Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více

RECENZE: Přírodní tablety, výrobky a léky na herpes pro ženy

Přidáno: 10.09.2018

Co je to virus herpes a jaké potíže lidem způsobuje?

Opary, léčba herpesuHerpes simplex je nejrozšířenější virus na světě

Virus jménem herpes simplex je jedním z nejrozšířenějších virů na světě. Jsou známy jeho dva typy - HSV 1 a HSV 2. U nás je běžnější první typ. Přenáší se buď přímo slinami, nebo nepřímým stykem např. používáním společného ručníku. Herpes simplex prvního typu může být ukryt za opary na rtech a v jejich okolí.


Herpes simplex druhého typu se přenáší pohlavním stykem (nebo také nepřímým kontaktem) a způsobuje opary v oblasti genitálií. Nemusí tomu tak být vždycky - je možné, aby se HSV 2 projevoval oparem na rtech, zatímco HSV 1 oparem na genitáliích. Ve výjimečných případech může být opar objeven i jinde, např. na prstech, nebo na zádech.

Průběh onemocnění

K nákaze HSV 1 většinou dochází již ve velmi brzké době - v předškolním období. Prvotní příznaky jsou velmi podobné chřipkovému onemocnění. Pacient má vyšší teploty, cítí se malátný, unavený, může trpět bolestí hlavy a svalů, zduří se mu uzliny. Mohou se objevit také první puchýřky, což ovšem není podmínka, proto často zůstává herpes neodhalen - v době onemocnění je považován za chřipkový virus.


Po odeznění příznaků zůstává herpes v těle, konkrétně v nervových buňkách. Nakažený o nich nemusí dlouhé roky nic vědět. Virus se aktivuje až při oslabení organismu. Toto velmi záleží na imunitě daného jedince - někdy stačí nevinná nervozita z práce nebo školy, jiný člověk je odolný a se sekundárními příznaky herpesu se nesetkává. Při aktivaci herpesu vznikne opar - drobný puchýřek naplněný tekutinou. Po několika dnech tento puchýřek praská a usychá. Léčba obvykle trvá déle než deset dní.

Mám opar - co dělat?

Léčbu oparu lze snadno ulehčit vhodnou mastí. Ta se na postižené místo nanáší několikrát denně. Důležité je ochránit před oparem ostatní - nelíbat se, mýt si často ruce, používat výhradně vlastní ručníky, hrnky, příbory apod.

 

Které produkty pomáhají proti oparu - Ty nejlepší léky a přírodní doplňky


Tablety a léky na herpes pro ženyOpar není nijak nebezpečným onemocněním. Zpravidla stačí pouhých deset dní na úplné vyléčení. Jen mimořádně se může stát, že puchýř nepraská, ale mokvá a zůstává delší dobu. V takové situaci je vhodné navštívit lékaře a konzultovat s ním další způsob účinnější léčby.


Kdo má opar, není nijak omezován. Pokud opar nevznikne kvůli oslabení z jiné nemoci, je jedinec v kondici a může normálně vykonávat běžnou činnost - chodit do práce, nakupovat, starat se o děti a uklízet domácnost.


Opar může způsobit jen nepříjemnou bolest a pálení. Bolest ovšem nebývá nijak intenzivní. V nejhorších případech se dá ztlumit léky, které ovšem bývají nezbytné pouze zcela výjimečně. To, co je na oparu nejhorší, a především ženám dělá velké starosti, je jejich dopad na vzhled.


Opary často bývají způsobeny stresem a nervozitou. Ty často způsobují obavy z náročných událostí. A tak opar pacienta doprovází na důležité pracovní schůzky, ke zkouškám na škole, nebo třeba ke svatbě. Ženy, které jsou k oparům náchylné, se bojí mnohem více puchýřků, než přímo připravovaných událostí.

Léčba oparu musí začít co nejdřív, a to ze dvou důvodů:


1. Včasné zahájení léčby urychlí její průběh
2. Včasné zahájení léčby omezí rozsah puchýřků, což je přínosné i z hlediska estetiky

Co na opar účinně zabírá? Prospěšné jsou vitamíny B. Najdete je především v: banánech, brusinkách, rybách, nebo kvasnicích. Vitamíny můžete také užívat ve formě tablet.


Spolehlivější způsob léčby je použití speciálních léčivých mastí. Oblíbené jsou např.

 
• Vectavir - tónovací krém, léčí a zároveň puchýřek maskuje
• Zovirax
• Herpesin


Protože léky mohou způsobit nepříjemné nežádoucí účinky, stále více lidí raději sahá po přírodních produktech:


• Herpesol - sérum na opary
• Eleuterokok - extrakt z těch nejlepších bylin
• Herpason – balzám

 

Herpex - nejúčinnější lék na herpes

Nejlepší lék na virus herpesZačněte opar léčit hned

 

Pokud cítíte, že se začne dělat opar - pálí nebo brní – měli byste zahájit účinnou léčbu co nejdříve. Abyste se vyléčili rychle a bez komplikací, je třeba, abyste masti, krémy nebo séra nanesli na postižené místo ještě předtím, než začne vznikat puchýř.


Pokud se vám pravidelně tvoří puchýřky několikrát za rok, je dobré mít nějaký přípravek stále doma při ruce, abyste ho mohli kdykoli použít. Prevence se v tomto případě vyplatí. Ideální je si brát mast všude s sebou, nikdy nevíte, kdy vás opar překvapí, přitom včasný zásah průběh léčby ovlivní velmi příznivě. Pokud vše půjde, jak má - stačí pravidelně mazat. Do deseti dnů by mělo být po všem. Buďte ovšem na pozoru, pokud se vřídky delší dobu neléčí. Pokud vám i po deseti dnech stále mokvají a nevypadá, že jsou na ústupu, vyhledejte lékaře. Doporučí vám lepší, účinnější léčbu.


S oparem na rtech můžete snadno přenášet virus herpes. Proto buďte opatrní a ohleduplní k ostatním. Dbejte na hygienu a preventivní opatření, lidé z vašeho okolí vám budou vděční. Přímému přenosu viru se vyhnete snadno - stačí se s nikým nelíbat. S nepřímou ochranou před nemocí je to už trochu složitější. Pokud si na opar občas sáhnete, často byste si měli mýt ruce, jinak byste přenášeli herpes s každým dotykem. Měli byste mít také vlastní ručník, příbor apod.

Herpex je nejspolehlivější mast na opary

V lékárně je k dispozici mnoho volně prodejných léků a mastí na opary. Nejlépe hodnocená je mast Herpex. Obsahuje účinnou látku cyclovir. Mast se aplikuje pětkrát denně s odstupem maximálně čtyř hodin. Kromě samotného puchýřku namažte i jeho blízké okolí, aby se opar nerozšířoval. Preparát se užívá nejméně pět dní, zabráníte tak vzniku nového puchýřku a návratu oparu.

 

Lék na herpes 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k RECENZE: Přírodní tablety, výrobky a léky na herpes pro ženy

vložit nový komentář
10.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz