Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Testosteron - při nízké hladině testosteronu pomohou doplňky

Přidáno: 25.08.2018

Nejlepší doplňky pro zvýšení mužského hormonu testosteron vám ušetří cestu k lékaři 

TestosteronTestosteron, hormon, který je pro muže důležitý, jako sůl. Přímo ovlivňuje jeho potenci a zároveň ego a sebevědomí. Jeho hladina ale věkem klesá. Po dosažení věku třiceti let už můžete zaznamenat, že v posteli vám to nefunguje tak dobře, jako když vám bylo dvacet. Vzrušení nepřichází s takovou samozřejmostí a výmluvy typu "Miláčku, dnes ne, bolí mě hlava!", Už nepatří pouze do úst vašich drahých poloviček.

 

Stáváte se více nervózní, frustrovanými, ztrácíte sebedůvěru, v práci se nesoustředíte. Ano, klesající hladina testosteronu dokáže pěkně rozhodit váš dosavadní život. Jak tuto situaci vyřešíte? Navštívíte lékaře, budete mu vyprávět, že při sexu selháváte? K tomuto kroku se uchýlí opravdu pouze několik odvážlivců, kteří neznají jiné alternativy.

 

Klesání hladiny testosteronu sice způsobuje velké problémy, ale jeho pozastavení je v podstatě jednoduše řešitelná situace. Prozradíme vám proč. Určitě pro vás není novinkou, že dnes najdete na internetu vše, na co si jen vzpomenete. Jediné, co k tomu potřebujete, je vědět, co a jak hledat.

 

Doplňky jsou prodejné bez předpisu lékaře, nabízené ve formě pilulek, prášků, bylinek. Vybíráte si z nabídky přípravků s chemickým složením, nebo zůstanete věrni přírodě a pořídíte si přírodní doplňky, které jsou pro vaše tělo více přirozené a organismus nepřekvapí jeho složení v podobě vedlejších účinků. Ušetříte si tak nepříjemné bolesti hlavy, zarudnutí pokožky, rozmazané nebo zdvojené vidění ...

 

Zkuste se poradit se známými, určitě má nejeden z nich v nočním stolku svého pomocníka a doporučí vám přípravek, se kterým má zkušenosti on. Nebo si přečtěte pár recenzí, či diskuse na toto téma, najdete je na různých fórech, vždyť internet není jen místem, kde si ženy v domácnosti vyměňují tipy na nedělní oběd.

 

Tak neztrácejte čas, ani další testosteron, a vydejte se na průzkum webu, vytvořte objednávku, počkejte si na balíček a začněte opět kvalitně fungovat.

RECENZE A DISKUSE: Jak spolehlivě a rychle dosáhnout zvýšení hladiny testosteronu při jeho nedostatku? 

Nízká hladina testosteronuNa webu najdete odpověď na všechno. Pokud zadáte do vyhledávače tři klíčová slova "pokles hladiny testosteronu", okamžitě se vám na obrazovce objeví nespočet stránek, recenzí a diskusí, jak tento problém odstranit. Samozřejmě ne všechny informace jsou pravdivé, proto si raději  pročtěte několik fór a článků na potvrzení daných informací.

 

Téměř každá diskuse začíná žádostí o radu při oslabující potenci a nedostatku testosteronu. Reakce jsou různé, do některých se zapojují i odborníci, doporučující konkrétní produkty. Při čtení si můžete všimnout, že při těchto debatách se často skloňuje slovo "Tribullus Terrestris". Co to ale vlastně je? Nějaký zázrak přírody, který dokáže vymazat vaše nepříjemnosti z povrchu zemského? Řekneme si o něm trochu víc.

 

Jde o rostlinu, jejíž sílu lidé znali už před 1500 lety. Původně pochází z Asie a u nás je známý jako Kotvičník zemní. Už v staré Číně tamní obyvatelé věděli o velké síle, ukryté v této bylině. Je to fascinující rostlina s neoddiskutovatelnými účinky na potenci, libido, a dokonce i prostatu.

 

První vědecké pokusy se začaly provádět v roce 1982 v Bulharsku na podnět vzpěračů na Olympijských hrách v Moskvě, kde dosáhli velké úspěchy. Tito sportovci užívali v rámci přípravy právě zmíněný kotvičník. Ukázalo se, že nepřímo zvyšuje hladinu testosteronu o 30- 50% v rámci normálních fyzických hodnot. To znamená, že působí na růst svalové hmoty, ovlivňuje výkonnost a odstraňuje únavu. Zjistilo se, že stejně pozitivně působí i na sexuální apetit a plodnost. Už po třiceti dnech užívání zvyšuje počet spermií a jejich pohyblivost. Mohou jej užívat i ženy při premenstruačním syndromu a menopauze. Doporučená dávka pro muže je 750- 1250 ml, rozdělena do tří dávek po jídle, aby se předešlo případné nevolnosti.

Přečtěte si, jaké jsou nejčastější příznaky, které signalizují nedostatek mužského hormonu testosteronu muže

Příznaky nedostatku testosteronu u mužůTestosteron je mužský hormon. Tělo si ho přirozeně vytváří samo, avšak jeho produkce klesá s přibývajícími léty. Vzniká ve varlatech a působí na růst pohlavních orgánů, ochlupení, na svaly, čili všechny znaky mužnosti. Přímo souvisí s pohlavní aktivitou a ovlivňuje erekci. Udržovat optimální hladinu by měli mladí i staří muži.

 

1. Problém s erekcí a nechuť na sex

 

Pokud máte v těle nedostatek testosteronu, automaticky nastává problém s erekcí. Spouštěčem sexuálního apetitu je oxid dusnatý a právě testosteron podporuje receptory v mozku, kvůli kterým se tvoří. Erekce se buď nedostaví vůbec, nebo naopak, vyvrcholíte předčasně. Následně se dostaví i nechuť na sex jako následek frustrace z nedostatečného výkonu a slábnoucího libida.

 

2. Řídnutí ejakulátu


Věnujte pozornost výronu semene, pokud je řidší než obvykle, pravděpodobnou příčinou je snížená hladina testosteronu. Mezi těmito dvěma faktory platí pravidlo přímé úměry- čím více testosteronu v těle máte, tím hustší je ejakulát, a naopak.

 

3. Únava, náladovost, málo energie


Jedním slovem andropauza. Jde o takzvanou mužskou menopauzu. Dostanete se do stádia, kdy začnete být nevrlý, ztrácíte zájem prožít aktivně své dny, ignorujete partnerku. Bojujete s nedostatkem energie a ospalost vás pronásleduje i poté, co prospíte celou noc. Že vám chybí testosteron, se projeví i na fyzické stránce, ztrácíte svalovou hmotu a ukládají se vám jednoduché tuky zejména v oblasti břicha.

 

4. Řídnutí vlasů a ochlupení


Je vám teprve 35 a na hlavě se vám začíná tvořit pleš? Ano, je to možné i v nižším věku a tento nepříjemný jev nepostihuje pouze starší ročníky. Pokud máte málo testosteronu, vlasy přestávají růst a později vypadávají. Stejně tak to funguje i s ochlupením, které slábne a řídne.

 

5. Snížený pracovní výkon


Rozhozená psychika se ukáže nejen v soukromém životě, ale i v práci. Narušené soustředění, nepozornost, nezájem při přebírání odpovědnosti, nepřiměřené reakce při řešení konfliktů s kolegy, nebo dokonce se šéfem. Všechny tyto negativní vjemy mohou vést až ke snížení částky na vaší výplatní pásce, dokonce až k výpovědi.

Doplňky výživy, boostery na testosteron - nedělejte věci složitě, zlepšete svou potenci díky přírodě 

Boostery na testosteronNedostatek testosteronu umí mužům pěkně zkomplikovat život. Chcete-li i nadále zůstat "alfa samcem", neseďte se založenýma rukama a nesledujte pasivně, jak se vaše mužnost doslova vyplavuje z vašeho těla. Možná vás k tomu nastartuje fakt, že již po třicátém roce se hladina testosteronu pomalu snižuje o 1% až 2%. Zároveň může vést až k neplodnosti, neboť přímo ovlivňuje kvalitu a kvantitu spermií.


Pokud varování zabralo, čtěte dál a dozvíte se o nejjednodušší cestě, jak napravit škody, které tento hormon svým nedostatkem "napáchal". Dobrou zprávou je, že prostředky na řešení problému jsou dostupné pro každého a mají rychlý nástupní účinek, nemusíte kvůli nim absolvovat nepříjemné vyšetření , ani ostýchavě přešlapovat z nohy na nohu před mladou farmaceutkou v lékárně.

 

Představujeme vám doplňky výživy, tablety na testosteron a potenci. Tyto malé zázraky v sobě ukrývají sílu přírody. Spojuje se v nich moudrost vzácných bylin s blahodárnými účinky potřebných vitamínů, minerálů a stopových prvků.

 

Nejde o žádnou chemii, jakou najdete ve složení léků na lékařský předpis. Takové látky nemusí spolupracovat s vaším tělem a mohou způsobit nepříjemné stavy, jako bolest hlavy, únavu, sníženou ostrost vidění. Pokud trpíte dlouhodobými zdravotními problémy, nemusí být pro vás vhodné, popřípadě účinkovat správně. Při doplňcích výživy se nemusíte obávat vedlejších účinků, nezpůsobují zdravotní komplikace a vybíráte si je podle účelovosti, ať už toužíte po větší erekci, výkonnosti, vyšší hladině testosteronu, nebo zdravé potenci.


Jako příklad vám nabízíme doplněk VimaxPills, působí komplexně na celé tělo a splní tak všechna vaše očekávání současně. Síla tablety spočívá v jejích jednotlivých složkách z listu jinanu, ženšenu pravého, Serenoy plazivé a hlohu obecného, což jsou nejúčinnější bojovníci za mužskou sílu.

Pár triků a rad, jak přirozeně dosáhnout zvýšení hladiny testosteronu 

Jak přirozeně dosáhnout zvýšení hladiny testosteronu Užíváním doplňků jste učinili správné rozhodnutí, jak si zajistit dostatek testosteronu, ale známe i jiné způsoby, které sílu tablet jen umocní a povedou k vaší celkové fyzické a psychické pohodě.

 

Začít den s šálkem horké kávy se stal celosvětovým hitem a mnoho lidí bez ní vůbec neopustí své domovy. Avšak opatrně s kofeinem, jeho zvýšená dávka zvyšuje kortizol a čím je ho v těle více, tím je testosteronu méně. Nenechte se zmást v posilovně, kde si návštěvníci zkouší dávat kofeinové tablety pro zvýšení testosteronu, toto pravidlo platí pouze před intenzivním tréninkem. Kofein je totiž jedovatý alkaloid, který rostlinu – kávovník chrání v přírodě před konzumací ze strany ptactva a hlodavců, pro lidské tělo představuje určitou zátěž. Vyměňte raději kávu za vlažnou sprchu, nejen, že vás probere, ale ochladíte si zároveň varlata, která nesnášejí příliš prohřáté prostředí.

 

Po kávě většina z vás odchází do práce bez snídaně. Chyba! Pravidelná a vyvážená strava je podstatná. Dbejte o přiměřené porce a zařaďte do jídelníčku vejce, brokolici, avokádo, špenát, česnek, vlašské ořechy, olivový olej. Nevynechejte zázvor nebo kurkumu, je u nich prokázáno, že dokážou zvýšit testosteron u všech samců v zvířecí říše. Také nezapomeňte na ryby a zdravé sacharidy, získané především ze škrobové zeleniny, jakou jsou například brambory. Ze stravy vylučte těžká jídla, polynenasycené mastné kyseliny, červené maso, nadbytek živočišných tuků. Zároveň pijte dostatek tekutin a váš testosteron bude vystřelovat na všechny strany.

 

Po příchodu do práce se nestresujte, zůstávejte v klidu i při vyhrocených situacích. Někdy se to zdá nemožné, ale řekněte si, že za pár hodin ani nebudete vědět, co vás naštvalo, a hladina testosteronu neutrpí újmu.

 

Po provedení pracovních povinností zůstaňte aktivní, zaběhejte si, zahrajte si s dětmi fotbal, skákejte na trampolíně, projeďte se na kole v lese nebo v parku. Provádění pravidelné pohybové činnosti je neodmyslitelnou součástí boje proti úbytku testosteronu.

 

Po takto stráveném dni si už jen spokojeně lehněte do postele ještě před půlnocí a vzbudíte se čerství, odpočatí a nabití testosteronem. Mimochodem, víte, že nejvyšší hladina hormonů a tudíž i touha po sexu přichází v ranních hodinách mezi 7 a 9 hodinou, nikoliv večer? Zkuste se s partnerkou milovat ráno.

Nepřehlédněte ověřené produkty: 

Testomax S -v období andropauzy se stane vaším neodmyslitelným pomocníkem při překonání příznaků, jako jsou únava, ztráta svalové hmoty, přibírání na váze, méně energie. Díky obsahu pískavice v kombinaci s hořčíkem s ním dosáhnete uspokojivé účinky bez jakýchkoliv vedlejších projevů. Na trhu je hodnocen jako top produkt na zvýšení testosteronu.

 

Cena: 2099 Kč.

 

Vimax Pills - doplněk stravy, který působí na tělo z několika hledisek, a díky tomu způsobuje zlepšení erekce, zvětšení penisu, regulaci ejakulace, a zvýší hladinu testosteronu. Váš sexuální život se stane výrazně kvalitnějším. Dalším plusem je, že nemá vedlejší účinky. Vimaxpills je volně prodejný doplněk stravy. Prodává se sice za vyšší cenu, která však koresponduje s dosaženými výsledky.

 

Cena: 1318 Kč.

 

Zcore - přírodní doplněk stravy, který se postará o vaši potenci a lepší spánek. Je určen pro každého muže, i pro ty, kteří teprve začínají řešit svůj problém. Účinkuje rychle a má přijatelnou cenu.

 

Cena: 759 Kč.

 

Vimax Pills cena

Přírodní pilulky a přípravky - jednoduchá cesta k zvýšení hladiny testosteronu

Přírodní pilulky a přípravky na zvýšení hladiny testosteronuNejjednodušším způsobem, jak dosáhnout zvýšení testosteronu, je dodat tělu vitamíny a látky, nezbytné při produkcí tohoto hormonu. Měli byste se zaměřit na získání těchto látek z potravin, zejména zeleniny a ovoce.

 

Pokud máte problém dodržet upravený jídelníček, sáhněte po doplňcích stravy, zejména minerálech, které z běžné stravy tělu nedodáte v dostatečném množství. Hledejte produkty obsahující vitaminy D, C, H, B6 a minerály jako zinek, hořčík a selen.

 

Vyhýbat se stresu a být v "pohodě"?! Ano, v dnešním světě těžký úkol, ale má své opodstatnění. Celý den vás honí šéf a žádá stále větší výkon, kolegové čekají na každou příležitost pomluvit vás, oběd od manželky už dávno vychladl, cestou z práce trčíte v zácpě a doma vás přivítá křik dětí, hádajících se o ovladač od telky. Není se co divit, že večer už nemáte chuť užít si trochu lásky s partnerkou. Tělo reaguje na stres nejen po psychické, ale i fyzické stránce. Proces začíná v mozku. Ten uvolňuje hormon LHRH, který stimuluje hypofýzu k produkci luteinizačního hormonu, stimulujícího varlata k produkci testosteronu a foskulostimulačního hormonu - oba stojí za tvorbou spermií. Pod vlivem stresu se tento proces zastaví a vede ke snížené funkčnosti varlat.

 

Ponocování, noční služby, pozdní usínání, časné probouzení, snaha dospat prohýřené noci přes den. Toto vše má daleko od správné spánkové hygieny. Spánek 5 hodin a kratší má zásadní vliv na produkci testosteronu. Podle nedávných výzkumů, stačil deficit spánku během pár dní a hladina testosteronu se u mladých zdravých mužů snížila o 10 procent.

 

K tomuto všemu se ještě zaměřte na pravidelný pohyb, omezte užívání alkoholu a cigarety hoďte do koše. Zbavíte se zlozvyků, předejdete nadváze a zajistíte dostatek testosteronu.

Na závěr tři tipy pro vás: 

Testomax S - se stane v období andropauzy vašim věrným pomocníkem při překonání příznaků, jako jsou únava, ztrácení svalové hmoty, přibírání na váze, málo energie. Díky obsahu pískavice a hořčíku s ním dosáhnete uspokojivé výsledky bez vedlejších účinků.

 

Doporučená cena: 2099 Kč.

 

Vimax Pills - jde o doplněk stravy, který působí na tělo komplexně. Díky tomu způsobuje silnější erekci a oddálení ejakulace. Kvůli těmto aspektům se stane váš sexuální život kvalitnější. Přípravek má přírodní složení bez vedlejších účinků a byl zahrnut do několika lékařských studií. Vimax pills je volně prodejný doplněk stravy, dostupný na internetu. Prodává se za vyšší cenu, která však koresponduje s výsledky.

 

Cena: 1318 Kč.

 

Zcore - máte nízkou hladinu testosteronu? Tento produkt je ideálním řešením právě pro vás. Je ideální pro muže, kteří nemají zkušenosti s užíváním podpůrných doplňků. Stará se o vaši potenci, vylepšuje spánek a hladinu testosteronu, to vše bez velkých útrat vašich peněz.

 

Doporučená cena: 759 Kč.

 

Více testosteronu

 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Testosteron - při nízké hladině testosteronu pomohou doplňky

vložit nový komentář
12.05.2019 přidal
Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz