Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

5 zaručených způsobů jak, jak zvýšit testosteron!

Přidáno: 25.08.2018

Doporučujeme: Jak zvýšit mužský hormon? Objevte 5 zaručených tipů, které fungují 

Jak zvýšit testosteronSnížená hladina testosteronu vám může pěkně znepříjemnit život. Okolí trpí vaši náladovostí, partnerka ztrácí nervy při doprošování se o sex, a vy se utápíte ve frustraci, ztrácíte sebedůvěru a snižuje se vaše ego. Najednou nemáte chuť na nic, i když jste v nejlepších letech.

Máme pro vás 5 způsobů, jak tento stav změnit:

 

1. Strava je základ

 

Ano, víme, že odmítnout voňavý řízek, usmívající se na vás při nedělním obědě, se jaksi nepatří, a projít kolem MC Donald, když vám kručí v žaludku a nestíháte, je přímo nadlidský výkon, ale přináší to své ovoce. Mnohé výzkumy jednoznačně potvrdily, že pestrá strava zvyšuje potenci. Mužům prospívá zejména vitamin C a E, ale i koenzym Q 10. Snažte se jíst hodně ovoce a zeleniny, čím barevnější kombinace, tím zdravější. Nezapomeňte ani na celozrnné výrobky, libové proteiny, nízkotučné zakysané mléčné výrobky (bílý neochucený jogurt), vlašské ořechy, luštěniny. Muži jsou sice převážně masožravci, ale konzumace červeného masa se nedoporučuje, naopak ryby, mořské plody a hubená drůbež jsou vítány.

 

2. Vyhýbejte se stresu a buďte v "pohodě"


Ano, v dnešním světě těžký úkol, ale má své opodstatnění. Tělo reaguje na stres nejen po psychické, ale i fyzické stránce, a mnozí lékaři dokonce stres považují za zabiják moderní civilizace. Proces začíná v mozku. Ten uvolňuje hormon LHRH, který stimuluje hypofýzu k produkci luteinizačního hormonu, stimulujícího varlata k produkci testosteronu a foskulostimulačního hormonu - oba stojí za tvorbou spermií. Pod vlivem stresu se tento proces zastaví a vede ke snížené funkčnosti varlat.

 

3. Vyspěte se do růžova


Ponocování, noční služby, pozdní usínání, časné probouzení, překotná snaha dospat prohýřenou noc přes den - toto všechno má daleko od správné spánkové hygieny. Spánek 5 hodin a kratší má zásadní vliv na produkci testosteronu. Vědecké studie dokazují, že nejkvalitnější spánek je od 22:00 do 03:00 hodiny. Během tohoto času si tělo nejvíce odpočine a vzbudíte se v dřívějších ranních hodinách odpočatí a plní energie ... i tam dole.

 

4. Pravidelný pohyb dělá zázraky


Namísto posezení u piva vezměte kámoše do posilky, jděte si zaběhat, ráno nechte auto v garáži a projděte se pár bloků do obchodu pro čerstvé pečivo, nebo jeďte na kole. Jít na koupaliště neznamená pouze opalování se a následné vyrovnávání teploty studeným pivem, ta věc naplněna vodou slouží k plavání, což je výborná forma pohybové aktivity. Je úplně jedno, jaký druh pohybu si zvolíte, důležité je, aby byla aktivita prováděna pravidelně, a to platí i pro muže ve vyšším věku.

 

5. Sexem ke zdraví


Praxe dělá mistra. Je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak zvýšit testosteron. Vždyť není nic mužnějšího, než kvalitní sex s partnerkou. Pokud máte problém s erekcí, sáhněte po přírodních doplňcích výživy, které si s ní hravě poradí.

NÁVOD: Krátká instruktáž, jak dosáhnout zvýšení hladiny testosteronu s tabletami 

Tablety na zvýšení hladiny testosteronuNejlepší způsob, jak doplnit chybějící testosteron, je kombinace již zmíněných doporučení, spolu s tabletami a doplňky stravy. Takto si zajistíte rychlé zlepšení vaší kondice.

Muži si občas nechávají do těla píchat injekce s testosteronem u svého lékaře. Hormony se dostanou přímo do krevního oběhu, krev je následně roznese do celého těla. Takovou možnost však využívají v poslední chvíli a raději hledají jiné varianty, aby se setkání s odborníkem vyhnuli.

 

Pohodlným a jednoduchým řešením jsou doplňky výživy, které spolehlivě fungují. Pokud jste vůči nim skeptičtí, nastudujte si, které látky pozitivně ovlivňují potenci, a při čtení složení konkrétních produktů zjistíte, že tyto všechny jsou obsaženy v jediné kapsli. Tak proč by neměly fungovat?

 

Možná se vám stalo, že jste i po užití tablety selhali. To však ještě nic neznamená. Je důležité zmínit, že účinek je podmíněn několika faktory. Jak jistě víte, penis reaguje na impulsy vysílané z mozku při dostatečném vzrušení. Pokud nejste uvolněný, nebo vás partnerka nedokáže dostatečně navnadit, účinek se nedostaví. Z tohoto důvodu nezahazujte hned tablety do koše, ale zkoušejte je pravidelně při různých situacích.

 

Upřednostněte přitom přírodní doplňky stravy, bylinky nebo čaje před chemickými preparáty, aby nedošlo k vedlejším účinkům na vaše tělo. Miliony mužů po celém světě jsou důkazem, že zlepšit svůj sexuální život díky doplňkům, je ta správná cesta. Při dodržení všech instrukcí není důvod, proč by neměly fungovat i ve vašem případě.

Přírodní doplňky, léky a produkty na testosteron - žádná chemie, žádné vedlejší účinky. Dodejte tělu testosteron přirozeně 

Dostatečná erekce na bázi přírodních léčivých prostředkůDoplňky představují spojení extraktů a výtažků z bylin, působících na libido, do jedné tablety. Jde zejména o Kotvičník zemní, Gingko Bilobu, Hloh obecný, pískavici. Síla, kterou těmto rostlinám příroda dala, je tak přetransformována do podoby produktu na podporu erekce.

 

Léky v našem slovníku nepředstavují syntetické tabletky, plné chemie. Účinné látky, které obsahují, jsou čistě přírodního charakteru, a pro lidské tělo přirozené. Navíc jsou obohaceny o minerály, vitamíny a stopové prvky. V této kombinaci působí komplexně a zajistí nejen správné fungování vašeho pohlavního ústrojí, ale celého organismu.

Díky produktům si zpestříte společné chvíle s partnerkou. Výběrem vhodného lubrikačního gelu nebo afrodisiaka nepřispějete jen ke své, ale i k její spokojenosti. Vždyť při sexu musí být minimálně dva, tak nebuďte sobci a své "tajné" pomocníky představte i své drahé polovičce.

 

Shrňme si výhody doplňků, léků a produktů:


-          dají se koupit bez lékařského předpisu, při jejich užívání není třeba vyšetření

-          neobsahují syntetické látky, což znamená, že nezpůsobují vedlejší účinky

-          můžete je užívat dlouhodobě

-          účinnost je širší díky pestré paletě látek, jež působí nejen na zvýšení testosteronu, ale i na libido a potenci obecně

 

Na závěr důležité upozornění. Nezaměňujte čistě TRIBULUS tablety s tabletami na zvýšení potence, které obsahují Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní). Ty první jsou určeny pro kulturisty a sportovce.

 

Při koupi přípravku upřednostňujte takový, co má nejlepší hodnocení na webových recenzích, a vysoký odbyt. Zkuste například internetového prodejce www.stimulant.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: 

Testomax S -v jeho složení dominuje pískavice řecké seno, kombinovaná s hořčíkem. Díky těmto dvěma látkám jednoduše překonáte doprovodné příznaky klesající hladiny testosteronu. Je hodnocen jako nejlepší doplněk k doplnění hormonu, zkvalitnění erekce a celkového sexuálního života muže.

 

Cena: 2099 Kč.

 

Vimax Pills - je přírodní doplněk, který působí na tělo komplexně, což vede ke zkvalitnění erekce, zvětšení penisu a oddálení ejakulace. Díky těmto faktům se stane váš sexuální život kvalitnější. Dalším benefitem je, že nemá žádné vedlejší účinky. Tablety jsou volně prodejné, dostupné na internetovém portálu. Dostanete je za vyšší cenu, která však odpovídá dosaženým výsledkům.

 

Cena: 1318 Kč.

 

Zcore - zjistili jste právě, že vaše "věci" už nereagují, jak by měly? Pak je tento produkt správným řešením právě pro vás. Byl vyvinut pro muže, kteří nemají zkušenosti s užíváním podpůrných doplňků stravy. Stará se o vaši potenci, lepší spánek, a dostatečnou hladinu testosteronu, přitom nezatíží vaši peněženku.

 

Cena: 759 Kč.

 

Zvýšení testosteronu

Jak si přirozeně zvýšit testosteron, je téma, které muže neomrzí 

Zvýšení mužského hormonu testosteronu pro mužeMuže zajímá, co se děje s jejich tělem. V diskusích kladou řadu otázek na toto téma. Přinášíme odpovědi na nejčastější z nich.

Může být narušení erekce způsobeno nízkou hladinou testosteronu i v mladém věku?

 

Určitě jste už slyšeli výraz andropauza. Označuje období, kdy se muž dostává do takzvaného "přechodu" a začíná se měnit jeho pohlavní ústrojí. Problémy s erekcí jsou častější, dostaví se nechuť na sex. Z tohoto důvodu jsou podráždění, nevrlí, nemají o nic zájem. Andropauza se začíná projevovat u mužů po pětačtyřicítce. Tento neblahý stav způsobuje nízká hladina testosteronu. Nicméně pokles hormonu není náhlý, přichází postupně a začíná již po třicátém roce života.

 

Dá se klesání testosteronu předejít?

 

Ne, tělo si hormony tvoří samo. Věkem se přirozeně vytrácí jeho schopnost zajistit si potřebné množství testosteronu. Vhodnou prevencí však můžete tento proces zpomalit. Pravidelný pohyb, zdravá strava, odpočinek, vyhýbání se stresu, alkoholu, cigaretám, jsou osvědčené tipy, jak udržet tělo ve formě. Dodejte mu potřebné vitamíny a živiny. V první řadě vitamín C, B1, B6 a zinek. Tyto najdete také v doplňcích na podporu erekce a doplnění testosteronu.

 

Je nezbytné absolvovat vyšetření u lékaře?

 

Pokud jste zdraví a nemáte vážnější komplikace, které mohou mít souvislost s vaším problémem, návštěva lékaře není nutná. V takových případech je nejjednodušší užívat doplňky stravy na zvýšení testosteronu. Nejsou vázány na lékařský předpis, najdete je na internetu a díky přírodnímu složení nemají vedlejší účinky. Jako příklad můžeme uvést Z- core. Tablety jsou vhodné pro úplné začátečníky. Mají rychlý nástup účinku, jejich užívání je vhodné i jako prevence.

 

Co způsobuje, že tablety účinkují a hladina testosteronu je zvýšená?

 

Kromě silnější erekce můžete pozorovat růst svalové hmoty, hustší vlasy, ochlupení, zlepší se vaše soustředěnost i paměť, zesílí libido, zlepší se nálada a ubude stresu. Vaše tělo bude lépe prokrvené a vy budete v lepší kondici.

Co si myslí o doplňcích stravy na testosteron samotní muži? Čerpáme z vašich zkušeností 

Větší testosteron na sex pro mužeNejlepší obraz o doplňcích stravy na zvýšení testosteronu poskytují recenze samotných uživatelů. Podle nich se dozvíte, co funguje, co je neúčinné, a co máte očekávat při pravidelném užívání.

 

Naši odběratelé se shodují, že přírodní doplňky jsou jednoznačně vhodnější, než ty syntetické. Uvádějí, že nejde pouze o pohodlné pořízení si produktu na internetu, bez lékařského předpisu a čekání na výsledky vyšetření, ale jde zejména o vedlejší účinky. Léky na erekci typu sidefil nebo tadalafil jsou účinné, mají však nevýhodu v podobě řady nežádoucích projevů. Od bolesti svalů až po infarkt. Pokud máte problémy se srdcem, cévami, tlakem, cirkulací krve, buďte při jejich užívání opatrní.

 

Podle vyjádření odborníků mají doplňky jednoznačně navrch. Zabírají do patnácti minut od užití, erekce se dostaví ve větší intenzitě a užijete si delší orgasmus. O vedlejších účincích neexistuje ani jedna zmínka.

 

Kromě účinků v sexuální oblasti muži zaznamenávají další pozitivní změny, které s sebou přináší zvýšená hladina testosteronu. Růst svalové hmoty - u mužů s nízkou hladinou testosteronu dochází k přírůstku tělesného tuku a úbytku svalové hmoty. Při optimální hladině hormonu svaly naopak rostou. Ze zkušeností uživatelů nejlepších výsledků dosáhnete kombinací silového tréninku s doplňkem.

 

Lepší kondice a výkon- a to nejen při sexu. Testosteron zlepšuje průchodnost cév a žil, pomáhá při tvorbě červených krvinek v kostní dřeni. Tělo je lépe okysličené, prokrvené, a vy se cítíte fit.

 

Lepší paměť, slovní zásoba a prostorové vidění - při vyšší hladině hormonu se snižuje riziko Alzheimerovy nemoci

Muži uvádějí, že doplňky zlepšují i jejich psychický stav. Frustrace z jejich selhání zmizela, lépe zvládají zátěžové situace, mají více energie a cítí se více odpočatí.

Nejlepší přípravky, léky a doplňky na rychlé zvýšení testosteronu přírodní formou 

Nejlepší přípravky na rychlé zvýšení testosteronuCo dělá muže mužem? Jeho mužství. To, co odlišuje muže od žen, nejsou pouze pohlavní znaky a fyzické rysy. Je to jejich sebedůvěra, ego, síla, výdrž. Je zajímavé, ž všechny tyto přednosti se ukrývají v malém hormonu zvaném testosteron. Právě ten dělá muže mužem. Časem se však jeho přirozená tvorba v těle zpomaluje a z pořádného "hřebce" se stává ufňukané dítě, i když ještě dotyčný nedosáhl důchodových věk. Najednou není schopen dělat věci, jako dosud, sexuální život krachuje, obvod pasu roste, sotva si plní základní povinnosti a o jinou aktivitu nemá zájem.

 

Tento stav ale není nezvratný. Existuje řešení ve formě přírodních doplňků, léků, či bylin, které mají sílu vrátit mužům jejich přirozenost, chuť do života a energii.

Nezanášejte svá těla chemií, nestresujte se návštěvami u lékaře. Někomu se může stát, že nevhodnou léčbou to s testosteronem přežene a projeví se to na jeho těle negativně. Příliš mnoho hormonu vás vrátí do puberty, začne se tvořit akné na obličeji, zádech i ramenou. Varlata se deformují, mění velikost a pevnost. Najednou se z vás stane "mimóza", protože přebytečný hormon se bude konvertovat na estrogen. Propadnete depresím, ovládne vás neklid a dobrý spánek už bude spíše náhoda, než samozřejmost. Stejně jako snížení, tak i příliš zvýšená hladina testosteronu s sebou nese riziko ztráty plodnosti.

 

Pořiďte si pomoc přírodní formou bez vedlejších účinků, která funguje rychle a spolehlivě. 

 

Tabletky VimaxPills vám dodají tolik testosteronu, kolik potřebujete na skutečné prožití sexu. Jde o přírodní doplněk stravy, který působí na tělo komplexně. Díky tomu způsobuje zkvalitnění erekce, zvětšení penisu a oddálení ejakulace. Těmito aspekty se stane váš sexuální život kvalitnějším. Dalším plusem je, že přípravek nemá žádné vedlejší účinky, a byl zahrnut do několika lékařských studií. VimaxPills je volně prodejný doplněk stravy, dostupný na internetovém portálu. Prodává se za vyšší cenu, která však koresponduje s dosaženými výsledky. 

Top produkty 

Testomax S - čistě přírodní přípravek, určený pro muže s klesající hladinou testosteronu pod vlivem věku. V průběhu andropauzy se stane vaším pomocníkem při překonávání příznaků, jako jsou únava, ztráta svalové hmoty, přibírání na váze, ztráta energie. Obsahuje pískavici – řecké seno, ta v kombinaci s hořčíkem zajistí uspokojivé výsledky bez vedlejších účinků.

 

Doporučená cena: 2099 Kč.

 

Vimax Pills - komplexní doplněk stravy s přírodním složením bez vedlejších účinků. Přináší zkvalitnění erekce, zvyšuje hladinu testosteronu a tím přispívá ke kvalitě sexuálního života u obou partnerů.

 

Doporučená cena: 1318 Kč.

 

Zcore - doporučený doplněk pro začátečníky s rychlým nástupem účinku. Stará se o zdravou potenci, kvalitní spánek a okamžité zvýšení testosteronu.

 

Cena: 759 Kč

 

Tablety na zvýšení mužského hormonu testosteronu


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k 5 zaručených způsobů jak, jak zvýšit testosteron!

vložit nový komentář
11.05.2019 přidal
Copyright 2018 - 2023 © Madcat.cz