Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Kegelovy cviky pro muže, pro ženy, zkušenosti

Co jsou to Kegelovy cviky a na co slouží?

Posilování pánve Kegelovými cvikyMožná jste o nich slyšeli, ale je možné, že i ne. Kegelovy cviky jsou určeny nejen pro dámy, ale i pro pány, kteří touží po lepší sexuální výdrži, dobré kondici a hezčím sexuálním zážitku. Původně sice byly určeny pouze pro ženy na zpevnění svalstva pánevního dna, ale později se zjistilo, že výrazně dokážou pomoci i mužům. Obecně jde o cvičební a léčebný proces, kdy se procvičuje pánevní svalstvo člověka bez ohledu na to, jakou má výšku, váhu či věk. Díky těmto cvikům se dokážou muži nejen zbavit erektilní dysfunkce a předčasné ejakulace, ale zaručí si i lepší vzrušení. U žen je přínos podobný, procvičováním těchto cviků se dokážou lépe vzrušit, ale i vyvrcholit. Kegelovy cviky dokážou zlepšit několik věcí v těle:


- Zdravější prostata - tento fakt souvisí se samotnými fyziologickými zlepšeními během cvičení. Za lepší prostatu může lepší pružnost svalů, která ale tělu napomáhá i celkově.


- Lepší sexuální výdrž - když budete cvičit Kegelovy cviky, dokážete svůj penis ovládat déle a tím pádem se vám nestane, že by se váš sex vybral cestou, s jakou vy nesouhlasíte. Dokážete tak oddálit své vyvrcholení, které je častým problémem mnoha mužů.


- Tvrdší penis - pokud máte s tímto problém, doporučujeme Kegelovy cviky předcvičovat pravidelně. Muži, kteří je cvičí, vám jistě potvrdí, že jejich penis je vzpřímenější nebo více vztyčený nahoru.

- Lepší průtok krve v celém těle - jde zejména o penis, kde se cviky rozproudí krev. Potom zůstane tento orgán déle ztopořený a dokáže uspokojovat ženu lépe a déle.

Jak Kegelovy cviky praktikovat u žen a u mužů?

Cvičení pánevního dna pro obě pohlavíCelé cvičení je postaveno na tom, aby člověk dokázal ovládat své pánevní svalstvo, kdy jej pomalu stahuje a uvolňuje. Nejlepší interval, kdy mít stažené svalstvo, je 10 sekund, ale pokud vám to zpočátku nepůjde, stačí i méně. Cvičení by se mělo opakovat alespoň desetkrát po sobě, přičemž nelze zapomínat na správné dýchání. Nejde přitom o žádné náročné cviky a dokáže je opravdu každý. Všechno je to spíše o vytrvalosti než o náročnosti. Procvičování těchto cviků je vhodné jako prevence před únikem moči, ale i v případě, že s únikem moči už máte problém. Pomáhá ale zejména při orgasmu, při kterém je třeba mít pevné svaly. Pokud vás tyto cviky zaujaly, cvičit je můžete kdekoliv, ale nejlepší je v pohodlí domova, kde se na to můžete soustředit.

 

1. V první řadě si najděte dostatečný prostor na to, abyste si mohli lehnout na záda. Nohy narovnejte, ruce si položte k tělu. Dýchejte pravidelně a při každém nádechu stáhněte nejen stehenní svaly, ale i hýždě tak, abyste dokázali vtáhnout močovou trubici. Při každém výdechu uvolněte celé tělo.


2. Při druhém cviku si také lehněte na záda, nohy ohněte v kolenou a ruce si položte k tělu. Během každého nádechu sebou zvedejte i pánev. Souvisle s tím stahujte stehenní a hýžďové svaly a znova vtahujte i močovou trubici. Při každém výdechu se uvolněte a pánev položte na zem. Toto opakujte několikrát.


3. Znovu si lehněte na záda tam, kde máte dostatek prostoru na cvičení. Ruce položte mírně od těla na zem. Nohy pokrčte v kolenou a začněte jezdit na kole. Tento cvik spočívá v tom, že při každém výdechu pořádně zatlačíte do pedálu a představíte si, že jedete do kopce. 

Toto jsou TOP produkty na zvýšení potence u mužů a žen

TOP produkty pro vyšší potenciNa trhu existuje mnoho produktů, kterými si dokážeme okořenit sexuální život. Ne všechny jsou však účinné a přírodní, je třeba se proto řídit recenzemi, které vám pomohou. Jednoznačně však doporučujeme následující výrobky, které jsou vyrobeny na přírodní bázi, a nepotřebujete k nim lékařský předpis.


Pro muže na zlepšení erekce a oddálení ejakulace doporučujeme užívat přípravek Vimax Pills, který je dostupný v podobě tablet. Složený je ze šesti přírodních složek, jejichž cílem je podpora průtoku krve v celém těle a touhy na sex. Doplněk lze užívat nejen krátkodobě, ale i v dlouhodobějším horizontu, kdy muž potřebuje zlepšit svůj celkový pohlavní život. Pokud je vaším strašákem během pohlavního styku špatná erekce nebo předčasné vyvrcholení, vyzkoušet byste měli Vimax Pills, který vám s tímto problémem pomůže. Už nikdy se vám pak nestane, že byste nevydrželi to, co partnerka, nebo že byste ji v posteli zklamali vaší nepřipraveností. Za super cenu můžete mít tento TOP produkt, který se právem označuje jako nejlepší výrobek na zlepšení sexuálního života.


Pro muže je vhodný i doplněk s názvem Ultra Potence, který je sice dražší, ale o to kvalitnější. Označit ho můžeme i za luxusní výrobek, po kterém sahají muži, kteří si chtějí být na sto procent jisti, že to z nich udělá nového sexuálního draka. Účinky výrobku jsou jasné, užíváním si zlepšíte erekci a sexuální výdrž, kterou ocení i vaše partnerka. Přidanou hodnotu dokonce je, že díky obsahu množství rostlin ovlivňuje Ultra Potence pozitivně i náladu, která je ne vždy dobrá. Účinek lze zaznamenat již po prvním použití tablet, kdy váš penis pocítí vzpruhu, jakou ještě nezažil. Zapomeňte tedy na slabou erekci, předčasnou ejakulaci, nízkou chuť na sex, či neplodnost, se kterou jste měli dosud problém.


Oblibě po celém světě se těší i Dragon Power, který je známý jako přírodní afrodiziakum pro zvýšení mužského libida. Za super cenu dokážete postavit svůj penis do pozoru tak, že budete mít chuť na sex neustále nějaký čas po užití pilulek. Vyroben je na základě unikátní receptury z asijského ženšenu, který slouží jako vzpruha pro celé tělo a doplnění energie. Užívat by ho měli lidé, kteří chtějí pořádnou erekci a pozdější vyvrcholení, než to, na které jsou zvyklí. Kromě toho řeší i problém s potencí, která je v dnešní době problémem většiny párů.


Pokud máte potíže s předčasnou ejakulací, vyzkoušejte výrobek Ejacontrol, který už podle názvu hovoří za vše. Užíváním tohoto doplňku si dokážete svou ejakulaci kontrolovat sami tak, aby se vám nestalo, že vyvrcholíte dříve, než byste chtěli. Vhodným doplňkem je i pro muže, kteří už dávno toužili po větším penisu, ale operaci podstoupit odmítli. Svůj orgán dokážete zvětšit díky přírodním tabletám, které nemají žádné vedlejší účinky, takže jsou zcela bezpečné a hlavně účinné.


Do této řady patří i výrobek Semenax, který má také název podle toho, jaké má účinky. Mužům přináší nejen lepší erekci, ale zejména větší množství semene a jeho kvality, která je ne vždy dostatečná. Výsledky zvýšení plodnosti přicházejí rychle, a to už po prvním užití doplňku, kdy se zkvalitní celý váš intimní život s partnerkou. Pokud tedy máte problém s početím dítěte, malým množstvím semene nebo nekvalitním orgasmem, doporučujeme vyzkoušet Semenax.


Na zvýšení sexuální touhy a kvalitu intimního života existují i doplňky pro ženy, které jsou velmi oblíbené. Patří mezi ně tablety Clitorin, kteří zvyšují libido, vzrušení, přinášejí kvalitnější orgasmus, vyšší plodnost a zabezpečují celkové prokrvení orgánů, které je při sexu důležité. Clitorin slouží jako náhrada Viagry, která je určena pro všechny ženy bez rozdílu věku či intenzity pohlavního života.

Sexuální život dokáže nabrat nový směr i díky lubrikačnímu gelu Vigorelle, který je určen na zvlhčení vagíny. Jelikož obsahuje speciální přírodní látky, má silný účinek a přináší pro ženské orgány blahodárný účinek. Krém Vigorelle se užívá pár minut před pohlavním stykem, kdy je třeba ho nanést na vagínu, přičemž může být použit i jako pomůcka při předehře. Využívají ho ženy, které chtějí být rychleji vzrušené, a chtějí zažít bezbolestný sex.


Lepší sex s přírodními doplňky stravy 

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️