Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Nejlepší sexuální polohy

Zkuste některé z následujících sexuálních poloh a ozvláštněte svůj život

Nejlepší sexuální polohyKdy jste naposledy vyzkoušeli novou sexuální polohu? Bez ohledu na to, zda máte vztah nebo nejste ve vztahu, je příliš snadné vrátit se zpět na několik odzkoušených a otestovaných poloh, namísto  vyzkoušet vynikající rozmanitost, která je k dispozici pro vás a vašeho partnera. Zkuste tyto polohy:

Misionářská pozice (muž na vrchu, pár tváří naproti sobě) je nejznámější klasikou z sexuálních poloh. Oční kontakt, mírná dominance mužů a úhel průniku zajišťují neustálou popularitu této polohy. Velmi komfortní možnost, pokud jste muž. Tato poloha nabízí mnoho výhod a bude fungovat tak, aby se v podstatě stala tou nejoblíbenější polohou právě pro vás.


Poloha nohy na ramenou může být provedena, tak že ležíte nad ní, nebo s partnerkou umístěnou na okraji lůžka a vy budete stát (nebo přesněji, skloníte se) s jejími chodidly na ramenou nebo na tváři a následně do ní vniknete. Tato pozice dává člověku veškerou kontrolu nad penetrací, ale zároveň vám umožní proniknout hlouběji, takže je to "win-win" poloha. Možná budete muset partnerčiny nohy uchopit a jemně táhnout, abyste zabránili tomu, aby se partnerka od vás odtahovala. Dokážete si také plně vychutnat krásu celého ženského těla, mimochodem, ženské kotníky jsou velice provokativní a narůžovělá barva plosek nohou připomíná barvu vagíny.


Psí poloha je oblíbená pro miliony lidí z několika důvodů. Je to klasická ženská poslušná pozice a opravdu nechá muže ovládat ženu. Existuje několik variací. Ve své nejjednodušší formě muž klečí na posteli, partnerka je na čtyřech. Vstupte do ní a držte ji na bocích nebo na trupu. Můžete se rozhodnout jít pomalu nebo rychle. Je to solidní možnost, která vám umožní jemně táhnout partnerce vlasy, ale za předpokladu, že si to užije. Pokud máte volnou ruku, drážděte její klitoris, nebo zkuste si hrát s prsy, což může přinést nečekanou a skvělou stimulaci.


Další polohou je žena ležící na vrchu. Tato pozice vyžaduje značné úsilí ze strany ženy, ale může být velmi intenzivní; může také zapracovat při análním sexu, přinést jí hodně kontroly v tomto sexuálním zážitku. Partnerka leží na zádech, držíte ji při bocích nebo na zadku, zatímco se částečně opírá o své lokty a nohy a položí ramena a lopatky na vaši hruď. Pak se pohybuje směrem nahoru a dolů, aby kontrolovala, do jaké míry se hýbete a jak hluboko jste v ní.

Vyzkoušejte i tyto sexuální polohy! Stojí za pokus

Bod G, orgasmusVzhledem k tomu, že bod G je super citlivý, může spustit silné orgasmy. Jelikož G-bod se nachází uvnitř (ne vně) vaginální stěny, musíte na něj aplikovat trochu tlaku, abyste narazili na toto sladké místo. Je také snazší najít a potěšit toto místo, když je partnerka výrazně vzrušená, takže zkuste nějakou předehru a zasáhněte nejprve klitoris.


Zatímco ruční stimulace ženského G-bodu je poměrně obtížná, o něco jednodušší je stimulace penisem. Někteří muži mají přirozeně ohnutý penis, což usnadňuje stimulaci G bodu.


Jízda na koni


Mít ženu na vrcholu znamená, že ovládá hloubku, úhel, tlak a rychlost penetrace. V závislosti na přirozeném úhlu vašeho penisu použijte pozici "cowgirl", abyste narazili na bod G. Cílem je, aby hrot vašeho penisu byl pevně opřený o přední vaginální stěnu. Dopřejte jí vášnivou jízdu!


Poloha sedících nůžek


Poloha sedících nůžek je podobná pozici cowgirl, ale umožňuje mírně odlišný úhel průniku. Partner, který je dole, se může opřít o lokty. Může se chytit nohou partnerky, aby ji dráždil ještě více, nebo dokonce může třít partnerčin klitoris proti svým nohám, když ona mezitím jezdí na penisu.


Motýl


Poloha motýl jemně stimuluje bod G a je také vhodnou polohou pro ženy, které milují hlubokou penetraci. V této poloze žena leží na zádech na okraji lůžka (nebo zvolte stůl, pokud se chcete cítit dobrodružně). Umístí nohy přes rameno svého partnera a jemně nakloní boky nahoru. Zažijete sex, který bude jedinečný.


Upravená verze psí polohy


Jde o upravenou verzi klasického psího stylu. Tato poloha jen mění úhel pronikání a polohu penisu směřuje dolů k bodu G. Pokud chcete zvýšit šance vaší partnerky dosáhnout orgasmu, můžete se dostat níže a třít klitoris prsty nebo jemně hladit její klitoris v oblasti na posteli. Exploze zaručena. 

Tyto přípravky zaručeně znásobí vaše vzrušení a potěšení ze sexu

VzrušeníClitorin


Přírodní doplněk výživy, který zaručuje větší chuť na sex. Při pravidelném užívání dosáhnete vyšší sexuální libido, větší sexuální vzrušení, intenzivnější orgasmy, lepší prokrvení pohlavních orgánů, vyšší plodnost a celkové posílení psychického stavu.


Toto afrodiziakum má ohromnou sílu. Garantujeme vám, že jde o nejlepší produkt pro lepší sexuální život bez vedlejších účinků.


Vigorelle


Lubrikační gel na zvlhčení vagíny a zvýšení vzrušení při pohlavním styku. Toto je charakteristika tohoto výrobku. Látky, které jsou obsaženy v tomto fantastickém a účinném gelu, mají při styku s ženskými pohlavními orgány blahodárný vliv.


Chcete dosáhnout mnohem rychleji vzrušení, silnější a příjemnější stimulaci pohlavních orgánů, lepší sexuální zážitek, delší orgasmus a zvýšení libida? Tak neváhejte!


Breastmax


Pilulky na zvětšení poprsí a pro dosažení štíhlejší postavy, která je snem nejedné ženy.Ubezpečujeme vás, že i tento produkt je čistě přírodním doplňkem stravy, bez přídavných chemických látek, které by měly negativní vliv na vaše fyzické tělo.


Pokud chcete dosáhnout větší poprsí, pevnější prsa a zvýšení sexuální přitažlivosti, sáhněte po Breastmax. Tento produkt vám navrátí vaše sebevědomí, které ve vás celé roky dřímalo.


Za pár měsíců spatříte trvalé výsledky. Mnoha ženám narostla prsa po dobu čtvrt roku až o dvě čísla. A to vše jen díky přírodnímu složení, kterým tento produkt disponuje. Tyto přírodní látky dokážou stimulovat růstové hormony pro růst prsou. Zajistěte si Breastmax.


Zvýšení vzrušení 

Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz