Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více

Milování, masáže, líbání

Víte, jaké jsou pozitivní účinky milování a líbání?

Milování, masáže a líbáníMilování není jen skvělý způsob, jak mít zdravý vztah, ale je to také skvělý způsob, jak udržet sebe a svého partnera zdravých. Většina z vás byste souhlasili s tím, že milování je úžasný relax a může vás osvobodit od pout rušného života.


Milování vám pomáhá spát lépe. Spánek, který dostanete hned po tom, co jste se milovali, bude mnohem lepší. Dobrý noční spánek vám zaručí, že se budete cítit bdělí a celkově zdraví. Jedna z chemických látek, které uvolňují stres, je oxytocin. Oxytocin nejen zvyšuje endorfiny a snižuje bolest, ale může také pomoci při spánku. Milování snižuje stres, což způsobuje zmizení starostí z vaší hlavy a umožňuje vám hluboký spánek.


Milování posiluje imunitní systém. Milování jen jednou nebo dvakrát týdně souvisí s vyššími hladinami protilátky zvané imunoglobulin, což může zvýšit vaši ochranu před prochladnutím a jinými infekcemi až o 30 procent.


Udržuje vás mladých - není pochyb o tom, že aktivní romantický život dělá páry žít šťastnými a zajistí delší život. Výzkum naznačuje, že pravidelné milování umožňuje uvolňování endorfinů a zvyšuje produkci vitamínu D pokožkou, což zase zaručí její mladistvý vzhled.


Pravidelné milování spaluje kalorie. Je to skvělá forma cvičení a pomáhá spálit kalorie. Studie naznačují, že pravidelné milování je stejně dobré jako zvedání železa v tělocvičně. Také zahrnuje svalové pohyby stehen, nohou, ramen, paží a dolní části břicha, což se rovná celkovému tělesnému tréninku. Spaluje asi 150 kalorií, což je srovnatelné s lehkou jógou nebo procházkou. Spaluje kalorie, zvláště pokud se provádí různými styly a pozicemi. Také jde o dobrý způsob, jak hubnout.


Jaké jsou účinky líbání? Líbání spouští ve vašem mozku hormony, které uvolňují koktejl chemikálií. Díky tomu se budete cítit tak dobře, jako nikdy předtím. Líbání podnítí střediska potěšení mozku. Tyto chemikálie zahrnují oxytocin, dopamin a serotonin, což může vést k pocitu euforie a povzbuzení pocitu lásky a vazby. Snižuje také hladinu vašeho kortizolu (stresového hormonu).


Rozšiřuje vaše cévy, což pomáhá snižovat krevní tlak. Líbání zvyšuje vaši srdeční frekvenci způsobem, který rozšiřuje vaše cévy. Když se cévy dilatují, zvyšuje se krevní průtok a způsobuje okamžité snížení krevního tlaku. Takže to znamená, že líbání je pro srdce dobré, a to doslova.

Polibky snižují alergické reakce, ukázalo se, že líbání poskytuje významnou úlevu od kopřivky a jiných příznaků alergických reakcí souvisejících s pylem a roztoči v domácnosti. Stres také zhoršuje alergické reakce, takže účinek líbání na stres může také snížit alergickou reakci. 

Pozitivní účinky na vaše tělo mají i masáže

Účinky masáží na tělo muže a ženyMáte zkušenosti s erotickou masáží? Může to sloužit jako skvělá předehra. Erotická masáž je také známá jako smyslná masáž - neboli tantrická masáž. Jde o uměleckou formu a také o fyzickou terapii a zahrnuje nahá těla, která spolupracují na dosažení nebo posílení sexuálního vzrušení. Používá se také jako sexuální terapie na stimulaci libida. Na celém světě se používají různé techniky v různých kulturách na zlepšení sexuálních vztahů a osobního štěstí.


Většina z nás zná tradiční metody jako thajská masáž, havajská nebo lomi-lomi masáž atd., které mohou pomoci zlepšit naše fyzické a duševní zdraví. Erotická nebo smyslná masáž se více zaměřuje na různé erotogenní zóny těla - na podporu sexuálního vzrušení.


Perineální masáž a masáž prostaty mohou zlepšit erekci. Ženy již mnoho let vědí, že perineální masáž může pomoci uvolnit pánevní bolest, zlepšit tok krve a usnadnit porod. V poslední době jsme si uvědomili, že kvalifikovaná masáž genitální oblasti u mužů - zejména perineum - stimuluje průtok krve do genitálií, což může pomoci posílit erektilní tkáň a zmírnit bolest a dysfunkci prostaty. Jemné protažení této oblasti po určitou dobu může způsobit, že celé tělo se uvolní, váš puls se zpomalí a váš krevní tlak klesá.

 

Dalším typem masáže, která je prospěšná, je masáž prostaty. Pokud tuto masáž provede kvalifikovaný partner nebo masér profesionál, tato technika může pomoci při průtoku krve v prostatě a při problémech s erektilní dysfunkcí. Pro mnohé muže to může být také velmi příjemný zážitek.

Pokud chcete využít masáž prostaty, je to ideální, pokud máte k dispozici správné nástroje a techniky. Jemná masáž prsty je fantastická, ale mnoho mužů ji odmítá! Chcete-li prozkoumat svou prostatu a co vám dělá dobře, můžete zkusit masáž prostaty. Jsou bezpečné a mimořádně účinné. Když jste ochotni nechat masérku nebo přítele, aby vám pomohli, můžete jim ukázat, jak se to líbí vám. 

Milé dámy, vyzkoušejte tyto produkty a zlepšete svůj sexuální život

Přípravky pro lepší pohlavní stykClitorin


Skvělý produkt pro ženy, díky kterému žena zažije sex, jaký ještě nikdy nezažila. Je to přírodní doplněk výživy, který vám zajistí větší chuť na sex. Clitorin je výrobek, který v těle ženy nastartuje každý aspekt, jež je v oblasti sexuálního života podstatný.


Ženy si mohou být jisté, že jim bude nápomocný v následujících oblastech, díky němu dosáhnete vyšší sexuální libido, větší sexuální vzrušení, intenzivní orgasmy, lepší prokrvení pohlavních orgánů, vyšší plodnost, celkové posílení psychického stavu. Je to nejlepší afrodiziakum, jaké jste kdy užili. Clitorin je naturální afrodisiakum a patří mezi nej produkty pro lepší sexuální život. Žádné vedlejší účinky nečekejte.


Vigorelle


Toto je ten nejlepší lubrikační gel na zvlhčení vagíny a zvýšení vzrušení při pohlavním styku. Sexuální stimulace je dosažena aktivními látkami, které jsou čistě přírodní a zajistí pocit stoprocentního spolehnutí se na účinek daného výrobku.


Látky obsažené v tomto jedinečném gelu mají při styku s ženskými pohlavními orgány obrovský přínos. V případě, že chcete dosáhnout mnohem rychleji vzrušení, silnější a příjemnější stimulaci pohlavních orgánů, lepší sexuální zážitek, delší orgasmus a zvýšení libida, jste na správné adrese.

Tento produkt účinkuje následovně - vstřebává se do vagíny a do okolí klitorisu, tím pádem dochází ke zvýšené touze na sex. Sex je po aplikování tohoto gelu příjemnější, ale hlavně kvalitnější.


Breastmax


Jde o nejlepší pilulky na zvětšení poprsí a pro dosažení štíhlé postavy. Stejně jako všechny naše produkty, tak i tento je přírodní doplněk stravy bez přídavných aditiv, které by narušily chod vašeho organismu. To znamená, že pokud chcete dosáhnout větší poprsí, pevnější prsa a zvýšení sexuální přitažlivosti, sáhněte po Breastmax.


Za pár měsíců dojde k trvalým výsledkům. Mnoha ženám narostla prsa za dobu čtvrt rokuo dvě čísla. To jen díky přírodnímu složení. Tyto přírodní látky umí stimulovat růstové hormony pro růst prsů. Tento přípravek je bez lékařského předpisu.


Afrodiziaka na lepší sex a zvýšení libida 

Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz