Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

RECENZE: Lubrikační gel pro podporu početí, v těhotenství a po porodu – který je nejlepší?

Přidáno: 16.09.2018

Srovnání lubrikačních gelů pro podporu početí

Recenze - Lubrikační gél pro podporu početíV lékárnách, drogeriích nebo na internetu můžete najít mnoho druhů lubrikačních gelů pro podporu početí, my vám přinášíme přehled a srovnání těch nejznámějších.

 

Pro otěhotnění je důležité připravit pH vaší pochvy tak, aby bylo spermiím umožněno rychleji a pohodlněji doputovat k vajíčku. K tomu můžete využít například lubrikační gel Concieve Plus, který obsahuje vápníkové a hořčíkové ionty potřebné k otěhotnění. Díky jeho složení je prodloužena životnost spermií, čímž se zvyšují jejich šance pro doputování k cíli. Mnoho uživatelek tento gel používá a k otěhotnění skutečně pomáhá. Každopádně si před koupí určitě přečtěte složení, abyste nebyly na některé jeho složky alergické, jelikož jeho složení není přírodního původu.

 

Dalším gelem, který můžete chtít vyzkoušet, je gel od německé společnosti s názvem PreFert. Jeho pH upravuje pH uvnitř pochvy, čímž vytváří pro spermie lepší prostředí pro jejich pohyb k vajíčku, ke kterému jich dorazí větší množství než při jiných lubrikačních gelech. Tento lubrikační gel je bez parabenů, příchutí nebo parfémů. Problém však nastává s jeho složením, obsahuje totiž dva fosforečnany. Při zvýšeném příjmu fosforečnanů může dojít k úbytku vápníku v těle, a vápník je důležitým pro výstavbu kostí a správný vývoj plodu. Také obsahuje polyhexanid, který se má správně užívat pouze zevně a v lékařství se používá pro vyplachování ran.

 

Lubrikační gel FertilSafe PLUS je také jedním z lubrikačních gelů, který páry používají pro podporu početí. Opět optimalizuje poševní pH na hodnotu, která je spermiím příjemná a díky které jich dorazí k vajíčku co nejvyšší množství. FertilSafe PLUS má vyvážené pH, neobsahuje žádné parabeny, podporuje pohyblivost spermií a díky změně pH pochvy prodlužuje jejich životnost. Opět doporučujeme si přečíst složení, není uvedeno, že je gel 100% přírodního původu.

 

Každopádně pro podporu početí se také doporučují k těmto lubrikačním gelům i doplňky stravy, aby tělo bylo maximálně připravené na početí. 

Lubrikační gely vhodné pro používání během těhotenství a po porodu

Nejlepší lubrikační gél v těhotenství a po poroduBěhem těhotenství lékaři nejsou doporučovány lubrikační gely vůbec, ale to v případě jen těch silikonových s chemickými látkami, parabeny apod, jelikož jejich látky narušují pH pochvy a poševní prostředí a mohou také narušovat imunitu a strukturu stěny poševní sliznice, která je poté náchylnější na různé bakteriální infekce nebo se v narušené sliznici může také začít zachytávat candida albicans (kvasinka způsobující vaginální kvasinkovou infekci). Proto při výběru lubrikačního gelu musíte být nanejvýš opatrní, abyste poté nemuseli řešit velký problém, na který se v těhotenství často nesmí brát žádné z lékaři předepisovaných léků kvůli jejich chemickému složení.

 

Které lubrikační gely během těhotenství jsou tedy svým složením šetrnější a které můžete čas od času používat? Určitě se zaměřte na ty bez silikonů na vodní bázi, bez parfémů, parabenů, minerálních olejů a barviv. Jedním z takových lubrikačních gelů je například lubrikační gel Durex SEX 100ml Intim gel Natural. Tento gel je na vodní bázi, neobsahuje žádné parfémy, parabeny, PEG, petrochemické látky. Nicméně používání během těhotenství je u tohoto lubrikačního gelu výrobcem doporučeno konzultovat s vaším gynekologem či lékařem.

 

Další bio lubrikační gel je od firmy Ritex, Ritex Lubrikační gel bio. Tento gel je opět na vodní bázi, neobsahuje žádné parfémy, parabeny, PEG sloučeniny, petrochemické látky, barviva a jiné chemikálie. Tento lubrikační gel neobsahuje ani žádné extrakty z rostlin, tím pádem slouží pouze jako lubrikant bez jiných funkcí a výhod, které mohou zpříjemnit vaše aktivity. Obsahuje tedy vodu, glycerin, xanthanovou gumu a kyselinu mléčnou, čímž napomáhá udržet kyselé pH pochvy. Tím zabraňuje vzniknutí podpůrného prostředí pro růst a bujení bakterií a kvasinky candida albicans.

 

Jako lubrikační gel vhodný pro využití po porodu doporučujeme jakýkoliv lubrikační gel zvyšující libido na vodní bázi s přírodním složením. 

DOPORUČUJEME: lubrikační gel vhodný pro početí, při těhotenství, i po porodu

LubrikantyLubrikační gel vhodný pro všechny ženy, který také nejlépe funguje a přirozeně podporuje početí a stimuluje ženské tělo pro početí, neupravuje pouze poševní pH, je Vigorelle.

 

Tento lubrikační gel obsahuje pouze přírodní extrakty, neobsahuje žádná barviva, parfémy, petrochemicky vyrobené látky, parabeny ani PEG látky nebo konzervanty. Vyzdvihnout u něj můžeme extrakt z divokého jamu, což je sladká brambora. Divoký jam obsahuje látky, které optimalizují hormonální rovnováhu v těle, podporují produkci estrogenu (ženský hormon produkovaný vaječníky, který napomáhá přirozeným procesům během těhotenství jako je roztahování dělohy nebo před porodem uvolňování vazů v oblasti pánve). Zároveň podporuje chuť na sex díky hormonální rovnováze, takže je vhodný i po porodu, kdy se na sex ženy vůbec necítí. K tomu také napomáhá extrakt z pastaly rozprostřené, která působí jako přírodní afrodiziakum pro ženy. Dále L-arginin a ginkgo biloba zaručují lepší prokrvení pochvy rozšířenějšími cévami společně s dodávkami dostatečného množství živin. Další rostlinou optimalizující hormonální rovnováhu je iHebantheeriantha, kterou Vigorelle obsahuje. Můžete v něm najít i extrakt z máty peprné pro lepší sekreci, vitamíny A, C a E a hydratující kyselinu hyaluronovou získanou z gelu aloe vera.

 

Můžete se také poohlédnout po doplňcích stravy pro zlepšení sexuálního života žen. Například doplněk stravy Clitorin je přírodním afrodiziakem, má okamžitý i dlouhodobý efekt, obsahuje mnoho extraktů z rostlin, minerály a vitamíny, které zvyšují vzrušení, libido a pomáhají navodit lepší orgasmus.

 

Možná by vás zajímalo, co je přírodní Viagra pro ženy. Tu právě najdete v doplňku stravy Provestra, která má podobné účinky jako Clitorin, ale obsahuje extrakty z jiných bylin, obsahuje i kyselinu listovou (která je důležitá pro vývoj plodu), obsahuje také vitamíny a minerály. Z rostlin v ní obsažených je možné jmenovat zázvor, kozlík lékařský, ženšen a ginkgo bilobu.

 

Lubrikační gély pro ženy 

Přehled komerčně prodávaných lubrikačních gelů přispívajících k otěhotnění

Nejlepší lubrikační gély pro otěhotnění ženyVšechny komerčně prodávané a vyráběné lubrikační gely od známých firem (ať už německých, českých nebo nadnárodních) spoléhají na dostatečnou pohyblivost partnerových spermií, kdy pouze připravují spermiím vyhovující poševní pH, aby nebylo příliš kyselé. Jelikož spermie již v ejakulátu mají vyživující látky, jim většinou tyto lubrikační gely nedodávají další možné látky, které by mohly potřebovat, tím pádem přežije menší počet spermií na jejich cestě k vajíčku. Ejakulát také obsahuje látky, které mají optimalizovat pH v pochvě tak, aby co nejvíce spermií přežilo. K tomuto tedy napomáhají následující lubrikační gely, které můžete zakoupit online, v lékárnách a podobně.

 

Mnoho uživatelek doporučuje lubrikační gel Concieve Plus, který mnoha uživatelkám pomohl otěhotnět. Tento gel pracuje s poševním pH, kdy jej připravuje na optimální hodnotu pro zlepšení pohybu spermií. Obsahuje ionty vápníku a hořčíku, které jsou podpůrnými prostředky k otěhotnění, a díky nim jsou spermie o něco málo pohyblivější a více jich je schopných dorazit k vajíčku. Nicméně tento lubrikační gel není vhodný pro alergiky, pokud si tedy pečlivě přečtete složení, dozvíte se, že obsahuje chemicky vyrobené sloučeniny.


Další lubrikační gel FertilSafe PLUS neobsahuje žádné parabeny, ale opět jeho složení není čistě přírodního původu, proto není doporučován citlivějším nebo alergickým jedincům. Opět působí na vyrovnání poševního pH, aby bylo pro spermie přijatelnějším.

 

Posledním zmíněným lubrikačním gelem je PreFert, který neobsahuje parabeny, barviva nebo parfémy. Funguje na stejném principu jako dva předchozí, ovšem obsahuje fosforečnany. Při větší konzumaci můžou způsobovat úbytek vápníku v těle, což může z dlouhodobějšího hlediska otěhotnění částečně zbrzďovat. 

Vigorelle – přírodní lubrikační gel pro početí, pomůže otěhotnět?

Podpora otěhotněníPrvní obrovskou výhodou oproti výše zmíněným lubrikačním gelům nebo jakýmkoliv jiným lubrikačním gelům, které mají pomáhat s otěhotněním, je 100% přírodní složení. Vigorelle neobsahuje žádné petrochemicky vyrobené látky, parabeny, PEG, aromata, barviva, příchutě a podobně. Zároveň neobsahuje ani žádné konzervanty. Díky nulovému obsahu chemických látek nenarušuje poševní prostředí, je tedy vhodný i pro ženy, které často trpí na kvasinkové infekce nebo bakteriální vaginózy. Jejich vznik je totiž podporovaný narušením pH v pochvě společně s narušením poševní stěny, která je právě narušována chemikáliemi obsaženými v lubrikačních gelech.

 

Co tedy Vigorelle obsahuje? Obsahuje především vitamíny A, C a E, které pomáhají s udržováním poševní tkáně zdravé a zlepšují krevní oběh. Zároveň kyselina hyaluronová získaná z gelu aloe vera napomáhá udržovat příjemnou vlhkost a zároveň pochvu hydratuje. S vlhkostí a absorpcí všech obsažených látek pomáhají výtažky z lístků máty peprné, která také v těle působí relaxačně a uklidňuje nervy. Extrakty z kořene rostliny Hebanthe eriantha mají také mnoho příznivých účinků na pánevní oblast i na tělo. Tento takzvaný brazilský ženšen pomáhá vyrovnávat hormonální nerovnováhu, podporuje produkci estrogenů (hormon potřebný pro otěhotnění a významný hormon při těhotenství), androgenů a celkově podporuje imunitu. Zároveň výtažky z listů pastaly rozprostřené působí jako přírodní afrodiziakum pro ženy, takže vaše požitky ze sexu budou ještě lepší. Divoký jam (typ sladké brambory) napomáhá s hormonální rovnováhou stejně jako s produkcí estrogenu, stejně jako Hebanthe eriantha.


Vigorelle také obsahuje extrakty z ginkgo biloby, které pomáhají s metabolismem a díky tomu se tkáním dostane více živin, ginkgo biloba také pomáhá s rozšiřováním cév a lepším krevním oběhem.

 

Poslední látka, kterou Vigorelle obsahuje, je tělu přirozená aminokyselina L-arginin, která přirozeně rozšiřuje cévy, což má za následek lepší prokrvení poševní stěny a jejího okolí. 

Doporučujeme: doplňky stravy pro podporu otěhotnění, zvýšení libida a požitků ze sexu

Tablety a lubrikanty na otěhotnění pro ženyPro podporu otěhotnění byste mohly vyzkoušet také doplňky stravy, které se tedy berou v podobě tabletek. Všechny námi doporučované doplňky stravy se skládají z přírodních látek, rostlinných extraktů, vitamínů a minerálů. Proč byste měla brát i doplňky stravy? Je dobré připravit tělo jako takové na plánované těhotenství, jelikož často spermie může dosáhnout k vajíčku díky podpůrným lubrikačním gelům, ale tělo nemusí být připravené vajíčko uhnízdit a udržet. Mnoho těhotenství kvůli tomu v začátku je samovolně ukončeno tělem. I staří Číňané připravovali bylinné směsi na podporu otěhotnění a nařizovali ženám určitý dietní režim, pokud si přály otěhotnět.

 

Chtěli bychom vám doporučit doplňky stravy pro zvýšení libida a lepších požitků ze sexu, které jsou také důležité pro otěhotnění. Mnoha ženám se stává, že když se opravdu snaží ze všech sil otěhotnět, nevychází jim to. Pokud ale přestanou řešit otěhotnění a sex si užívají, brzy se dostaví pozitivní výsledky.

 

 Po čem se tedy můžete poohlédnout? Například po doplňku stravy Clitorin, který je nejlepším na trhu pro zlepšení sexuálního života pro ženy. Tento doplněk stravy obsahuje mnoho tělu prospěšných vitamínů, v podstatě se jedná o vitamínovou bombu. Obsahuje mnoho vitamínů ze skupiny B (B – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 12), vitamín C, vitamín E (antioxidanty). Z minerálů obsahuje například zinek, železo, vápník. Kromě toho také obsahuje mnoho přírodních extraktů, které působí jako afrodiziaka, zvyšují fyzickou aktivitu, zlepšují prokrvení apod.

 

Nejlepší přírodní viagru pro ženy najdete pod názvem Provestra. Stejně jako Clitorin působí okamžitě a má i dlouhodobý efekt a je tvořená jen přírodními složkami. Obsahuje vitamín A, C, E, B-komplex, vápník, železo, zinek, uhlík. Na prokrvení obsahuje aminokyselinu L-arginin. Zároveň je celá plná extraktů z bylinek a rostlin.
Clitorin a Provestra je vhodné kombinovat s lubrikačním gélem Vigorelle pro ženy.

 

Lubrikační gel pro otěhotnění 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k RECENZE: Lubrikační gel pro podporu početí, v těhotenství a po porodu – který je nejlepší?

vložit nový komentář
16.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2022 © Madcat.cz