Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Přírodní doplňky výživy, produkty a bylinky jsou nejlepší způsob, jak zvýšit hladinu testosteronu

Přidáno: 25.08.2018

Dary přírody pro účinné a rychlé zvýšení mužského hormonu bez vedlejších účinků 

Jak zvýšit hladinu testosteronuTestosteron je mužský hormon, tvořený ve varlatech a malé množství v kůře nadledvin. Jeho produkci a vylučování řídí luteizační hormon.

 

Díky němu jsou muži označováni jako "silnější pohlaví", mají větší svaly, hustší porost, ovlivňuje zdravou chuť na sex a zároveň podání výkonu. Po dosažení třiceti let života začíná jeho produkce klesat, z čehož mají muži hlavu plnou smutku. Netřeba však panikařit, protože existuje velké množství přípravků, které zajistí jeho dostatečné množství, a i ve vyšším věku se díky nim můžete cítit jako "mladý hřebec" plný síly.

 

Pokud nejste fanoušek tabletek a léků, nechcete dobrovolně přijímat chemické a syntetické látky, kterých se na vás "nalepí" ze znečištěného prostředí více než dost, nejvhodnější alternativou pro vás jsou doplňky výživy, čaje, či bylinné směsi, vytvořené z čistě přírodních látek. Lidé od nepaměti hledali pomoc v přírodě. Neměli k dispozici různé umělé alternativy jako dnes a vše, co dodávali svým tělům, mělo přirozený původ. Proto byli mnohem zdravější, silnější a odolnější. Podívejte se na takovou průměrnou rodinu v minulosti, mít více než 5 dětí byla samozřejmost. Možná si říkáte: "Samozřejmě, vždyť neznali prezervativy ani antikoncepci!". Toto tvrzení je sice pravdivé, ale všimněte si, že dnes se můžete milovat i několikrát denně, zkoušet polohy a triky, ale výsledek v podobě dítěte se nedostaví. Našim předkům stačilo jediné "vzplanutí lásky" a rodina už rychle chystala svatbu, aby se nedejbože dívka nestalo matkou jako svobodná a byla pro ostudu celé vesnici.

 

Dokonce i naše babičky o tom vědí své a na každý neduh mají ověřenou bylinku, či mast. Nemusíte chodit po loukách, v lese, nebo se vyšplhat na horu, abyste získali, co potřebujete. Sedněte si za počítač, udělejte pár kliknutí myší a váš produkt máte za pár dní doma, s obsahem látek z rostlin z nejvzdálenějších koutů světa.

Síla, ukrytá v zázračných bylinkách na zvýšení hladiny testosteronu - Pomůže Tribulus Terrestris? 

Tribulus na zvýšení testosteronuExistují zázračné bylinky na tvorbu testosteronu? Mnohé studie se zabývají touto problematikou a naštěstí pro muže po celém světě přinášejí dobré zprávy v podobě výsledků výzkumů, které dokazují účinek některých druhů rostlin na tvorbu mužského hormonu.

 

Pískavice řecké seno pochází z jižní Evropy a západní Asie. Přímo působí na uvolňování DHEA (hormon, produkovaný nadledvinkami, buduje svalstvo a předchází ukládání tuků), čímž přispívá k tvorbě testosteronu. V Evropě je však prodej produktů s obsahem DHEA zakázán, zatímco v USA se těší velké popularitě.

 

Ženšen je kořen, původem z Asie. Obsahuje množství živin, potřebných pro fyziologické funkce. Kromě jiných i ženšenoidy, které zlepšují přeměnu Argininu na oxid dusnatý, budující svalstvo. Stimuluje centrální nervový systém a u mužů pomáhá dosáhnout erekce.

 

Toto bylo jen pár příkladů na zobrazení účinků rostlin na lidské tělo. Pojďme se ale podrobněji podívat na zázrak přírody jménem TribulusTerrestris. Původně pochází z Asie a u nás je známý jako Kotvičník zemní. Už v staré Číně tamní obyvatelé věděli o velké síle, ukryté v této bylině. Je to fascinující rostlina s neoddiskutovatelnými účinky na potenci, libido a dokonce i prostatu. Celá rostlina má využití při různých problémech, ale tajemství napnutých mužských kalhot se ukrývá paradoxně v kořeni. Po pravidelném užívání přispívá ke zvýšení hladiny testosteronu, případně estrogenu a progesteronu u žen. Také má pozitivní účinky na pohyblivost spermií.

 

Dalšími benefity jsou zlepšení trávení, metabolismu, a podpůrný účinek na růst svalové hmoty a zlepšení jejího stavu. Zlepšuje celkovou vitalitu, potlačuje nespavost, napětí, deprese, imunitu, zpomaluje stárnutí, redukuje tělesný tuk, což jsou podstatné faktory, ovlivňující hladinu testosteronu v těle muže.

Přírodní doplňky výživy řeší problém s úbytkem testosteronu - existuje účinnější rostlina, než Kotvičník zemní? 

Kotvničník zemníVlastnosti kotvičníku zemního jsou nezpochybnitelné. Proto je obsažen v mnoha produktech, určených pro zlepšení pohlavního zdraví mužů i žen. V jejich složení však najdete řadu dalších účinných látek, které zlepšují jejich účinnost při řešení vašeho problému.

 

Ginko Biloba je víceúčelová bylina, má doslova zázračné účinky na organismus. Je to jeden z nejstarších stromů na zemi (Jinan dvoulaločný) a využívá se od nepaměti lidstva. Proto, pokud je obsažen v produktu, neváhejte a sáhněte po něm. Zjistilo se, že obsahuje složky ginkgolides, které se nenacházejí v žádné jiné rostlině. Listy jinanu obsahují flavonoidy, organické kyseliny, fenolické látky, jež nemají téměř žádné vedlejší účinky. Nepotkáte se při jejich užívání s doprovodnými projevy, jako je průjem, bolesti hlavy, zarudnutí kůže ... V Číně se používá odvar z plodů jinanu na léčení astmatu, kašle a problémů s močovými cestami.

 

Hloh obecný, podle názvu sice nezaujme a můžete jej považovat za nezajímavou rostlinu, respektive keř, ale nedejte se zmást. Je to výjimečný přírodní prostředek, využívaný i při výrobě přípravků pro ženy v období klimakteria. Pyšní se svým obsahem vitamínů, a to hlavně vitamínu C, B1, důležitých pro muže při problémech s potencí a klesající hladinou testosteronu. Má význam i jako uklidňující prostředek, působí na kvalitní spánek a usínání samotné. A že je spánek důležitý pro správné fungování těla, je všeobecně známo. Díky aminopurinům usnadňuje, stimuluje a zvyšuje propustnost cév, a tím zlepšuje celkové prokrvení. Malá zajímavost na závěr: Traduje se, že z květů hlohu byla upletena trnová koruna Ježíše Krista.

 

Serenoa plazivá, původem z Ameriky, je známa svým využitím k léčbě prostaty a zlepšení erekce. Často se užívá i jako afrodiziakum, protože ovlivňuje schopnost dosáhnout orgasmu. Podněcuje touhu muže a vede ke kvalitní erekci. Kromě toho zlepšuje metabolismus, trávení, funkci štítné žlázy, očišťuje játra a tlusté střevo.

Doporučujeme:

Testomax S - čistě přírodní přípravek, určený pro muže s klesající hladinou testosteronu pod vlivem věku. V období andropauzy se stane vaším věrným pomocníkem při překonání příznaků, jako jsou únava, ztráta svalové hmoty, přibírání na váze, méně energie. Díky obsahu senovky řecké v kombinaci s hořčíkem s ním dosáhnete uspokojivé účinky bez jakýchkoliv vedlejších nežádoucích projevů.

 

Doporučená cena: 2099 Kč.

 

Vimax Pills - přírodní doplněk stravy, který zajistí zkvalitnění erekce, zvětšení penisu a prodloužení ejakulace. Díky těmto faktům se stane váš sexuální život plnohodnotným. Velkým plus je, že nemá žádné vedlejší účinky, a byl podroben několika lékařským studiím. Vimaxpills je volně prodejný doplněk stravy, dostupný na internetu. Prodává se za vyšší cenu, která však koresponduje s dosaženými výsledky.

 

Doporučená cena: 1318 Kč.

 

Zcore - zjistili jste právě, že vaše "věci" tam dole už nefungují, jak by měly? Pak je tento produkt ideálním řešením právě pro vás. Je vhodný pro muže, kteří dosud nemají žádné zkušenosti s užíváním podpůrných prostředků. Stará se o vaši potenci, zlepší spánek a zajistí dostatečnou hladinu testosteronu, a to vše za rozumnou cenu.

 

Doporučená cena: 759 Kč.

 

Zvýšení hladiny testosteronu

Více testosteronu - Jednoduchá cesta k ztracené "mužnosti" - sáhněte po přírodních doplňcích 

Jak zvýšit testosteron - tabletyKdyž vám klesne testosteron, klesne i vaše sebevědomí. Není se co divit, kam se ztratil ten bujný "oř"? Uzavřel se do sebe a poddal se frustracím ze svých selhání při sexu. Na partnerku se už pro jistotu ani nepodíváte, kdyby náhodou dostala na vás "chuť", a vy byste si opět připomněl, že pořádně nefunguje.

 

Tělo je důmyslně nastavený stroj, vše je navzájem propojené, a když se jedna "součástka" pokazí nebo začne "skřípat", začnou odcházet další. Testosteron ovládá erekci a kvalitu spermií, od erekce závisí plodnost muže a jeho sebedůvěra.

 

Nevěšte však hlavu, nejste první ani poslední, komu se tento proces děje. Přidejte se k mužům, kteří znají řešení, a snáší poklonu přírodním doplňkům výživy, tabletám a bylinkám.

 

Výhodami těchto produktů je, že jsou volně dostupné, nepotřebujete kvůli nim podstoupit vyšetření lékařem a nehrozí vedlejší účinky na organismus. Největším plusem je, že v krátké době spolehlivě "opraví" škody způsobené nízkým testosteronem.

 

Účinek doplňků je vhodné podpořit domácími opatřeními. V první řadě si najděte čas na relax, vypněte a odpočiňte si. Správný krevní oběh je důležitý pro tvrdou erekci, a tak zdravá strava, plná ovoce zeleniny, pravidelné cvičení a pohyb na čerstvém vzduchu udělají také své. Nejtěžší zkouškou je zbavení se zlozvyků. Bohužel, musíte si vybrat, zda budete i nadále holdovat alkoholu, den začínat kávou a cigaretou nebo se těšit ze svého penisu, který při vzrušení reaguje v "pozoru".

 

Díky těmto opatřením v kombinaci s tabletami se budete cítit fit a plní síly. Tělu nebudou chybět vitamíny ani minerály. Doplňky je totiž všechny obsahují, hledejte v nich především vitamín C, B1, B6, zinek, pískavici, hloh obecný a zázračný TribulusTerrestris.

Podpora testosteronu - Jak zvýšit přirozeně hladinu testosteronu a ušetřit se nepříjemných vedlejších účinků 

Podpora testosteronu při nedostatku testosteronu - PráškyExistují dvě formy, jak zvýšit hladinu testosteronu a opravit erekci, a to přirozeně, nebo nepřirozeně. Před tím, než se rozhodnete, kterou si vyberete, přečtěte si o nich něco víc.

 

Nepřirozenou cestou myslíme formy prováděné pod odborným dohledem lékaře. Známé jsou injekce na erekci. Účinnou látkou je hormon, který patří do skupiny prostaglandinů. Tento hormon rozšiřuje cévy a zlepšuje přívod krve do penisu. Preparát se podává injekčně přímo do penisu. Muži, kteří mají strach už jen při odběrech krve z prstu, mohou mít s tímto drastickým způsobem léčby problém.

 

Rázová vlna je další metodou, jak léčit erekci. Vlna o určité intenzitě vyvolává novotvorbu cév a zlepšuje krevní zásobení penisu, což zajistí dosažení erekce. Aplikuje se podobně, jako při injekci, a to přímo do penisu. Nevýhodou je, že neúčinkuje hned po prvním sezení, musíte absolvovat několik opakování, dokud se neukážou první výsledky. Nic pro nedočkavce.

 

Používá se i ložisková léčba, která však nepůsobí po celé délce penisu. Jde o zdlouhavý proces, při němž je třeba absolvovat 12 sezení během 9 týdnů. Procentuální úspěšnost se pohybuje mezi 50% až 80%.

 

Přirozeně a jednoduše si zvýšíte testosteron a "pojistíte" erekci díky doplňkům výživy a tabletám. Výhodami jsou snadná dostupnost bez lékařského vyšetření, čistě přírodní složení, žádné vedlejší účinky a rychlý nástup účinku. Pokud nemáte chuť ukazovat svůj penis cizímu muži nebo čekat, pokud se vašemu "nástroji" uráčí postavit, vyberte si přirozenou formu zvyšování testosteronu. Vhodným doplňkem je například Testomax S, jeho složení je plné účinných bylin a vitamínů. Splňuje všechny náležitosti, jaké má správný doplněk pro zvýšení libida mít. Účinkuje na přání a spolehlivě.

Tablety, léky a přípravky na podporu testosteronu - co je ukryto v malých pilulkách

Prášky na zvýšení testosteronuMáte už jasno, že sáhnete po přirozené formě zvýšení hladiny testosteronu, ale jak se zorientovat v široké nabídce pilulek a doplňků? Na co si máte dát při jejich koupi pozor? Nabízíme vám stručný návod, jak na to.

 

V první řadě musíte znát zásadní rozdíl mezi léky na zlepšení erekce a doplňky stravy.

 

Pravděpodobně nejznámějším lékem na světě je Viagra. Je nazývána také jako inhibitor fosfodiesterázy- 5. Po jejím užití účinek nastupuje po 10 - 45 minutách. Na pořízení tohoto léku je nutné navštívit lékaře, ten vám na základě výsledků předepíše recept. Dejte si ale pozor na vedlejší účinky. Jelikož jde o syntetický produkt, může způsobit bolest svalstva, bolest hlavy, ale i infarkt. Pokud jste prodělali srdeční onemocnění, nízký, nebo naopak vysoký krevní tlak, srdeční selhání, buďte opatrní při užívání takových léků.

 

Doplňky stravy představují přírodní tablety bez přidání syntetických látek. Veškeré receptury jsou zpravidla vytvořeny na základě poznatků z Tradiční čínské medicíny. Obsahují vzácné byliny, vitamíny a minerály, přímo působící na pohlavní orgány mužů i žen v závislosti, co dané pohlaví potřebuje. U mužů je to v první řadě vitamín C, B1, B6, zinek. Ze zastoupení rostlin známá pískavice řecké seno, kotvičník zemní, serenoa plazivá. Podle funkčnosti jsou k nim přidávány další "zlepšováky", v podobě zázvoru, chilli, ovesného extraktu, česneku. Ani jedna z těchto složek nepůsobí na tělo negativně v podobě vedlejších reakcí. Účinek se dostaví ve stejnou dobu, jako u jejich chemických "příbuzných".

 

Jelikož na přírodní doplňky nepotřebujete vyšetření, ani předpis, nenakupujete je v lékárně. Slouží k tomu internetové stránky, speciálně zaměřené na prodej produktů, určených na celkové zlepšení sexuálního života. Dejte si ale pozor na neseriózní obchodníky, nabízející výrobky, neodpovídající popisu a přehnané reklamě. Ověřte si prodejce, distributora, čtěte recenze, nebo články na tematiku poklesu testosteronu. Například na stránce www. stimulant.cz najdete kvalitní doplňky a další sortiment na podporu vašeho "týmu".

Doporučujeme vyzkoušet:

Testomax S - Pokud jste v období andropauzy, trpíte únavou, přibíráte, problémy s erekcí jsou stále častější, vyzkoušejte tento přírodní produkt. Extrakt z pískavice nastaví optimální hladinu testosteronu a vy budete fungovat, jako dříve.

 

Cena: 2099 Kč.

 

Vimax Pills - celkově zlepšuje kvalitu sexuálního života. Zabezpečuje dostatek testosteronu, zkvalitňuje erekci, zvětšuje penis. Tělo na jeho přírodní složení nereaguje v podobě vedlejších účinků a funguje rychle po jeho užití. Cenově se řadí mezi dražší produkty, ale výsledky stojí za to.

 

Cena: 1318 Kč.

 

Zcore - v jednoduchosti je krása. To je mottem tohoto doplňku stravy. Je spolehlivý, s rychlým nástupem účinku, a cenově dostupný pro každého. Stará se o vaši potenci, zlepší spánek a zajistí optimální hladinu testosteronu.

 

Cena: 759 Kč.

 

Více testosteronu


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Přírodní doplňky výživy, produkty a bylinky jsou nejlepší způsob, jak zvýšit hladinu testosteronu

vložit nový komentář
04.06.2019 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2024 © Madcat.cz