Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Menopauza - Doplňky, léky

Menopauza čeká každou ženu. Jaké jsou její příznaky a jak se dá léčit?

Léčení příznaků menopauzyMenopauza je období v životě každé ženy, kdy dochází ke skončení fungování vaječníků. Celý tento proces provázejí změny v životě ženy, které se projevují v rovnováze hormonů odpovědných za menstruační cyklus. Toto období se nazývá i jinak, a to klimakterium. Pokud bychom chtěli blíže definovat tento pojem, jde přesně o poslední menstruační krvácení ženy, které přichází mezi 45. a 54. rokem.


S obdobím menopauzy přicházejí i různé potíže jako například návaly horka, nadměrné pocení, změny nálad nebo poruchy menstruačního cyklu. Kromě nich však mohou ženu postihnout i nepříjemnější problémy jako například pocit suchosti a pálení pochvy, infekce nebo neschopnost udržet moč. Nejhoršími problémy však může být dokonce překonání infarktu, mrtvice nebo osteoporóza.


Některé ženy se dokonce mohou setkat s nadměrnou lámavostí kostí, která v jiném období života není normální. Obecně však můžeme říci, že klimakterium má 4 fáze, kterými si prochází každá žena.


Premenopauza - prvotní stádium ještě před menopauzou.


Menopauza - období, kdy žena prožívá poslední menstruaci.


Perimenopauza - žena v tomto čase prochází menopauzou, přičemž toto období může trvat i rok.


Postmenopauza - období 12 měsíců po poslední menstruaci.


Celkové období menopauzy je vnímáno dost negativně a to hlavně proto, že většina žen během něj trpí různými problémy. Ty ovlivňují nejen na zdraví, ale i kvalitu života, která může být značně poškozena. V lepším případě si žena tímto obdobím projde za dva roky, v tom horším to může trvat i pět let. Tak jako na všechno, i na menopauzu existuje léčba, která nezabrání přechodu do nového období, ale pomůže ztlumit její příznaky. Jde o hormonální substituční léčbu, která je uznávanou formou, jak odstranit symptomy menopauzy. Léčba pomáhá zejména při redukci kardiovaskulárních chorob, které jsou pro život člověka nejvíce ohrožující.


Tak jako vše, i tato léčba s sebou přináší rizika a obavy. Přestože vám léčba pomůže s problémy při návalech horka, pocení a suchosti pochvy, čímž se celkově zlepší kvalita vašeho života, přináší s sebou i problémy. U některých žen v důsledku hormonální léčby může dojít ke vzniku krevních sraženin, infarktu, mrtvici, onemocnění žlučníku, či dokonce rakovině prsu a dělohy. Pokud se ženy chtějí i během tohoto období cítit dobře a zmírnit příznaky, měly by se zdravě stravovat, přestat kouřit, pravidelně cvičit a navštěvovat lékaře, který bude jejich zdravotní stav sledovat. 

Odborník tvrdí, i sex po menopauze může být úžasný

Pohlavní styk v průběhu menopauzyPřestože s přibývajícím věkem přichází na člověka únava, či méně energie v životě, ne vždy to tak musí být. Výjimkou může být například intimní život, který je podle odborníků lepší ve vyšším věku. S příchodem menopauzy však přicházejí změny, které mohou celý sexuální život narušit. Někdy se projevují v pozitivním smyslu, u jiné ženy to zas může být negativní. Není proto výjimkou, že mnohé ženy dostanou po menopauze ještě větší chuť na sex, než tomu bylo v mládí. Zní to sice neuvěřitelně, ale i toto je součástí hormonálních změn v těle ženy. Důvodem, proč si mnoho žen dokáže užívat sex po přechodu lépe než předtím je i fakt, že už nemůže otěhotnět. Vajíčka totiž nepracují tak jako kdysi a jejich oplodnění už v žádném případě není možné. Strach z početí dítěte ve vyšším věku tedy můžete odhodit a naplno se věnovat partnerovi.


U mnoha párů tento fakt způsobuje uvolnění, které otevírá brány k nepoznané rozkoši. U většiny žen se však stává, že jejich apetit nevzrůstá, ale spíše klesá. Dochází k tomu zejména tehdy, pokud na ženu útočí návaly horka, špatné nálady či pocení. Tehdy na sex ani nepomyslí a je ráda, že dokáže překonávat zmíněné nepříjemnosti. Sexuální apetit partnera však klesat ještě nemusí a tehdy nastává menší problém. Pokud chce žena během menopauzy uspokojit i svého partnera, sex s sebou může přinést bolest v důsledku změn ve vaginální sliznici. Vagína je totiž tenčí, sušší a zranitelnější než kdykoli předtím a pohlavní styk může být najednou problém.


Naštěstí existuje řešení, jak tuto bolest zmírnit nebo zcela eliminovat. Na trhu jsou různé přípravky a doplňky, které ženě pohlavní styk usnadní a dokonce zvýší i její chuť na sex. Na výběr jsou například tablety nebo lubrikační krémy, které jsou vyrobeny z přírodních látek, takže se nemusíte bát žádných negativních vlivů na vaše tělo. Dostupné jsou jednoduše na internetu a to bez lékařského předpisu. Samozřejmě na tento problém existují i léky, které vám dokáže předepsat lékař, ale doporučujeme vybírat si z přírodních produktů, které jsou účinné a bezpečné. Při výběru byste měli dbát zejména na recenze uživatelů, kteří tyto doplňky již vyzkoušeli a dokážou popsat jejich účinky. 

Nejlepší doplňky na prožití sexu po menopauze

Úžasný sex s přírodními doplňky stravyNa trhu je množství výrobků, kterými si dokážou nejen muži, ale i ženy pomoci v intimním životě. Některé jsou v podobě tablet a prášků, jiné jako krémy či gely s vnějším použitím. Vybrat byste si měli z těch, které vyřeší váš problém, a to sníženou chuť na sex nebo suchost vagíny.


Pro zvýšení sexuálního libida doporučujeme vyzkoušet ženský doplněk Clitorin, který se prodává v podobě tablet. Dostupný je jednoduše bez lékařského předpisu, a protože je vyroben pouze z přírodních látek, není třeba se obávat žádných vedlejších účinků. Jejich cílem je celkové zlepšení sexuálního života, přičemž důraz je kladen na zlepšení vzrušení, prokrvení těla, zlepšení orgasmu a dokonce i na podporu plodnosti. Toto přírodní afrodisiakum je dokonalá náhrada za mužskou Viagru a zakoupit ho můžete jednoduše přes internet a bez lékařského předpisu. Pokud si tedy chcete užívat sex i ve vyšším věku a stárnutí vám v posteli nepřekáží, jednoznačně doporučujeme vyzkoušet tablety Clitorin, se kterými budete spokojená.


Velmi oblíbenými výrobky v oblasti sexuálního života jsou zejména lubrikační krémy a gely, které pomáhají nejen zvýšit vzrušení, ale také zlepšit celý pohlavní akt. Nejlepší lubrikační krém Vigorelle vám zvlhčí vagínu tak, že o nějaké menopauze ani nebudete vědět. Díky jeho užívání nebude vaše vagína suchá a nebude mít žádnou překážku v tom, aby se spojila s mužským orgánem. Vigorelle je známý silnými účinky ze speciálních přírodních látek a proto je jeho účinek zaručený a bezpečný. Kromě lepšího sexuálního zážitku vám přinese dokonalejší orgasmus, jaký jste možná ještě nikdy nezažila. Tento výrobek používají ženy po celém světě a po schválení prodeje v naší zemi se k němu dostanete jednoduše a bez lékařského předpisu. Jeho předností je fakt, že neobsahuje žádné chemické látky, které by nepříznivě ovlivnily lidské tělo. Nanášet lze nejen před pohlavním stykem, ale i během něho, a to vmasírováním na vagínu. Přenechat tento úkol lze také svému partnerovi, který si s vámi užije dokonalou předehru. Vyzkoušejte krém Vigorelle a zažijte pocit sexuální dračice i ve věku, kdy to už jiné ženy zabalily.


Léky a doplňky na menopauzu ženy 

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️