Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více

Kdy přijde ženám menopauza? Zjistěte, jaké jsou její příčiny, příznaky, a jaké existují léky

Přidáno: 10.09.2018

Kdy přichází období tzv. přechodu? Problémy spojené s menopauzou, které se týkají každé ženy 

Návaly horka, noční pocení, nervozita - ženský přechodKaždou ženu jednou čeká menopauza. Přichází obvykle mezi 45. - 55. rokem (běžné jsou odchylky v obou směrech).

 

Vaječníky snižují svou činnost. Žena tak neprodukuje dost estrogenu a progesteronu. Přestává menstruovat - nedozrávají jí vajíčka a nemůže otěhotnět.

S menopauzou jsou spojeny mnohé potíže, kterých se ženy mnohdy obávají. První z nich se objevují již sedm let před poslední menstruací. Žena, která se blíží přechodu, zaznamenává tyto příznaky:

 

• návaly horka

• noční pocení

• nespavost

• únava, neschopnost se soustředit

• bušení srdce

• nervozita, stres

• sklony k depresím

 

V období přechodu pak tyto projevy ustávají, přicházejí ovšem jiné. Kvůli nedostatku estrogenu ženy rychleji stárnou, což poznají nejen na svém vzhledu, ale také na své celkové kondici.

 

Pokud žena před menopauzou nemá problém udržet si svou váhu, měla rychlejší metabolismus a třeba i mohla sníst vše, na co měla chuť, aniž by přibrala jediný gram, v přechodu pocítí prudkou změnu a udržet váhu už není jednoduché, naopak tehdy mají ženy velké tendence přibírat.

 

Přibývají zdravotní problémy, ubývá sexuální touha.

 

Jak s nepříjemnými projevy menopauzy zatočit?

 

Obecně platí, že kdo žije zdravě, volí vhodnou stravu a provozuje sport, popere se s každým zdravotním, psychickým i jiným problémem lépe. U menopauzy tomu není jinak.

Jestli se i vy chcete cítit dobře, zařaďte do svého života více pobytu venku, pohybu a nějakého cvičení. Co třeba chodit z práce pěšky, nebo alespoň vystoupit z autobusu o zastávku dříve? Anebo se projet na kole?


Základem života je kvalitní strava. Doporučuje se omezit masité, tučné a mléčné pokrmy, alkohol, kofein, a nadměrné solení. V případě opačném zvyšujete riziko návalů horka.


Naopak je vhodné jíst hodně ovoce a zeleniny, brambory, luštěniny a produkty z nich, celozrnné pečivo, vejce a rostlinné oleje. Pomoci mohou také bylinky: šalvěj lékařská, třezalka tečkovaná, jetel luční.

Jak si pomoci při menopauze? Vyzkoušejte přírodní doplňky a vyhnete se nepříjemným projevům 

Příznaky menopauzyMenopauza neboli přechod, je utlumení činnosti vaječníků. Žena přestává produkovat hormony estrogen a progesteron, nedozrávají ji vajíčka, nemenstruuje a nemůže otěhotnět. Menopauza přichází obvykle mezi 45. - 55. rokem života, není to ovšem nutná podmínka - odchylky jsou časté.

 

Ženy se menopauzy většinou obávají, protože ji provázejí nepříjemné projevy: návaly horka, noční pocení, bušení srdce, nechuť k sexu a různé psychické potíže jako stres, nervozita, nespavost nebo sklony k depresím.

 

Kvůli nedostatku hormonu mají ženy tendence přibírat. Také se zrychluje stárnutí. To vše může vést i ke zhoršování psychického stavu.

 

Dá se s tím něco dělat?

 

Nejlepší cestou je zdravý životní styl. Základem všeho je pohyb, sport, cvičení a omezení stresu. Jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch. Energii investovanou do pohybu samozřejmě zúročíte nejen v menopauze, ale také v jiných těžších životních obdobích, nebo třeba během chřipkové epidemie.

 

Důležitá je takové strava: hodně ovoce a zeleniny, celozrnné pečivo, omezování živočišných tuků a jídel a naopak více rostlinných. V přechodu je dobré jíst takové potraviny, které obsahují látky podobné ženským hormonům: luštěniny v různých podobách, brambory, lněná semínka a další.

 

Pomoci umí také bylinky. Vyzkoušejte třeba šalvěj proti nadměrnému pocení, třezalku a meduňku na zklidnění mysli a červený jetel jako náhradu za ženské hormony.

 

Nejúspěšnější cesta pro vás bude užívání léků nebo přírodních doplňků. Obojího existuje hodně, máte z čeho vybírat. Léky mohou provádět službu velmi dobře, riskujete s nimi ovšem nežádoucí účinky. U přírodních doplňků žádné nežádoucí účinky nehrozí. Které by vám mohly pomoci? Například Menoxin. Obsahuje výtažek těch nejlepších bylinek. Díky pečlivě zvolené kombinaci řeší komplexně všechny problémy spojené s menopauzou.

Clitorin, Breastmax a Vigorille - TOP produkty, které upotřebíte nejen s příchodem menopauzy 

Tablety na problémy s menopauzouMenopauza ženám přináší mnoho nepříjemností. Hodně se podepisuje na jejich psychice a v sexu. Nejen, že už samotný pokles hormonu snižuje libido, sexuální vášeň snižuje také například to, že si ženy v přechodu už nepřipadají dost hezké a přitažlivé.

 

Rozhodně to ovšem neznamená, že ženy v přechodu nemohou mít sex. Aby si ho mohly užívat jako kdysi za mlada, pomohou jim některé přírodní produkty, které jsou vyrobeny přímo na míru podle jejich problémů a potřeb.

 

Zde jsou tři nejlepší, které určitě stojí za vyzkoušení:

 

Clitorin- nejlepší produkt


Cena: 2000 Kč

Clitorin je šikovný doplněk, který ženám výrazně zlepší sexuální život a zajistí jim orgasmy, na které nikdy nezapomenou. Clitorin obsahuje řadu prospěšných vitamínů a minerálů.

Užívání Clitorinu zvětšuje sexuální libido, čímž potěší nejen dotyčnou, ale přirozeně také jejího partnera. Clitorin zajišťuje větší vzrušení, prokrvení, intenzivnější prožitek a delší výdrž.

Clitorin je čistě přírodní produkt bez vedlejších účinků.

Užívají se dvě tablety denně po dobu několik měsíců. Účinky pak trvají i po vysazení.

 

Breastmax - péče o prsa

 

Cena: 2150 Kč

S přibývajícím věkem si ženy stále více stěžují na povadlá prsa. Nepřipadají si přitažlivě jako dřív, což se jim může výrazně podepsat na sebevědomí a libidu.

Breastmax umožňuje tyto problémy řešit. Obsahuje vitamíny a rostlinné hormony podobné estrogenu. Ty pomáhají zpevnit, a dokonce také zvětšit poprsí.

Užívají se dvě tablety denně po dobu čtyř měsíců. Účinky pak trvají déle, poprsí zůstává větší a pevnější, žena si opět připadá krásná.

 

Vigorelle - lubrikační gel na zvlhčení vagíny

 

Cena: 2000 Kč

Větší vzrušení? Zvýšení sexuální touhy? Větší sexuální síla? Delší pohlavní styk? Účinnější stimulace? Kvalitnější a delší orgasmus? Žádný problém! S lubrikačním gelem Vigorelle toho dosáhnete úplně snadno.

Vigorelle je ten nejlepší a nejkvalitnější lubrikační gel, působí opravdu velmi intenzivně. Skvělou zprávou je, že se jedná o čistě přírodní produkt, nemusíte se proto obávat žádných alergických reakcí či jiných nepříjemných nežádoucích účinků.

 

Plodnost, libido a vzrušení ženy 

Co způsobuje a jak se projevuje období ženského přechodu 

Příčiny, příznaky menopauzyMenopauza, často nazývaná také jako období přechodu, nastává mezi 45. - 55. rokem života. Zatímco muži zůstávají plodní i ve stáří, ženám právě v tomto věku přestavují pracovat vaječníky: neprodukují se ženské hormony estrogen a progesteron, nedozrávají v nich vajíčka, žena nemenstruuje a nemůže otěhotnět.

 

Přesný věk je čistě individuální záležitost. Běžně se stává, že přijde menopauza předčasně - třeba ve 45. Příčinou předčasné menopauzy je nízká hladina estrogenu. Opačná odchylka také není výjimkou, mnohé ženy zůstávají plodné ještě po 55. roce.

 

Ukončení menstruačních cyklů je zásadní změna. Ženy po čtyřicítce se ale setkávají i s jinými příznaky, které jsou právě s menopauzou spojeny. Mnohé z nich přicházejí o několik let dříve, než k přechodu skutečně dojde.

 

S velkým předstihem se ženy setkávají například s náhlými návaly horka, nočním pocením, či bušením srdce. Potýkají se také s psychickými problémy: mnohem snáze podléhají stresu, špatně spí, přes den jsou unavené a nedokážou se soustředit, jsou výrazně nervóznější než dřív, mají sklony k depresím.

 

S menopauzou přicházejí problémy týkající se váhy - ženy mají větší předpoklady k přibírání. Nízká hladina potřebného hormonu může také za urychlené stárnutí. Je to zkrátka těžké období.


Dá se s projevy menopauzy nějak bojovat? Samozřejmě, že dá. Mocným nástrojem je vhodný životní styl. Důležitý je pravidelný pohyb - sport, cvičení, nebo třeba jen procházky. Pomáhá také častý pobyt venku na slunci a na čerstvém vzduchu.

 

Do svého jídelníčku zařazujte co nejvíce ovoce a zeleniny, nevyhýbejte se ani luštěninám, vejcím, rybám a celozrnnému pečivu. Důležité látky obsahuje také sója a její produkty. Naopak dejte sbohem pečivu bílému, omezujte tučné maso a bílý cukr, vyhýbejte se větším dávkám alkoholu a kofeinu.

 

Pomoci mohou také Léky a přírodní doplňky výživy. 

Menopauza a její projevy - jak bojovat s nepříjemnými příznaky menopauzy? 

Léky na menopauzuMenopauza je ukončení činnosti pohlavních orgánů: ve vaječnících už nedozrávají vajíčka, děloha se nepřipraví na těhotenství. Žena nemenstruuje, ani nemůže otěhotnět.

Proti samotné menopauze samozřejmě nemůžeme nic dělat. Když tělo stárne, nemůže vykonávat všechny své funkce pořád stejně. Můžeme ale bojovat s nepříjemnými příznaky, které menopauzu často doprovázejí.

 

Návaly horka, noční pocení, zrychlený tep

Nejlépe si pomůžete změnou stravy. Vyhýbejte se alkoholu a kofeinu, omezte kouření. Naopak konzumuje produkty ze sóji, červené čočky, nebo lněná semínka - obsahují rostlinné hormony, které jsou podobné estrogenu. Pomoci může také v omezeném množství šalvěj. Dobrou zprávou je, že návaly horka, noční pocení i zrychlený tep jsou jen dočasné projevy menopauzy, časem vymizí.

 

Suchá, povislá kůže

Vedle krémů, tělového mléka a emulzí na vysušenou pokožku pomůže také zdravá strava a dostatečný příjem tekutin.

 

Nedostatečné zvlhčení pochvy

S přechodem přestává být pochva zvlčena jako dříve, sex proto může být dost nepříjemný. Lubrikační gely jsou jistota, pomoci ale může také strava - opět luštěniny a lněná semínka a také vlašské ořechy.

 

Psychické potíže - deprese, stres, úzkost, nervozita, nespavost atd.

Vsaďte na bylinky. Mnohé z nich mají uklidňující účinky - podporují produkci hormonu jménem serotonin, kterému se též říká hormon dobré nálady. Čaje z meduňky, mateřídoušky, kozlíku lékařského nebe třezalky tečkované vám zajistí duševní pohodu, uvolněnost, úsměv, a kvalitnější spánek.

 

Nejspolehlivější bojovníci proti příznakům menopauzy

Nejspolehlivěji vám pomohou léky a přírodní doplňky stravy. Účinky klasických léků se zpravidla projevují rychleji než u doplňků, mají vedle nich ovšem jednu nevýhodu - protože obsahují látky, které nejsou tělu přirozené, mohou způsobit různé nežádoucí účinky. U přírodních doplňků nic takového nehrozí.

Nebojte se a vyzkoušejte třeba produkt Fytofem harmony & control. Pomáhá řešit všechny nepříjemné projevy menopauzy.

Nejlepší přírodní produkty, které využijete nejen během menopauzy - zlepšete si sexuální život 

Přírodní přípravky pro větší chuť na sex a zvlhčení vagínyMenopauza ženám přináší mnoho nepříjemností: návaly horka, bušení srdce, pocení i psychické problémy. Typickým projevem je také nedostatečně vlhká pochva, pokles sexuální touhy, nemožnost dosáhnout orgasmu. Projevují se i psychické potíže: ženy po čtyřicítce si často nepřipadají dost hezké a přitažlivé, což má nemilý dopad na jejich sebevědomí, a ve výsledku také na libido.

 

Znamená to snad, že by ženy v přechodu neměly mít sex? Vůbec ne. Naopak - sex je přece lék na všechno. I na stres a nervozitu, které menopauzu provázejí.

Aby měly ženy v přechodu kvalitní sexuální život, představujeme vám tři kvalitní doplňky stravy, které opravdu Účinně pomáhají:

 

Nejlepší produkt: Clitorin

 

Cena: 2000 Kč

Clitorin je plný prospěšných vitamínů a minerálů, které potřebuje každá žena. Tento čistě přírodní produkt nemá vůbec žádné vedlejší nežádoucí účinky. Užívání dvou tablet denně zajišťuje efektivní a dlouhodobý výsledek.

Žena, která užívá Clitorin, potvrzuje lepší sexuální libido, lepší vzrušení, zvlhčení, a intenzivnější prožitky. Clitorin pomáhá lépe stimulovat, podporuje sexuální výkonnost, zkvalitňuje a prodlužuje orgasmus.

Clitorin si každá žena zamiluje.

 

Aby poprsí stálo za to: Breastmax

 

Cena: 2150 Kč

Povadlá, drobná prsa? Nevadí. Breastmax si s nimi poradí! Dvě tablety denně zajistí zpevnění poprsí a větší objem - nejedna žena si po užívání Breastmaxu musela kupovat o dvě čísla větší podprsenku.

Žena s hezkým poprsím se cítí krásnější a svůdnější. Tím výrazně vzroste také chuť na sex.

 

Vigorelle - nejlepší lubrikační gel

 

Cena: 2000 Kč

Nedostatečné zvlhčení pochvy se dá jednoduše řešit lubrikačních gelem. Hledáte ten nejlepší? Sáhněte po Vigorelle. Zaručuje to největší vzrušení a nejintenzivnější prožitek z každého doteku. Kvalitní a dlouhý orgasmus je samozřejmostí.

 

Menopauza pro ženy 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Kdy přijde ženám menopauza? Zjistěte, jaké jsou její příčiny, příznaky, a jaké existují léky

vložit nový komentář
10.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz