Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Rychlé zvýšení vzrušení - Bod G, Ženské výstřiky

Takto najdete a vydráždíte bod G až na úplné maximum

Jak stimulovat bod G na maximumOrgasmus může pomoci snížit stres, zlepšit stav pokožky a vy se začnete cítit dobře, skvěle. Avšak u mnoha žen mohou být orgasmy - zejména ty, kterých bylo dosaženo prostřednictvím penetrace - stejně nepolapitelné jako záhadný bod G.


Je poměrně neobvyklé, že ženy mají orgasmus pouze prostřednictvím pohlavního styku. Ve skutečnosti podle studie z roku 2017 jen asi 18 procent žen dosáhne orgasmu pouze při penetraci - což znamená, že nejsou zapotřebí žádné ruce, ústa ani hračky.


Často je klitoriální stimulace potřebná nebo přinejmenším prospěšná, pokud jde o orgasmus během sexu. Avšak i když jste nezažili vaginální orgasmus, to neznamená, že je to nemožné. Někteří vědci se domnívají, že vaginální orgasmy dokonce neexistují, takže může být obtížné oddělit fakt od domněnek.


Co je bod G? Pravděpodobně jste slyšeli o bodu G ve spojitosti s tím, že je to "klíč" k dosažení vaginálního orgasmu. Ale je to skutečné? Upřímně řečeno, je to složité. Namísto toho, abyste měly své vlastní oddělené místo ve vagíně, místo G je součástí vaší klitorální sítě. To znamená, že když povzbuzujete místo G, skutečně stimulujete část klitorisu, která je mnohem větší, než jsme byli přesvědčeni.


Ukázalo se, že výrůstek klitorisu, kde se vnitřní pysky setkávají, je ve skutečnosti pouze špičkou klitorisu a rozděluje se na dva "kořeny", které mohou mít délku přibližně 9 cm.


Kromě toho se tato oblast může měnit od ženy k ženě, což vysvětluje, proč to často může být obtížné najít. Nicméně, jakmile je stimulován bod G, tak může způsobit ženskou ejakulaci a může pomoci ženám dosáhnout vaginální orgasmus.


Nalezení bodu G může být obtížné zejména proto, že ve skutečnosti není na žádné mapě lidského těla. To však neznamená, že to není možné. Nejjednodušší je najít bod G přes sebezkoumání. Když začnete objevovat své tělo, dělejte to, co vám nejlépe vyhovuje. Pokud jste připraveni, začněte masírovat vagínu zvenčí ještě před vložením prstů nebo sexuální hračky. 

Chcete vědět, jak dosáhnout, aby žena během orgasmu vystříkla?

Dosažení výstřiku při orgasmuŽeny ve věku 18 až 94 let odpověděly na otázky o svých osobních zkušenostech se sexem. Výzkum se zaměřil na úlohu klitorální stimulace v orgasmu, zda jsou všechny orgasmy stejné a kolik žen skutečně dosáhne orgasmu prostřednictvím pohlavního styku.


Zatímco zkoumání lidské sexuality je vždy oblastí velkého zájmu, tato studie hovoří zejména o pokroku, kterého jsme dosáhli v oblasti rovnosti pohlaví, a připomíná nám, jak je stále potřeba dozvědět se o povaze žen. Ale díky feministickým spisovatelům a mužům, kteří jim chtějí naslouchat, tato definitivní zkušenost s ženskou sexualitou byla vyvedena z temnoty na světlo světa.


Až 75,5 procenta žen souhlasilo, že některé orgasmy jsou lepší než ty předešlé. Ano - orgasmus není jen orgasmus - existují stupně radosti. A zatímco více než třetina žen potřebuje klitorální stimulaci k dosažení orgasmu, 20 procent žen, které vyvrcholí vaginálně, má stále tendenci souhlasit s tím, že klitorální stimulace je lepší. Přibližně 10 procent žen během vaginálního pohlavního styku nedosáhne orgasmu.


Pokud jde o kouření, téměř 64% žen uvedlo, že se jim líbí pohyb na vulvě směrem nahoru a dolů, zatímco téměř 52% se těší kruhovému pohybu. Jen třetina žen uvedla, že se jim líbily "pohyby vedle sebe".


Co se týče klitorisu, tři čtvrtiny žen byly velkými fanoušky kruhového pohybu, přepínání mezi různými typy pohybů a měnily intenzitu dotyku.


Žádné dvě ženy nereagují stejným způsobem na stejnou úroveň dráždění, proto neexistuje žádná strategie nebo technika pro zlepšení sexuality, která bude zaručeně u každého fungovat. Musíte zjistit, co vyhovuje vaší partnerce.


To znamená, že vytvořit sexuální život, který se časem zlepšuje a zlepšuje, je o průzkumu a komunikaci. Promluvte si mezi sebou o tom, co se vám líbí a co se vám nelíbí. Čím více budete mluvit o sexu, tím lepší bude sex.


Prášky na vzrušení, bod G a lepší sex ženy 

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️