Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Ženšen pravý indický vs Ženšen pětilistý vs Ženšen Sibiřský - tablety, kapky, účinky

Přidáno: 17.09.2018

Velké srovnání nejsilnějších adaptogenů 

Ženšen a Ashwagandha na podporu erekce, potence a chuti na sexCo jsou to Adaptogeny?


Fytoterapie se týká použití rostlinných aplikací a jejich léčebných schopností. Adaptogeny jsou jedinečnou třídou léčivých rostlin: pomáhají vyvažovat, obnovovat a chránit tělo. Podle odborníka Edwarda Wallace adaptogen nemá konkrétní činnost; pomáhá vám však reagovat na jakýkoliv vliv nebo stres a zároveň normalizovat vaše fyziologické funkce.

 

Pojem adaptogenní bylina nebo látka poprvé zaznamenal v roce 1947 ruský vědec N.V. Lazarev, který ho použil k popsání tohoto nespecifického účinku, který zvyšuje odolnost těla vůči stresu. Definováno dvěma dalšími ruskými vědci z výzkumu v roce 1958, adaptogeny "musí být neškodné a způsobují jen minimální poruchy fyziologických funkcí organismu, musí mít nespecifické účinky a obvykle mají normalizující účinek bez ohledu na směr patologického stavu."

 

Tento účinek byl pozorován ve studiích na zvířatech a bylo zjištěno, že různé adaptogeny mají schopnost vytvářet tuto obecně zvýšenou toleranci vůči stresu.

Ve své knize Adaptogeny, certifikovaný biolog David Winston udává seznam 15 uznávaných adaptogenů. Dnes budeme hovořit o sedmi, o kterých se domníváme, že jsou nejpříznivější jako součást zdravého životního stylu.

 

Ženšen pravý


Ženšen bohatý na léčivé schopnosti je jeden z nejznámějších adaptogenů a mnozí považují asijský ženšen (Panax ginseng) za nejsilnější. U lidí se ukázalo, že Panax ginseng úspěšně zlepšuje mnohé aspekty výkonu a celkovou odolnost vůči stresu.

 

Ashwagandha


Ashwagandha se často označuje jako indický ženšen. Její účinky na kortizol, stresovou toleranci a vnitřní reakce na stres byly studovány po celá desetiletí a rostlina se prokázala jako vysoce účinná.

 

Cordyceps a jiné léčivé houby


Cordyceps, reishi, shiitake a maitake houby jsou houby s antioxidačními vlastnostmi. To znamená, že jsou to houby disponující všemi výhodami antioxidačních potravin. Nemusí být adaptogeny v klasickém smyslu, ale každá z nich má adaptogenní a protinádorové vlastnosti

Nejlepší rostliny na stres, nervozitu, únavu

Nejlepší rostliny proti únavě, vyčerpání a stresuPřírodní léčiva jsou již dlouho oceňována pro své mocné účinky. Jedním z takových příkladů jsou adaptogenní byliny. Existuje mnoho studií, které dokazují účinnost adaptogenních bylin. Tyto rostliny mají společné to, že příznivě působí na stres, nervozitu a únavu.

 

Jak pravděpodobně víte, vaše tělo funguje tak, aby uvolňovalo hormon kortizol, když reaguje na stres. Zvýšené hladiny kortizolu po dlouhou dobu a chronický stres mohou ovlivnit každý fyziologický systém ve vašem těle, včetně štítné žlázy a nadledvinek, a tím mohou mít katastrofický dopad na vaše tělo.


Kortizol je také známý jako stárnoucí hormon. Když stoupají hladiny kortizolu, stimuluje se váš sympatikus a nadledvinky. Když k tomu dojde, dojde ke snížení trávicího sekretu a zvýšení krevního tlaku. V normálním životě se setkáte s touto reakcí, když vaše tělo a mozek reagují na stresor.

 

Nicméně lidé, kteří pravidelně reagují na stres mnohokrát denně, mohou zažít neustálý stres, který může způsobit "vyhoření" vašich nadledvin. Dalšími dopady každodenního stresu jsou poškození zažívacího traktu a rychlejší stárnutí. Lidé s nejvyšším rizikem těchto symptomů zahrnují stovky až tisíce mladých rodičů, studentů vysokých škol a pečovatelů, jako jsou sestry nebo rodinní příslušníci, kteří se starají o invalidní příbuzné nebo pacienty. Patří sem také lidé se sníženou hladinou magnézia v organismu.

 

Dlouhodobý, chronický stres vede k únavě nadledvin a k ještě více potenciálně nebezpečným problémům. Hlavně pokud se ponechá neléčený. Zatímco většina vědců a lékařů souhlasí s tím, že přístup ke snížení chronického stresu by měl být vícevrstvý, věříme, že jeden z nejlepších způsobů snižování stresu a tím i snížení dlouhodobých hladin kortizolu, je pomocí adaptogenních bylin.

 

Na konci tohoto článku vám představíme nejlepší produkty obsahující adaptogeny na našem trhu! 

Více testosteronu přírodně díky těmto tipům!

Více testosteronu pro léčbu erektilní dysfunkceNízký testosteron je velkým problémem pro muže. Pro muže může nízký testosteron znamenat erektilní dysfunkci, jakož i nízké libido, přírůstek hmotnosti, vypadávání vlasů, depresi a úzkost. Ženy mají mnoho stejných příznaků, i když mají mnohem méně testosteronu. Hormonální rovnováha je pro naše tělo velmi důležitá, proto bylinky pro nízký testosteron by se měly stát součástí našeho stravovacího režimu. Představujeme vám nejlepší přírodní způsoby zvýšení testosteronu:


Tongkat Ali


Tongkat Ali je bylinka, která roste v Indonésii, Malajsii a Thajsku. Extrakt pocházející z kořene a je známý jako silné afrodisiakum. Bylinka lze použít ke zlepšení libida mužů a žen, bez některých ošklivých a nepříjemných vedlejších účinků Viagry, nebo terapie umělým testosteronem.

 

Epimedium sagittatum


Epimedium je také známý jako mozkové tonikum nesmrtelných. Bylina byla po staletí používána čínskými lékaři - jak pro muže, tak pro ženy. Hlavními účinky bylinky jsou lepší prokrvení pánve, zvýšení testosteronu a libida. Rostlina působí pozitivně na muže, stejně tak i na ženy.

 

Pokud jsme vás našim článkem zaujali, tak určitě zvážíte některý z následujících TOP účinných 100% přírodních přípravků:

 

1. Ashwagandha BIO prodej - extrakt z jedné z nejúčinnějších rostlin indické Ayurvedy. Rostlina obsahuje ideální poměr sloučenin posilujících tělo i mysl. Nechte na sebe působit sílu přírody - používejte Ashwagandha BIO.

 

2. Vimax Pills - Ženšen pravý a množství dalších ingrediencí, které zaručují optimální účinek na libido a celkovou mužskou sexuální sílu. Objevte v sobě svou mužskou sílu - vyzkoušejte nejlepší přípravek na mužské sexuální zdraví - Vimax Pills.

 

3. Provestra - jste žena, která hledá více potěšení? Nemusíte hledat dál. Všechny vaše požadavky na Viagru v přírodní podobě splňuje tento unikátní přípravek.

 

Vimax 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Ženšen pravý indický vs Ženšen pětilistý vs Ženšen Sibiřský - tablety, kapky, účinky

vložit nový komentář
17.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz