Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více

Tablety - Kustovnice čínská - Cena, prášky a doplňky výživy, nežádoucí účinky

Přidáno: 17.09.2018

Kustovnice Čínská - plody Goji pro zdraví z Číny

Kustovnice čínská pro lepší sex, potenci, zvýšení libidaKustovnice čínská pochází z Asie. Její vysoce příznivý vliv na zdraví člověka je znám již téměř 2 000 let. V tradiční čínské medicíně se používala a také dodnes používá hlavně pro zvýšení mužské plodnosti, zvýšení sexuální touhy a podporu produkce mužských hormonů. Působí proti nemocem, které vznikají při stárnutí organismu, oddaluje projevy stáří a je výbornou prevencí proti rakovině. Užívat kustovnici čínskou se rozhodně vyplatí.

 

Sušené plody Goji


Oranžovo-červené bobule můžete jíst jako sušené rozinky. Denní doporučená dávka je 10 až 20 g sušených plodů. Pokud vám takto připravená Goja nechutná, můžete si z ní připravit čaj. 3 - 4 lžičky sušené Goji zalijte 750 ml horké vody a nechte 3 -4 minuty louhovat. Můžete vypít čaj a klidně si pochutnat i na plodech. Pozor - pokud budete užívat Goju jako čaj, horkou vodou znehodnotíte účinné látky. Teplem se jejich značná část zničí a vy tak přijdete o cenné živiny.

 

Šťáva z Goji


Šťáva z plodů kustovnice se získává lisováním plodů za studena. Při koupi šťávy si dejte pozor na její složení. Na trhu jsou i šťávy, které obsahují jistou dávku šťávy z plodů Goji, ale není to 100%. Přečtěte si složení a dejte přednost nepasterizované šťávě, která je složena jen a jen z Goji. Nejvhodnější je užívat 30 ml 1 až 2 krát denně před jídlem. Takto získáte ze šťávy maximum vitamínů, živin a minerálů.

 

Tablety s extraktem kustovnice čínské


Na trhu najdete i tabletky - gelové kapsle, které obsahují extrakt z Goji. Jejich výhodou je jednoduché užití. Nevýhodou je jejich složení. Proto si dejte záležet na kvalitě pilulek, ne na ceně. Nejčastěji najdete extrakt z Goji ve výživových doplňcích, které obsahují kromě této rostliny i další výživné látky. Jejich účinnost je tak vyšší a širší.

 

Olej z Goji


Olej z plodů tohoto ovoce můžete klidně využívat ve studené kuchyni. Je vhodný do majonéz, omáček, nebo salátů. 

Léky versus výživové doplňky

Vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol, řídnutí kostí, problémy s cévami, trávením, přibírání, snížená potence, ztráta chuti na sex, ztráta svalů a mnoho dalších zdravotních problémů, které se s přibývajícím věkem začnou objevovat. A nejen věkem - stres, každodenní problémy, nedostatek odpočinku a spánku jen dopomohou ke zhoršení zdraví.

 

Na každý problém existuje řešení - léky, ale užívat tolik léků neprospívá organismu. Ne každý z nás může všechny léky užívat, pro někoho jsou nevhodné, někomu mohou ohrozit život. Jejich vzájemná kombinace může rušit jejich účinnost. Pomocné látky v lécích mají množství nežádoucích účinků, které mohou spustit další problémy. Dostat se z tohoto začarovaného kruhu nemusí být jednoduché.

Nežádoucí účinky rostlinných produktů

Nežádoucí účinky rostlinných přípravků, Kustovnice čínská, GojiBylinky mají svou moc. O jejich účincích se vedou dlouhé diskuse, podrobují se různým testům a šetřením. Účinkují na některé problémy, podporují obranyschopnost, slouží jako prevence, ... jejich užívání ale pár nástrah má.

 

Goji - kustovnice čínská


Superpotravina, která obsahuje obrovské množství zdraví prospěšných látek. Pravidelným užíváním plodů této rostliny si zlepšíte nejen zdraví, posílíte si imunitu, ale i váš sexuální život získá na kvalitě. Je ale pár důvodů, proč to s ní zbytečně nepřehánět. 

 

Léky


Léky mají účinné látky, o jejich účinnosti není nejmenších pochybností. Pomohou vám se zdravotními problémy. Kromě účinných složek ale obsahují také látky, které škodí organismu a projevují se vedlejšími či nežádoucími účinky. Bolesti hlavy, problémy s trávením, nežádoucí vliv na orgány, ... to je jen malá část z toho, co od léků můžete očekávat.

 

Výživové doplňky


Výživové doplňky jsou z přírodních složek. Obsahují extrakty z léčivých rostlin a bylinek ve vyšší koncentraci, než je v samotných rostlinách. Jde o produkty z čistě přírodních složek, takže nehrozí žádné vedlejší účinky. Bylinky, pokud nepomohou, rozhodně neublíží. V potravinových doplňcích najdete stejné účinné látky jako v lécích, stačí si jen vybrat ten správný na váš konkrétní problém.

 

Cukrovka


Goji ovlivňuje hladinu cukru v krvi a ovlivňuje funkci slinivky. Proto by pacienti s cukrovkou, kteří si musí dávat pozor na hladinu cukru, měli být při užívání Goji opatrní.

 

Hypertenze


Pokud užíváte kustovnici čínskou ve velkém množství, dejte si pozor na tlak.

 

Alergie


Pokud trpíte pylovými alergiemi, může se u vás projevit alergie na Goji - kýchání, svědění, otok nosní sliznice, .. pokud se u vás projeví silná alergická reakce na Goji, vyhledejte lékaře.

 

Spánek


Životabudič - i tak by se dala Goja nazvat. Dodá vám energii a vitalitu. Pokud ji užijete ve večerních hodinách, zapomeňte na spánek. Při předávkování kustovnice během dne se může u vás projevit hyperaktivita a neklid, což může být příčinou poruchy koncentrace.

 

Závratě


Atropin, který se v tomto ovoci nachází, vám při zvýšeném přijmu může způsobit závratě, rozmazané vidění, popřípadě až halucinace.

 

Srážlivost krve


Plody kustovnice zlepšují cirkulaci krve. Pokud máte problém se srážlivostí krve, raději se tomuto ovoci vyhněte.

 

Těhotenství


Během těhotenství se kustovnici čínské vyhněte. Obsahuje velké množství selenu, který je sice pro náš organismus dobrý (podporuje tvorbu spermií), ale může mít vliv na zdravý vývoj plodu - může způsobit vrozené vady.

 

Trávení


Nadměrné množství Goji může způsobit problémy se zažíváním, trávením, může způsobit průjem nebo zvracení.

 

Pokud dáváte přednost přírodním složkám, sáhněte po kustovnici čínské (goji). Svým složením a účinností předčí jakoukoli jinou rostlinu. Příznivě působí na více orgánů (játra, trávicí a pohlavní soustavu, ledviny, pokožku, ...). Můžete ji užívat i jako prevenci před rakovinou a dalšími chorobami. Posílí vaši imunitu a zlepší váš sexuální život.


Vimax Pills prodej 

Kustovnice čínská alias Goji – pohled na nejlepší možnosti jak si ji vychutnat 

Kustovnice čínská alias Goji – jak si ji vychutnat Kustovnice čínská je rostlina mnoha využití. Nejznámější jsou její plody, superpotravina Goji. Tyto bobule mají zázračné účinky v mnoha aspektech lidského zdraví. Díky svým antioxidačním účinkům bojují proti volným radikálům v těle, čímž fakticky chrání tělo před vznikem nádorových onemocnění. Dodávají vám energii po celý den, pomáhají vám lépe se soustředit a prodlužují život. My si je můžeme vychutnat v několika formách, z nichž nejznámější a nejpopulárnější jsou sušené bobule. Ty mají bohužel kyselou, lehce citrusovou chuť. Proto byly vyvinuty různé přípravky, tablety a pilulky se stejnými účinky, ale bez kyselé chuti.


Nejjednodušší způsob, jak si produkty z Goji koupit, je samozřejmě přes internet. Na známých internetových obchodech je bezpočet značek a velikostí balení, ze kterých si budete moci vybrat právě to, které vám vyhovuje. Dejte si však pozor na původ extraktu. Vždy vybírejte raději přírodní bobule s BIO původem vypěstované na organických farmách, abyste eliminovali množství vedlejších nežádoucích účinků.


 

Účinný a zároveň přírodní přípravek na zlepšení pánské potence lze najít jako Ultra Potence. Je dokázáno, že bobule Goji mají pozitivní účinky na proudění krve v těle, čímž efektivně působí na delší sexuální výdrž a udržení erekce.


 

Pokud máte zahradu, můžete si také vypěstovat vlastní Kustovnici čínskou. Je to rostlina velmi nenáročná na pěstování, díky čemuž plodí skoro každému. Vypěstované bobule můžete pojídat čerstvé, usušit je, nebo s nimi vařit. Tipy na pěstování i sušení najdete v předchozích článcích.


 

Mnoho celebrit začalo v poslední době propagovat Kustovnici čínskou a její plody, až se pojídání Goji stalo samo o sobě životním stylem. Když je budete jíst, budete tedy nejen zdraví, ale i populární. Pokud se vám její účinky osvědčí, nezapomeňte ji doporučit svým známým a přátelům.


Kustovnice čínská alias Goji – kapsule, kapky nebo doplňky?

Kustovnice čínská alias Goji – kapsle, kapky nebo doplňky?Možná jste již slyšeli o zázračné superpotravině Goji. Podle tradiční čínské medicíny vám její pravidelné užívání dopřeje dlouhý život plný energie a bez nemocí, kvalitní spánek a dlouhou sexuální výdrž. Ne všichni však preferují bobule Goji kvůli své kyselé chuti, proto byly vyvinuty umělé produkty s výtažky z těchto plodů, jako kapsule, kapky, či doplňky výživy. Jaké má každý druh výhody?


 

Kapsule Goji jsou nejlepší pro ty, komu nechutnají samotné bobule. Nepotřebují žádné konkrétní podmínky uskladnění a vydrží dlouhou dobu, což z nich činí ideální společníky na cesty. Co se složení týče, většinou extrakty z plodů Kustovnice čínské doprovázejí i další účinné látky, díky kterým se dají kapsle specificky cílit na léčbu určité nemoci. Kapsule se zvýšeným obsahem vitamínů A, C a E, karotenoidů a beta-karotenu výrazně zlepšují zrak. Mnoho jejich pravidelných uživatelů si pochvaluje zvýšení sexuální aktivity, a to z řad mužů i žen. Pro zlepšení prožitku ženského orgasmu lze doporučit kapsule Provestra. Je však důležité dbát na původ kapsulí. Vždy se ujistěte, že kapsule jsou přírodní a vypěstované dle BIO standardů, abyste eliminovali množství nežádoucích vedlejších účinků.


 

Pro lidi, kteří mají problém s pravidelným příjmem ovoce a zeleniny jsou vhodné doplňky stravy. Ty se nejčastěji vyskytují jako jemný prášek z bobulí Goji. Stačí si každé ráno u snídaně dát sklenici s rozpuštěným práškem a máte v sobě skoro celou doporučenou denní dávku důležitých vitamínů a stopových prvků. Doplňky stravy mají často vysoký obsah beta-sitosterolu, který blokuje absorpci cholesterolu do zažívacího ústrojí, čímž napomáhá hubnutí a snižuje riziko infarktu.


 

Kapky jsou velmi koncentrované výtažky z plodů Kustovnice čínské. Jsou vhodné například jako podpora běžných léčiv při léčbě chřipky či nachlazení.


Zázračná Kustovnice čínská – recenze skutečného uživatele

Zázračná Kustovnice čínská – recenze skutečného uživateleV předchozích článcích jsme se komplexně dívali na rostlinu Kustovnici čínskou, latinsky Lycium chinense a na její plody, známou superpotravinu Goji. Zpracovávat se však dají i ostatní části rostliny než její plody. Ke konzumaci jako zeleninu jsou vhodné i mladé výhonky Kustovnice čínské, z její kořenů se vaří čaj a její kůra se v tradiční čínské medicíně využívala ke koupelím, podporujícím imunitní systém a tvorbu spermií. Rád bych se podělil s první zkušeností, kterou měl jeden nejmenovaný (dnes již stálý) uživatel bobulí Goji.


Rozhodl jsem se zařadit plody Kustovnice čínské do svého každodenního jídelníčku. Protože si rád potrpím na BIO produkty, u kterých mám jistotu, že se nedostaví vedlejší účinky, rozhodl jsem se, vypěstovat si rostlinu Kustovnice čínské na své vlastní zahrádce. Po první sklizni jsem se již nemohl dočkat, až je ochutnám. Hned po jejich usušení jsem se rozhodl přimíchat si je do svých snídaňových cereálií, nasypal jsem jich tam několik hrstí. Již půl hodiny po snídani jsem začal cítit, jak je moje tělo napumpované energií. Cítil jsem, že bych uběhl klidně celý maraton! Zbystřily mi smysly, lépe jsem se soustředil na práci a zmizela mi rýma způsobená mou alergií na pyl. Bohužel jsem záhy pocítil, že jsem to s Goji přehnal. Dostavily se zažívací potíže a celý den jsem musel trpět nafouklé břicho. Příští den jsem si dal pozor, abych si nevzal příliš mnoho bobulí a od té doby už jsem jen žasl nad tím, co Goji s tělem dokáže.


Ponaučení z toho plyne takové, že napoprvé není vhodné požívat velké množství bobulí, protože nevíte, jaké to na vás může mít účinky.


Pokud máte problém se špatnou potencí a váš žaludek špatně snáší bobule, můžeme pro vás doporučit tyto přípravky:


1. Ultra Potence - obsahuje nejsilnější extrakt Goji - Kustovnice čínská - rychlé zlepšení erekce na 4 dny - okamžité zvýšení potence


2. Vimax Pills - vyzkoušejte nejlepší doplněk výživy na zlepšení sexuálního života pro muže


3. Clitorin - nejlepší přírodní viagra na orgazmus pro ženy


Rychlé zvýšení libida 

 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Tablety - Kustovnice čínská - Cena, prášky a doplňky výživy, nežádoucí účinky

vložit nový komentář
17.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz