vimax Pills heureka 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Zdravá výživa - rychlá dieta, prášky, Ashwagandha BIO prodej - Ženšen Indický - Kde koupit nejlepší tablety na hubnutí

vložit nový komentář
18.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz