Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Sexuální problémy a nemoci – jak dosáhnout rychlé odstranění předčasné ejakulace

Přidáno: 01.09.2018

Sexuální problémy a nemoci, které způsobují poruchy stříkání semene

Předčasná ejakulace, sexuální problémy a nemociPříčiny poruch ejakulace můžeme rozdělit na 4 hlavní okruhy:

 

• neurologické

• anatomické

• psychologické

• kombinované

 

Neurologické příčiny poruch ejakulace jsou ty, které začínají v nervové soustavě, přesně tam, kde ejakulace vzniká. Neurologické příčiny mohou rovněž vzniknout jako následek infekčního onemocnění, degenerativní poruchy, traumatického či iatrogenního poškození, ale také jako následek neoplastické poruchy. Mezi nejčastější z nich patří nemoci centrální nervové soustavy, ztráta funkce nervové oblasti (lymfadenektomie, sympatektomie, operace v oblasti malé pánve). Mezi infekční neurologické příčiny patří nejčastěji traumatická poranění páteře s trvalým následkem, kdy je nervová soustava přístupnější virům a bakteriím. Poškození periferní nervové soustavy například při diabetické neuropatii.

 

Anatomické příčiny. Většinou se jedná o onemocnění prostaty, jako například benigní hyperplazie prostaty, či prostatitida, ale i onemocnění močového systému, včetně močového měchýře. Častou příčinou poruchy ejakulace jsou i různé operace v oblasti malé pánve - operace prostaty, či močového měchýře nebo močových cest. Mezi anatomické příčiny patří například krátká uzdička, ale i vrozené poruchy, jako anomálie vyústění močové trubice, nebo rozštěp močové trubice.

 

Psychologické nebo psychogenní příčiny poruch ejakulace jsou nejčastěji různá neurotická a psychotická onemocnění. Do této kategorie se řadí i partnerské problémy, různé obavy z odhalení, ať už partnerského vztahu nebo mileneckého, ale také z otěhotnění partnerky. Mezi psychologické příčiny poruch ejakulace patří i různé náboženské a kulturní faktory.

 

Kombinované příčiny vznikají spojením dvou nebo více výše zmíněných příčin. Nejčastěji je to například obava z toho, jak přijme partnerka poruchu ejakulace způsobenou vrozenou anomálií, nebo častěji krátkou uzdičkou.


Poruchy ejakulace, které mohou vlivem sexuálních problémů a nemocí nastat

Nejčastějším poruchami ejakulace jsou:

  • předčasná ejakulace - je to taková ejakulace, kdy nastane výron semene do 1 minuty od prvního vniknutí do vagíny a muž není schopen tuto ejakulaci sám ovládat. Předčasná ejakulace mívá negativní vliv na mužskou psychiku a ovlivňuje jeho psychický stav. Vyskytuje se nejen u starších, ale často i u mladších mužů.
  • opožděná ejakulace - je protikladem předčasné ejakulace. Sexuální styk trvá 25-30 minut bez ejakulace, která přichází jen velmi těžko. Důvodem bývá nejen psychické rozpoložení muže, ale například i situace, ve které se právě ocitl. V trvalých partnerských vztazích je důvodem spíše únava, nervozita, či špatná životní situace. Opožděná (retardovaná) ejakulace se vyskytuje u 30% mužů ve věku 15 - 60 let.
  • retrográdní ejakulace - vzniká následkem funkčního a anatomického poškození svěrače močového měchýře. Nastává "anejakulace", resp. ejakulát přechází do močového měchýře, proto je charakteristická přítomností spermií v moči po orgasmu, tedy její diagnostika je poměrně jednoduchá.
  • bolestivá ejakulace - tento případ nastává tehdy, pokud z jakéhokoliv důvodu muž pociťuje bolest při ejakulaci. Nejčastěji je příčinou hyperplazie prostaty, či obstrukce ejakulačních cest, ale i užívání antidepresiv. Bolest může být různé intenzity a negativně ovlivňuje sexuální aktivitu muže.
  • anejakulace - je to patologický stav, kdy nedochází k ejakulaci. Příčinou může být aspermatismus (neschopnost tvořit a vylučovat spermie), obstrukce cest vedoucích ejakulát, ale i retrográdní ejakulace. Muž většinou prožívá orgasmus i bez ejakulace.
  • reflexní ejakulace - nazývá se také spontánní ejakulace, nebo poluce, a jde o neovládaný výron semene nejčastěji v noci. Považuje se za znak pohlavního dospívání u mužů.
  • ejakulace bez orgasmu - tento druh poruchy ejakulace je zapříčiněn slabým nebo úplně chybějícím orgasmem z důvodu snížení pocitového vnímání intenzity orgasmu, nedostatku nervových vzruchů potřebných pro vznik orgasmu.
  • krev v ejakulátu - v tomto případě, musíte co nejdříve navštívit lékaře. Může jít o několik vážných onemocnění, jako rakovina prostaty, varlat, či sexuálně přenosných nemocí jako syfilis, kapavka apod.

Jak rychle odstranit problém s předčasnou ejakulací?

Tablety na problémy s předčasnou ejakulacíProblém, který trápí muže nejčastěji, je právě předčasná ejakulace, protože mají potom pocit, že nedokážou partnerku dostatečně uspokojit. Následně vznikají různé vypjaté situace a neshody mezi partnery. Základem terapie je tedy komunikace.

 

Co se však rychlosti řešení tohoto problému týče, nejrychlejším je jednoznačně použití kondomu. Můžete zvolit klasický, který pouze sníží tření pohlavních orgánů, nebo kondom lubrikovaný lokálním anestetikem. Další rychlou metodou je použití znecitlivujícího gelu či krému, případně anestetika ve formě spreje.

Metoda přerušované soulože či stlačení žaludu, je sice rychlá, ale její použití vyžaduje určitý cvik. Můžete ji ovšem využít od první chvíle, než se vyskytne Váš problém s ejakulací.

 

Poměrně rychlým řešením předčasné ejakulace je i užívání syntetických léků. Účinnou látkou je Dapoxetin, který je přímo určen k oddálení předčasné ejakulace a patří k inhibitorům zpětné resorpce serotoninu. Ačkoliv byl původně vyvíjen jako antidepresivum, jeho určení se během klinických zkoušek změnilo. V současnosti je to jediný syntetický lék na předčasnou ejakulaci. Užívá se pouze v den plánovaného pohlavního styku.

 

Další možností rychlého odstranění problému s předčasnou ejakulací jsou antidepresiva, která stejně jako dapoxetin, působí na zpětné vychytávání serotoninu, kde je oddálení ejakulace jedním z vedlejších účinků. Právě ty jsou však problémem u syntetických léků. Jsou poměrně časté a nepříjemné. Nejčastěji je to silná bolest hlavy, nevolnost, závratě, či jiné zažívací problémy. Méně často způsobují například dvojité vidění.

 

Na rychlé odstranění Vašeho problému Vám můžeme doporučit užívání výživových doplňků, jako je Ultra Potence, která působí rychle nejen na oddálení ejakulace, ale i celkové zlepšení potence, libida a sexuální aktivity. Výživové doplňky jsou absolutně přírodní a bezpečné, bez jakýchkoliv vedlejších účinků, což určitě oceníte.

 

Dalším výživovým doplňkem, který je 100% -ně účinný je Vimax Pills, který působí komplexně na prokrvení periferních částí těla, čímž se zlepší erekce a samozřejmě oddálí i ejakulace. Bonusem při užívání je i zvětšení penisu, na který má Vimax Pills celkem markantní vliv.

 

Posledním doporučovaným produktem, který zlepší kvalitu ejakulátu, je doplněk stravy Semenax. Zlepší nejen kvalitu semene, ale i množství ejakulátu. Příznivě ovlivňuje předčasnou ejakulaci a také zvýšení plodnosti.

Nejlepší produkty pro rychlé odstranění předčasné ejakulace:

1. Ultra Potence - výživový doplněk na rychlé zlepšení Vaší erekce, předčasné ejakulace a samotné potence. TOP produkt za mírně vyšší cenu, ale se 100% účinkem a rychlostí.

 

2. Vimax Pills - doplněk výživy s komplexním účinkem na mužský organismus, který zvětší penis, zlepší erekci a oddálí předčasnou ejakulaci. Skvělý a spolehlivý produkt za přijatelnou cenu.

 

3. Semenax - jeden z výživových doplňků doporučených na oddálení předčasné ejakulace, zlepší kvalitu semene, zvýší množství ejakulátu, a tak zlepší mužskou plodnost. Velmi žádaný produkt v dostupné cenové relaci.

 

Vimax cena 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Sexuální problémy a nemoci – jak dosáhnout rychlé odstranění předčasné ejakulace

vložit nový komentář
01.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz