Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Krémy pro ženy na sexuální problémy, větší plodnost podpoří intimní zdraví

Přidáno: 18.04.2019

Krémy a pilulky na ženské problémy - Zkuste tyto osvědčené produkty

Na trhu v dnešní době existuje široké spektrum přípravků, které slibují zlepšení a zvýšení libida. Často slibují i větší plodnost a podporu intimního zdraví. Které z nich jsou ale nejlepší, a které z nich se opravdu vyplatí používat? Máme pro vás výběr toho nejlepšího, co na trhu najdete spolu s množstvím dodatečných informací, které vám pomohou při výběru.


Jak mohou bylinky pomoci zvýšit plodnost?


Byliny působí jako doplňky ke zdravé výživě, které pomáhají zlepšovat správné fungování těla. Některé bylinky pomáhají detoxikovat tělo, jiné fungují na modulaci imunitního systému (který by mohl falešně identifikovat plod jako vnější hrozbu a předcházet tak těhotenství) a další pomáhají stimulovat endokrinní systém, který reguluje produkci hormonů (plodnost závisí ve velké míře na pohlavních hormonech).


Nejlepší bylinky na plodnost a otěhotnění


Přinášíme vám výběr několika účinných bylin, které mají účinný vliv na plodnost a dokážou vám pomoci otěhotnět. Tyto byliny je výhodné přijímat ve formě prášků, extraktů a pilulek, jaké doporučujeme v závěru článku. Výroba klasických čajů je méně efektivní, neboť vyžaduje více času a úsilí. Zejména z dlouhodobého hlediska je proto mnohem výhodnější používat tyto vysoce efektivní byliny ve formě tabletových doplňků výživy.

Krémy pro ženy na sexuální problémy

Černý Cohosh


Černý Cohosh je domácí rostlinou Severní Ameriky. Je známo, že se používal jako lék na úlevu od bolesti už celé stovky let. Jeho použití ve vztahu k "plodnosti" je v nápravě případů menstruačního cyklu. Jeho diuretické vlastnosti pomáhají vyvolat opožděnou menstruaci. Účinně také zklidňuje menstruační bolesti, podrážděnost dělohy, bolest vaječníků, premenstruační migrénu a také pomáhá při hojení děložních fibroidů, ovariálních cyst a endometriózy.


Upozorňujeme, že Černý Cohosh je je velmi účinná bylina a nedoporučuje se na dlouhodobé používání. 

Nejefektivnější bylinky, které ženám mohou pomoci s intimními problémy

Lékořice - Lékořice


Výtažek z kořene této rostliny lze zakoupit jako tinkturu, nebo samotný kořen může být použit k výrobě odvarů. Jeho působení v oblasti plodnosti je dvojí.

Pomáhá detoxikovat a opravit játra, podporuje endokrinní systém a moduluje imunitní systém. Všechny tři funkce přispívají k lepšímu celkovému hormonálnímu zdraví.

Je to fytoestrogen, tj, ačkoli ho tělo nevyrábí, působí jako estrogen. Fytoestrogen se váže na místa receptorů estrogenu a blokuje tato místa vázané xenohormony. (Xenohormony jsou cizí molekuly, které se vážou na hormonální receptory a brání tělesnému zdraví.)


Lékořice také pomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi, působí protizánětlivě, podporuje trávení a pomáhá produkci děložního hlenu. Při užívání lékořice vždy dodržujte doporučené dávkování. Nesnažte se konzumovat ji ve velkých množstvích.


Ashwagandha

Kořenové extrakty Ashwagandy mohou být přijímány ve formě tinktury nebo tobolek. Pomáhá posílit schopnost vašeho těla bojovat se stresem, podporuje endokrinní systém a napomáhá normalizaci imunitního systému. Nepřímo tak působí i na těhotenství a plodnost.


Stresem indukovanou neplodnost u mužů lze léčit Ashwagandhou. Vyhněte se však nadměrnému používání této rostliny během těhotenství.


Šatavari


Šatavari se konzumuje ve formě extraktu nebo ve formě kapslí. Šatavari se v Indii po celá staletí již tradičně používá jako bylinná pomoc při neplodnosti. Působení této rostliny na podporu plodnosti je prokázáno i mnoha studiemi. Moduluje imunitní systém, pomáhá bojovat proti stresu, zvyšuje míru produkce hlenu děložního hrdla a reguluje menstruační cyklus.


Ricinový olej


Extrahovaný ze semen rostliny - ricinový olej se aplikuje zevně.

Ricinový olej stimuluje lymfatický systém (bojuje s chorobami a odstraňuje toxiny), oběhový systém (podporuje celkové zdraví) a játra (pomáhá odstraňovat toxiny a udržovat hormonální rovnováhu). 

Vybíráme nejlepší produkty na sexuální problémy žen, intimní zdraví a vyšší plodnost

Maca


Maca je rostlina rostoucí ve vysočinách Peru. Roste na sopečných půdách v horách. Maca je bohatá na minerály a fytonutrienty. Podporuje hormonální rovnováhu a zlepšuje zdraví štítné žlázy. Také zvyšuje energii, výdrž a libido.


Může se používat jako tinktura nebo ve formě tobolky. Běžněji se používá v práškové formě jako přísada do džusu, smoothies a dokonce i pečiva. Jedná se o základní potravu (nejen medicínu) peruánského lidu a jako taková nemá žádné vedlejší účinky.

Větší plodnost pro ženy

Damiana


Damiana je keř se žlutými květy, který roste po celé jižní a střední Americe, v Mexiku a Západní Indii. Její listy se suší a používají se na výrobu čaje, který slouží jako afrodiziakum. Stimuluje nervy a zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů. Damiana může pomoci mužům překonat impotenci a modulovat i spermatorii, což je stav, který způsobuje nadměrnou, náhodnou ejakulaci.


Jak vidíte, existuje množství efektivních bylinek, které mohou pomoci s problémy souvisejícími s ženským sexuálním zdravím. Nejlepší produkty jsme si však nechali zcela na závěr, kde vám představíme to nejlepší, co si v dnešní době dokážete na trhu koupit. Zde je náš výběr nejlepších produktů na ženské sexuální zdraví:

Zkuste nejlepší produkty na sexuální problémy, zvýšení plodnosti a podporu intimního zdraví:

1. Clitorin - Nejlepší přípravek na ženské intimní zdraví - Zvyšuje libido u žen, zlepšuje šance na kvalitní orgasmus a podporuje přirozenou lubrikaci.


2. Vigorelle - Pozitivními recenzemi ověnčený produkt na zvýšení ženského libida a lubrikace - Unikátní složení přípravku mu dává schopnost zlepšit ženské intimní zdraví a zbavit ženy sexuálních problémů.


3. Breastmax - Doplněk výživy na zvětšení objemu prsou a zlepšení jejich tvaru - Zbavte se malých prsou díky tomuto přípravku se speciálním složením a získejte velké a pevné poprsí.

Lubrikační gély 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Krémy pro ženy na sexuální problémy, větší plodnost podpoří intimní zdraví

vložit nový komentář
04.06.2019 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2022 © Madcat.cz