Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Kde koupit Ženšen indický - tablety, prášky na prodej Ginseng Royal Jelly, rostlina, Ginseng Slim Tea - nejnižší cena

Přidáno: 18.09.2018

Indický ženšen, nenápadný zázrak z Indie

Indický ženšen Ashwagandha proti stresuAshwagandha, také známá jako Withania somnifera (běžně známá jako indický ženšen), je rostlina, která má širokou škálu zdravotních výhod včetně schopnosti snížit stres, bojovat proti cukrovce, jakož i rakovině. Rostlina také dokáže zvyšovat imunitu zvýšením dodávek antioxidantů do těla. Tato rostlina má antibakteriální i antikonvulzivní vlastnosti.

 

Withania somnifera (Ashwagandha) má velký význam v Ayurvédě po mnoho staletí. Ajurvéda je starodávný indický systém medicíny. Ashwagandhu dokonce používali Američané a Afričané na to, aby se zbavili několika druhů infekcí.

 

Co je Ashwagandha?


Ashwagandha je rostlina, která patří do rodiny Solanacea s vědeckým názvem Withania somnifera. Slovo Ashwagandha znamená v překladu vůně koně. Je tomu tak proto, protože se věřilo, že rostlina je schopna uživateli dát sílu hřebce. Tato rostlina pochází z Indie a roste nejlépe v suchých regionech země. Indický ženšen je robustní rostlina, která dokáže přežít i při velmi vysokých teplotách (až do 40 ° C), jakož i při velmi nízkých teplotách (až do 10 ° C). Tato rostlina se vyskytuje i ve vysokých nadmořských výškách.

 

Studie na Withania somnifera poukázaly na existenci terapeutických schopností rostliny, a zároveň neprokázaly žádnou toxicitu v chemických složkách, které jsou v této rostlině přítomny. Výzkum této rostliny naznačuje několik zdravotních výhod indického ženšenu kvůli jeho protizánětlivým, antioxidačním, protistresovým, abstinenčním a spánek podporujícím vlastnostem. Tato rostlina také působí jako tonikum na zvýšení energie, a tím zlepšuje celkové zdraví těla.

 

Zdravotní výhody Ashwagandhy (indický ženšen)


Ashwagandha je vynikající bylina pro celkové tělesné zdraví a vitalitu. Je účinná při různých zdravotních problémech. Nejdůležitější působení rostliny na zdraví člověka je tvořeno tím, že má adaptogenní účinky. To znamená, že efektivním způsobem pomáhá organismu poradit si se stresem

Zvyšte si libido přírodní cestou! 

Zvýšení libida přírodní cestou, damiana, tribulus, ženšenExistuje mnoho bylinných přípravků a léčivých bylin, které se používají pro zvýšení mužského libida. Tyto bylinky pro nízké libido u mužů se většinou zaměřují na zvyšování hladiny testosteronu v těle, stimulují sexuální vzrušení a řeší vyčerpání spojené se špatným sexuálním výkonem. Dobrý přídavek na mužské libido se současně zaměří na všechny tyto oblasti a hraje roli v holistickém přístupu k lepšímu celkovému zdraví.

 

Tribulus (Tribulus terrestris)


Tribulus vede k produkci testosteronu stimulací hypofýzy, aby se uvolnil luteinizační hormon. Tento hormon zvyšuje hladinu testosteronu a zvyšuje nejen libido u mužů, ale také zvyšuje libido u žen.

 

U mužů s vysokou nemocností spermií (neživotaschopné spermie) a nízkou mobilitou spermií bylo pozorováno, že tribulus zvyšuje počet a mobilitu spermií. Aktivní složky v Tribulus se nacházejí v nejvyšších koncentracích v listech rostliny.

 

Damiana (Turnera Aphrodisiac a Turnera diffusa)


List této byliny byl používán v Mexiku jako posilovač mužského libida už od dob raného mayského impéria. Tato bylina opět nabírá na popularitě právě pro své unikátní působení na libido.

 

V tradiční medicíně je Damiana používána k léčbě nízkého libida u mužů a žen, a když dochází k sexuální dysfunkci nervového původu.

 

Tongkat Ali (Eurycoma longifolia)


Hlavním způsobem, jak bylinka funguje, je zvýšení hladiny testosteronu v krvi. Tato bylina je tradičně používána v Malajsii jako afrodiziakum, jako rostlinná léčba pro impotenci nebo sexuální dysfunkci, a jako celkový posilovač libida. Tongkat ali působí pozitivně na erekci a zároveň působí na zvýšení libida.

 

Asijský ženšen (Panax ginseng)


V Japonsku je tato bylina používána k léčbě slabého libida a jako stimulant oběhové soustavy. Korejský ženšen je také klíčovou rostlinou v tradiční čínské medicíně, kde je používán na uklidnění nervů, léčbu únavy, úzkosti, nespavosti, a obecné slabosti. 

Nejlepší rostliny na pomoc proti chronickému stresu 

Ženšen indický na stresChcete najít přírodní antistresové prostředky, které u vás budou fungovat?

Jak jistě nepochybně velmi dobře víte, žijeme v chronicky stresující kultuře. Většina z nás existuje ve stavu neustálého přetížení a nadměrné zátěže.

Odhaduje se, že 90% všech návštěv lékaře primární péče souvisí s obtížemi vyvolanými stresem.

 

Příliš mnoho stresu může způsobit vážné poškození vašeho zdraví - od nabírání hmotnosti až k poškození vašeho srdce. Stres může také ovlivnit váš celkový fyzický i psychický stav. Kromě toho je chronický nebo trvalý stres spojený s každým chronickým onemocněním, protože vytváří základ pro záněty a jiné zdravotní potíže.

 

Máte více kontroly nad stresem, než si uvědomujete. Život není jen o tom, co se vám stane - je hlavně o tom, jak reagujete. Správný výběr bylinek vám může pomoci lépe zvládat stres a lépe na něj reagovat.

 

Bylina je rostlina s listy, semeny nebo květy, kterou lidé používají k ochucení, na jídlo, na léky nebo parfémy. V moderním světě používají lidé slovo "bylinka" pro označení rostliny, která se používá k léčení.

 

Po staletí lidé v mnoha kulturách po celém světě používali k boji proti stresu různé bylinky - adaptogeny. Adaptogeny podporují rovnováhu v mnoha systémech vašeho těla. Je pozoruhodné, že vás mohou uklidnit a zároveň posílit vaši energii, aniž by vás nadměrně stimulovaly. I když některé adaptogeny pracují rychle, většina z nich pracuje postupem času a má kumulativní výhody.

Nejlepší přírodní prostředky proti stresu a pro zlepšení sexuálního života:

1. Ashwagandha BIO prodej - nejlepší indický ženšen - ašvagandha zaručeně zabere na sexuální problémy, pomůže zvýšit vitalitu, snížit stres, na pomoc při hubnutí a celkovém zlepšení zdraví

 

2. Vimax Pills - obsahuje Ženšen pravý - právem se považuje za nejlepší prostředek pro sexuální zdraví mužů

 

3. Provestra - obsahuje Ženšen pravý - výborný prostředek pro zvýšení libida u žen

 

Vimax 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Kde koupit Ženšen indický - tablety, prášky na prodej Ginseng Royal Jelly, rostlina, Ginseng Slim Tea - nejnižší cena

vložit nový komentář
18.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz