Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více

Kustovnice čínská - účinky, pěstování, prodej

Přidáno: 10.11.2018

Kustovnice čínská alias Goji - Zázračné účinky, které znaly už staří Číňané

Kustovnice čínská alias Goji - Zázračné účinkyMožná jste již slyšeli o plodech Kustovnice čínské, tzv. Goji a jejich magických účincích na lidské zdraví. Počátky využití této rostliny v lékařství pocházejí ze starověké Číny a jejich blahodárný vliv byl znovuobjeven ve 21. století. Pojďme se společně podívat na to, jak nám Goji prospívá nejvíce.


Plody Kustovnice čínské jsou bohatým zdrojem vitamínů A a C, železa, zinku, ale také účinkují jako přírodní antioxidanty. Jedna porce 115 gramů sušených plodů obsahuje 10 % doporučeného denního příjmu proteinů. A na rostlinu to je opravdu hodně.


Je pravdou, že přírodní sušené plody mají výrazně méně vedlejších účinků, než průmyslově vyráběné doplňky, i přesto mohou reagovat s některými léky, které právě berete. Pokud máte nízkou hladinu cukru v krvi, vysoký či nízký tlak, nebo pokud jste těhotná nebo kojíte, navštivte nejdříve vašeho lékaře.


Vitamíny v plodech Goji si jdou ruku v ruce při posilování vašeho imunitního systému a obrany před chřipkou. Laboratorní testy ukazují, že kombinace vitamínů silně podporují očkování proti chřipce, což je důležité zejména pro to, že očkování často není dostačující samo o sobě.


Antioxidanty nacházející se v Kustovnici čínské, převážně zeaxanthin, chrání buňky před rozkladem při vystavení vlivům jako je kouř nebo radiace. Mají také pozitivní účinky na tvorbu akné. Studie ukazují, že senioři, kteří užívají doporučenou denní dávku po dobu 90 dnů, mají méně hypopigmentace a jiných drúz či žlutých zrn v očích.


Goji jsou také pevně spjaté se sexuální výkonností. Subjekty, kterým bylo v laboratoři podáváno toto ovoce, vykazovaly zvýšenou pohyblivost spermií, schopnost vykonávat pohlavní styk i hladinu testosteronu. Někteří lékaři doporučují Goji jako přírodní léčbu erektilní disfunkce, místo Viagry či jiných léků.


Mnozí označují tyto plody jako superpotravinu. Je dokázáno, že lidé, kteří pravidelně pijí džus z těchto plodů, mají více energie, lepší spánek a atletické výkony, dokáží se lépe soustředit a celkově se lépe vypořádávají se stresem a únavou.

 

Kustovnice čínská alias goji – Jednoduché pěstování a pevné zdraví

Kustovnice čínská alias goji – Jednoduché pěstování a pevné zdravíKustovnice čínská je opadavá dřevnatá tříletá rostlina keřovitého vzhledu, dorůstá do výšky jednoho až tří metrů. Ze stonku vyrůstá velké množství větví a větviček, které jsou světle šedé, štíhlé a často zakřivené. Vyrůstají z nich trny dlouhé půl až dva centimetry.


Plody jsou světle oranžové až červené bobule vejčitého či podlouhlého tvaru, až dva centimetry dlouhé při správném pěstování. Obsahují stlačené žluté semínka se zakřiveným embryem. Jejich počet v jedné bobuli se liší podle poddruhu rostliny mezi 10 až 60. Dozrávají na severní polokouli od července do října.


Pěstování Kustovnice čínské, latinsky Lycium chinense, je zaznamenáno v historických pramenech již ze sedmého století. Pěstuje se převážně pro své plody využívané v tradiční čínské medicíně, ale jako zelenina se využívají i mladé zelené výhonky. Ze semen je lisován olej, kořeny slouží jako droga ke snížení teploty i jako meliorační porost bránící erozi půdy.


Vlastní pěstování Kustovnice je velmi nenáročné a snadné, daří se jim i v méně kvalitních, písko-jílovitých půdách. Důležité je však, aby nebyla přemokřená. Pro největší výnos plodů je esenciální dostatek slunečního svitu. Je možné vypěstovat si vlastní Kustovnici ze semínka doma, nebo si v zahradnictví koupit již předpěstovanou. S výsadbou je nejlepší začít v březnu či dubnu a okolní půdu během celého životního cyklu rostliny odplevelovat.


 

Klasická hnojiva prospívají Lycium chinense nejvíce. Na konci dubna je doporučeno hnojit močovinou, v létě fosforečnan amonný a na podzim je vhodná chlévská mrva. Rostlině se bude lépe dařit, pokud bude po celou dobu kvetení přihnojována listovým hnojivem. V horkých letních dnech zalévejte intenzivně každých 25 dní. Největšího výnosu lze dosáhnout zastřiháváním spodních a středních větví do tvaru koruny.


 

Zralé plody jsou měkké a sbírají se ručně. Mohou se sušit, mixovat do džusů... Fantasii se meze nekladou.

 

Kustovnice čínská alias Goji – nezáleží, jak ji jíte, pomůže vám vždy

Kustovnice čínská – nezáleží, jak ji jíte, pomůže vám vždyPlody Kustovnice čínské jsou na trhu v nejrůznějších formách. Podíváme se společně na ty nejpopulárnější z nich a o každé si něco řekneme.


Pravděpodobně nejznámější způsob, jak uchovat plody Kustovnice, je usušit je. Na různých internetových obchodech jsou k dispozici sušené bobule ve všech možných velikostech balení o rozmanitých cenách. Usušené přírodní bobule jsou vhodnější ke dlouhodobé konzumaci, protože na rozdíl od umělých léčiv nehrozí tolik vedlejších účinků, i přesto, že výsledný efekt je konečně stejný. Existuje také hodně návodů, jak si usušit Goji v pohodlí domova. Jeden z nejrychlejších způsobů je usušit je v troubě. Předehřejte troubu na 60°C, na plech nasypte vrstvu plodů a položte do trouby. Během procesu ji nechte lehce otevřenou a občas bobule protřepte, aby se usušily rovnoměrně. Výsledek bude připomínat červené rozinky, dá se s nimi i obdobně vařit. Můžete je přidat například do ovesných či vločkových kaší, salátů, nebo třeba jimi ochutit rýži.


Džus vyrobený z bobulí Goji jsou v podstatě koncentrované plody. Obsahují ještě větší množství vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, než samotné bobule. Proto je na místě opatrnost, aby se neobjevila intoxikace vitamíny. V zimě je to však výborný nástroj, jak udržet váš imunitní systém ve střehu. Nejkvalitnější jsou samozřejmě přírodní džusy bez konzervantů, proto je nutné tak s nimi i zacházet: nepít přímo z lahve, neolizovat hrdlo, nenechávat lahev dlouho otevřenou a skladovat ji v chladu.


Na trhu existují též různé koncentráty z Goji, které se dají využít jako prevence rakoviny, prostředek na hubnutí či na zlepšení erekce. Účinkují též proti astma a alergiím, podporují jaterní činnost a snižují vysoký krevní tlak. Jako jeden z nejúčinnějších přírodních afrodiziak mohu doporučit tento extrakt Ultra Potence.


Doporučit pro vás můžeme tyto tři přípravky:


1. Ultra Potence - přírodní produkt s nejsilnějším extraktem Goji - Kustovnice čínské - pro rychlé zlepšení erekce a vyšší potenci


2. Vimax Pills - skvělé tabletky, které zlepšeí sexuální život muže


3. Clitorin - nejlepší přírodní doplněk pro lepší orgasmus pro ženy 


Produkty na zlepšení potence 

Kustovnice Čínská pomáhá udržet zdravý organismus

Výživové doplňky s obsahem Goji - Kustovnice čínské pro lepší sexToto drobné oranžovo - červené ovoce podobné šipkám si můžete vypěstovat doma - na zahradě, ale i na balkoně. Zatímco se ale dočkáte první sklizně, může to trvat i 5 let, což je dost dlouhá doba.

 

 

Pokud jste se rozhodli udělat něco pro své zdraví, neodkládejte to. Kustovnici čínskou si můžete koupit. Je jen na vás, kterému produktu z ní dáte přednost.

 

Olej plný zdraví

Olej z Goji je vhodný pro běžné používání ve studené kuchyni. Můžete ho klidně přidat do salátů či majonéz, přichutit si jím polévku, nebo omáčky. Není vhodné jej používat při přípravě teplých jídel (smažení, pečení, ...). Olej se tepelným zpracováním znehodnotí a jeho blahodárný vliv na organismus bude nulový.

 

Sušené plody Goji

Plody Goji jsou citlivé na silnější dotek. Pokud se při sklizni čerstvých plodů silněji zmáčknou, zčernají. Sklízejí se střesením plodů na připravenou plachtu a následně se suší ve stínu. Teplota sušení by neměla přesáhnout 35 ° C, což je zárukou zachování maximálního množství účinných látek. Sušením se z Goji ztrácejí cenné složky, ale v podstatně menší míře, než při jiném způsobu zpracování.

 

Šťáva z kustovnice čínské

Tento produkt dostanete koupit v každém obchodě, který je zaměřen na zdravou stravu. Při koupi si dejte pozor na pár věcí. V nabídce je několik druhů šťávy z Goji.

100% šťáva z Goji - dejte pozor, aby byla lisovaná za studena, jen tak si toto ovoce uchová maximální množství zdraví prospěšných látek.

Šťáva s extraktem Goji - tyto šťávy obsahují i jiné složky, než jen kustovnici. V závislosti na složení vám ale mohou pomoci s různými zdravotními problémy. Obsahují sice i Goju, ale ne v takovém množství jako 100% šťáva.

 

Výživové doplňky

Výživové doplňky s extraktem Goji mají podobu želatinových kapslí nebo tabletek. Nedejte se zmýlit tvarem, přesto jsou složeny z přírodních rostlin a bylinek, takže vám nijak neublíží (oproti lékům, které mají vedlejší účinky). 

Přírodní výživové doplňky s obsahem Goji - Kustovnice Čínská

Zlepšení erekce a léčba předčasné ejakulace, zvýšení kvality spermiíVýživové doplňky jsou složeny z přírodních látek. Koncentrované extrakty aktivních látek získané z přírodních zdrojů mají účinek srovnatelný s léky - účinná látka je stejná, ale v žádném případě výživovými doplňky nenahrazujte léky, které vám předepíše lékař. Tyto doplňky slouží pouze na podporu zdraví, na jeho zlepšení, a jako prevence před různými onemocněními. Nejlépe uděláte, pokud užívání výživových doplňků a zároveň léků budete konzultovat se svým lékařem.

 

Výživové doplňky s obsahem Goji dostanete koupit v každém lepším obchodě se zdravou stravou, případně v lékárně. Stačí se jen informovat, říci lékárníkovi o svých problémech a on vám doporučí doplněk, který bude pro vás nejvhodnější. Přírodní výživové doplňky obsahují složky z několika rostlin, které vzájemně své účinky podporují. Svým složením se mohou zaměřovat na jeden konkrétní zdravotní problém, nebo mají širší spektrum účinku. Čistě přírodní složení je zárukou (na rozdíl od léků), že nemají žádné vedlejší účinky, a jsou vhodné téměř pro každého.

 

Problémy s erekcí - s Goji dosáhnete zlepšení erekce, apetit a chuť na sex

Goji se již několik stovek let využívá v asijských zemích na podporu potence a zvýšení produkce semene. Je z ní účinný bojovník proti neplodnosti a ztrátě chuti na sex. Kustovnice čínská se díky tomu dostala pod drobnohled vědeckých laboratoří v západních zemích. Ve snaze zlepšit zdraví a hlavně sexuální sféru populace se toto ovoce stalo jednou z hlavních součástí přípravků na zvýšení potence a zkvalitnění erekce. Pokud si chcete udržet chuť na sex, pokud nechcete zklamat partnerku, pokud toužíte po dítěti, rozhodně se poohlédněte po přírodních výživových doplňcích s obsahem Goji. Nejen, že vám pomůže s produkcí spermií, ale také zlepší vaši erekci a zvýší váš sexuální apetit, který vám vydrží několik hodin až dní (v závislosti na přípravku a jeho složení).

 

Goji pomáha v sexuální oblasti na zvýšení potence a libida muže

Kustovnice čínská se již tisíce let v tradiční čínské medicíně využívá právě pro příznivý vliv na potenci. Stimuluje tvorbu mužského hormonu testosteronu, zlepšuje mužskou plodnost, zkvalitňuje erekci, podporuje tvorbu semene a zvyšuje chuť na sex.


Právě snížení potence a ztráta chuti na sex se řadí mezi první znaky stárnutí. A nejen to, způsob životního stylu, špatná strava, nedostatek odpočinku, stres, deprese, ... to vše má vliv na sexuální stránku našich životů. Pokud to hapruje v této oblasti partnerského života, začne to prorůstat do nespokojenosti, sporů, hádek, a ničím výjimečným není ani případný rozchod. Abyste tomu předešli, vyzkoušejte přírodní výživové doplňky s obsahem Goji, které vás od těchto nepříjemností ochrání.

 

Ultra Potence

Výživový doplněk určený pro muže, který obsahuje nejvyšší koncentraci extraktu z Goji. Jeho rychlý účinek pocítíte během pár minut od užití. Svým složením a zpracováním se téměř okamžitě zvýší libido, zlepší vaše erekce, zvýší výdrž, vyřeší se problém s předčasnou ejakulací a výrazně přispěje ke zlepšení sexuálního styku. Navíc vás příjemně překvapí její dlouhodobý účinek. Pilulka je připravena tak, aby se její účinné složky pomalu uvolňovaly do organismu. Jedna tabletka vám takto vystačí na 4 dny, během kterých si můžete její účinky na organismus kdykoliv ověřit.

 

Vimax Pills

Nové inovativní složení tohoto přípravku zlepší a výrazně zkvalitní sexuální oblast každého muže. Výživový doplněk vám zajistí delší erekci, zvýšení libida a zvětšení penisu. Účinné látky v tomto produktu zlepší cirkulaci krve, díky čemuž se penis více a lépe prokrví, čímž získá na objemu i velikosti. Kromě toho podporuje tvorbu testosteronu. Čím více testosteronu v těle máte, tím je erekce silnější a kvalitnější. Účinek této tabletky pocítíte již do 30 minut od jejího užití.

 

Clitorin

I ženy mají problémy v sexuální oblasti. Právě pro ně je připraven tento doplněk stravy. Zvýší chuť na sex, prokrví pohlavní orgány, zajistí vyšší plodnost a probudí ve vás větší sexuální vzrušení. To vše má za následek lepší a procítěnější orgasmus. Čistě přírodní složení produktu nevyvolá ve vašem organismu žádné kontraindikace.

 

Nejlepší produkty s obsahem Goji (Kustovnice Čínská)

1. Ultra Potence - obsahuje nejsilnější extrakt Goji - Kustovnice čínská - rychlé zlepšení erekce na 4 dny - okamžité zvýšení potence

 

2. Vimax Pills - vyzkoušejte nejlepší doplněk výživy na zlepšení sexuálního života pro muže

 

3. Clitorin - nejlepší přírodní Viagra na orgasmus pro ženy 

 

Vimax Pills 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Kustovnice čínská - účinky, pěstování, prodej

vložit nový komentář
10.11.2018 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz