Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Velikost penisu

Úvod Velikost penisu

Recenze a diskuze: Průměrná velikost penisu - Jak zvětšit velikost penisu?


Recenze a diskuzeVelmi dobře víme, jak zní věčně nezodpovězená otázka mužů (ale i žen) - jaká je průměrná velikost penisu? Vzhledem k tomu, že v současnosti je internet přesycený marketingovými tahy a reklamami slibujícími zvětšení mužského pohlavního údu, vůbec není jednoduché zjistit, jaká velikost je ta správná, která je nadprůměrná, a která alespoň “postačí”.


Je všeobecné známé, že zatímco největšími penisy se pyšní muži z Afriky či Jižní Ameriky, nejmenší je mají Asiaté. Co však Češi a Slováci? Není naším cílem diskutovat o tom, čí jestli velikost je právě to, na čem záleží, ale podívejme se na pár faktů hovořících o velikosti v konkrétních číslech. Poslední, tedy i nejaktuálnější studie umístila Čechy s průměrnou délkou 15,89 cm na druhé místo (hned po Maďarech s průměrnou délkou 16,51 cm), za nimi následujíc Italové, a Slováci obsadili čtvrté místo (průměrná délka penisu Slováka je 15,21 cm). Určitě jste nepředpokládali, že tyto národnosti se dostanou před vyhlášené milence, jakými jsou například Francouzi nebo Španělé.

 

Teď, když už známe průměrnou délku, můžeme se zamyslet nad tím, jestli právě tento průměr je to údajné minimum, které chlap musí mít, aby věděl kvalitně uspokojit partnerku. Realizoval se průzkum na vzorku přibližně 8000 respondentů, ve kterém se ukázalo, že ideální délka (jak podle mužů, tak podle žen) je 17 až 18 centimetrů, což je však podle mnohých sexuologů jeden z největších nesmyslů. V současnosti se realizuje mnoho dalších studií věnujících se velikosti penisu - a to hlavně z neustále se zvyšujícího počtu mužů, kteří si stěžují na malý penis a aktivně hledají řešení pro jeho zvětšení. Autoři takových studií dokonce uvádí, že čím dál více mužů chce svůj údajný problém s malým penisem řešit operačním zákrokem. Takoví muži by rozhodně měli nejprve vyzkoušet neinvazivní metody zvětšování penisu (různé výživové doplňky, účinné tabletky, nebo terapie zvyšující mužské sebevědomí).


 

Ultra Potence - tabletky na okamžité zlepšení erekce

Ultra Potence - tabletky na okamžité zlepšení erekce

Přípravek Ultra Potence je mezi zákazníky čím dál tím více úspěšnější. Z téměř neznámých pilulek se za krátkou dobu stal jeden z nejlépe hodnocených produktů na okamžité zlepšení erekce. Výrobce vsadil na tradiční poznatky čínské medicíny, která sklízí úspěchy ve vylepšování sexuálního zdraví mužů už několik století. 


Tyto pilulky jsou vhodné pro muže jakéhokoliv věku, a to zejména díky přírodnímu složení. I navzdory skutečnosti, že se jedná o nechemický přípravek na výhradně přírodní bázi, není možné tvrdit, že by byly jeho účinky pouze průměrné. Opak je pravdou - tím, že výroba je přírodní, nezpůsobuje žádné zdravotní problémy a jiné nežádoucí účinky, které jsou častokrát spojené s užíváním přípravků na zvětšení penisu. Z dosavadních uživatelských recenzí je dokonce zjevné, že Ultra Potence nepůsobí na zkvalitnění erekce pouze lokálně, ale má vliv na celý organismus (jelikož pozitivně působí na srdce a i celý oběh krve, je to komplexní a úplně přirozená cesta na posílení erekce a intenzivnější vnímání rozkoše díky většímu penisu). Zajímá vás, jak to funguje? Pilulky Ultra Potence dokážou cévy uvolnit okamžitě, čímž se zvýší průtok krve a požadovaný účinek se dostaví za velmi krátkou dobu. Kromě toho můžete očekávat i řešení nepříjemností s předčasnou ejakulací a “bonusem” je výrazně zkrácený čas zotavení mezi vyvrcholeními.

 


Tyto efekty jsou jednoduše dosažitelné díky těmto extraktům:

  • ženšen (velmi dobře známý i jako kořen života)
  • galgán lékařský (díky vlivu na činnost sleziny a ledvin přímo ovlivňuje i sexuální touhu, potlačuje únavu organismu)
  • wild yam (stabilizuje hormonální hladinu)
  • goji (značně zvyšuje vytrvalost – ovlivňuje fungování celého metabolismu)
  • a jiné

Závěr je jasný - pokud chcete nakopnout svůj sexuální výkon přirozenou cestou a bez dlouhého čekání na požadovaný výsledek, sáhněte po kapslích Ultra Potence, které vám nepomohou pouze na zlepšení erekce, ale i při řešení problémů s menším penisem.

Ultra Potence cena


Vimax Pills - nejlepší doplněk výživy na přírodní zvětšení penisu 


Vimax Pills - nejlepší doplněk výživy na přírodní zvětšení penisuVimax Pills je jeden z nejznámnějších produktů svého druhu - v případě, že jste se o doplňky podporující erekci už zajímali a v minulosti, bezpochyby jste o něm slyšeli. Není to náhoda, tento produkt si vysloužil nespočetné množství pozitivních reakcí od spokojených klientů, kteří díky němu zaznamenali viditelné zvýšení kvality jejich sexuálního života. Stručně řešeno - hlavní výhodou je dlouhodobý efekt, který ovlivňuje zlepšení erekce a také i odstranění předčasné ejakulace

 

Pozor, není to však jen doplněk na povzbuzení erekce - Vimax působí i na zvětšení penisu, čili spektrum mužských problémů, na které působí, je opravdu široké. Prvenství mezi produkty zaměřenými na sexuální zdraví má díky skvělému složení, které lze charakterizovat jako vysloveně přírodní, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek, které by mohly mít za následek nežádoucí účinky. Mezi klíčové přírodní látky patří například tribulus terrestris (podporuje chuť na sex, zvyšuje přirozenou sexuální touhu, zlepšuje erekci), hloh obecný (nejenže chrání před kardiovaskulárními onemocněními, ale je prospěšný pro pány, kteří touží po hrubším, přirozenějším penise), anebo také také epimedium sagittatum (známý i pod názvem škornice šípolistí, v minulosti se používal zejména v čínské medicíně - zvyšuje libido a celkově vzrušení).Pokud náhodou ještě nevíte o výhodách Vimax Pills, připravili jsme si pro vás stručné shrnutí:

  • tyto tabletky jsou vhodné pro muže všech věkových kategorií (samozřejmě od osmnácti roků)
  • můžete si být jistí zaručenou kvalitou (za celou dobu působení na trhu se zaznamenal odbyt více balení Vimax Pills než pilulek podobného druhu od jiných výrobců dohromady, fakt poukazující na reálné výsledky a serióznost produktu)
  • potřebujete jen krátký čas na to, aby byly výsledky viditelné
  • mimo většího penisu také celkové zlepšení erekce i oddálení ejakulace 
  • samozřejmostí je i výše zmíněné přírodní složení, díky kterému se nemusíte obávat nežádoucích účinků (jako například bolesti hlavy nebo žaludku, silné migrény a podobně)

Vimax Pills cena

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️