Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Chcete vydržet při sexu déle - Pilulky na výdrž, libido a plodnost pro muže

Přidáno: 17.04.2019

Vyzkoušejte tyto osvědčené tipy proti předčasné ejakulaci a na podporu libida

Zvýšení sexuální výdržeDobrý spánek: Je naprosto nezbytné dobře spát, aby se udržely zdravé pohlavní hormony. Nedostatečný spánek způsobí zvýšení produkce stresového hormonu a snížení testosteronu. Postupujte podle těchto strategií pro zlepšení kvality spánku.


Anti-zánětlivé diety: Zaměřte se na dobré tuky, antioxidanty a čisté proteiny. Dobré tuky, jako například kokosový olej, máslo, avokádo, olivy a olivový olej a rybí olej poskytují klíčové mastné kyseliny potřebné k produkci testosteronu. Zde je užitečná skupina nákupních seznamů, které vám pomohou dodržovat správnou výživu.


Přerušované půsty: Přechod mezi večeří a snídaní 16 hodin je jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit testosteron. Konzumujte jídlo v 8-hodinovém okně, například od 11:00 do 19:00. Přečtěte si tento článek pro více informací o hladovění.


Cvičení s vysokou intenzitou: Vysoce intenzivní trénink, zejména trénink na posílení zvyšuje testosteron. Cvičte velké svalové skupiny pomocí cvičení, jako jsou dřepy, lunges, bench press, T-bar, pull-ups, press head atd. Nezapomeňte zvedat těžké váhy!

Čím více svalové tkáně je intenzivně stimulováno, tím více produkce testosteronu stoupá. Ujistěte se, že máte dobrý odpočinek mezi tréninky. Nezapomeňte na volné dny mezi tréninky.


Pohyb s nízkou intenzitou: Sedavý životní styl vyčerpává testosteron, ale i nadměrný trénink. Ujistěte se, že trénink je intenzivní, ale krátký (maximálně 30 minut). Během celého dne mějte hodně pohybu s nízkou intenzitou, jako je procházka, lehká jízda na kole, hraní atd.


Použití aminokyselin: Získání vysoce kvalitních esenciálních aminokyselin pomůže zlepšit svalovou sílu a vytrvalost, vybudovat libové tělesné tkáně a spálit tuk. Tato kombinace pomůže podpořit optimální hladiny testosteronu. Doporučuji vám, abyste do sebe dostali optimální dávku aminokyselin, a to před a po cvičení. 

Vydržte déle při sexu s těmito typy - Přírodní řešení předčasné ejakulace

Tablety na libido a plodnostZkuste studené sprchy: Je známo, že studené sprchy stimulují a zvyšují produkci testosteronu a zlepšují metabolismus, detoxikaci a funkci mozku. Spusťte sprchu s teplou / horkou vodou a změňte ji na studenou během posledních 30-60 sekund. Prospívá to také vašim svalům a oběhové soustavě. Pomůže vám to také zvýšit vnitřní teplo a zvýšit produkci testosteronu.


Optimalizujte svůj vitamín D: Nízký obsah vitaminu D3 souvisí s nízkou produkcí testosteronu. Ujistěte se, že zvyšujete svůj vitamin D díky dobrému množství běžného slunečního záření a / nebo užíváním vysoce kvalitních doplňků vitamínu D3 / K2.


Zinek a hořčík: Nezapomeňte optimalizovat hladinu zinku a hořčíku. Obě tyto živiny jsou klíčové pro produkci testosteronu. Dýňová semena jsou jedním z nejbohatších zdrojů zinku a hořčíku. Navíc připravte zelené nápoje nebo používejte super zelené prášky a konzumujte zdravé organické masné výrobky.


Snižte zatížení estrogenem: Vyhýbejte se potravinám s fytoestrogeny, jako je sója, len a mnoho fazolí. Navíc jezte i hodně zeleniny a hlavně brokolice, které mají tun I3C a DIM, které pomáhají detoxikovat špatné metabolity estrogenu, které způsobují problémy s rovnováhou mezi estrogenem a testosteronem.


Doporučuji také vařenou zeleninu (brokolice, květák, zelí atd.) s kvalitním máslem / ghee rozpuštěným a s přidáním bylinek. Můžete také použít estrogenový detoxikační doplněk výživy.


Zkuste hluboké dýchání: Hluboké dýchání může pomoci uklidnit nadměrně aktivní sympatický (bojuj nebo uteč) nervový systém a relaxovat tělo. To snižuje stresový hormon a zvyšuje produkci pohlavních hormonů, jako je testosteron, které jsou nezbytné pro růst a opravu těla.


Jezte špenát a česnek: Špenát obsahuje svůj vlastní typ rostlinných steroidů nazývaných fytoekdysteroidů. Tyto unikátní sloučeniny chrání špenátovou rostlinu před rostlinnými parazitickými hlísticemi. Pomáhají také vyrovnávat hladinu cukru v krvi, stabilizovat stresový hormon a stimulovat testosteron. 

Představujeme vám osvědčené doplňky výživy na vyšší plodnost a libido

Osvědčené doplňky výživy pro vyšší plodnost a libidoUkázalo se, že česnek zvyšuje hladinu testosteronu u potkanů na dietě s vysokým obsahem bílkovin. Vzhledem k tomu, že testosteron posilující výživový plán by měl být přirozeně vyšší v množství bílkovin, je rozumné používat i hodně česneku.


Používejte Aswaghanda a kolagenový protein: Tato adaptogenní bylina dokázala, že snižuje stresový hormon, zvyšuje hladinu DHEA a zvyšuje hladinu testosteronu. Můžete si přípravek s Aswagandhou vzít večer, pomůže vám tak získat kvalitní spánek v noci, který bude podporovat váš testosteron. Výborným nápadem je také kombinace Aswagandhy a kolegénového proteinu. Tento protein doporučujeme přijímat ve stravě po zátěži.


Epimedium sagittatum: Také známá jako kozí plevel je starověký přírodní lék, který se používá v Číně již celá staletí. To se běžně používá k potírání nízké sexuální touhy, k erektilní dysfunkci a chronické únavě.


Studie provedená v roce 2008 zjistila, že specifická sloučenina v bylince blokuje účinky enzymu, který blokuje tok krve do penisu. To má pak vliv zlepšení erekce, její sílu a trvání.


Jde o rostlinu, která vám dokáže navrátit sexuální sílu a tím i zachránit manželství a požitek ze sexu.


L-arginin: L-arginin je aminokyselina, která je potřebná k tomu, aby tělo vytvořilo proteiny. Jakmile je v těle přeměněn na oxid dusnatý, rozšiřuje / uvolňuje cévy pro zlepšení průtoku krve.


Lidé běžně používají L-arginin na bolest na hrudi, vysoký krevní tlak, zlepšení funkcí ledvin ... často se používá k léčbě erektilní dysfunkce a mužské neplodnosti. 

Nejlepší přípravky na delší výdrž při sexu, libido a plodnost pro muže

1. Semenax - Nejlepší produkt na zvětšení objemu semenné tekutiny pro muže - Unikátní složení pomáhá zlepšit mužské sexuální zdraví a napomáhá k delší výdrži a zvýšení libida.


2. Ultra Potence - Prášky na zvýšení potence pro muže - Nejlepší produkt na rychlý nárůst libida a potence se silným bylinným složením.


3. Vimax Pills - Odborníky uznávaný produkt na silnější erekce, sexuální výdrž a libido - Účinná směs přírodních látek a bylin, která dokáže zlepšit sexuální zdraví muže.


Větší libido a plodnost

Jak zvětšit sexuální výdrž - Každý muž chce být lepším milencem a partnerem

Jak být lepším dobíječem a milovaným mužemPro mnohé muže je myšlenka, že není schopen poskytnout své milence, partnerce dlouhotrvající a hluboce naplňující sexuální zkušenost, něco, co způsobuje stres a úzkost. Chcete takovou sexuální výkonnost, o které se Vaše partnerka bude chlubit svým přátelům a známým? (Místo toho, abyste se báli, že si bude na Vás stěžovat). Z jakého důvodu je vlastně důležité mít vyšší sexuální výdrž?

Sex je nedílnou součástí prosperujícího vztahu. To vás váže. Zachovává vás. Sexuální důvěra pochází ze sexuální kompetence. Vytvořením dovedností a vaší sexuální vytrvalosti vstoupíte do ložnice s novým pocitem pýchy a přesvědčení o svých schopnostech. Na zlepšení sexuální výdrže pomohou různé metody. V následujících řádcích je uvedeno pár cvičení, které způsobují zvýšení sexuální výdrže.


 

Sexuální výdrž není nijak omezena na výkon penisu. Hluboký, transformační sex je zkušeností celého těla a proto vyžaduje, aby celé tělo bylo fit a připraveno. V první řadě jde o jazyk. V tomto případě je třeba posílit svaly čelisti a jazyka tím, že se bude tlačit na jazyk. Dále předloktí. Je třeba mít silné ruce, abyste byli partnerce k dispozici v každé poloze. Dále spodní část zad. Vaše břišní a dolní zádové svaly jsou použity téměř v téměř každé sexuální poloze. Praktikujte kotouly, dřepy, mrtvé tahy, kliky pro větší celkovou a spodní sílu zad. Připojit svůj dech znamená kontrolovat ejakulaci pomocí relaxace a dýchání. Důležitý je také klid. Váš testosteron (hormon, který je ve velké míře zodpovědný za váš pohlavní styk) se vyrábí výhradně během spánku. Pokud máte trvale špatný spánek (dokonce i několik nocí 4-6 hodin spánku vám může ublížit), vaše hladiny testosteronu klesnou rychle.

Nízká sexuální výdrž? Proč se to děje? Na co se zaměřit?


Je to skoro ta nejhorší věc, která se může stát: Jste opravdu vibrující bytost s ženou, kterou máte rádi, je krásná, je sexy, je intenzivní ... a pak předtím, než se skutečně začnou dít věci ... jste hotovi. Příchod příliš brzy je problémem. Zatímco většina mužů je schopna překonat předčasnou ejakulaci po prvních letech sexuálního průzkumu jako dospívající nebo mladí dospělí, pokud stále bojujete s budováním sexuální vytrvalosti, nebojte se. Snadné ztopoření není nutně špatná věc, ale pokud opravdu chcete zajistit, aby byly splněny její potřeby - a chcete mít delší, teplejší styk, je několik tipů jak to změnit. Proč se to děje? Mnozí muži mohou být citliví na velikost penisu, velký viník, který může způsobit značné problémy ve vašem sexuálním životě - jsou představy velikosti vašeho penisu ve vaší hlavě.


Pokud se více zaměřujete na fantazii, která hraje ve vaší hlavě, než na soustředění se na skutečné tělesné vjemy a to, co děláte v současnosti se svým partnerem, můžete předčasně ejakulovat. Když se příště dostanete s partnerkou do postele, zkuste vynulovat jednu věc: způsob, jak její tvář vypadá, jak se dostanete více do ní, jak to cítí ona, když se pohybuje boky pod vámi. Nemyslete na celkovou zkušenost nebo na to, jak si to představujete, namísto toho opravdu prociťujte moment a pohyb, ve kterém se nacházíte.


Pravdou je, že všichni, se kterými jste se setkali, známí nebo lidé na velké obrazovce, zažili rychlejší sex než jejich partner. Je to součást rozvíjení vaší množiny sexuálních dovedností a něco, co každý musí objevit sám o sobě, pro své vlastní tělo. Pro některé muže to může být skutečně vyčerpávající, protože se domnívají, že rychlá ejakulace může naznačovat, že mají méně sexuální zdatnosti nebo nejsou dost mužní - že jsou v určitém smyslu "mladiství". Čím více o tom přemýšlíte, tím více úzkosti budete mít v sobě. Proto vypněte fantazii a soustřeďte se jen na to, co prožíváte. 

Pozor! Větší sexuální výdrž - Jak podat v posteli patřičný výkon a nezklamat partnerku

Větší sexuální výdržProblémy se sexuální výdrží jsou v dnešní době zcela běžné nejen, co se týče mužů, ale stát se to může i ženám. Vinit však svého partnera či partnerku, není dvakrát nejlepší nápad. Nicméně, ruku na srdce, většinou jste to právě Vy muži, kteří mají problém se sexuální výdrží. Ne že by se vám nechtělo, ale někdy se Vám chce tak moc, že jakmile dosáhnete svého vrcholu, sex pro Vás přestává existovat. Partnerka se sice může tvářit šťastně, ale někdy vám nemusí přímo sdělit, že by chtěla víc, že by to možná i potřebovala. Rychlý sex je dobrý možná tak ráno před odchodem do zaměstnání, když Vám na to nikdo nic neřekne, protože skutečně spěcháte. Ale v jiných částech dne, když máte volno i chuť, chtělo by to dopřát si trošku více, vydržet při sexu s partnerkou déle a ukázat jí, že i Vy to dokážete a tyto intimní chvíle si chcete s plnou radostí užívat jen a jen s ní.

 

Ale někdy to prostě nejde. I když se snažíte sebevíc, nevydržíte déle než 5 minut, tak co potom? Existuje jedno velmi jednoduché řešení. Doplňky stravy, tablety, či jiné produkty pro trvalé zlepšení kvality sexu. Netřeba se za to stydět, není to nic nepřirozené, ba naopak, je to absolutně normální a v dnešní době si takové produkty opatří každý muž, který chce se svým sexuálním životem něco dělat.

 

Většina doplňků však napomáhá k více věcem, než jen k delší výdrži. Stávat se může, že máte problém s příliš časnou ejakulací nebo že nemáte dostatečnou erekci. Toto vše však někdy dokážou vyřešit jediné tablety, či doplněk stravy. A jak již bylo řečeno, není třeba se vůbec za nic stydět. V očích své partnerky vzroste Váš sexuální potenciál, a budete se i Vy mnohem lépe cítit při každém dalším sexu.

 

Výborný doplněk stravy pro zlepšení sexuální výdrže, nebo pro zvýšení ejakulace je Ultra Potence, která napomáhá k řadě aspektů při sexu. Nejen že zvýší sexuální výdrž, ale napomůže i k sexuální touze, sexuální aktivitě, tvrdší erekci, nebo právě zvýšení ejakulace. Ultra Potence se v tomto ohledu může kombinovat i s tabletami Vimax Pills, které Vám celkově i penis zvětší, posílí, takže nejen že budete zvládat více, ale Vaše partnerka Vás bude v posteli milovat.


Návod: Jak je možné dosáhnout lepší sexuální výdrž - Okamžitě!

Zlepšení ejakulaceO lepší výdrži v posteli sní určitě hodně mužů. Rádi si totiž dokazujeme, že dokážeme své partnerce poskytnout opravdu kvalitní sex a uspokojit ji tak po každé stránce. Se zvýšenou výdrží je spojena i vyšší šance, že partnerka dosáhne orgasmu. Mnoho mužů ale neví, jaká je cesta k dosažení zvýšené výdrže jednoduchá.


Řeč je o výživových doplňcích. Ty se v poslední době na trhu těší zvýšené oblibě, protože stále více a více mužů poznává jejich sílu a rádo využívá jejich výhody. Základem takových produktů je jejich přírodní složení, které s sebou přináší efektivní pomoc v sexuálním životě, a co je důležité, vůbec žádné vedlejší efekty.


Co se týče prodloužení výdrže a zkvalitnění ejakulace, oblíbenými produkty jsou Vimax Pills a Dragon Power. Silou výtažků z rostlin, které obsahují látky nápomocné při zvýšení tvorby hormonů, rychlosti a pohyblivosti spermií, dokáží tyto produkty udělat s naším sexuálním životem zázraky. Dochází tak nejen k jeho vrácení do starých kolejí, ale také ke zkvalitnění a zlepšení.


Tajemstvím jsou rostliny jako Maca nebo Kotvičník zemní, které se vyskytují v různých částech světa a lokální lidé využívají jejich zázračné účinky již po mnoho let. Díky boomu, který přírodní medicína pocítila, se odborníci zaměřili na takové rostliny a jejich účinky si dnes může v pohodlí domova užívat opravdu každý.


Dalším účinkem těchto rostlin je i zlepšení prokrvení těla a s ním spojené zpevnění erekce. Tuto výhodu využívá produkt Ultra Potence, který se stal mezi uživateli velmi oblíbeným.


Příroda dokáže vyřešit téměř každý zdravotní problém. Lidé zjistili, že odvrátit se od umělých produktů a užívat spíše pro naše tělo přirozené látky, je mnohem efektivnější. Neškoďte svému tělu. Dopřejte mu pomoc přirozenou cestou a zkvalitnit svůj sexuální, a tak i partnerský život. Vždyť je to tak jednoduché.

 

Tablety, pilulky na zlepšení sexuální výdrže - Semenax, Ultra Potence, Ejacontrol a jiné

Zlepšení sexuální výdržePo dlouhé sexuální výdrži, efektivnějším pohlavním styku pro oba partnery netouží jen muži, ale i ženy. I ty jsou více uspokojeny s partnerem, který má větší výdrž a tím mohou oba o sebe proniknout více v intimních chvílích. Pokud žádné cvičení, ani psychologické metody nezabírají k tomu, aby se zlepšila výdrž v posteli, je na čase sáhnout po pilulkách, resp. přírodních doplňcích výživy, které pomohou vyřešit tento problém.


V případě slabé výdrže, na kterou se většinou i ženy u svých partnerů stěžují, je, že muž nemá dostatečnou erekci. Na trhu se prodávají produkty, které tento problém ihned odstraní. Někdy stačí vzít jen jednu tabletu před pohlavním stykem. Mezi takové produkty patří například Ejacontrol. Jde o přírodní pilulky, které efektivně zvyšují sexuální výdrž, odstraňují předčasnou ejakulaci, zajišťují delší erekci. Tablety disponují čistě přírodním složením, a tedy jejich užívání nezanechává žádné nežádoucí nebo vedlejší účinky.


Pro rychlé zlepšení erekce jsou doporučovány tablety Dragon Power. Je to afrodiziakum vyrobené z rostlin. Tento produkt se prezentuje jako nejlepší sexuální produkt, který vznikl v Čínské medicíně. Podporuje zlepšení erekce, prokrvuje penis, zlepšuje sexuální aktivitu, prodlužuje sexuální výkonnost. Dalším pozitivem v případě užívání těchto tablet je zvětšení penisu.


Opravdu někdy stačí tak málo, aby byl pohlavní styk podle Vašich představ. Nesmíme však zapomínat, že při jakémkoliv problému je třeba promluvit i s partnerkou, možná i to Vám pomůže odbourat nejistotu, nízké sebevědomí při nižší sexuální výkonnosti. Rozhovor s partnerkou ve spojení s užíváním tablet je to nejideálnější řešení pro odstranění uvedeného problému. Mezi nejvíce doporučené produkty v této oblasti patří:


1. Vimax Pills - doporučený jako nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života. Prezentován na trhu jako TOP produkt se SUPER cenou.


2. Ultra Potence - zajistí dynamické zlepšení erekce, zdokonalení sexuální výdrže - luxusní doplněk výživy, který disponuje vyšší cenou.


3. Dragon Power je uváděn jako přírodní afrodiziakum pro zvýšení libida, se SUPER cenou.


4. Ejacontrol pomáhá kontrolovat erekci, odstraní předčasnou ejakulaci, výhodou je super cena.


5. Semenax zvýšení množství semene, bleskové zvýšení plodnosti - luxusní produkt.


Větší sexuální výdrž 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Chcete vydržet při sexu déle - Pilulky na výdrž, libido a plodnost pro muže

vložit nový komentář
04.06.2019 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz