Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více

Zvětšení velikosti penisu

Úvod Velikost penisu

Recenze a diskuze: Průměrná velikost penisu - Jak zvětšit velikost penisu?


Jak dosáhnout větší velikost penisu mužeVelmi dobře víme, jak zní věčně nezodpovězená otázka mužů (ale i žen) - jaká je průměrná velikost penisu? Vzhledem k tomu, že v současnosti je internet přesycený marketingovými tahy a reklamami slibujícími dlouhodobé zlepšení erekce pro zvětšení pohlavního údu, vůbec není jednoduché zjistit, jaká velikost je ta správná, která je nadprůměrná, a která alespoň “postačí”.

TOP 3 produkty na erekci a zvětšení penisu: Ultra Potence - nejsilnější přípravek pro rychlý účinek s efektem na 4 dny, Vimax Pills pro dlouhodobý efekt a Dragon Power - levné afrodiziakum.


Je všeobecné známé, že zatímco největšími penisy se pyšní muži z Afriky či Jižní Ameriky, nejmenší je mají Asiaté. Co však Češi a Slováci? Není naším cílem diskutovat o tom, čí jestli velikost je právě to, na čem záleží, ale podívejme se na pár faktů hovořících o velikosti v konkrétních číslech.

Poslední, tedy i nejaktuálnější studie umístili Čechy s průměrnou délkou 15,89 cm na druhé místo (hned po Maďarech s průměrnou délkou 16,51 cm), za nimi následujíc Italové, a Slováci obsadili čtvrté místo (průměrná délka penisu Slováka je 15,21 cm). Určitě jste nepředpokládali, že tyto národnosti se dostanou před vyhlášené milence, jakými jsou například Francouzi nebo Španělé.

 

Teď, když už známe průměrnou délku, můžeme se zamyslet nad tím, jestli právě tento průměr je to údajné minimum, které chlap musí mít, aby věděl kvalitně uspokojit partnerku. Realizoval se průzkum na vzorku přibližně 8000 respondentů, ve kterém se ukázalo, že ideální délka (jak podle mužů, tak podle žen) je 17 až 18 centimetrů, což je však podle mnohých sexuologů jeden z největších nesmyslů.

Jak zvětšit penis? V současnosti se realizuje mnoho dalších studií věnujících se velikosti penisu - a to hlavně z neustále se zvyšujícího počtu mužů, kteří si stěžují na malý penis a aktivně hledají řešení pro jeho zvětšení. Autoři takových studií dokonce uvádí, že čím dál více mužů chce svůj údajný problém s malým penisem řešit operačním zákrokem. Takoví muži by rozhodně měli nejprve vyzkoušet neinvazivní metody zvětšování penisu (různé výživové doplňky, účinné tabletky, nebo terapie zvyšující mužské sebevědomí).
 

Ultra Potence - tabletky na okamžité zlepšení erekce

Průměrná velikost penisu a zlepšení erekce

Přípravek Ultra Potence je mezi zákazníky čím dál tím více úspěšnější, recenze a diskuze doporučují Ultra Potenci jako TOP přípravek. Z téměř neznámých pilulek se za krátkou dobu stal jeden z nejlépe hodnocených produktů na okamžité zlepšení erekce. Výrobce vsadil na tradiční poznatky čínské medicíny, která sklízí úspěchy ve vylepšování sexuálního zdraví mužů už několik století. 


Chcete zvětšit velikost penisu? Stačí zlepšit erekci s prášky na potenci. Tyto pilulky pro větší velikost penisu jsou vhodné pro muže jakéhokoliv věku, a to zejména díky přírodnímu složení. I navzdory skutečnosti, že se jedná o nechemický přípravek na výhradně přírodní bázi, není možné tvrdit, že by byly jeho účinky pouze průměrné. Opak je pravdou - tím, že výroba je přírodní, nezpůsobuje žádné zdravotní problémy a jiné nežádoucí účinky, které jsou častokrát spojené s užíváním přípravků na zvětšení penisu.

Z dosavadních uživatelských recenzí je dokonce zjevné, že Ultra Potence nepůsobí na zkvalitnění erekce pouze lokálně, ale má vliv na celý organismus (jelikož pozitivně působí na srdce a i celý oběh krve, je to komplexní a úplně přirozená cesta na posílení erekce a intenzivnější vnímání rozkoše díky většímu penisu). Zajímá vás, jak to funguje? Pilulky Ultra Potence dokážou cévy uvolnit okamžitě, čímž se zvýší průtok krve a požadovaný účinek se dostaví za velmi krátkou dobu. Kromě toho můžete očekávat i řešení nepříjemností s předčasnou ejakulací a “bonusem” je výrazně zkrácený čas zotavení mezi vyvrcholeními.

 


Tyto efekty jsou jednoduše dosažitelné díky těmto extraktům:

  • ženšen (velmi dobře známý i jako kořen života)
  • galgán lékařský (díky vlivu na činnost sleziny a ledvin přímo ovlivňuje i sexuální touhu, potlačuje únavu organismu)
  • wild yam (stabilizuje hormonální hladinu)
  • goji (značně zvyšuje vytrvalost – ovlivňuje fungování celého metabolismu)
  • a jiné

Závěr je jasný - pokud chcete nakopnout svůj sexuální výkon přirozenou cestou a bez dlouhého čekání na požadovaný výsledek, sáhněte po kapslích Ultra Potence, které vám nepomohou pouze na zlepšení erekce, ale i při řešení problémů s menším penisem.

Rychlá podpora erekce


Vimax Pills - nejlepší doplněk výživy na přírodní zvětšení penisu 


Nejlepší doplněk výživy na přírodní zvětšení penisuVimax Pills je jeden z nejznámnějších prášků  na zlepšení erekce pro zvětšení penisu svého druhu - v případě, že jste se o doplňky podporující erekci už zajímali a v minulosti, bezpochyby jste o něm slyšeli v recenzích, kde je mezi TOP produkty.

Není to náhoda, tento produkt si vysloužil nespočetné množství pozitivních reakcí podle diskuze od spokojených klientů, kteří díky němu zaznamenali viditelné zvýšení kvality jejich sexuálního života. Stručně řešeno - hlavní výhodou je dlouhodobý efekt, který ovlivňuje zlepšení erekce a také i odstranění předčasné ejakulace

 

Pozor, není to však jen doplněk na povzbuzení erekce - Vimax působí i na zvětšení penisu, čili spektrum mužských problémů, na které působí, je opravdu široké. Prvenství mezi produkty zaměřenými na sexuální zdraví má díky skvělému složení, které lze charakterizovat jako vysloveně přírodní, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek, které by mohly mít za následek nežádoucí účinky.

Mezi klíčové přírodní látky, které pomáhají zvětšit penis patří například tribulus terrestris (podporuje chuť na sex, zvyšuje přirozenou sexuální touhu, zlepšuje erekci), hloh obecný (nejenže chrání před kardiovaskulárními onemocněními, ale je prospěšný pro pány, kteří touží po hrubším, přirozenějším penise), anebo také také epimedium sagittatum (známý i pod názvem škornice šípolistí, v minulosti se používal zejména v čínské medicíně - zvyšuje libido a celkově vzrušení).Pokud náhodou ještě nevíte o výhodách Vimax Pills, připravili jsme si pro vás stručné shrnutí, proč užívat prášky na zvětšení penisu Vimax Pills:

  • tyto tabletky jsou vhodné pro muže všech věkových kategorií (samozřejmě od osmnácti roků)
  • můžete si být jistí zaručenou kvalitou (za celou dobu působení na trhu se zaznamenal odbyt více balení Vimax Pills než pilulek podobného druhu od jiných výrobců dohromady, fakt poukazující na reálné výsledky a serióznost produktu)
  • potřebujete jen krátký čas na to, aby byly výsledky viditelné
  • mimo většího penisu také celkové zlepšení erekce i oddálení ejakulace 
  • samozřejmostí je i výše zmíněné přírodní složení, díky kterému se nemusíte obávat nežádoucích účinků (jako například bolesti hlavy nebo žaludku, silné migrény a podobně)

Vimax - zvětšení penisu

Velký penis a zvětšení velikosti penisu: Co na tyto produkty říkají samotní muži? Pozorně si to přečtěte!

Zvětšení penisu - recenzeProč užívat prášky na erekci a zvětšení penisu? Každý muž touží po tom, aby jeho penis dokonale obšťastnil jeho partnerku. Problém nastává tehdy, když je muž nespokojený s délkou penisu. Co dělat v takovém případě? My pro vás máme jednoduché řešení.

 

Pokud jste pevně rozhodnut a chcete, aby váš penis byl větší a také, aby se zlepšila vaše sexuální výkonnost, tak následující řádky jsou určeny právě pro vás. Přinášíme vám přehled TOP produktů, které vám připraví slastný milostný život. Již více se nebudete muset stydět za to, že váš penis nemá takovou délku, jakou byste chtěli.

 

Několik mužů, kteří vyzkoušeli produkty, jako Vimax Pills, Ultra Potence, nebo Dragon Power jsou maximálně spokojeni. Svědčí o tom několik pozitivních recenzí. Přinášíme vám přehled několika recenzí, které jsou zárukou spokojenosti mužů.

 

"Zázraky jsem od Vimax Pills věru nečekal. Jsem si vědom toho, že produkty takového druhu jsou spíše placebo. Ale Vimax je v tomto směru jiný. Po pár dnech, kdy jsem si vzal první tabletku, jsem cítil, že moje erekce je mnohem silnější. Dokázal jsem se rychle vzrušit a v posteli jsem měl delší výdrž. Rozdílu si všimla i partnerka, která byla příjemně překvapená. Vimax Pills mohu doporučit každému muži, který má problémy v posteli. Je to zázrak. "

 

"Dragon Power jsem se rozhodl vyzkoušet zejména kvůli pozitivním recenzím. Nemám ve zvyku užívat produkty na průměrnou velikost penisu tohoto typu, ale když to v posteli začalo skřípat, neměl jsem na výběr. Všiml jsem si, že manželka také není spokojena s mým výkonem. Rozhodl jsem se něco udělat. Dříve jsem byl vůči tomuto produktu velmi skeptický a musím přiznat, že i trochu zklamaný. Žádné změny jsem zpočátku nezaznamenal a dokonce jsem přemýšlel, že zbývající balení vrátím.

První pozitivní účinky se objevily až po prvním měsíci užívání, je to zřejmě tím, že je to přípravek z bylin, a ty působí komplexně na celý krevní oběh, a pozvolna. Nebylo to sice nic extra, ale měl jsem pocit, že moje erekce je o něco pevnější. Další tři týdny trvalo, než si něčeho všimla i moje manželka. Aktuálně užívám už šesté balení Dragon Power a musím říci, že postupně se to zlepšuje. Moje erekce je stabilní, penis větší, a s manželkou si to naplno užíváme. "

 

"Zkusil jsem už více produktů tohoto druhu, ale Vimax byl zatím nejlepší. Na trhu se zřejmě nic lepšího dosud nevyskytuje . Můj penis je s ním tvrdý jako kámen. Erekci mám kdykoliv. Samozřejmě, i když nechci. Penis stojí mi pevně a dlouho, v posteli se nemusím přemáhat, abych vydržel stříkat více spermií, dokud dosáhne orgasmu i moje partnerka. Všechno klape. Pravdou je, že na účinek jsem čekal déle, ale u produktů, jako Vimax Pills jsem na to zvyklý. "

Jsou s těmito produkty všichni stejně spokojeni, nebo měl někdo i výhrady? 

Nejlepší doplňky výživy, tablety a produkty pro větší penisSamozřejmě, ne vždy lze zaručit, že přírodní doplňky výživy budou mít u každého stejný účinek. Co vám však můžeme garantovat je to, že u většiny mužů tyto preparáty, vyrobené výlučně z léčivých bylin na přírodní bázi, fungují přesně tak, jak očekávali. Svědčí o tom množství spokojených zákazníků a nespočet pozitivních ohlasů, které nás neustále ženou vpřed.

 

Garance serióznosti a diskrétnosti je pro naše zákazníky alfou a omegou. U nás se nesetkáte s placebo efektem, protože zaznamenáte zřetelné výsledky, které budou mít výrazný dopad na zlepšený sexuální život. A tento fakt vám jistě potvrdí i vaše partnerka.

 

Rozhodnutí je jen na vás, ale za pokus to stojí. Možná budete patřit k malému procentu mužů, kterým zmiňovaný produkt nepomohl. Větší pravděpodobnost je ta, že s námi budete maximálně spokojeni. Všechny prezentované doplňky jsou na přírodní bázi a bez vedlejších účinků.

Tak, jak jsme zmínili v úvodu tohoto článku, tyto výrobky jsou ty nej. Proto vám k nim řekneme něco víc. 

Velikost penisu

 

Ultra Potence


Podpora plodnosti závisí na potenci. Opět se jedná o kapsle, které jsou vyrobeny z přírodních látek. Sex bude pro vás zábavou a vy si ho budete konečně vychutnávat. Nejde o žádný lék, ale o doplněk stravy. Garantujeme vám zlepšení erekce a obrovskou výhodou tohoto produktu je, že předčasná ejakulace se vás již nebude týkat.

Pomáhá i při problémech s potencí. Má pozitivní vliv na srdce a krevní oběh. Dokonce má pozitivní vliv na slinivku břišní při onemocnění diabetem. Jeho koupě se opravdu vyplatí.

 

Dragon Power


Máte problémy v sexuálním životě? Žádný strach. Máme tu pro vás dalšího pomocníka. Dragon Power je přírodní afrodiziakum, a to, že funguje, o tom se přesvědčil už nejeden muž. I tento produkt je přírodní, takže zahoďte všechny obavy.

 

Pokud máte problém s ejakulací či erekcí, tak Dragon Power je pro vás to pravé ořechové. Budete se cítit uvolněně, stres rázem vyprchá. Tento doplněk stravy má komplexní účinek, to znamená, že pročišťuje celý organismus. Na vaše tělo bude působit jako regenerační tonikum, čehož si ostatně povšimnete za velmi krátkou dobu. Důležitá je pravidelnost užívání Dragon Power a výsledky se dostaví. Díky tomuto výrobku budete cítit i značnou psychickou úlevu.

Vimax Pills

 


 

Prvním produktem, který vám můžeme jen doporučit, je Vimax Pills. Jde o nejlepší tip na zlepšení sexuálního života - TOP produkt za SUPER cenu. Je to výrobek, který má přírodní složení, bez vedlejších účinků s bohatým obsahem účinných látek. Vimax Pills je cenově přijatelný, nejde o žádný drahý špás, který by rozházel váš rozpočet. Jeho nespornou výhodou je i snadná dostupnost.

 

 

 

Co se týče účinku, můžete si být naprosto jistý. Svědčí o tom množství pozitivních ohlasů. Mimo jiné, Vimax podporuje erekci, prodlužuje pohlavní styk, zvyšuje vaši sexuální výkonnost a zvětšuje penis.


 

Zvětšení penisu 

Následující řádky vás přesvědčí o tom, že naše produkty na zvětšení penisu jsou účinné

Prodloužení penisuNaše přírodní doplňky stravy jsou populární na celém světě, ale mnozí lidé chtějí znát jejich výsledky. Existují tisíce mužů s malými rozměry penisu, kteří je chtějí vyzkoušet. Tento článek vám pomůže stručně vysvětlit efektivnost našich produktů.

 

Žijeme v moderním století, mnoho vztahů se rozpadá kvůli neuspokojivému sexu. Jelikož sex je jedním z biologických lidských potřeb, je nutné být aktivní. Hlavní důvod, který to způsobuje, je na straně mužů. Nemohou dobře fungovat v posteli kvůli malé velikosti penisu a špatné kvalitě erekce. V důsledku toho jim chybí sebevědomí, které vytváří problémy v sexuálním životě. Jak čas postupuje, cítí úzkost a nervozitu pokaždé, když má dojít na sex.

 

V důsledku toho žena nemůže dosáhnout orgasmu, nebo více orgasmů, takže si začne hledat jiného partnera. Díky tabletám na zlepšení výkonnosti mužského údu už nebudete mít problém s nedostatečným počtem spermií, špatnou sexuální výdrží, malou velikostí penisu, nedostatkem sexuální energie a předčasnou ejakulací.

 

Naše produkty na posílení mužnosti pracují s nejkvalitnějšími ingrediencemi z nejčerstvějších a nejlepších rostlinných extraktů. Způsob, jakým naše produkty fungují, je ten, že jejich prioritou je zvýšit průtok krve do oblasti penisu, aby byl váš penis tvrdý a větší.

 

Výrobky léčí nejen erektilní dysfunkci, ale i mnoho dalších nedostatků. Naše produkty fungují jako Viagra s dlouhodobým zvětšením mužské pýchy. Tento produkt pomohl tisícům mužů po celém světě vyhnout se obávanému strachu z malého penisu, což vede k slabému výkonu v posteli.

Chci mít větší penis? Jak toho mám docílit a být spokojený?

Výsledky našich výrobků jsou ohromující s nulovými hlášenými vedlejšími účinky z důvodu obsahu čistých a přírodních složek. Naše tablety indukují mužskou sexualitu a zklidňují podrážděné nervy. Žádné nepříjemné vedlejší účinky nejsou známy. Dostanete na požádání silnější a déle trvající erekci. Přinášíme trvalý efekt.

 

Když dosáhnete požadovanou délku nebo tloušťku, můžete přestat užívat pilulky a účinek se nezmění. Doporučujeme vám, abyste prováděli cvičení na zvětšení penisu během užívání našich produktů. Vyhraďte si přibližně 10 minut na cvičení penisu denně, když užíváte naše pilulky, abyste dosáhli plný účinek na zvětšení penisu.

 

Ruční protahovací cvičení spočívají v masáži tkání po celé délce vašeho penisu. To je určeno k roztažení pokožky a vytvoření "mikrotrubic" v tkáni. Penis pak vypadá delší. Některé cvičení také umožňuje zvětšit průměr penisu. Cvičení, jako například jelqing, jsou určené přímo pro posilování dutinkatých tělísek, která se plní při vzrušení krví.

Pokud se však nechcete zabývat cvičením, nemusíte. I bez nich zjistíte, že váš penis bude mohutnější. Cvičením dokážete tyto účinky urychlit.

 

Pokud jste tiše trpěli kvůli malému sexuálnímu výkonu a kvůli malému rozměru penisu, erektilní dysfunkci nebo předčasné ejakulaci, obraťte se na nás. Jestliže z nějakého důvodu nejste naprosto spokojen s výsledkem, můžete vrátit zboží a získat refundaci v plné výši.

Tyto produkty vám zaručí tak velký penis, o jakém jste snili

Afrodiziaka pro zvětšení penisu a chuť na sex

 

Ultra Potence

 

Přírodní kapsle vyrobené z přírodních látek. Pohlavní styk bude pro vás zážitkem a vy si ho budete vychutnávat naplno. Ultra Potence není žádný lék, ale doplněk stravy. Výhodou tohoto výrobku je i to, že předčasná ejakulace se vám bude vyhýbat.

 

Ultra Potence pomáhá při problémech s potencí a má pozitivní vliv na srdce a také na krevní oběh. Jde o nejnovější výrobek, který je doporučen pro rychlé zvýšení potence, ale také na okamžité potlačení předčasné ejakulace, či zmírnění problémů s erekcí.

 

Dragon Power

 

Dragon Power je přírodní afrodiziakum. Tak, jako u předešlých produktů, tak i tento, je přírodní. V případě, že máte problém s ejakulací či erekcí, jednoznačně vyzkoušejte Dragon Power.

 

Dragon Power je komplexní lék. Na vaše tělo bude působit komplexně a jeho účinnost ověříte za relativně velmi krátkou dobu. U tohoto produktu je důležitá pravidelnost užívání. Při pravidelném užívání se výsledky skutečně dostaví. Přírodní látky, které jsou obsaženy v Dragon Power, právě vašemu tělu chybí. Proto nezapomínejte na to, že účinnost tohoto léku je reálná.

Vimax Pills

 


 

Vimax Pills je nejlepší produkt na zlepšení a zpestření sexuálního života. Kromě toho, že je to nejpopulárnější výrobek, dostanete ho za bezkonkurenční cenu.

 

Vimax Pills je výrobek, který má přírodní složení, bez vedlejších účinků a bez aditiv s bohatým obsahem účinných látek. To je důvod, proč je tento produkt zcela nejlepší. Jde o produkt, který je cenově dostupný. To znamená, že nejde o žádný drahý produkt, který by vás finančně zruinoval.

 

 

 

Tento produkt je opravdu účinný. Díky tomu si můžete být úplně jistý, že zafunguje. Svědčí o tom množství pozitivních recenzí. Vimax Pills podporuje erekci, prodlužuje pohlavní styk, zvyšuje vaši sexuální výkonnost a zvětšuje penis.


 

Vimax Pills recenze 

Jaké velikosti pohlavních údů jsou v jednotlivých částech světa?

Průměrná velikost penisu v České republiceVelikost penisu je atribut, na kterém si „údajně“ potrpí mnoho žen. A páni z toho mají noční můry. Jsou si jisti, že čím větší přirození mají, tím lepší bude i sexuální zážitek. Je tomu skutečně tak?

 

Velikost penisu je tématem, o němž se mluví hodně, pokud jde o sexuální vztahy a jejich význam. Ve vztahu se muž ve většině případů považuje za silný článek, a proto se velikost penisu stává důležitou věcí. V této souvislosti vznikají v podstatě tři různé myšlenky. Někteří lidé si myslí, že čím větší je penis, tím silnější je sexuální potěšení pro oba. Jiní věří, že nezáleží na tom, jak velký nebo malý je váš penis.

 

Někteří lidé mají smíšené pocity, ohledně tohoto tématu. Jaká je průměrná velikost mužského penisu? V následujících řádcích najdete průměrnou velikost penisu podle země v centimetrech. Všechny studie provedené na měření penisu uvádí, že průměrná velikost penisu na celém světě je v rozmezí od 12,9 do 15 cm. Nejkratší průměrná velikost je 10,7 cm a nejdelší 19,1 cm.

 

V České republice je průměrná velikost penisu 15,21 cm. Je známo, že afričtí muži mají největší penisy na světě, zatímco asijští dostali do vínku menší penisy. Asijské země jako Indie, Thajsko a Jižní Korea mají průměrné velikosti penisů mezi 9,3 centimetry a 10,5 centimetry. V evropských zemích mají největší penisy muži na Islandu. Severokorejští muži mají délku v průměru 9,6 cm.

 

To znamená, že Češi se opravdu nemají za co stydět. Ve Francii je průměrná velikost kolem 13,4 cm, v Německu 14,4 cm, v Řecku 14,7 cm, ve Španělsku a ve Velké Británii 13,9 cm, v Rusku 13,2 cm, Irsko 13,2 cm, Thajsko 10 cm a nejmenší penisy mají muži v Severní Koreji - 9,6 cm.

 

Pokud to porovnáme s Koreou, tak Češi mají penis delší o 5,6 cm. A to se cení, že? Takže milí páni, nezoufejte. Pokud máte penis dlouhý alespoň 15 cm, tak se nemáte za co stydět. V případě, že i tak nejste spokojeni, můžete zkusit některé z našich produktů.

Jaká je tedy reálná průměrná délka penisu na světě?

Průměrná velikost, délka penisu na světěExistuje mnoho různých velikostí a tvarů penisu, které se přirozeně vyskytují u mužů. Podle mnoha vědeckých studií, které byly provedeny, průměrná velikost penisu se odhaduje na 13,21 cm během erekce. Obvod penisu je přibližně 11,6 cm.

 

Většina mužů spadá do této kategorie. Na druhé straně existují někteří, kteří mají mikropenis, jde o stav s 6,60 cm, a to v průběhu ztopoření. Mikropenis je lékařský výraz používaný pro muže s tímto abnormálně malým penisem, jde spíše o anomálii - defekt. Na druhé straně existují muži, kteří mají delší penis, než je normální délka, většina mužů v Africe má z anatomických důvodů kvůli větší ploše potních žláz a tím pádem větší odolnosti před vysokými teplotami, penis dlouhý až 25 cm. Tato podmínka závisí tedy na části světa, ve které muži vyrůstají. Prostředí a podmínky, ve kterých člověk žije, mohou ovlivnit růst každé části těla, včetně penisu. Existují také důkazy, že některé environmentální faktory včetně genetiky, přispívají k délce a velikosti růstu penisu.

 

Existuje ovšem určitý názor, který říká, že nezáleží na tom, jaký penis má člověk, když ví, jak ho používat. Ale výzkum říká něco jiného. Ženy vypovídají, že jsou spokojenější s velikostí penisu, který měří okolo 16 cm, a to podle výzkumných statistik, které získala univerzita v Kalifornii.

 

Zda na velikosti penisu opravdu záleží, nebo ne, záleží na osobě, které se ptáte. Jak jsme viděli, existují různé faktory, které určují délku penisu. Zatímco mnozí lidé si myslí, že mají větší než průměrný penis, skutečností je, že se pouze nadhodnocují. To znamená, že potřebujeme přesnější pohled na lidské tělo. Navíc je třeba zvážit, že ženám malého vzrůstu postačí penis 13 cm dlouhý a větší rozměr jim anatomicky nevyhovuje. Je zkrátka pro ně zas příliš objemný a dlouhý.

 

Především jsme denně bombardováni společností a reklamou zabývající se tímto tématem, která negativně ovlivňuje naši perspektivu. Měli bychom se tomuto pohledu na věc spíše raději zasmát, pokud ovšem zrovna sami netrpíme anatomickým defektem.

 

Zdá se, že muži mají nesprávné informace o tom, kdo je vlastně skutečně výkonný a schopný muž. Někteří lidé jsou posedlí myšlenkou o velikosti penisu a v hlavě jim víří otázky typu "Mám velký penis?" nebo "Jak získat větší penis?" Někteří něco takového zas vůbec neřeší.

Tyto produkty vám jistě pomohou při problémech s velikostí penisu

Tablety na zvětšení penisuUltra Potence


Kapsle Ultra Potence jsou vyrobeny z čistě přírodních látek, obavy tedy nemusíte mít žádné. Pokud vás trápí předčasná ejakulace, nebo máte problémy s erekcí, tak toto je něco pro vás. Díky produktu Ultra Potence se můžete zbavit každého problému, který vás trápí, a navíc přirozenou cestou bez nežádoucích látek, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Je to doplněk stravy bez vedlejších účinků, ne lék. Produkt Ultra Potence bude působit komplexní formou, to znamená, že bude posilovat organismus jako celek, a za poměrně krátký čas uvidíte i znatelné výsledky, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Ultra Potence vám zajistí zlepšení erekce, předčasná ejakulace bude na ústupu také. Tento výrobek blahodárně působí na srdce a krevní oběh, studie ukázala i slibné výsledky při onemocnění cukrovkou.

 

Dragon Power


Přírodní afrodiziakum Dragon Power skutečně funguje. O tomto faktu se již přesvědčilo mnoho lidí, kteří měli zpočátku obavy. I tento přípravek je založen na přírodní bázi, takže nemusíte mít žádné obavy.

 

Přírodní složky zaručují vysokou účinnost tohoto fantastického výrobku, pochybnosti odhoďte stranou. Jestliže máte problémy s erekcí nebo ejakulací, sáhněte po Dragon Power. Tento výrobek má za úkol uvolnit organismus a následně budete schopni podávat v posteli lepší výkony.

 

Dragon Power má komplexní účinnost. Znamená to, že působí téměř na všechno blahodárně. Nejlepší je užívat Dragon Power jednou až třikrát denně jednu tabletku, avšak pravidelně.

 

Vimax Pills


I tento produkt se může pyšnit titulem přírodní doplněk, tak jako všechny naše produkty. I Vimax Pills působí na mužský organismus komplexně, díky tomu dochází k celkovému zlepšování všech aspektů, které se sexuálním životem souvisí.

 

Zajistí vám zvětšení penisu, prodloužení erekce, oddálení ejakulace, vaše sexuální výdrž bude maximální, s čímž souvisí i zvýšená sexuální aktivita a v neposlední řadě se zvýší i vaše libido. Vimax Pills nemá žádné vedlejší účinky. Je to volně dostupný doplněk stravy. Řada pozitivních recenzí mužů po celém světě vypovídá o tom, že Vimax Pills opravdu funguje.

 

Prášky na zvětšení penisu 

Jaká je skutečná průměrná délka pohlavního údu, se kterým bude vaše partnerka spokojená?

Průměrná délka penisuO tom, jaká je průměrná délka penisu, a s jakými penisy jsou ženy spokojeny, se napsalo již mnoho. Každý chlap touží mít co nejdelší penis, který obšťastní jeho partnerku. Jaké jsou rozdíly v délce penisu mezi Slováky a Čechy?

 

Mnozí vědci se pokusili odpovědět na otázku mužů a žen po celém světě ohledně jasné informace o tom, jaká je velikost průměrného penisu. Představíme vám fakta ze všech vědeckých studií, která o velikosti penisu víme, takže jakmile dokončíte čtení tohoto článku, budete se cítit spokojeni, že máte nejpřesnější odpověď na svou otázku.

 

V médiích se občas setkáváme s informacemi o velkých obavách mužů, tedy o tom, zda jsou jejich penisy dostatečně velké, a zda budou sexuální partneři spokojeni. Takže co je pravda?

 

Vzhledem k všudypřítomnosti bezplatné, snadno přístupné internetové pornografie, je snem takřka každého muže vlastnit megapenis. (Tedy až na některé výjimky). Možná proto není žádným překvapením, že výzkumníci soustavně tvrdí, že muži mají zvýšené obavy o své přirození.

 

Věděli jste, že zatímco 85 procent žen může být spokojeno s velikostí partnerova penisu, muži si tím rozhodně jisti nejsou? Až 45 procent mužů věří tomu, že mají malý penis. Ve studiích se průměrná délka penisu v klidovém stavu pohybuje od 7 do 10 centimetrů. Průměrný obvod se pohybuje od 9 do 10 centimetrů. Průměrná velikost penisu je 12,9 cm, když je vzpřímený.

 

Velikost penisu ženy neřeší ženy tak, jak muži. Při pohledu shora na penis se zdá, že může být menší ve srovnání s tím, jak to vypadá z boku. Vlastní penis z této perspektivy tedy lze srovnávat pouze opět z této perspektivy, jenže většina mužů jej porovnává s pohledem z boku, který je vůči pohledu shora zkreslený. Právě tento nesmysl posiluje falešné představy o velikosti penisu.

 

Téměř polovina mužů v uvedené studii věřila, že mají malý penis, ale vědci tvrdí, že malá velikost penisu byla skutečně vzácná. Přibližně 170 žen odpovídalo na dotazníky v jiné studii, v níž bylo zjištěno, že velikost penisu svého partnera ovlivňoval zřetelnou menšinu žen.

 

Zatímco většina starostí mužů o velikost penisu je v oblasti délky, ženy se více zajímají o šířku – o průměr. Studie 50 sexuálně aktivních vysokoškoláků uvádí, že pro velkou většinu - 9 z 10 žen - šířka penisu byla pro sexuální spokojenost důležitější, než délka penisu.

Jaké jsou rozdíly v délce penisů mezi Čechy a Slováky?

Češi versus Slováci - kdo má delší penisNa Slovensku je průměrná velikost penisu 15,2 cm. To znamená, že Slováci se opravdu nemají za co stydět. Ve Francii je průměrná velikost kolem 13,4 cm, v Německu 14,4 cm, v Řecku 14,7 cm, ve Španělsku a ve Velké Británii 13,9 cm, v Rusku 13,2 cm, Irsko 13,2 cm, Thajsko 10 cm a nejmenší penisy mají muži v Severní Koreji - 9,6 cm.

 

Co se týče Čechů, tak ti Slováky předčili. Avšak nejsou to žádná ohromná čísla. Rozdíl je pouze několik milimetrů. Ale jde pouze o empirický průměr, není tedy třeba z těchto faktů vyvozovat nějaké ukvapené závěry.


Češi mají penisy delší jen o 0,68 cm, což není opravdu obrovský rozdíl. To znamená, že průměrná délka penisů mužů v České republice je 15,89 cm.

 

Rozhodně se nemáme za co stydět, protože délka penisů je uspokojivá a vaše partnerka by si měla sex s vámi naplno vychutnávat. Čeští a slovenští muži jsou na tom o něco lépe, než běžný světový průměr. Není to však jen o délce penisu, ale také o technice. Díky ní totiž partnerce zajistíte nevídanou rozkoš.

 

Zahoďme tedy rivalitu, pánové, nezapomínejme na to, že na trhu existuje množství přípravků, které vám penis prodlouží. Díky nim předčíte i muže z Afriky, kteří mají ty nejdelší penisy. S našimi výrobky budete maximálně spokojeni. Chcete vědět, které výrobky vám splní vaše sny? Čtěte dál.

Díky těmto přípravkům můžete získat vysněný penis a užívat si 

Doplňky stravy pro zvětšení penisuVimax Pills


První produkt, se kterým jsou muži maximálně spokojeni, je Vimax Pills. Je to jeden z těch nejlepších a samozřejmě i kvalitních produktů na zlepšení sexuálního života. Tento doplněk výživy je opravdu famózní a k tomu všemu jej obdržíte za bezkonkurenční cenu. Neváhejte a zakupte jej.

 

Vimax Pills má čistě přírodní složení. To znamená, že je bez vedlejších účinků s bohatým obsahem účinných látek. Není to drahý výrobek, který by rozházel váš rozpočet, je cenově dostupný a může ho vlastnit každý muž, který řeší problémy s velikostí svého penisu.

 

Obrovskou výhodou Vimax Pills je i jeho snadná dostupnost. Co se týče účinku, můžete si být naprosto jistý. Svědčí o tom množství pozitivních ohlasů a recenzí, takže pochybnosti odložte na bok. Produkt Vimax Pills podporuje i  erekci, prodlužuje pohlavní styk, zvyšuje vaši sexuální výkonnost a to nejdůležitější, zvětšuje váš penis.

 

Ultra Potence


Další produkt z naší série se skvělými účinky. Ultra Potence jsou přírodní kapsle, které jsou vyrobeny z čistě přírodních látek, bez chemických aditiv. Sex se rázem pro vás stane jednou velkou zábavou. Konečně si sex budete naplno vychutnávat. Není to lék, ale doplněk stravy. A to je opravdu důležitý fakt, který nesmíme opomenout.

 

Tento produkt vám zaručí zlepšení erekce a dalším pozitivem je, že předčasná ejakulace vás bude obcházet na míle. Produkt Ultra Potence mimo jiné mužům pomáhá i při problémech s potencí. Má pozitivní vliv na srdce a na krevní oběh. Je to výrobek, který pomáhá i při onemocnění diabetem.

 

Dragon Power


V případě, že máte problémy v sexuálním životě, klepete na ty správné dveře. Je tu pro vás rychlá pomoc s názvem Dragon Power. Tento výrobek je přírodní afrodiziakum. Jakož i předešlé produkty, tak i tento zaručeně funguje. Dragon Power je produkt přírodní, který neobsahuje tělu nežádoucí látky. Pomáhá i při problémech s ejakulací či erekcí. Jeho využití je opravdu široké, proto neváhejte. Po užití Dragon Power se muži cítí uvolněně a stres zmizí během pár sekund. Důležitým momentem je fakt, že tento produkt má komplexní účinek. To znamená, že pročišťuje celý organismus a funguje pro vaše tělo jako efektivní detox.

 

Podstatné je užívat přípravek Dragon Power v pravidelných intervalech, protože působí synergicky, jde o spojení několika složek léčivých bylin podle receptury Tradiční čínské medicíny. Zažijte úlevu a užívejte si sex tak, jak za starých časů.

Jaký produkt je nejlepší? Dragon Power je levný, Ultra Potence má rychlý efekte a Vimax Pills je nejlepší pro dlouhodobé zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace a trvalé zvětšení penisu.

 

Přírodní zvětšení penisu 

Pánové, toto je průměrná délka penisu. Jaká je ta vaše?

Průměrná délka penisuMuži se obávají, že jejich penis je menší, než by měl být, nebo že nebude uspokojovat partnerku. Ale výzkum naznačuje, že většina mužů podceňuje velikost jejich pýchy, a proto mají zbytečné obavy.

 

Muž vždy klade velký důraz na velikost svého penisu. Mnohé kultury spojují velikost penisu s maskulinitou. V průběhu věků se stala symbolem kvality, jako je mužnost, plodnost, síla, schopnost a odvaha.

 

Někteří muži jdou do extrémních délek, aby se pokusili zvýšit velikost jejich penisu. Indičtí mystici byli známí tím, že si natahovali penis od raného věku tím, že na něm visela závaží.

 

Pocit méněcennosti může opravdu poškodit sebevědomí člověka a ovlivnit jeho společenský život. Může to vést až k takovým problémům, kdy není možné používat veřejné pisoáry nebo společné sprchy, aby se zabránilo odhalení, že muž má menší penis.

 

Společnosti po celém světě využily tuto úzkost a vytvořily tabletky, prodlužovače penisu a další produkty na zvětšení penisu, které slibují, že zvýší délku a obvod vašeho mužství poměrně rychle.

 

Neexistují žádné průměrné údaje o délce penisů teenagerů, protože lidé rostou velice rozdílně. Většina mužských penisů je asi 9 cm dlouhá, když není vzpřímená, ale je normální, i když jsou kratší nebo delší. Některé činnosti mohou váš penis dočasně zmenšit, například plavání nebo chlad. Výzkum zjistil, že průměrná velikost ztopořeného penisu se pohybuje od 13 cm do 18 cm.

 

Existuje také velká změna v úhlu vztyčeného penisu. Některé vztyčené penisy směřují vzhůru, jiné přímo dolů. Některé mají mírně ohyb vlevo nebo vpravo. Neexistuje správný tvar. Pokud máte větší ohyb ve vašem penisu, který může způsobit bolest nebo problémy se sexem, navštivte svého praktického lékaře.

 

Každý penis je jedinečný a chlapci se vyvíjejí v různých podmínkách. Během puberty, obvykle ve věku od 11 do 18 let, se penis a varlata rozvíjejí rychleji, ačkoli penis nepřestává růst až do věku 21 let.

Co si ve skutečnosti myslí o tomto citlivém tématu ženy? 

Přírodní tablety na zvětšení penisuStudie jednoho renomovaného lékaře zjistila i rozdíly mezi tím, co si myslí ženy a muži. Mnohem vyšší procento žen (85%) bylo spokojeno s velikostí penisu svého partnera, procento spokojených mužů však bylo citelně menší (55%).

 

Otázka atraktivnosti penisu je pro ženy složitá. Většina studií však naznačuje, že velikost penisu je mnohem níže v seznamu priorit pro ženy, než takové otázky, jako osobnost a péče o fyzický vzhled muže.

 

Pro některé mladé muže to může být překvapením, ale většina žen má jen velmi malý zájem o velikost penisu, a to se ukázalo v mnoha studiích v průběhu času. Podle výzkumů se ukazuje, že pokud jde o sex, ženy se mnohem více zajímají, zda jste romantičtí, citliví, zda sledujete jejich potřeby a touhy, než velikost vašeho penisu.

Bez ohledu na skutečnou velikost jsou mnozí muži stále nešťastní a nespokojení s velikostí svého mužství. Studie založená na výsledcích průzkumu na internetu od více než 50 000 mužů a žen odhalila, že 45% mužů by chtělo větší penis. Je také známo, že zbytečné obavy z velikosti penisu jsou vyšší u mužů s průměrnými penisy, než u mužů s malými penisy.

 

Muži však často mají nesprávný pohled na svůj penis. Pokud chcete vidět svůj penis jako ostatní lidé, podívejte se na sebe a svlékněte se před zrcadlem celí nazí a sledujte svůj penis také z boku a bez ochlupení.

 

Penis vypadá delší a větší při pohledu ze strany, než při pohledu shora. Chcete-li dosáhnout přesné měření, udělejte to, když máte erekci. Standardně se měří penis na horní straně od základny po špičku.

Tyto produkty reálné fungují! Problémů s velikostí penisu se rázem zbavíte 

Prášky a tablety na zvětšení velikosti penisuVimax Pills


Vimax Pills je nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života každého muže. To vám garantujeme! VimaxPills je kanadský výrobek, který má přírodní složení, bez vedlejších účinků a s bohatým obsahem účinných látek, které fungují okamžitě. Nečekejte žádné tělu nežádoucí látky ani vedlejší účinky.

 

Ujišťujeme vás, že to není drahý produkt, který by vás finančně zruinoval. Zajistit si ho může každý muž. Z hlediska účinnosti si můžete být úplně jistý, že funguje. Produkt podporuje erekci, prodlužuje pohlavní styk, zvyšuje sexuální výkonnost a zvětšuje penis. Jde o výtažky z léčivých bylin, které působí synergicky (synchronně) na celý organismus, kromě problémů s erekcí řeší zlepšení stavu krevního oběhu a cévního zásobení vnitřních orgánů.

 

Ultra Potence


Jde o přírodní kapsle. Opět je to výrobek z přírodních látek, bez různých aditiv, které by narušily harmonii ve vašem těle. Sex bude nyní pro vás jedním velkým zážitkem a dobrodružstvím. Vy si ho budete konečně vychutnávat plnými doušky, užívat si jej tak, jako za mladých časů.

 

Pozor! Není to lék, ale doplněk stravy. Při pravidelném užívání vám garantujeme zlepšení erekce. Velkou výhodou Ultra Potence je i to, že předčasná ejakulace se vám bude obloukem vyhýbat.

 

Zaznamenáváme i pozitivní ohlasy při problémech s potencí, také pozitivní vliv na srdce a krevní oběh. Jak vidíte, naše produkty působí komplexně a řeší řadu zdravotních problémů.

 

Dragon Power


Dalším produktem z naší široké nabídky přírodních přípravků je Dragon Power. Je to přírodní afrodiziakum, které reálně funguje a pomáhá mužům po celém světě. Opět nezapomeneme připomenout, že jde o čistě přírodní produkt, takže si buďte jisti jeho pozitivním vlivem na organismus. Jedná se o výrobek vytvořený podle zásad a znalostí Tradiční čínské medicíny, která si již před mnoha lety vybudovala v Evropě velmi dobré jméno.

 

Pokud máte problémy s ejakulací či erekcí, tak je právě tento výrobek pro vás správnou volbou. Po jeho užití se budete cítit uvolněně, doslova jako v sedmém nebi, a stres se zmírní na minimum. Bylinný výtažek má komplexní účinek, to znamená, že vaše tělo bude ovlivňovat po všech stránkách a bude řešit všechny zdravotní neduhy, které vás trápí.  Nezapomínejte na pravidelnost užívání, ta je totiž alfou a omegou všech bylinných extraktů. Pouze díky pravidelnosti a systematické léčbě se výsledky reálně dostaví.

 

Přírodní afrodiziaka 

Průměr penisu - Jsou muži skutečně spokojeni s tím, jak dlouhé mají údy?

Jaká délka a průměr penisu jsou dostatečné pro kvalitní sex?Otázka velikosti mužského penisu je citlivým tématem a nejeden muž je na to háklivý. Každý muž chce vlastnit ten největší penis, aby ohromil partnerku. Nejlepší na tom je, že ono se toho skutečně dá dosáhnout.

 

Mnoho mužů si přeje, aby jejich penis byl o něco větší - bez ohledu na to, jak dobře se jim v sexu daří. Ve skutečnosti nedávná studie, kterou provedla jedna známá nejmenovaná univerzita, přičemž vyslechla více než 14 000 lidí, zjistila, že 45% mužů chce delší penis.

 

Zatímco někteří lidé se snaží získat zvětšení penisu plastikou ve snaze zvýšit své ego, není to jediná možnost. V exkluzivním rozhovoru se známým deníkem jeden renomovaný lékař prohlásil, že muži by měli raději dlouho zvažovat ještě předtím, než půjdou pod nůž.

 

Lékař také varoval, že mužská posedlost po velikosti penisu může být příznakem vážného psychologického problému. Řekl, že většina mužů, kteří si myslí, že mají malý penis, ve skutečnosti vůbec nemají malý penis.

 

Naštěstí existují i některé nechirurgické způsoby, jak můžete zvětšit velikost vašeho penisu. Vyhněte se skalpelu, který by vás stál nemálo peněz, a především jisté riziko pooperačních komplikací.

Jaké jsou přírodní cesty, jak zvětšit svůj penis?

Jak zvětšit penis přírodní cestou - tablety1. Zbavte ho porostu


Díky tomu může okamžitě vaše mužství vypadat na první pohled větší. Uchopte holicí strojek a postupně se zbavujte ochlupení kolem základny vašeho penisu, aby se opticky zvětšil. Pokud je skrytý v porostu, je samozřejmé, že až tak nevynikne, a proto se vám zdá menší. To je pravděpodobně nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak může penis vypadat větší během několika vteřin.

 

2. Pumpy na penis


Použití vakuové pumpy je další nechirurgický způsob, jak zvýšit velikost a kvalitu erekce - ale opravdu to funguje? Po použití tohoto zařízení se mužům na několik měsíců penis zvětšil v oblasti délky o 1,5 cm a obvodu o 2 cm.

 

3. Doplňky výživy


Tablet a doplňků výživy je opravdu mnoho. Které však skutečně fungují? Je to těžká volba, ale nezoufejte. V poslední části tohoto článku vám představíme naše produkty, na které se můžete spolehnout.

 

4. Meloun


Překvapivě má meloun určité vlastnosti, které mohou zvýšit velikost penisu a podpořit erekci. Toto ovoce obsahuje aminokyselinu nazývanou citrulin, která se ledvinami mění na L-Arginin. Je to nový objev, nikdo ale nedokáže spolehlivě určit, kolik melounu musíte konzumovat, abyste získali delší penis, ale můžete si být jistý, že nebudete mít žádné vedlejší účinky z pojídání melounu - pokud zrovna netrpíte alergií na melouny.

 

5. Metoda jelq pro větší penis


Jak funguje metoda jelq? Zvyšuje průtok krve, což zvýší růst buněk v penisu. Toto cvičení roztáhne svalová vlákna a v klidu budou tato vlákna silnější a větší. Zvyšuje tok krve v penisu, čímž se zvětší jeho velikost. Začnete si všímat malého rozdílu ve velikosti vašeho penisu po 5 týdnech.

 

Po jednom roce zaznamenáte nárůst o 2,6 cm ve velikosti a erekce bude také silnější. Pro maximální užitek by se mělo cvičení provádět každý den v následujících krocích: Uchopte základnu polovztyčeného penisu palcem a ukazováčkem, udělejte "O - kroužek" sevřením těchto dvou prstů a tímto způsobem rozproudíte krevní oběh, což povede k většímu sběru krve v buňkách.

 

Začněte posouvat svou ruku vpřed rozprouděním krve do vrchní části penisu a tímto způsobem vyplníte buňky větším množstvím krve. Když dosáhnete špičky penisu pravou rukou, držte opět základnu penisu levou rukou a udělejte totéž, co jste udělali pravou rukou. Pokračujte v cvičení 20-25 minut.

Tyto produkty vám zaručeně pomohou vyřešit problém s velikostí penisu

Jak zvětšit penisV případě, že jste se rozhodli zakoupit si naše produkty, jste na správné cestě. Penis se tímto způsobem zvětší přirozenou metodou působením bylinných složek, kdy dochází k lepšímu prokrvení a zároveň k očistě organismu a zlepšení krevního oběhu.

 

 

Vimax Pills


Toto je osvědčený kanadský produkt na zlepšení sexuálního života každého muže. Vimax Pills je výrobek, který má čistě přírodní složení. To znamená, že je bez vedlejších účinků a navíc s bohatým obsahem účinných látek, které muži zaručeně pomohou.

 

Produkt není drahý, je cenově dostupný. Může ho vlastnit každý muž, který má problémy se svou délkou penisu. Chceme pomoci každému muži, proto jsou naše výrobky cenově přijatelné. Receptura byla vyvinuta v kanadských laboratořích a má velmi dobré reference i v lékařských kruzích.

 

U výrobku Vimax Pills si můžete být jistý tím, že podporuje erekci, prodlužuje pohlavní styk a požitek ze sexu, zvyšuje vaši sexuální výkonnost a dalším benefitem je to, že zvětšuje penis přirozeným způsobem.


Dragon Power

 


 

Dalším produktem z naší kolekce pro pánské osazenstvo je Dragon Power, který má skutečně velkou sílu. Jde o přírodní afrodiziakum. Účinek je 100% a věříme, že i u vás zafunguje. O kvalitě tohoto výrobku se přesvědčilo mnoho mužů. Tak, jako všechny předchozí, i tento výrobek je čistě přírodní.

 

 

 

Je nápomocný při problémech s ejakulací a erekcí. Budete se cítit uvolněně, stres vyprchá. Jde o výrobek s komplexním účinkem. Je to zároveň detox pro organismus. Užívejte ho pravidelně a výsledky spatříte.


 

Ultra Potence


Ultra Potence jsou přírodní kapsle, vyrobené čistě z přírodních látek, bez aditiv. Pohlavní styk bude pro vás skvělou jízdou a vy si ho budete konečně naplno vychutnávat. Tento výrobek je doplňkem stravy. Není to lék!

 

Při pravidelném užívání tohoto výrobku uvidíte jasné změny v oblasti zlepšení erekce. Zároveň zabraňuje předčasné ejakulaci, která trápí mnoho mužů. Je nápomocný při problémech s potencí, je zde patrný i pozitivní vliv na srdce a na krevní oběh. Pomáhá při cukrovce. Jak vidíte, naše produkty jsou všestranné.

 

Zlepšení erekce pro zvětšení penisu 

Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz