Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Jak vybrat intimní gel pro vaginální a anální sex

Přidáno: 14.11.2018

Máte rádi experimenty, nebo jste pro ověřenou "klasiku"? Anální sex přináší osvěžení do vašich ložnic

Anální sexPři souboji vaginálního a análního sexu je těžké vybrat jednoznačného vítěze. Anál vyžaduje delší přípravu, trénink a osvojení si pár triků, přičemž při vaginálním to jde přirozeně samo. Dvojice, které si ale prošly počátečními úskalími při análním sexu, se shodují, že jde o velmi silný milostný zážitek.

Muži se na tento druh sexu dívají jako na něco "zakázaného", o čem se na začátku vztahu nemluví, alespoň ne běžně. Stereotyp je však přirozený vedlejší účinek dlouholetých vztahů a podle průzkumů dokáže anální sex vyvolat u muže stejné vzrušení a pocity, jakoby se miloval s novou ženou.


I tímto způsobem lze předejít nevěře. Ženy se na něj dívají s mírným pohoršením. Jelikož v něm hrají pasivní roli, cítí se být vrženy napospas partnerovi a jejich uspokojení je pouze v jeho režii. Nejde opomenout bolest, které se při prvních pokusech nevyhnou, akt vyžaduje dlouhou předúpravu a trpělivost, není to druh sexu vhodný na "rychlovku". Pokud žena po počátečních obavách přece jen přistoupí na anální sex, dá tím muži největší důkaz lásky. Dává mu tím najevo svou absolutní důvěru a oddanost.


Při análním sexu není nikde psáno, že pouze muži jsou při něm aktivní. Vyměňte si úlohy a zahrajte si trochu. Časy, kdy byl anální sex spojován pouze s homosexuály, jsou dávno pryč. Ženy mají svůj bod G, muži zase prostatu. Hodně z nich přiznává, že dráždění prostaty přes stěny konečníku je umí přivést do extáze. Erotický průmysl je velmi vynalézavý a nabízí speciální připínací penisy. Díky této šikovné pomůcce může převzít vedení partnerka a ukázat své polovičce, jak se to dělá.


Takže vaginální nebo anální? Všechno je to o komunikaci, každému je příjemné něco jiného a je důležité, aby se oba partneři cítili dobře. V sexu neexistují pravidla, může se vše, s čím souhlasíte oba. 

Anální sex jako tabu - odpovědi na nevyslovené otázky o análním sexu 

Jak vybrat nejlepší intimní gel na anální sex pro ženyJak to již v dnešní době bývá, lidé se o mnoho věcí zajímají, ale nemají odvahu na dané téma mluvit nahlas. Anální sex stále zůstává zahalen rouškou tajemství, zaměstnává fantazii mužů i žen. Proto přinášíme pár faktů, které vás možná přesvědčí okusit "zakázané ovoce".


S análním sexem se spojuje bolest, to je nepopiratelný fakt, ale nezpůsobuje ho samotný akt, ale nedostatečná příprava. Při dodržení několika zásad si ho opravdu užijete oba. Stimulaci konečníku se věnujte alespoň 10 minut, partnerka musí být dokonale uvolněná, vniknutí penisu je až závěrečnou fází styku. Nikdy ho nepraktikujte bez lubrikačního gelu, způsobíte si tak vůči němu averzi. Platí zde pravidlo, čím více gelu, tím lépe. Ideální lubrikant pro anální styk je anální + vaginální intimní gel Lovely Lovers, zajišťující dostatečné zvlhčení a snadný průnik.


Anální otvor netřeba porovnávat s vagínou. Pochva je sliznice, její vlastností je schopnost zvlhčovat se. Konečník se ale sám zvlhčit nedokáže. Proto opět připomínáme potřebu lubrikantů s tipem na další vhodný produkt Vigorelle intimní gel.


Jak je to s hygienou a análním sexem? Toto je otázka, kterou nikdo nevysloví nahlas, ale dost podstatná. Před samotným sexem je nutné mít vyprázdněná střeva s čistý konečník. Mnoho lidí kvůli tomu podstupuje pravidelně klystýr.


Ptáte se, zda se vůbec vyplatí toto všechno podstupovat a je možné dosáhnout při análním sexu orgasmus? Budete se divit, ale mnoho žen preferuje právě tento druh styku, protože při klasickém ho nedosahuje. Oblast konečníku má mnoho nervových zakončení, které při dráždění plnohodnotně reagují. Tento proces můžete podpořit vhodným výrobkem pro zvýšení vzrušení, jako je například sprej na klitoris 12Volt. 

Nešetřete na sobě, investujte do kvalitních produktů na zlepšení vašeho sexuálního života 

Lubrikační gél pro vaginální a anální sex ženySnaha otěhotnět je někdy spojena se zhoršením sexuálního života. Partneři jsou pod neustálým tlakem a příliš se soustředí na svůj cíl a zapomínají, co je podstatou sexu. Najednou se vytratí vášeň, spontánnost a touha, libido u obou klesá, a tím i šance na přírůstek do rodiny. Proto je důležité soustředit se nejen na kvantitu, ale hlavně kvalitu sexu. Pokud se do vaší ložnice nastěhoval stereotyp, popřemýšlejte, jak ho odehnat.


Pomocí speciálních přípravků oživíte společné intimní chvíle a znovu objevíte krásu milování, ze které vznikne nový život. Přečtěte si o nejlepších přípravcích na zlepšení sexuálního života.


Vigorelle - Je intimní gel, který přirozeně zvlhčuje vagínu. Speciální vzrušení s sebou přináší vzrušení a touhu při správném podnětu. Aminokyselina L - Arginine zvyšuje výkon, indiánská bylinka Damiana funguje jako přírodní afrodiziakum, Wild Yam harmonizuje hormonální systém a Aloe Vera přináší chladivý a uklidňující efekt. To není všechno, najdete v něm i vitamín A a C, důležité pro zdraví ženských pohlavních orgánů. Používáním tohoto gelu si nejen užijete důvěrnosti s partnerem, ale přispějete ke zvýšení plodnosti.


Sprej na klitoris 12Volt- Dá vám dosud nepoznaný požitek ze sexu. Byl navržen tak, aby zvýšil citlivost klitorisu a při jeho stimulaci došlo k dlouhému, silnému orgasmu. Také působí na vaše vzrušení, takže pokud jste dosud při sexu nebyla vy ta iniciativní, po jeho aplikaci přebíráte řízení. Můžete jej použít před nebo během sexu, či předehry, po aplikaci působí až 45 minut.


Vaginální + anální, Intimní gel Lovely Lovers - Nejde jen o pouhý lubrikační gel. S tímto výrobkem dosáhnete maximální vzrušení a orgasmus, jaký jste ještě nezažili. Složení na vodní bázi perfektně zvlhčí intimní partie a nezanechá žádné skvrny. Zároveň povzbuzuje prokrvení pohlavních orgánů a zlepšuje jejich funkci. Obsahuje pouze přírodní látky, čili nenese s sebou riziko vedlejších účinků nebo kožní reakce, či podráždění.

 

Doporučujeme:


Vigorelle - Vítěz mezi lubrikačními gely na vzrušení, sexuální touhu, orgasmus pro ženy, určený pro vaginální i anální sex


Sprej na klitoris 12Volt - Poskytuje vzrušení, větší libido, silný orgasmus, zúžení vagíny, jako benefit přináší příjemnou vůni vagíny


Vaginální + Anální, Intimní gel Lovely Lovers - Lubrikační gel pro důkladné zvlhčení, silné vzrušení, zvýšení plodnosti


Nejlepší lubrikační gély na vaginální, anální sex 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Jak vybrat intimní gel pro vaginální a anální sex

vložit nový komentář
15.11.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz