Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

RECENZE DOKTORŮ: Kde koupit lubrikační krém na svědění ve vagíně, pálení v pochvě

Přidáno: 16.09.2018

Volně prodejné lubrikační krémy na svědění ve vagíně, pálení v pochvě

Lubrikační krém na svědění ve vagíně, pálení v pochvěLubrikační krémy si můžete zakoupit v jakékoliv drogerii, supermarketu nebo lékárně. Zde najdeme přehled většiny komerčně vyráběných lubrikačních krémů, které svůj účel splní, ale mohou mít vedlejší účinky ve formě alergií, vstřebávání nebezpečných látek do těla a narušení rovnováhy poševního pH společně s narušením poševní stěny, která je poté náchylnější na bakteriální a kvasinkové infekce, které mohou způsobovat svědění a pálení.

 

Nejznámějším produktem je samozřejmě Durex. Jedním z přijatelnějších gelů je Durex Sensilube, který se svým složením adaptuje na přirozenou teplotu intimních míst, tím pádem nestudí, hlavně díky svému složení tolik nenabourává a nenarušuje poševní pH, i když stále obsahuje určité látky, které citlivější ženy nemusí snášet moc dobře. Pozitivem u něj je, že neobsahuje žádné parfémy nebo barviva. Pokud chcete vsadit na přírodní složky, Durex také na trh přišel se 100% přírodním složením jeho lubrikačního gelu na vodní bázi s neutrálním pH. Od Durexu můžete také vyzkoušet masážní gel, který je však možné použít i jako gel lubrikační, s aloe vera. Obsahuje vitamín E a výtažky z aloe vera, čímž pokožku zklidňuje a příjemně může chladit.

 

Můžete také vyzkoušet lubrikační gely s obsahem panthenolu, který má zklidňující účinky na pokožku i sliznice. Z těchto lékaři doporučují Fytofontana Gyntima lubrikační gel, který zvlhčuje sliznici a zároveň předchází drobným poraněním sliznice.

 

Především lubrikační gely a krémy na vodní bázi tolik nezatěžují tělo a můžou je používat i lidé, kteří mohou být alergičtí, nebo dobře nesnášejí silikon, ze kterého se většina lubrikačních gelů vyrábí. Tento lubrikační gel obsahuje extrakt z grepových jader, u něhož se všeobecně ví, že má antivirové, antimykotické a antibakteriální účinky. Proto je tedy vhodný jako prevence proti bakteriálním zánětům nebo vaginálním mykózám.

Lubrikační krémy na svědění ve vagíně a pálení v pochvě s lepším složením

Kde koupit lubrikant na svědění ve vagíně a pálení pochvyKe svědění ve vagíně a pálení v pochvě někdy dochází i možnými oděrkami nebo nepříjemným třením, když vagína není dostatečně zvlhčená. Proto vám přinášíme přehled lubrikačních gelů, které zvyšují vlhkost a kluzkost.

 

Jedním z takovýchto gelů je Erectan® Intim gel. Tento lubrikační gel obsahuje aminokyselimu L-arginin, která podporuje lepší prokrvení tkání rozšířením cév a kapilár, čímž tento lubrikační gel po aplikaci navozuje hřejivý pocit. Lepším prokrvením také dochází k většímu vzrušení a lepšímu požitku s o mnoho lepším orgasmem. Zároveň produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou, která se využívá v kosmetickém průmyslu kvůli svým hydratačním a obnovujícím účinkům. Erectan Intim gel je založený na vodní bázi, takže se u něj nemusíte bát reakce na silikony. Zároveň výrobce uvádí, že obsahuje pouze minimum chemických sloučenin a látek. Můžete jej zakoupit na stránkách výrobce s dopravou domů zdarma.

 

Nebo vás může oslovit německý produkt Joydivision Aquaglide Sensitive, který je rovněž na vodní bázi. Podle výrobce by neměl obsahovat glycerin, parabeny, nebo minerální oleje (všechny při vstřebávání chemicky zatěžují tělo a ničí poševní prostředí). Zároveň obsahuje kyselinu hyaluronovou pro zlepšení hydratace. Můžete jej zakoupit online v různých e-shopech.

 

Dalším produktem od německé firmy Joydivision je BIOglide, který na rozdíl od Aquaglide již neobsahuje žádné tělu nepřirozené látky a má být ze 100% tvořen přírodními látkami. Opět je na vodní bázi bez silikonů. Je také vhodný pro orální konzumaci. Můžete jej opět zakoupit především online v e-shopech.

 

Dokonce i Durex již na trh přišel se 100% přírodním lubrikačním gelem na vodní bázi bez silikonů s neutrálním pH. Durex zakoupíte v drogeriích, i v online obchodech (e-shopech).

 

Pokud hledáte něco pro zlepšení citlivosti klitorisu nebo poševního vchodu, od firmy Joydivision můžete koupit i produkt jménem Clitorix. Opět najdete online v e-shopech.

Nejlepší lubrikační gely obsahující pouze přírodní produkty a vitamíny

Nejlepší lubrikační gelyNejlepším lubrikačním gelem vhodným pro všechny ženy je Vigorelle. Díky obsahu pouze přírodních látek, tělu přirozených aminokyselin, vitamínů a přírodně získané kyseliny hyaluronové z aloe vera.

 

Co tedy tento lubrikační gel opravdu obsahuje? Obsahuje aminokyselinu L-arginin, která je tělu přirozená a pomáhá s lepším prokrvením tkání. Tím pádem navozuje pocit příjemného tepla, dodává více živin do tkání, čímž zlepšuje jejich funkčnost. Díky lepšímu prokrvení se také zlepší citlivost poševních stěn. Ginkgo biloba má podobný účinek jako aminokyselina L-arginin. Rozšiřuje cévy a pomáhá s lepším metabolismem cukrů, čímž má tělo více energie. Živiny jsou tedy dopravovány v místě určení efektivněji a tkáň je lépe vyživená a prokrvená. Zároveň ginkgo biloba pomáhá s podrážděním sliznice, kdy ji uklidňuje a má i antibiotické účinky. Gingko biloba také pomáhá s přirozenou tvorbou poševních sekretů, které přirozeně zvlhčují pochvu.

 

Extrakt z divokého jamu (typ sladké brambory) stimuluje tvorbu hormonů. Kvůli mnoha typům ženských sexuálních hormonů je pro zdravý sexuální život a chuť na sex a jeho příjemné prožívání důležitá rovnováha těchto hormonů, čemuž extrakt z divokého jamu napomáhá. Zároveň v malých dávkách divoký jam pomáhá zvyšovat plodnost. Extrakt z listů pastaly rozprostřené pomáhá navozovat sexuální apetit, působí jako afrodiziakum pro ženy. Extrakt z kořene Hebantheeriantha pomáhá šetrně regulovat hormonální nerovnováhu, zvyšuje hladinu estrogenů a androgenů, které jsou důležitými ženskými hormony. Extrakty z lístků máty peprné pomáhá všechny tyto látky lépe vstřebat a také zároveň pomáhá s přirozenou lubrikací. Zároveň přispívá k relaxaci, která je také jedním z faktorů, důležitých pro dostatečné zvlhčení. Dále v tomto gelu najdete také vitamíny A, C, E a kyselinu hyaluronovou extrahovanou z aloe vera.

 

Nejlepší lubrikační gely 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k RECENZE DOKTORŮ: Kde koupit lubrikační krém na svědění ve vagíně, pálení v pochvě

vložit nový komentář
16.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz