Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Lubrikační gel - Zvlhčení

Zvlhčení vagíny je důležité. Jak ho dosáhnout?

Jek docílit vlhké vagíny?Tak jako mužský penis, i ženská vagína musí být na sex připravena. Dá se říci, že ženy to mají v tomto případě o něco jednodušší, protože si dokážou pomoci velmi rychle a účinně díky lubrikačním krémům a gelům. Tento druh maziva dokáže pomoci ženám, které mají problém s vaginální suchostí, která může mít různé příčiny jako je například pokles hladiny estrogenu, užívání léků nebo jiné faktory.

Lubrikanty jsou řešením pro mnohé páry, které chtějí být na sex vždy připravené a nechtějí zažít bolest či zklamání. Často používané jsou i při pohlavním styku s kondomem, který je jakousi nutností a ochranou proti pohlavním nemocem. Lubrikační gely jsou součástí ložnice mnoha nejen mladých, ale i starších párů, kteří této pomůcce přišli na chuť. Jejich používání je velmi jednoduché, nanášejí se natíráním a vmasírováním na klitoris těsně před pohlavním stykem, kdy žena není dostatečně vlhká a potřebuje svému orgánu pomoci.


Lubrikační krém nepřináší jen zmíněné zvlhčení, které je pro pohlavní styk důležité, ale i vzrušení pro ženu, která není na sex dostatečně nabuzena. Využívají ho zejména ženy, které mají problém s vlhkostí, a protože nechtějí zažít bolestivý sexuální zážitek, sahají po tomto doplňku, který je nikdy nezklame. Různé krémy a gely však slouží i jako pomůcka při předehře, kdy se na sex dokáže nabudit nejen žena, ale spolu s ní i muž. Použít ho může ona samotná, kdy si gel vmasíruje sama, ale přenechat může tento úkol i svému partnerovi, který to určitě neodmítne a zvýší nejen partnerčino, ale i své libido.


Studie ukazují, že až 65 procent žen používá lubrikant s cílem, udělat si sex pohodlnější a méně bolestivější, než by tomu bylo bez něj. Mnozí však mají na používání těchto doplňků různé výhrady, a to zejména spojené se zdravím. Je však prokázáno, že používáním těchto gelů a krémů se snižuje pravděpodobnost přenosu sexuálních infekcí, a to z důvodu, že vagína a penis jsou klouzavější. Žádná studia na světě ještě nepotvrdila, že by lubrikanty přímo ohrožovaly zdraví člověka infekcemi, proto se netřeba bát. 

Přípravky na zvlhčení vagíny, jak se k nim dostat?

Doplňky na zlepšení citlivosti pochvyMiliony lidí po celém světě si své sexuální životy okoření různými doplňky a pomůckami, díky kterým zažijí věci, které nezažili. Tak jako mají na výběr z doplňků ke zlepšení erekce a ejakulace muži, tak si umí na trhu vybrat i ženy. Nejde přitom jen o zmíněné lubrikační gely, které slouží k zvlhčení vagíny a navození vzrušení, ale i různé tabletky, které umí zlepšit sexuální život ženy v širším spektru. Je normální, že v dnešní uspěchané době lidé zapomínají nebo nemají čas na intimní chvíle se svým partnerem, a když si ho i najdou, většinou je to pár minut s cílem rychlého uspokojení.


Aby však byl mužský i ženský pohlavní orgán připraven, po ruce mají některý z gelů, aby předcházely bolestivému sexu. Tyto přípravky si oblíbily miliony lidí po celém světě, kteří na ně nedají v žádném případě dopustit. Lubrikační gely se staly nedílnou součástí párů, které sázejí na jistotu a vědí, že penis a vagína nemusí být vždy stoprocentně připraveny. Naštěstí existují řešení, která máme k dispozici i na našem trhu a přístup k nim je jednodušší, než by se mohlo zdát.


Dostupnost k těmto výrobkům ať už v podobě tablet nebo gelů je velmi jednoduchá, dají se zakoupit v lékárnách, drogeriích a v neposlední řadě na internetu, kde je obrovský výběr. Rozhodovat byste se měli zejména podle recenzí, které vám pomohou výrobky a značky porovnat na základě ceny, kvality a účinnosti. Časté rozhodování přichází zejména tehdy, pokud člověk neví, zda sáhnout po přípravku nebo přírodním doplňku. V tomto případě doporučujeme jednoznačně vybrat si výrobek vyrobený pouze na přírodní bázi. Ty jsou stejně účinné jako léky, ale protože neobsahují žádné chemické látky, není třeba se bát vedlejších účinků, které by vašemu tělu způsobily problémy. Kromě toho si je můžete volně zakoupit a nemusíte mít předpis od lékaře nebo absolvovanou konzultaci. 

TOP nejlepší přípravky na zvlhčení vagíny a zvýšení libida

Větší chuť na sex s přírodními produktyTak jako pro muže, tak i pro ženy existují doplňky, kterými si umí zlepšit své sexuální potěšení. Existují v podobě tablet, prášků, krémů a gelů, jejichž užívání není škodlivé, a to zejména v případě, že jsou vyrobeny pouze z přírodních látek. Mezi TOP nejlépe doporučených doplňků patří následující, které si můžete zakoupit jednoduše prostřednictvím internetu.


Když hledáte účinné tablety, které celkově zlepší vás sexuální život, doporučujeme doplněk s názvem Clitorin. Ženám, které se ho rozhodnou vyzkoušet, přinese zvýšení jejich sexuálního libida, které dosud ani neznaly. Kromě toho zažijí dokonalé vzrušení a orgasmus, po jakém vždy toužily. Tabletky Clitorin prokrví celé tělo a zvýší plodnost, která je v dnešní době problémem už i mladých párů. Doplněk je vyroben pouze z přírodních látek a slouží jako ženská Viagra, ke které se dostanete bez lékařského předpisu. Toto přírodní afrodisiakum je určeno pro všechny ženy bez rozdílu věku či sexuálního vzrušení. Zakoupit jej můžete jednoduše přes internet, a to bez lékařského předpisu.


Dalším doporučeným a oblíbeným produktem je lubrikační krém Vigorelle, který nejen zvlhčí vagínu, ale zlepší celkové vzrušení během pohlavního styku. Vigorelle má silné účinky a protože obsahuje speciální přírodní látky, nemusíte se obávat, že by právě u vás nezabral. Použít je ho třeba před plánovaným sexem, kdy si ho vmasírujete na vagínu vy nebo váš partner. Díky němu budete mnohem rychleji a lépe nabudzena na pohlavní styk, užijete si lepší sex a orgasmus, který jste v takové intenzitě a délce možná ještě ani nezažila.


Používají ho miliony žen po celém světě a po schválení pro český trh je k dispozici také u nás, a to bez lékařského předpisu. Jelikož je vyroben pouze z přírodních látek, nemusíte se bát žádných zdravotních problémů, které by vám způsobily vedlejší účinky. Během pohlavního styku má blahodárné účinky na klitoris, s nímž se dokážete dokonale navnadit na sexuální zážitek. Vyzkoušejte krém Vigorelle a nechte se unášet vlnou vzrušení a dobrého pocitu.


Zvýšení libida, orgasmu a zvlhčení ženské vagíny 

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️