Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

POROVNÁNÍ: Nejlepší lubrikační gely, oleje, krémy z lékárny Dr. Max, Rossmann, Kaufland, Lubrikanty Tea Tree

Přidáno: 16.09.2018

Které lubrikační gely, oleje a krémy můžete zakoupit v lékárně Dr. Max

Nejlepší lubrikační gely, oleje, krémy z lékárny Dr. MaxLékárna Dr. Max všeobecně drží sortiment lubrikačních gelů značek Ty&já, Diet Esthetic, Ritex, Omega-pharma, Dr. Müller, Fytofontana. Většinu z těchto značek není možné zakoupit v Rossmannu nebo Kauflandu. Lubrikační gely značky Ty&já jsou většinou na vodní bázi, mají jak parfémované, tak i neparfémované. Ty&já vyrábí neparfémovaný lubrikační gel, který neobsahuje žádné parfémy, oleje nebo barviva. Jejich parfémované lubrikační gely jsou buď s příchutí jahody (tento však již obsahuje parfémy, může obsahovat oleje a barviva) a s příchutí broskve (na vodní bázi, může obsahovat oleje, barviva, obsahuje parfémy nebo aromata). Ty&já také vyrábí lubrikační gel s extraktem z australského čajovníku (Tea Tree), který pomáhá při pálení nebo svědění v pochvě, neobsahuje oleje, barviva a je na vodní bázi.

 

Nejlepší lubrikační gely, které nabízí Dr. Max, jsou od firmy Diet esthetic. Tyto lubrikační gely však obsahují silikony, často parfémy, barviva a můžou také obsahovat oleje a petrochemicky vyrobené látky. Tato značka však vyrábí i speciální lubrikační gel určený pro anální hrátky.

 

Doporučit ještě jdou lubrikační gely od firmy Ritex, které má Dr. Max na skladě i na online stránkách. Ritex vyrábí i bio lubrikační gel, který není parfémovaný, neobsahuje žádné příměsi PEG, neobsahuje aromata ani parfémy, je bez konzervačních látek. Ritex také vyrábí lubrikační gel Hydro, který je na vodní bázi a zároveň neobsahuje žádné konzervanty, aromata, parfémy, příměsi. Pokud chcete chladivý pocit s lepší hydratací, Ritex také nabízí lubrikační gel s výtažky z aloe vera.

 

Dr. Max nabízí i další lubrikační gely na vodní bázi i s příměsí silikonů od výše zmíněných značek. Dr. Max nemá v nabídce žádné oleje, které by bylo přímo určeny pro lubrikaci intimních partií.

Lubrikační gely, krémy a oleje, které můžete zakoupit v Rosmannu nebo v Kauflandu

Lubrikanty z Rossmann, Kaufland a Tea TreeRosmann i Kaufland mají lubrikační gely, krémy i oleje více značek, než lékrána Dr. Max. Mezi hlavní značky, a také nejvíce známé, patří Durex, Pepino, You&me. Většina z nich již dává na výběr, jestli chcete použít pouze lubrikační gel, nebo si vyberete 2 v 1, který se dá použít jak na masáže, tak i jako lubrikant.

 

Durex vyrábí mnoho typů lubrikačních gelů, s aloe vera, masážní, s příchutěmi, real feel a mnoho dalších. Pokud však hledáte něco lepšího, není na škodu se poohlédnout například po stimulačním gelu, který již má za účinek dosažení lepšího orgasmu. Aplikuje se na oblast klitorisu, zvyšuje citlivost intimních partií a během pohlavního styku navozuje pocity mravenčení, chladu i tepla. Nejedná se o lubrikační gel, ale pouze stimulační, který se kape na klitoris. Můžete však také v těchto obchodech zakoupit Durex na vodní bázi s příchutěmi (například příchuť třešně, která je velmi oblíbená). Jeden z lubrikačních gelů, které nejdéle vydrží, je právě od Durexu, a to Durex Perfect Glide. Je na silikonové bázi a vydrží opravdu dlouho bez vyschnutí.

 

Můžete také zakoupit lubrikační gely značky Ritex. Od té se dá ještě také zakoupit lubrikační gel podporující početí. Tento lubrikační gel mění pH pochvy tak, aby byl zajištěn lepší pohyb spermií směrem do dělohy nebo vejcovodů k vajíčku. PH pochvy má při použití tohoto lubrikačního gelu odpovídat změněnému pH, které nastává v období uvolňování vajíčka v době plodných dnů. Zároveň nijak nenarušuje spermie a jejich pohyb.

 

Oleje je všeobecně složité v kamenných obchodech zakoupit, nicméně se můžete zkusit poohlédnout po masážních olejích, které jsou zároveň určené pro zvlhčení kondomů apod. Doporučit vám můžeme olej se zajímavou příchutí šumivého vína, který zároveň obsahuje afrodisiaka pro lepší požitek. Jedná se o Shunga jedlý olej s příchutí šumivého vína s obsahem afrodisiak.

Lubrikační gel pro lepší požitek ze sexu a podporu otěhotnění

Lubrikanty na podporu otěhotněníLubrikační gely, které obsahují silikony, parabeny, parfémy, aromata a jiné chemické látky, se vždy mohou dostat do těla, jelikož pokožka i sliznice jsou určitým látkám propustné. Navíc na ně mohou mít uživatelé alergie nebo nesnášenlivé reakce. Proto je vždy nejlepší vsadit na rostlinné přírodní produkty, které se nevyhýbají ani lubrikačním gelům.

 

Lubrikační gel Vigorelle je vhodný pro všechny gely a je tím nejlepším přírodním lubrikačním gelem na trhu. Nejen, že obsahuje přírodní extrakty z rostlin, jejich listů a kořenů, ale také obsahuje vitamíny a kyselinu hyaluronovou, která přirozeně zvlhčuje a hydratuje. Vigorelle obsahuje látky, které napomáhají prokrvení sliznice poševní stěny, a to aminokyselinu L-arginin (která se v těle běžně vyskytuje) a extrakt z ginkgo biloby. L-arginin účinkuje v cévách, které rozšiřuje, tím pádem je sliznice poševní stěny prokrvenější a citlivější, čímž je zaručen lepší požitek. Zároveň se k ní dostává více živin, takže jak při krátkodobém, tak i dlouhodobém používání pocítíte příjemnou změnu. Ginkgo biloba zároveň pomáhá s lepším metabolismem v těle, takže potřebná energie se v místě vytvoří.

 

Další úžasnou funkcí ginkgo biloby je tvorba sekretů, čímž dochází společně s užíváním lubrikačního gelu i ke tvorbě vlastních poševních sekretů pro ještě lepší zvlhčení a ochranu sliznice. Extrakt z divokého jamu pomáhá optimalizovat množství hormonů, čímž dopomáhá k chuti na sex, zpříjemňuje jeho prožití a zároveň látky v něm obsažené jsou mnoha ženami užívány na podporu početí. Výrobci Vigorelle také mysleli na sexuální apetit, kdy přidali extrakt z pastaly rozprostřené, který působí jako přírodní afrodiziakum pro ženy. Další extrakt pomáhající s vyrovnáním hladiny hormonů je extrakt z kořene rostliny Hebanthe eriantha. Dále v gelu najdete i extrakt z listů máty peprné pro lepší lubrikaci a lepší vstřebání všech extraktů. Připočtěte také vitamíny A, C, E a přirozeně získanou kyselinu hyaluronovou z aloe vera.

 

Lubrikační gel 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k POROVNÁNÍ: Nejlepší lubrikační gely, oleje, krémy z lékárny Dr. Max, Rossmann, Kaufland, Lubrikanty Tea Tree

vložit nový komentář
16.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2022 © Madcat.cz