Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Jste unavení a podráždění? Možná máte nedostatek testosteronu

Přidáno: 25.08.2018

Andropauza - Muži v přechodu - Co dělat pro zvýšení testosteronu, síly a libida když strácíte energii a potenci

Nedostatek testosteronuKdyž muž začne stárnout, začnou se v jeho slovníku stále častěji objevovat slova jako "nechci !," nemohu "," nemám čas ". Jakoby o všechno ztrácel zájem, dokonce i o sex. Není se co divit, jsou to signály, že se právě dostává do období andropauzy.

 

Z psychologického hlediska se andropauza spojuje s krizí středního věku. Nevyhne se jí ani jeden muž, přichází ve věku 45- 50 let, kdy jsou sice chlapi ještě v "plné síle" ale začnou si uvědomovat, že si již nestihnou splnit své sny a předsevzetí. Někteří ve snaze najít sama sebe mění svůj šatník, začnou cvičit, najdou si mladší partnerku, pohybující se v kruhu mladších ročníků, někdy se tímto způsobem dostávají do trapných situací, co jen znásobuje jejich frustraci.


Tento chaos v mozku je způsoben klesající hladinou testosteronu. Nedostatek tohoto hormonu mění tělo. Zvyšuje se práh vzrušivosti a snižuje libido, přidružuje se také častý problém s předčasným výronem semene. Pokud se cítíte smutní, unavení, podráždění, dokonce máte depresivní stavy, pravděpodobně za to nemůže špatné období v životě, ale právě testosteron.

 

Zvýšení hladiny testosteronu je možné v relativně krátké době, stačí dodržovat pár pravidel a užívat vhodné doplňky, či léky. Ze stravy vyřaďte živočišné tuky, červené maso, jídla upravená smažením. Jezte více ovoce, zeleniny, ryb a dostatek kvalitních sacharidů ve formě celozrnných výrobků. Vyhněte se vysedávání doma a věnujte se sportu, procházkám, pohybovým hrám, provádějte pravidelnou aktivitu. Dopřejte si dostatek odpočinku během noci a dávejte si pozor na stres. Alkohol, cigarety, či jiné drogy jsou nyní pro vás tabu, i tak je k životu nepotřebujete.

 

Udělejte si průzkum a najděte vhodný doplněk stravy, který urychlí vaše úsilí o zlepšení vaší sexuální a psychické kondice. Upřednostněte při tom přírodní výrobky před syntetickými léky, plnými chemie.

RECENZE: Kde koupit tablety, léky a přípravky na zvýšení testosteronu - boostery na prodej bez rizika 

Přípravky na zvýšení testosteronuNázor a zkušenosti s výběrem doplňků stravy při zvyšování hladiny testosteronu vám mohou pomoci při hledání vhodného produktu.

 

Na webu www.stimulant.cz najdete čistě přírodní přípravky s účinnými látkami bojujícími s vaším problémem. Potvrzují to spokojení zákazníci, kteří je již vyzkoušeli v praxi. Stránka nabízí různé varianty a cenové kategorie. V následující části se budeme více věnovat doplňkům s nejlepšími ohlasy.

 

Nabízí čistě přírodní produkty, jež nezpůsobují žádné vedlejší účinky. I z tohoto důvodu jsou oblíbené u mužů ve světě i v Česku. Byly podrobeny různým studiím, které potvrzují jejich účinek na mužskou potenci a výkon.

 

Na základě svých požadavků zde naleznete pomoc na výraznější prokrvení periferních oblastí těla, prodloužení a zkvalitnění erekce, oddálení ejakulace, zvýšení sexuální výdrže, vyšší sexuální aktivitu, citelné zvýšení libida. Nabídka zahrnuje také doplňkový sortiment na zvětšení penisu, ženského poprsí, či lubrikační gely a afrodisiaka na okořenění vašeho sexuálního života.

 

V jejich složení se nachází kombinace účinných látek, vitamínů a minerálů na podporu zdraví stárnoucího, ale i mladistvého muže. O některých jste už jistě slyšeli, nebo četli, a jejich účinky jsou vám známé.

 

Účinné látky:

 

Gingko Biloba (Jinan dvoulaločný) - je víceúčelová rostlina, má nepopíratelné zázračné účinky na organismus. Jedná se o jeden z nejstarších stromů na zemi a využívá se od nepaměti lidstva. Proto, pokud je obsažen v produktu, nemusíte dlouho váhat a sáhněte po něm. Zjistilo se, že obsahuje ginkgolides, které se nenacházejí v žádné jiné rostlině. V Číně se používá odvar z plodů jinanu na léčení astmatu, kašle a problémů s močovými cestami.


Hloh obecný - je to jedinečný přírodní prostředek, využívaný i při výrobě přípravků pro ženy v období klimakteria. Pyšní se bohatým obsahem vitamínů, a to hlavně vitamínu C, B6, B1, důležitých pro muže při problémech s potencí a klesající hladinou testosteronu. Dokonce funguje i jako uklidňující prostředek, působí na kvalitní spánek a usínání samotné.

 

Pískavice řecká - pochází z jižní Evropy a západní Asie. Přímo působí na uvolňování DHEA (hormon, produkovaný nadledvinkami, buduje svalstvo a předchází ukládání tuků), čímž přispívá k tvorbě testosteronu. V Evropě je však prodej produktů s obsahem DHEA zakázán, zatímco v USA se těší velké popularitě.

Prášky, tablety pro větší testosteron - doplňky výživy postaví vaše mužství do pozoru 

Tablety a prášky na pomoc s impotencíČas od času i u vás může nastat situace, kdy při sexu selžete. Pokud se však tato záležitost opakuje pravidelně, nejde pouze o příležitostný problém, jedná se o erektilní dysfunkci. Tato porucha nemá vliv pouze na sexuální život, ale jde ruku v ruce s psychickou pohodou muže. Vede k narušenému sebevědomí, depresi, úzkostem, a celkovému snížení kvality života. Souvislost s erektilní dysfunkcí mají také různá kardiovaskulární onemocnění, cukrovka, obezita, užívání alkoholu, kouření a neurologické poruchy. Čím lepší zdraví máte, tím je riziko, že o svou erekci přijdete, nižší. Jednou z možností, jak tento stav "opravit", jsou tablety na erekci.

 

Dokážou si poradit, když vám laicky řečeno "nestojí". Při dostatečném vzrušení mozek vysílá do penisu impulsy a ten následně reaguje. Vlivem uspěchané doby, stresu, špatné životosprávy, užíváním alkoholu se chuť na sex nedostaví. Tablety jsou tehdy to, co vám pomůže probrat k životu vaše libido. Opravdu kvalitní doplňky mají rychlý účinek od jejich užití, takže nemusíte čekat několik hodin na své představení. Na druhé straně nejsou zapotřebí obavy z jejich příliš dlouhého účinku, zkrátka váš penis nezůstane ztopořený následujících 24 hodin. Na jejich účinek je potřebná zmiňovaná sexuální stimulace, takže účinkují přesně tehdy, když je to potřeba.

 

Pokud pociťujete nedostatek vzrušení, tablety nezabírají. Stejně tak i velké množství jídla, zkonzumovaného po jejich užití má vliv na jejich reakci v těle. Erekce se sice dostaví, ale vydrží kratší dobu a je méně kvalitní.

 

Ať vás tedy neodradí případný neúspěch při užívání tablet, je třeba to zkoušet opakovaně. Může se stát, že vlivem zmíněných nebo dalších faktorů se účinky neprojeví, vám zůstane pouze zvadlý penis a důvod na další vlnu frustrace. Ale příčinu tentokrát hledejte u sebe.

Doporučené produkty 

Testomax S - čistě přírodní přípravek, vyvinutý pro muže s klesající hladinou testosteronu v důsledku stárnutí. Období andropauzy s ním bez problémů překonáte. Díky extraktu pískavice v kombinaci s hořčíkem s ním dosáhnete uspokojivé výsledky bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

 

Cena: 2099 Kč.

 

Vimax Pills - jde o přírodní doplněk stravy. Přináší zkvalitnění erekce, zvětšení penisu a dostatečnou ejakulaci. Díky tomu se stane váš sexuální život kvalitnější. Dalším plusem je, že nemá vedlejší účinky, a byl zahrnut do několika lékařských studií. VimaxPills je volně dostupný doplněk stravy, najdete jej na internetovém portálu. Cena odpovídá jeho kvalitě a účinkům.

 

Cena: 1318 Kč.

 

Zcore - rychlá, spolehlivá a diskrétní pomoc pro muže na rychlé zvýšení testosteronu. Nemá vedlejší účinky, získá si vás přírodním složením a přijatelnou cenou.

 

Cena: 759 Kč.

 

Zvýšení testosteronu


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Jste unavení a podráždění? Možná máte nedostatek testosteronu

vložit nový komentář
04.06.2019 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2020 © Madcat.cz