Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Zvětšení penisu - Prášky

Touha po větším penisu - fakt nebo mýtus?

Touha po větším penisuSnad každý chlap touží po větším penisu. V současnosti na splnění této touhy existuje mnoho technik, které to umožňují. Některé metody jsou zaměřeny na zvýšení celkové délky, jiné na obvod a jiné na velikost žaludu. Techniky zahrnují pilulky, hormony, masáže, strečink, injekce, implantáty, různé chirurgické zákroky. Zatímco většina metod představuje podvody, jiné mohou být více účinné než bychom čekali a bez jakýchkoliv komplikací. Jde o různé formy přírodních doplňků výživy, které oproti klasickým lékům určeným na zvětšení penisu, nepřinášejí vedlejší účinky. Rovněž nejsou návykovými léky.


Stejně jako každý problém, i tento potřebuje nejprve nějaká přímočará fakta. Prvním a nejdůležitějším faktem je zapomenout na to, co jste viděli na fotografiích, ve filmech nebo na webových stránkách. Na základě vzorku 16611 mužů, průměrná ohlášená vztyčená délka penisu je 5,6 palce, což představuje přibližně 12 až 14cm. Technicky podle názoru v USA, penis není dokonce považován za malý, pokud měří méně než 3 palce, tedy přibližně 8 až 9 cm, když je vztyčený. Ve skutečnosti jde o studii z roku 2005. Autoři poznamenali, že z 92 pacientů, kteří si stěžovali na krátký penis, téměř všichni "přeceňovali normální velikost penisu,". A co je důležitější, ani jeden z těchto mužů neměl krátký penis.


Odborníci proto upozorňují, že touha po větším penisu může být někdy zbytečná a v konečném důsledku pro muže škodlivá. Statistiky také poukazují na poškození penisu v důsledku využití nesprávné, škodlivé metody. V případě, že Vaše touha po větším penisu je nezastavitelná, sáhněte po přírodních doplňcích, například pilulky Semenax, Dragon Power a mnohé další.

Metody, které by měly dosáhnout větší penis - je to reálné?

Osvědčené metody na zvětšování přirozeníKromě pilulek a léků, existují mnohé další metody, které slibují, že Váš penis bude mnohem větší. Jsou ale tyto metody bezpečné a účinné? Jednou z takových metod jsou vakuová čerpadla. Jsou propagována jako metoda rychlého a trvalého zvětšení penisu. Podle odborníků jde ale o falešné tvrzení. Vakuové čerpadlo je léčba erektilní dysfunkce. Ačkoli jeho použití může pomoci dosáhnout a udržet erekci, nemá trvalý vliv na velikost penisu. Další metodou jsou různá protahovací cvičení, nazývaná jako "jelqing". Jde o opakované tažení na tupý penis, aby se zvýšila jeho velikost ve vzpřímené poloze. Tato technika nefunguje a neexistuje žádné vědecké vysvětlení, proč by to mělo fungovat.


Prodloužení penisu, jako další metoda představuje použití extenzivních látek, které zahrnují zavěšení váhy na penis na několik hodin. Tato metoda vůbec neprodlouží velikost penisu, právě naopak může poškodit tkáň. V tomto případě lékaři varují před možnou chorobou, tzv. Peyronieho chorobou, která může způsobit zakřivení penisu.


Na trhu existují i trakční zařízení, u kterých bylo pozorováno, že u některých mužů dochází k malému zvýšení délky (1-2 cm celkově). Nicméně tato zařízení jsou velmi nepraktická, protože je třeba je nosit několik hodin denně, aby měla účinek. Před experimentováním s jakýmkoliv zařízením na zvětšení penisu byste se měli poradit s lékařem, protože pokud ho nepoužíváte správně, existuje riziko nežádoucích účinků a zranění. Důkazy o tom, že používání trakčního zařízení funguje, je stále omezené. Dalším faktem je, že muži, kteří zhubnou, mají pocit, že jejich penis je mnohem větší. Mezi složitější metody patří například operace délky penisu nebo operace obvodu. V případě operace délky penisu jde o řezání vazů, s nimiž je penis připevněn ke kosti, a štěpení přidané kůže k základně, aby se tak zvýšila délka. V případě zvětšení obvodu jde například o přidání tuku z částí těla do penisu. 

Tablety, léky, pilulky pro zvětšení penisu, které z nich jsou nejúčinnější a nejžádanější?

Osvědčené přípravky na zvětšení pohlavního úduPokud skutečně toužíte po větším penisu, který Vám dodá sebevědomí, větší touhu po sexu, jednoznačně sáhněte po pilulkách k tomu určených. Předejdete tak možným riskantním metodám ohrožujícím zdraví, jakož i samotnou činnost Vašeho pohlavního údu. Mezi nejznámější produkty, které jsou nejen statisticky, ale i samotnými odborníky nejvíce doporučené, jsou například Semenax, Ultra Potence, Dragon Power, Ejacontrol. Jde o produkty založené na přírodní bázi, které nezpůsobují žádné vedlejší ani nežádoucí účinky.


 Samozřejmě na trhu existuje mnoho tablet, prášků, pilulek, či gelů, které umí dopomoci ke zvětšení penisu, avšak ne každé jsou pro zdraví příznivé a bezpečné. S užíváním některých tablet se projevují nežádoucí účinky, například malátnost, bolest hlavy, závratě. Na druhé straně jsou tablety, které si nutně vyžadují lékařský předpis. Ne každý muž má odvahu a čas navštívit lékaře, poradit se. V případě přírodních doplňků výživy určitě předejdete možným komplikacím, které vznikají při užívání jiných tablet. Vyhnete se návštěvě lékaře, poradit se můžete i online na stránkách na to určených. Jednoznačně nejlepší tablety na zvýšení potence, plodnosti a testosteronu pro muže jsou:


1. Vimax Pills je doporučen jako nejlepší produkt, který zlepší Váš sexuální život. Jde o top produkt s bezkonkurenční cenou na trhu.


2. Ultra Potence představuje rychlé zlepšení erekce, jakož i výrazné zvýšení sexuální výdrže. Je uváděn jako luxusní doplněk výživy, avšak s vyšší cenou.


3. Dragon Power působí jako přírodní afrodiziakum, které zároveň zvyšuje libido. Jeho výhodou je super cena.


4. Ejacontrol slouží k odstranění předčasné ejakulace. Zároveň zajišťuje jednoznačnou kontrolu erekce. Velkým pozitivem je jeho akční cena.


5. Semenax je luxusním produktem na trhu, jehož účinky vedou k nárůstu množství semene, jakož i ke zvýšení plodnosti.


Velký penis, tablety na přírodní zvětšení penisu,  

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️