Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

RECENZE: Ženšen Energy Plus - kořen, Ženšen korejský, indický pravý - čaj, pěstování a nežádoucí účinky

Přidáno: 18.09.2018

Korejský ženšen, zázrak přírody z dálného východu

Korejský ženšen na podporu vitality, imunitního systému a proti únavěPříroda je plná léčivých bylin a rostlin s pozoruhodnými přírodními přínosy pro zdraví. Mezi nimi korejský ženšen, ten je známý jako "král bylin" díky svým ohromujícím léčivým vlastnostem. Korejský ženšen (také nazývaný asijský ženšen nebo Panax ginseng) je tradiční asijská rostlina známá po celém světě za svůj potenciál prodlužovat život, podporovat zdraví a tělesnou sílu a léčit mnohé zdravotní problémy jako vředy, stres, nervozita, zvracení, nádory, nevolnost, vnitřní degenerace, záněty, stárnutí, únava, diabetes a deprese. Ve skutečnosti, většina bylin dokáže léčit pouze jednu nemoc, korejský červený ženšen má tolik pozitivních účinků na zdraví, že jeho vědecké jméno je označeno jako "Panax ginseng C.A. Meyer" - protože latinské slovo "Panax" znamená "všelék". Zdravotní účinky ženšenu jsou nejčastěji spojeny s výtažky z kořenů ženšenu, o kterých se ví, že byly pěstovány alespoň 6 let (když rostliny ginseng jsou zcela vyspělé a mají nejsilnější léčivé účinky).

 

Spotřebitelé ženšenu doporučují, abyste hledali "certifikované výrobky ze ženšenu", protože mladší kořeny ženšenu obvykle nenabízí stejné léčivé účinky, je to tím, že kořen produkuje a ukládá fyto-molekuly nazývané ginsenosidové saponiny během každé sezóny růstu. Panax ginseng pěstovaný v Koreji je přirozeně silnější a plný živin a obecně představuje produkt vyšší kvality. Červený ženšen se vyrábí přirozeným vypalováním a sušením nově sklizeného čerstvého bílého ženšenu. Červený ženšen zajistí vyšší vstřebávání živin v lidském těle, protože živiny postupem času v bílém ženšenu degradují. Proto ze všech druhů asijských ženšenů je 6-letý dospělý korejský červený ženšen nejsilnějším z nich a upřednostňuje se pro své funkční zdravotní účely a často se prodává za vyšší ceny renomovanými výrobci.

Korejský ženšen nabízí významné výhody nejen pro vaše fyzické zdraví, ale i pro vaše duševní zdraví. 

Ženšen indický aneb na cestě ke zdraví 

Ženšen proti stresu, podpora výdrže, afrodiziakum, léčba nemocí štítné žlázyAshwagandha (Withania somnifera také známá jako indický ženšen) je silná bylina, která se již stovky let používá k léčbě široké škály problémů v tradiční formě indické medicíny známé jako Ayurveda. Ayurveda - doslovný význam, věda o životě ( "Ayur" = život, "veda" = věda) - je vysoce vyvinutá lékařská věda, která vznikla ve starověké Indii již před staletími.

 

Zdravotní výhody rostliny Ashwagandha zahrnují její známou schopnost zvýšit výdrž a mimořádně snížit stavy vyvolané stresem.

V sanskrtu Ashwagandha znamená "vůně koně". Je to proto, že tato bylina dodává energii a sílu hřebce a tradičně byla předepisována na pomoc lidem po nemoci, aby jim pomohla posílit imunitní systém a rychle se z nemoci zotavit.

 

I když je Ashwagandha často označována jako "indický ženšen" kvůli svým rekuperačním vlastnostem, tradiční čínský a korejský ženšen a Ashwagandha nejsou botanicky spojeny.

 

Zjistilo se, že výtažky z Ashwagandha obsahují řadu užitečných sloučenin, včetně ananolidů, alkaloidů, cholinu, mastných kyselin, aminokyselin a cukrů. Zatímco její listy a ovoce také přispívají ke zdravotním přínosům ashwagandhy, výtažky z jejích hlízotvorných kořenů jsou nejčastěji používané v bylinných přípravcích. Je to proto, že se v nich nachází vyšší úroveň účinných látek.

 

Na Ashwagandha bylo provedeno až 200 studií, které hovoří jasnou řečí. Ashwagandha funguje, je účinná a zaručeně pomůže.

 

Ashwagandha působí především jako adaptogen. Adaptogeny jsou látky, které stabilizují a vyvažují různé fyziologické procesy v těle, zejména v reakci na stres a měnící se prostředí. Například je známo, že Ashwagandha snižuje celkovou buněčnou citlivost na stres.

 

Ashwagandha může být přínosem pro lidi s nízkou funkcí štítné žlázy, protože studie na zvířatech ukazují, že má na hormony štítné žlázy vyrovnávající účinek.

Opravdový král léčivých rostlin - ženšen pravý

Ženšen pravý tabletyŽenšen pravý, Panax ginseng je jeden z několika druhů ženšenu běžně používaných v bylinné medicíně. Podle tradiční čínské medicíny má každý typ ženšenu jedinečné léčivé vlastnosti. Například některé typy Panax ginseng mají "zahřívací" vlastnosti, používané na podporu cirkulace a zvýšení energetické úrovně.

Účinné sloučeniny v Panax ženšenu jsou považovány za steroidní složky nazývané ginsenosidy.

 

Ženšen pro mládí i proti rakovině


Tisíce let byl vyhledávaným prostředkem, jak obnovit síly, bránit se nemocem, včetně těch nejhorších, pomoci tělu při rekonvalescenci, zvýšit vitalitu a aktivitu a zpomalit stárnutí. U nás byl populární v generaci našich maminek a babiček, ale pak se kvůli špatné dostupnosti ztratil z očí. Dnes se však opět s plnou slávou vrací.

 

Starobylé zkušenosti dala za pravdu i moderní věda. Ukázalo se, že chemické látky v něm obsažené stimulují aktivitu buněk, které skutečně zabíjejí všechny vetřelce, včetně poškozených buněk vlastního těla, z nichž vzniká rakovina. Působí tak jako mimořádně silný antioxidant, takže udržují mládí a celkové zdraví.

 

Zdravotní výhody


Vracíme se do dávných dob, Panax ginseng se používal na zvýšení energie a vytrvalosti a na posílení imunitního systému. Dnes, ačkoli výzkum o Panax ginseng je dost omezený, existují určité důkazy, že bylinka může nabídnout určité zdravotní výhody. 

Nejlepší přírodní prostředky proti stresu a pro zlepšení sexuálního života:

1. Ashwagandha BIO prodej - nejlepší indický ženšen - ashwagandha se právem považuje za zázračnou bylinu, která dokáže pomoci s množstvím problémů.

 

2. Vimax Pills - obsahují právě mocný ženšen pravý, který svými vlastnostmi předčí dokonce i syntetické léky.

 

3. Provestra - obsah Ženšenu pravého je zárukou nejvyšší kvality výrobku a skvělé účinnosti. Přípravek si zasloužil přívlastek - ženská Viagra.

 

Vimax Pills prodej 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k RECENZE: Ženšen Energy Plus - kořen, Ženšen korejský, indický pravý - čaj, pěstování a nežádoucí účinky

vložit nový komentář
18.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz