Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Kustovnice čínská tablety

Kustovnice Čínská známá jako Goji - Malá červená vitaminová bomba zpomalující stárnutí - Jaké jsou účinky na zvýšení potence, libida a hubnutí a vedlejší účinky?

Malá červená vitaminová bomba zpomalující stárnutíKustovnice čínská, latinsky Lycium Chinense či jinak také zvaná Goji, je opadavý keř, nejvíce rozšířený v Asii, jak už může napovědět i jeho název. Dorůstá výšky až jednoho metru a známá je už od sedmého století, avšak pro své léčivé účinky ji staří Číňané začali využívat až ve druhé polovině století čtrnáctého. V posledních pár letech tato rostlina zažila docela boom a nyní se její drobné červené plody řadí mezi takzvané „superfoods“, které se těší veliké oblibě. Pyšní se obsahem vitaminů, minerálů, aminokyselin, betakarotenu, polysacharidů a mnoha dalších prospěšných látek, které pozitivně ovlivňují organismus. A jaké vlastně ty zázračné účinky Kustovnice jsou?

 

Podle starých Číňanů dokáží její plody výrazně zpomalit proces stárnutí a to kvůli obsahu antioxidantů, které likvidují volné radikály, navíc byl tento fakt v minulosti ověřen vědeckými pokusy. Goji se skvěle hodí i jako pomocník při redukci hmotnosti, jelikož sušené plody mají nízký glykemický index, což znamená, že se v nich obsažený cukr uvolňuje do krve pomaleji a vy nebudete mít tak rychle hlad. Vysoký obsah vitaminů zase dokáže výborně podpořit imunitní systém, takže si vás žádné bacily jen tak nepřijdou. Konkrétně vitamin C je zde zastoupen v pětsetkrát vyšší míře než je tomu u pomeranče, což je opravdu něco.

 

Na své si při konzumaci Kustovnice přijdou i osoby trpící vysokým obsahem cholesterolu v krvi. Bylo vědecky prokázáno, že při jejím delším užívání se hladina „špatného“ cholesterolu sníží a zároveň ten „zdravý“ půjde nahoru. Zajímavou informací také je, že se spekuluje o možnosti využití Kustovnice v boji s rakovinou. Bohužel zatím je celá věc pouze v procesu zkoumání a pokusů, takže nelze s jistotou určit, zda tomu tak doopravdy je či nikoliv. Na pravdu si zatím budeme muset ještě nějaký čas počkat.

 

Vliv Kustovnice čínské na libido a plodnost

Vliv Kustovnice čínské na libido a plodnostÚčinky této rostliny jsou natolik mocné a rozsáhlé, že spadají i do této oblasti. Mnoho žen i mužů po celém světě trápí snížené libido, což může být způsobeno nesčetným množstvím faktorů. Tím nejhlavnějším bývá většinou stres a tlak zrychlené moderní doby, který je na populaci vyvíjen čím dál tím více. Užívání Kustovnice dokáže navrátit do organismu pocit pohody a celkově zklidní takto rozrušenou mysl. Díky tomu se mohou opětovně projevit choutky na milostné hrátky, jelikož najednou pocítíte klid v duši, která se přestane trápit strastmi všedních dní a tím pádem i více energie. Ke všemu se jedná také o silné přírodní afrodiziakum.

 

Jak bylo zmíněno už v podnadpisu, Kustovnice dokáže ovlivnit plodnost, což je skvělá zpráva propáry, které marně touží po miminku. Doporučuje se, když ji budou užívat jak muži, tak i ženy, protože se tak mnohonásobně zvýší šance, že dosáhnete pozitivního výsledku na těhotenském testu. U mužů se zvyšuje kvalita i počet spermií a tím pádem roste i šance na správné oplodnění vajíčka. Dámy se zase mohou těšit ze srovnání hladiny hormonů a pravidelného menstruačního cyklu. Vše jde samozřejmě ruku v ruce se zklidněním psychiky, kterého pojídáním Goji lehce dosáhnete. 

 

Sečteno a podtrženo, tyto malé červené plody dokáží pomoci s vyřešením sexuálních problémů a navrácením harmonie do rozbouřeného vztahu. V dnešní době se může zdát, že se jedná o něco dokonce až nemožného, ale věřte, že příroda je mocná a skrývá i takové klenoty, mezi něž Kustovnici čínskou můžeme bez nadsázky jistě zařadit. Pokud se však nechce spoléhat čistě na ni, tak existují ještě další pomocné prostředky pro dámy, jak vysněného potomka a báječného sexuálního života jako z filmu pro dospělé dosáhnout. Pokračujte ve čtení a dozvíte se zajímavé tipy, které vám k tomu hravě dopomohou. 

 

Doplňky stravy a gely pro ještě lepší milostný život

Doplňky stravy a gely pro ještě lepší milostný životBlahodárný vliv Kustovnice čínské na organismus celkově i na libido můžete zkusit doplnit přírodními tabletkami a gely, které zaručí to, že ke štěstí vám už nebude chybět absolutně nic. Pro maximální požitek z milostného aktu doporučujeme užívat doplněk stravy Clitorin. Tento preparát působí na zvýšení ženského libida a slibuje silnější prožitky z milování. Vaše intimní oblast bude mnohonásobně prokrvenější, takže cesta k vyvrcholení bude rychlejší a snazší, navíc orgasmus bude o to intenzivnější a delší. Po vyzkoušení Clitorinu už nebudete chtít zažívat obyčejný nudný sex jako dříve, ale budete se těšit z nově nabytých prožitků.

 

Druhým námi doporučovaným přípravkem je lubrikační gel Vigorelle, který stačí pouze vmasírovat ven i vně vagíny a počkat přibližně deset minut na extrémní vzrušení a citlivost pohlavních orgánů. Samotnou aplikaci gelu lze navíc využít i jako součást milostné předehry a poté si už pouze užívat dlouhé mnohonásobné orgasmy. Oba produkty jsou složené výhradně z přírodních látek, takže je vyloučeno jakékoliv riziko výskytu nepříjemných nežádoucích účinků, které většinou doprovázejí chemické produkty zakoupené v lékárně. Prodej obou přípravků není vázaný lékařským předpisem.

 

Jak již z výše psaných řádků samo vyplývá, tak trojkombinaci Kustovinice, Clitorinu a gelu Vigorelle určitě stojí za to vyzkoušet, protože všechny ty výhody a klady, co s sebou přinášejí, znějí přímo pohádkově. Díky vysokému libidu získá milování nový rozměr, budete se cítit uvolněněji a tím pádem snáze docílíte početí dítěte a vnesete do života opětovně radost a harmonii. Neváhejte a pojďte do toho, vždyť nemáte co ztratit! Nákup posledních dvou přípravků probíhá přes internet s tím, že domů obdržíte disktrétní balíček, takže vás nemůže odradit ani stud. Zpříjemněte život sobě i svému partnerovi.


Nejlepší přírodní doplňky stravy na zlepšení sexuálního života, zvýšení libida a plodnosti pro ženy


1. Clitorin - nejlepší přírodní doplněk stravy podporující prokrvení imtimní oblasti a s tím spojenou větší citlivost a lepší dosažení orgasmu


2. Vigorelle - lubrikační gel pro ženy podporující vzrušení 


3. Breast Actives - přírodní prášky na zvětšení prsou

 

 

Tabletky na zvýšení libida a plodnosti

 

 

Nejlepší přírodní tabletky pro zlepšení sexuálního života muže


1. Vimax Pills - nejlepší přírodní prášky podporující erekci a sexuální výdrž


2. Ultra Potence - ověřené tabletky na oddálení vyvrcholení s pozitivními účinky na srdce


3. Dragon Power - přírodní doplněk stravy pro odstranění problémů s erekcí

 

 

Vimax recenze

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️