Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Lubrikační gel proti svědění vagíny, pálení pochvy

Přidáno: 16.09.2018

Komerční lubrikační gely na ženské obtíže

Svědění vagíny, pálení pochvyNejdříve by nebylo špatné projít si důvody, proč ženy trpí svěděním a pálením pochvy. Příčin je mnoho a nejlepší je vždy navštívit gynekologa, ale pokud víte, že se nejedná o nic vážného a doposud jste tímto typem nemoci netrpěla, zde jsou nějaké rady, kterými si můžete trochu pomoci. Změňte svou intimní hygienu s využívanou intimní kosmetikou. Může se také stát, že je potřeba vyšetřit i vašeho partnera, pokud jste těmito problémy začala trpět až po nechráněném pohlavním styku. Někdy však problémy nastávají i při použití ochrany v podobě kondomu, při kterém se většinou páry i častěji uchylují k použití lubrikačního gelu. Když už tedy máte takovéto problémy, jaké lubrikační gely můžete z komerčně dostupné nabídky použít, a jaké jsou dopady těchto gelů na poševní prostředí?

 

Většina komerčních lubrikačních gelů obsahuje petrochemikálie, které podle několika studií nebezpečně narušují intimní prostředí, ruší poševní pH a zároveň mohou poškodit tkáně genitálií, čímž mohou zvyšovat riziko vzniku poševní infekce a vaginální mykózy (kandidózy). Každopádně existují i lubrikační gely, které jsou navrženy s menším rizikem, a jsou tedy vhodné jako ochranná prevence proti těmto infekcím, když obsahují složky přírodního původu.

 

Zde vám přinášíme některé lubrikační gely od známých i měně známých značek, které můžete vyzkoušet:

 

Prvním tipem je lubrikační gel od značky Durex s Aloe Vera, který zároveň obsahuje i některé vitamíny, ale zároveň obsahuje látky jako Propylene Glycol, hydroxyethyl Cellulose, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, které však mohou narušit poševní prostředí.

 

Můžete zároveň vyzkoušet i lubrikační gely obsahující olej z australského čajovníku (Tea Tree) například lubrikační gely od firmy Ty & Já.

Hlavní přísady, které by měly být v těchto lubrikačních gelech, jsou tedy Aloe Vera a Tea Tree. Ovšem vždy si přečtěte složení a zjistěte, kolik chemikálií všechny tyto lubrikační gely obsahují, a tím narušují přirozené poševní prostředí. 

Šetrnější lubrikační gely vhodné na používání při svědění vagíny a pálení pochvy

Lubrikační gel proti svědění vagíny, pálení pochvyŠetrnějšími lubrikačními gely myslíme ty, které nenarušují poševní prostředí, ani ochranný obal poševních stěn, čímž by mohly ještě více zhoršit doposud trvající současnou infekci, nebo započít novou. Pokud však trpíte velmi silnou infekcí, navštivte lékaře a používejte dostatečnou ochranu společně s šetrnými lubrikačními gely pro nezhoršování infekce, nebo její prevenci.


Přírodní lubrikační gely mohou být i bez extraktů z rostlin, které pomáhají zvládat příznaky infekce, tedy Aloe Vera (které má uklidňující chladivé účinky) a Tea Tree (chladivé a dezinfekční účinky). Stačí u nich, že nenarušují přirozené poševní pH a neobsahují žádné chemické přísady, jako jsou parabeny, látky získané z ropy petrochemickým průmyslem a glycerin (který se vyskytuje v určitých typech mýdel, které nejsou vhodné pro udržování zdravého poševního a vaginálního prostředí i v přípravcích určených pro intimní hygienu). Po čem se tedy můžete porozhlédnout?

 

Přírodní látky obsahují lubrikační gely od firmy Good Clean Love, u kterého výrobce uvádí, že neobsahují žádné výše zmíněné problematické chemikálie (parabeny, petrochemicky vyrobené látky a glycerin). Výrobce také uvádí 100% přírodní složení - výtažky z Aloe Vera, xanthanová guma (přirozeně získaná Bakteriální fermentací), dále obsahuje kyselinu mléčnou, neobsahuje žádné parfémy a má pouze přírodní aroma, sorban draselný (využívá se průmyslový proti šíření plísní a kvasinek, jakožto konzervant , jedná se o alergen, může způsobit astma), benzoát sodný (alergen, nevhodný pro děti, v kombinaci s určitými látkami se může přetvořit v benzen, který má karcinogenní účinky, jedná se o takzvané "éčko").

 

Dalším produktem, který můžete vyzkoušet, je Doer Mecial Aloe Vera lubrikační gel. Podle výrobce obsahuje vitamín E a výtažky z Aloe Vera, ale zároveň je na bázi silikonu, na který se v poslední době stále častěji objevují alergické reakce. 

Přírodní produkty vhodné při svědění vagíny a pálení pochvy a pro zlepšení sexuálního života

Tablety, lubrikanty na zlepšení sexuálního životaNejlepší lubrikační gel vhodný pro všechny ženy je od značky Vigorelle. Obsahuje jen přírodní složky, extrakty z bylinek a rostlin a vitamíny. Zároveň je na vodní bázi, čímž se vyhýbá možným uměle vyrobeným silikonům. Je také vhodný pro ženy, které jsou citlivé nebo alergické na některé chemikálie, nebo chtějí využívat zdraví prospěšné produkty. Neobsahuje parabeny, umělá barviva nebo ochucovadla, umělé parfémy, či petrochemicky vyrobené produkty. Co tedy obsahuje?

 

Můžete v něm najít L-arginin, což je aminokyselina pomáhající s lepším prokrvením, čímž bude vaše poševní stěna lépe prokrvená, a tím si více užijete sexuální hrátky. Dále obsahuje extrakty z ginkgo biloby, divokých jamů (druh sladké brambory), extrakty z kořene Hebanthe eriantha, listů máty peprné a vitamíny A, C, E a kyselinu hyaluronovou získanou z Aloe Vera.

 

Zároveň není na škodu užívat doplňky stravy pro zlepšení chuti na sex, jelikož často při svědění a pálení pochvy přechází chuť na sex. Chtěl bych vám představit námi doporučovaný produkt Clitorin. Jedná se o nejlepší doplněk stravy pro zlepšení sexuálního života pro ženy. Jedná se o přírodní afrodiziakum, které zvyšuje vzrušení a libido, dopomáhá k lepšímu orgasmu a má rychlý a dlouhodobý efekt. Obsahuje mnoho vitamínů a extrakty z rostlin a bylinek, a minerály.

 

Další přírodní afrodiziakum, které je zároveň nejlepší přírodní Viagrou pro ženy na trhu, je Provestra. Má podobné účinky jako Clitorin, ale obsahuje účinnější extrakty z bylin, jako je ženšen, ginkgo biloba, zázvor, kozlík lékařský, kyselinu listovou, mnoho vitamínů a minerálů. Zároveň díky těmto extraktům a obsahu kyseliny listové zvyšuje plodnost, kdy je tělo připravenější na početí.
Nejlepší lubrikační gél: lubrikant Vigorelle na vzrušení, zvlhčení a oplodnění ženy

 

Svědění vagíny a pálení pochvy 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Lubrikační gel proti svědění vagíny, pálení pochvy

vložit nový komentář
16.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz