Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Jak odstranit předčasnou ejakulaci - oddálení ejakulace, zvýšení sexuální výkonnosti

Přidáno: 11.11.2018

Zvýšení sexuální výkonnosti - jak dosáhnout oddálení ejakulace, zvýšení výkonnosti

Zvýšení sexuální výkonnosti - jak dosáhnout oddálení ejakulace, zvýšení výkonnostiO zvýšení své sexuální výkonnosti by měl zájem asi každý muž, ale určitě i jeho partnerka. Pod sexuální výkonností můžeme rozumět např. zpevnění erekce nebo prodloužení výdrže při sexu, což výrazně zvyšuje šance partnerky k dosažení orgasmu. Mnoho mužů už našlo jednoduchý způsob jak takový efekt dosáhnout, ale mnoho z nich ani jen netuší, jak snadné to může být.

 

Řeč je o přírodní medicíně, která je dnes vysoce podporována a doporučována. Zdraví z přírody totiž v poslední době zaznamenalo výrazně zvýšenou oblíbenost mezi lidmi, kteří mají problémy v různých oblastech svého zdraví. Nezaostává zde ani zdraví sexuální. Zkvalitnění sexu, ať už po tom, jak se objeví různé potíže, nebo jen tak na oživení partnerského vztahu, je v oblasti přírodní medicíny velmi oblíbené. Odborníci vytvořili množství produktů, jejichž základy byly nalezeny přímo v přírodě v různých částech světa. Spojením různých výtažků z takových rostlin odborníci vyvinuli produkty, které mají moc vrátit nám chuť na sex, zpevnit erekci nebo oddálit ejakulaci u mužů.

 

Spojením těchto faktorů dochází k výraznému zlepšení sexuálního života, který je pro partnery důležitou a neodmyslitelnou součástí jejich života. Produkty přírodní medicíny si v tomto směru našly již mnoho spokojených zákazníků, kteří se vyjadřují, že jsou nesmírně spokojeni, že se pro takovou možnost rozhodli. Navíc jsou tyto doplňky výživy zcela zdravotně nezávadné, to znamená, že s sebou při užívání nepřinášejí žádné vedlejší účinky. Tento fakt je podmíněn skutečností, že při jejich výrobě nejsou použity žádné látky, které nepocházejí z přírody, a tak do svého těla nepřijímáme nic, co by mu mohlo uškodit.

 

Zkuste i vy přírodu a podpořte svůj sexuální život jednoduše, efektivně, bezpečně a rychle. Výživové doplňky jsou dostupné každému a jsou dobrou cestou, jak neškodně podpořit své zdraví, ale i partnerský vztah. Udělejte své polovičce radost.


Pozor! Odstranění předčasné ejakulace - jednoduché řešení - okamžitě!

Odstranění předčasné ejakulaceChtěli byste se okamžitě zbavit problémů s předčasnou ejakulací, ale nevíte jak na to? Řešení je jednodušší, než byste si kdy pomysleli. Předčasná ejakulace u muže může nadělat nepříjemnosti v sexuálním životě partnerů. Ženě se snižuje šance na dosažení orgasmu a u muže může dojít k podlomení jeho sebevědomí, a tak i ke stresu z pohlavního styku. V některých případech, kdy se tento problém neřeší, může se u muže dokonce vyvinout až impotence, nebo nechuť na pohlavní styk.

 

Jednoduchý způsob, jak se těmto obtížím vyhnout, je obrátit se na přírodu a přírodní medicínu. Neslyšeli jste ještě, že by příroda věděla řešit problémy v posteli? Nebuďte tak překvapeni. Příroda totiž ukrývá ve svém arzenály léčivých rostlin zázraky, které pozitivně působí na důležité části našeho těla, které musí být nutně v dobrém stavu, pokud si chceme užívat kvalitní sexuální život. Jde o faktory jako hormonální vylučování, krevní oběh a rozmnožovací soustava.

 

Pokud se u vás jedná o problém s predčaasnou ejakulací, odborníci na přírodní medicínu vyvinuli produkty zvané Vimax Pills a Dragon Power. Ty si našly mezi kupujícími již mnoho spokojených zákazníků, kteří si nemohou vynachválit jejich pomoc při zkvalitnění sexuálního života s partnerkou. Zbavit se tohoto palčivého problému nebylo nikdy jednodušší než dnes.

 

Jednou z velkých výhod takových výživových doplňků je totiž fakt, že nejsou vázány na recept od lékaře, ba dokonce jsou dostupné v eshopech na internetu. To znamená, že rychlá a efektivní pomoc může být na cestě již za pár minut, a to i bez opuštění pohodlí domova a nepříjemných konfrontací s odborníky, kterým by se každý muž určitě raději vyhnul.

 

Přidejte se i vy k milionům spokojených zákazníků a užívejte si díky přírodě vše, co sexuální život s partnerkou nabízí. Není třeba smířit se s nekvalitním sexem. Řešení je přece tak jednoduché.


Kde koupit nejlepší produkty na odstranění předčasné ejakulace - přírodní pilulky na prodej

Pilulky a tablety na oddálení ejakulacePředčasná ejakulace dokáže nepříjemně potrápit sebevědomí každého muže. Jde o problém, který v náš do ložnice partnerů určitě nepříjemnou atmosféru. Tyto obtíže způsobují, že u ženy se snižuje šance dosáhnout orgasmu a u muže dochází k již zmíněnému poklesu sebevědomí. Není ale vůbec třeba tento problém trpět.

 

Mnozí muži už přišli na to, že co se týče jejich sexuálního zdraví, nejlepší cesta je obrátit se na přírodu. Vyhnou se tak nepříjemným a trapným konfrontacím s odborníkem a také je to jednoduchá a efektivní cesta, jak svou partnerku opět uspokojit tak, jak si zaslouží. Přírodní medicína vyvinula totiž produkty, jakými jsou Vimax Pills, Dragon Power a Ultra Potence.

 

Produkt Vimax Pills je exkluzivní výživový doplněk s top kvalitou, který je nezaměnitelným bojovníkem proti předčasné ejakulaci. Muži, kteří už měli to štěstí a tento produkt se dostal k nim domů potvrzují, že po chvíli i zapomněli, že problém někdy existoval.

 

Pokud máte touhu zbavit se předčasné ejakulace, ale chcete sáhnout po něčem levnějším, tak je vhoné vyzkoušet přírodní afrodiziakum, které je určeno k dosažení lepší výdrže. Řeč je o produktu Dragon Power, který si během let jeho působení na trhu také našel mezi muži mnoho uživatelů, kterým vrátil zpět kvalitní sexuální život.

 

Pokud se u vás vyskytuje problém ještě dříve než má dojít k ejakulaci, tedy při dosažení erekce, přírodní medicína má řešení i na tento problém. Jedná se o produkt Ultra Potence. Ten využívá výtažky z přírody, které podporují krevní oběh, čímž se krev snadněji dostane do intimních partií, a tak dochází k tvrdší erekci.

 

Všechny tyto produkty jsou vyvinuty odborníky na přírodní medicínu tak, aby útočili přímo na zdroj problemi v sexuálním životě. Navíc jejich složení je zcela přirozené, a proto na ně naše tělo nereaguje vedlejšími účinky. Zdraví z přírody je bezpečná a efektivní cesta, jak se dostat zpět do formy. Stačí si jen vybrat.


Nejlepší produkty na odstranění předčasné ejakulace, zvýšení výkonnosti a oddálení ejakulace


1. Vimax Pills - nejlepší přírodní přípravek na předčasnou ejakulaci - TOP produkt - vyšší cena


2. Ultra Potence - přírodní doplněk výživy pro podporu erekce - luxusní produkt - vysoká cena


3. Dragon Power - prášky pro zvýšení sexuální výkonnosti - levný produkt - akční cena


 

Prášky pro oddálení ejakulace 


Jak na oddálení ejakulace? Nejdříve musíte vědět, z jakého důvodu je výron spermatu předčasný

Jak oddálit ejakulaciPokud se u vás objeví problém s předčasnou ejakulací, je důležité si uvědomit, že nejde o nemoc, ale o problém, který lze řešit několika způsoby. Dáme Vám návod, jak na jeho řešení. Nejdůležitějším faktem je znát příčinu. Pokud ji nedokážete jednoznačně identifikovat, navštivte lékaře, jež díky důvěrnému rozhovoru a odbornému vyšetření zjistí příčinu neduhu, který Vás trápí. Odborným vyšetřením zjistí, zda se nejedná o fyziologickou příčinu, kterou může být většinou krátká uzdička, kterou je možné řešit operačně, krátkým a jednoduchým chirurgickým zákrokem, případně může jít o zánětlivé onemocnění v dané oblasti. Nejčastěji zánět močových cest, či prostaty.

 

Další fyziologickou příčinou však může být i hyperplazie prostaty, kdy je třeba začít s léčbou co nejdříve, aby nastalo zlepšení situace i s předčasnou ejakulací. Pokud jste absolvovali všechna potřebná vyšetření, která ukazují na problém psychického rázu, pak je na místě uvažovat buď o návštěvě psychologa, pokud je závažnějšího charakteru, nebo o upřímné konverzaci s partnerkou.

 

Tato situace bývá mnohdy kamenem úrazu a většina mužů, která se k takovému rozhovoru nakonec odhodlá (a není jich mnoho), jakoby mávnutím kouzelného proutku odstraní problém s předčasnou ejakulací. Možná to někomu bude připadat zvláštní, ale častokrát mají partnerky vysoké nároky, které muž není schopen splnit, a buď nastává problém s erekcí, nebo přijde samotná předčasná ejakulace. Mnohdy je důvodem pouze muži nevyhovující poloha, která ho zkrátka "odpálí" po pár sekundách. Jindy je to síla přirážení, zvláště u párů, kde něžnější polovička má ráda tvrdší sex, který muži až tak moc nevyhovuje. A v neposlední řadě, nestyďte se říci partnerce, že prostě potřebujete sex častěji , než jedenkrát za týden. Protože i nízká frekvence pohlavního styku je důvodem předčasné ejakulace. Takže vřele doporučujeme zahodit ostýchavost, navštívit lékaře a popovídat se s partnerkou. Pokud již ani jedno z těchto řešení nezabere a Vaše ejakulace bude nadále rychlejší "než světlo", dáme Vám rady, jak pracovat s tímto problémem dále.

Je třeba zvolit si správnou a vyhovující metodu oddálení ejakulace 

Prodloužení ejakulacePokud již víte, že Váš problém není záležitostí pro lékaře, tak Vám poradíme, co všechno můžete použít v boji s předčasnou ejakulací.

 

V první řadě je to sebeovládání, díky kterému jednoduše zkusíte zpomalit ejakulaci. Na chvíli se odpoutáte od vzrušení a pokusíte se ejakulaci oddálit. Pokud však potřebujete delší zdržení, například o minutu, je vhodné začít s Kegelovými cviky, jehož jednotlivé prvky posílí svaly pánevního dna a Vy tak budete schopen ejakulaci lépe ovládat.

 

Tyto cviky jsou doporučovány i odborníky a jejich převádění je velmi jednoduché. Další metody, do kterých můžete jakýmkoli způsobem zapojit i partnerku, jsou start-stop systém, což je vlastně přerušovaný pohlavní styk, který muž přeruší za účelem oddálení ejakulace, tento čas od jejího ústupu může využít ke stimulaci partnerky.

Jinou obdobnou metodou je stisknutí penisu resp. jeho žaludu, které má jemně bolet, aby nastalo oddálení ejakulace. V tomto případě můžete poprosit partnerku, aby stisk provedla za Vás, předem je však třeba ukázat ji, jakou silou, aby nebylo stlačení až příliš bolestivé.

 

Oddálit ejakulaci můžete i hlubokým dýcháním, kdy jsou Vaše svaly relaxované a dobře zásobené kyslíkem. Existuje ještě mnoho triků resp. "Mýtů", které zaručují oddálení ejakulace. Často zmiňovaným pomocníkem je alkohol, který v malém množství může mít pozitivní účinek, ale pokud míru neodhadnete, nemusí se dostavit ani erekce. Jedním z těchto mýtů je i soulož s plným močovým měchýřem, která je značně diskomfortní a navíc poškozuje prostatu.

 

Jestliže Vám postačuje krátkodobé řešení tohoto problému, můžete sáhnout po kondomech. I ten nejobyčejnější kondom snižuje tření a tím pádem i sexuální stimulaci, tedy oddálí ejakulaci. Použít lze i kondom, který je lubrikovaný lokálním anestetikem. Tato látka částečně znecitliví penis a prodlouží tak čas pohlavního styku. Útočit můžete tímto způsobem i na partnerku, a to s použitím kondomu, který je pro Vás lubrikovaný lokálním anestetikem, a pro potěšení partnerky je vroubkovaný.

 

Další alternativou je použití gelů, sprejů, nebo krémů s obsahem lokálního anestetika, které fungují v podstatě stejně jako kondomy. Anestetikum částečně znecitliví penis, a tak bude soulož trvat o něco déle. V tomto případě však musíte myslet na aplikaci s dostatečným předstihem, aby nedošlo k nechtěnému znecitlivění partnerky.

Léky nebo výživové doplňky? Poradíme Vám s výběrem

Prášky na oddálení ejakulaceŘešením problémů s předčasnou ejakulací může být i užívání syntetických léků. Je však třeba myslet na to, že neléčí příčinu. Užívají se v den plánovaného pohlavního styku, obvykle 1-3 hodiny před ním. Všechny léky, které jsou dostupné na prodloužení doby pohlavního styku, jsou vázány na lékařský předpis. Ať už je to užívání účinné látky dapoxetin, nebo užívání antidepresiv, u kterých je zpoždění ejakulace vedlejším účinkem. Všechny tyto léky fungují na stejném principu - na ovlivňování zpětného vychytávání serotoninu. Ale stejně tak, jako jiné léky, i tyto vykazují množství nežádoucích projevů, které Vás spíše odradí od jejich užívání. Velké množství klientů si totiž stěžovalo na bolesti hlavy, či nevolnost, které vzrušující zážitky z milování promění v nepříjemnou zkušenost.

 

Skvělou a účinnou alternativou jsou především bylinné výživové doplňky, které jsou schváleny k prodeji a jsou absolutně bezpečné. Těšit Vás může poměrně rychlý nástup účinku, který je obvykle 7-14 dní od prvního užití, a rovněž absence vedlejších účinků. U těchto výtažků z léčivých rostlin je podstatné, že nemají vážné lékové interakce ani kontraindikace. Většinou se však doporučuje kardiakům konzultovat jejich užívání se svým lékařem, protože tyto produkty nejčastěji ovlivňují prokrvení, čímž mohou působit na krevní tlak a činnost srdce. Velmi vhodná je i kombinace těchto doplňků s cvičením Kegelových cviků.

 

Mezi preparáty, které Vám můžeme směle doporučit, patří jednoznačně rychlá a spolehlivá Ultra Potence, která s rychlým nástupem účinku pozitivně působí na zlepšení potence, zkvalitnění erekce a také oddálení ejakulace. Díky řešení těchto problémů zkvalitní Váš sexuální život.

 

Velmi doporučeným a výborně hodnoceným produktem je rovněž přírodní doplněk Vimax Pills, který působí komplexně na mužské tělo. Svým složením ovlivní nejen předčasnou ejakulaci, ale zlepší erekci a částečně zvětší penis. Užíváním tohoto preparátu se zvýší Vaše libido a také sexuální aktivita. Takže stojí za vyzkoušení.

 

Na oddálení ejakulace můžete použít i výživový doplněk Semenax, který kromě předčasné ejakulace vyřeší i problém s malým množstvím ejakulátu a také zvýší jeho kvalitu. Nastane dokonce zlepšení plodnosti, která má celosvětově klesající trend. A tuto možnost ocení mnoho párů, jež mají problém s početím potomka, způsobený špatnou kvalitou spermií. A to vše za přijatelnou cenu, a bez lékařského předpisu.

Nejlepší produkty:

1. Semenax – nejlepší a ověřený přírodní produkt na zvýšení množství a kvality semene, více spermií, odstranění předčasné ejakulace, větší výstřik, oddálení ejakulace, prodloužení pohlavního styku

 

2. Vimax Pills - zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, oddálení ejakulace

 

3. Ultra Potence - rychle zlepšení erekce, větší sexuální výdrž

 

Předčasná ejakulace 

Nechemické prostředky a metody oddálení výronu semene

Delší ejakulace1. Komunikace


Komunikace je základním prostředkem dorozumívání, proto je výhodné ji aplikovat i v sexuální oblasti, zejména při řešení problémů, a obzvláště s předčasnou ejakulací. Svěřte se se svým problémem partnerce, bez jakéhokoliv studu, protože předčasná ejakulace není nemoc, je to jen "dysfunkce", která je relativně snadno řešitelná. Komunikace mezi mužem a ženou také vždy partnerský vztah posílí, důležitá je především důvěra a vzájemná úcta a tolerance.

 

2. Cvičení


Na zlepšení ovládání a oddálení ejakulace jsou doporučovány Kegelovy cviky, které pravidelným cvičením, nejlépe třikrát denně, posilují svaly pánevního dna. Ačkoli byly původně navrženy pro ženy na řešení inkontinence stavů po porodu, časem se zjistilo, že tato cvičení napomáhají mužům ovládat jejich "nástroj".

 

3. Techniky


Použitím mechanických technik, jako je stisk špičky penisu, nebo start-stop systém, dosáhnete prodloužení doby do ejakulace absolutně spolehlivě. Je jen na Vás, zda máte chuť vzrušení přerušovat během milování, protože právě na přerušování jsou založeny obě tyto techniky. Dokonce stisk špičky penisu by měl být jemně bolestivý, aby byl dokonale účinný.

 

4. Masturbace


Masturbace je rovněž jednou z mechanických metod oddálení, protože všichni víme, že pokud je první "kolo" rychlé, druhé zaručeně nebude. Jedinou nevýhodou může být absolutní ztráta chuti na sex s partnerem.

 

5. Předehra


Tolik komentovaná a opěvovaná předehra. Je to dokonalý nástroj oddálení ejakulace, protože pokud se při ní budete věnovat více Vy své partnerce, nejenže jí dáte náskok, ale ona Vám to oplatí v podobě úžasného orgasmu, a potěšení, které jí tak chcete dát.

 

6. Polohy a dýchání


Správným dýcháním a vhodnou polohou můžete také udělat zázrak. Pokud budete dýchat zhluboka, Vaše svaly budou relaxované a vyvrcholení nastane s větším zpožděním, než když dýcháte rychle, případně zadržujete dech. Optimální polohou rovněž můžete dosáhnout oddálení ejakulace. Zejména zařazením nepříliš vzrušujících poloh do svého repertoáru. Vynechat můžete i polohy, při nichž je žádoucí přirážení, které by Vás "odpálilo" za pár vteřin.

Chemické syntetické metody a prostředky k řešení předčasné ejakulace

Tablety na prodloužení ejakulace7. Kondomy


Kondomy jsou dvojitou "zbraní". Nejenže Vás a Vaši partnerku ochrání před sexuálně přenosnými nemocemi a otěhotněním, ale sníží citlivost penisu, ačkoli jsou velmi tenké. Většina mužů, jež netrápí předčasná ejakulace, se proto kondomům vyhýbá. Jinou alternativou je použití kondomů, které jsou speciálně navrženy tak, aby oddálily ejakulaci. Nejčastěji jsou to kondomy, jejichž povrch je lubrikovaný gelem s lokálním anestetikem. Tato látka, nejčastěji benzokain a lidokain, je aplikována ve špičce kondomu, a to z vnitřní strany, aby nedošlo k nežádoucí lubrikaci partnerky. Někteří výrobci vytáhli do boje proti předčasné ejakulaci i s kombinací těchto lokálních anestetik s vroubkováním, které je maximálně prospěšné právě pro ženu.

 

8. Anestetické gely, krémy a spreje


Tyto produkty jsou z kategorie drogistického zboží, které ve svém složení obsahuje lokální anestetikum. Nejčastěji jsou to opět nejdostupnější anestetika benzokain a lidokain, které znecitliví penis, a tím se prodlouží doba sexuálního aktu. Aplikovat je je potřeba, ať už je to gel, krém nebo sprej, v dostatečném předstihu, tedy alespoň 30 minut před pohlavním stykem, aby došlo k dokonalému vstřebání účinných látek. Nevýhodou je to, že tyto prostředky mohou natolik snížit citlivost, že Vám samotný sex nebude příjemný. V případě, že se účinná látka nevstřebá dostatečně, nastane znecitlivění partnerky, čímž uškodíte především partnerce.

 

9. Farmakologické látky


Účinnou metodou oddálení ejakulace je použití farmakologických léčiv. Nejčastěji se používá přímo na tento problém určený dapoxetin, který funguje na stejném principu, jako klasické antidepresivum. Na jeho účinek se vlastně přišlo při vývoj antidepresiv, je to selektivní inhibitor zpětné resorpce serotoninu a svým účinkem zpomaluje reakci na sexuální stimulaci. Jeho výdej je však vázán na lékařský předpis. Stejné je to i s použitím antidepresiv, kvůli nimž si budete stejně muset vystát řadu u lékaře v ambulanci. Rozdílem je jen to, že u antidepresiv je oddálení ejakulace nežádoucí účinek. V posledních výzkumech se zjistil i pozitivní vliv Tramadolu na oddálení ejakulace. Tento lék je však ze skupiny opiátů a jeho výdej na lékařský předpis je přísně kontrolován a navíc jeho účinnost na ejakulaci ještě není mezi uživateli tak rozšířená a důkladně zmonitorována.

Přírodní přípravky na odstranění problémů s předčasnou ejakulací

Přírodní přípravky na odstranění problémů s předčasnou ejakulací10. Výživové doplňky

Výživové doplňky jsou samostatnou kapitolou. Jejich užívání nemá žádné negativní aspekty na lidský organismus. Jsou ideálním řešením, pokud nechcete své tělo zásobovat neustále různou "chemií" v podobě tabletek, či jiných léků, které Vám nejenže zatěžují játra, ale navíc způsobují vedlejší účinky, které jsou mnohdy velice závažné.

 

Výživové doplňky působí dlouhodoběji, přestože jen málokdy nastupují účinky užitím první dávky. Většinou je to po 7-14 dnech užívání. V řešení předčasné ejakulace jsou výživové doplňky na prvním místě. S jejich aplikací můžete začít okamžitě - ve chvíli, kdy se rozhodnete svůj problém řešit. Nemusíte čekat na lékařský předpis, ani na vytrénování svalů či zlepšení ovládání ejakulace, ale určitě je vhodné s užíváním jakýchkoli výživových doplňků zařadit do programu řešení i Kegelovy cviky, díky kterým posílíte svaly pánevního dna. Spojením těchto metod dosáhnete zaručený výsledek, který na sebe nenechá dlouho čekat. Samozřejmě, pokud je příčinou předčasné ejakulace fyziologický problém, jako například prostatitida, či krátká uzdička, nezapomínejte, že výživové doplňky ani cvičení nejsou řešením. Tyto fyziologické příčiny je nutné řešit u lékaře.

 

Pro uživatele, jejichž problém má psychický podklad, můžeme doporučit užívání přírodních doplňků výživy Vimax Pills, které mají komplexní pozitivní vliv na mužský organismus. Svým unikátním složením zlepšuje prokrvení organismu včetně penisu, kterému zajistí zvětšení, a Vám lepší a silnější erekci. Spolehlivě oddálí ejakulaci a kromě toho působí i na zlepšení libida a celkové sexuální aktivity. Tento volně prodejný výživový doplněk byl zahrnut do více odborných studií, které jednoznačně potvrdily jeho účinnost na mužský organismus, a současně s tím i vliv na spokojenost jejich partnerek.

 

Pro zlepšení kvality a zvýšení množství semene Vám doporučujeme užívání přírodního produktu Semenax, který díky svému jedinečnému složení ovlivňuje nejen kvalitu semene, ale i délku pohlavního styku, intenzivní prožívání orgasmu, a také zvýšení plodnosti. Z toho důvodu je doporučován párům, které se pokoušejí o zplození potomka.

Chcete-li rychlé a účinné řešení, nabízíme Vám kapsle Ultra Potence. Jde o čistě přírodní výživový doplněk, který díky skvělé kombinaci bylinných extraktů, vitamínů, stopových prvků, a pro tělo důležitých aminokyselin zajistí rychlý pozitivní účinek na zlepšení erekce, oddálení ejakulace a celkové zlepšení potence. Tento produkt Vám doporučí i mnoho odborníků, protože jeho účinnost je klinicky ověřena.

Nejlepší produkty:

1. Semenax – nejlepší a ověřený přírodní produkt na zvýšení množství a kvality semene, více spermií, odstranění předčasné ejakulace, větší výstřik, oddálení ejakulace, prodloužení pohlavního styku

 

2. Vimax Pills - zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, oddálení ejakulace

 

3. Ultra Potence - rychle zlepšení erekce, větší sexuální výdrž

 

Přírodní tablety na odstranění předčasné ejakulace 

Léčba, která pozitivně ovlivní brzký výron spermatu. Vaše zkušenosti a recenze

Léčba předčasné ejakulacePředčasná ejakulace je velmi častým problémem, se kterým se každý postižený muž vypořádává svým vlastním způsobem. Někteří sahají po mechanických technikách, jiní zas po různých cvicích. V současné moderní době, existují i pohodlnější formy oddálení a povzbuzení ejakulace, jako jsou léky a jiné podpůrné či drogistické produkty.

 

Kondomy patří do kategorie drogistického zboží. Tyto kondomy pocházejí z dílny německých vědců, který našli způsob oddálení ejakulace bez zbytečného dráždění partnerky. Tyto kondomy jsou napuštěné lokálním anestetikem, většinou jde o benzokain nebo lidokain. Muži si je chválí, protože díky nim vydrží déle odolávat ejakulaci. Nevýhodou je určitý diskomfort při jejich nasazování a také riziko vzniku alergických reakcí na samotný kondom, které jsou již déle známé a bohužel poměrně časté.

 

Anestetický gel je alternativou, která je rovněž často využívána, zejména pro jednoduchost aplikace. navíc stačí jeho nanesení malou chvilku před pohlavním stykem. Díky přítomnosti anestetika dochází k lokálnímu znecitlivění, a tím k utlumení vzrušení pociťovaného v penisu. Nevýhodou těchto gelů je však vyšší riziko vzniku alergických reakcí a také velká míra znecitlivění partnerky, která může mít následně problém s dosažením orgasmu, pokud gel nenanesete v dostatečném časovém předstihu. Použití gelu je nutné při každé vhodné příležitosti (pohlavním styku), protože neléčí dlouhodobě. Při správné aplikaci si však tyto gely většina recenzentů chválí a upřednostňují je před užíváním léčiv.

 

Skupina antidepresiv, která se označuje jako selektivní inhibitory zpětné resorpce serotoninu, se ukázala jako účinná v boji s předčasnou ejakulací. Mezi nejčastěji používané patří zejména klomipramin, sertralin či fluoxetin a jejich vedlejším účinkem je oddálení ejakulace. Jejich nevýhodou je však přítomnost i jiných a často velmi nepříjemných vedlejších účinků. Další nevýhodou je to, že jejich výdej je vázán na lékařský předpis, takže by Vás návštěva lékaře neminula.

 

Dapoxetin, léčivá látka obsažená v produktu Priligy, patří rovněž do kategorie inhibitorů zpětné resorpce serotoninu a původně byla vyvinuta jako antidepresivum. Nakonec však našla uplatnění v sexuální oblasti. Názor na tyto lékové prostředky je většinou pozitivní, nicméně nejde o dlouhodobé řešení vzhledem k výskytu vedlejších účinků.

Výživové produkty, které pomohou odstranit problém s předčasnou ejakulací

Větší výstřik semeneSamozřejmě, že k léčbě předčasné ejakulace přistupujeme až po vyčerpání všech možných dostupných možností, jako jsou mechanické techniky a cvičení. Předtím však, než navštívíte ambulanci lékaře, vyzkoušejte sáhnout po různých výživových doplňcích, které Vám v tomto směru budou dobrým pomocníkem. Výživové doplňky v kombinaci s různými cviky pomáhají ve většině případů. Proto jsou i velice doporučovány nejen ze strany uživatelů, ale i mnoha odborníky. Zkušenosti a recenze hovoří za všechno. Mezi uživateli se nejčastěji skloňují názvy jako eJoy, Zerex, Vimax, Proerecta, Aphrodisia, Clavin, Erexan, Amante a mnohé jiné. Jak tedy fungují a jaké jsou reálné zkušenosti s nimi? Nejlépe u uživatelů obstály produkty Vimax Pills, Zerex Extralong, eJoy či Erexan. Jejich složení je sice různorodé, avšak přírodní, což oceníte zejména při absenci vedlejších účinků.

 

Zerex Extralong je čistě přírodní produkt, jehož účinek nastupuje během 7 dní od začátku užívání. Účinek na předčasnou ejakulaci je pak evidentní. Kromě toho však zlepšuje i erekci a zvyšuje chuť na sex. Najdou se ovšem i uživatelé, kteří nebyli na 100% spokojeni s těmito tabletami, avšak u nich se jednalo o předčasnou ejakulaci vlivem jiného onemocnění, resp. onemocnění prostaty.

 

Tablety eJoy jsou primárně určeny na podporu erekce, avšak jejich pozitivní vliv na oddálení ejakulace je viditelný. Rovněž tablety svým přírodním složením příznivě ovlivňují i libido a dokonce výrobce udává, že u 85 % mužů se zlepšil zdravotní stav prostaty.

 

Vimax Pills jsou rovněž 100% přírodní produkt, který svými účinky rozhodně nezaostává za výše zmíněnými. Pozitivně působí na celkový stav pohlavních orgánů muže, chuť na sex, libido, a rovněž na předčasnou ejakulaci.

 

Na přibližně stejné úrovni se nachází také výživový doplněk Erexan. Tento produkt má obdobné složení jako předchozí produkty a stejně obdobné účinky. Kromě toho, že zlepšuje erekci, zvýší chuť na sex, oddálí ejakulaci a také zintenzivní orgasmus.

 

Všechny zmíněné výživové doplňky jsou svým způsobem unikátní, a to zejména ve složení a kombinaci přírodních složek, proto se i mírně liší v účincích. Drtivá většina uživatelů má na tyto výrobky pozitivní názor a v nezávislých recenzích je spíše doporučují. Pak je už jen na Vás, po kterých sáhnete jako prvních, a které Vám budou nejvíce vyhovovat, vybírejte na základě složení bylinných substancí, a také svou vlastní intuicí.

Léky vs. výživové doplňky v oddálení ejakulace a zlepšení výstřiku 

Léky na ejakulaciPředčasná ejakulace je problém, který trápí muže v každém věku a patří k nejčastějším sexuálním poruchám. Proto je zcela přirozené, že lidé hledají způsoby, jak se tohoto problému zbavit. Kromě cvičení a několika technik použitelných přímo během pohlavního styku, můžeme rozdělit pomocné prostředky na syntetické a přírodní. Mezi ty syntetické patří zejména krémy, gely a spreje s obsahem různých lokálních anestetik, jako benzokain či lidokain. Jejich úkolem je snížit citlivost penisu a prodloužit tak dobu od prvního vniknutí po ejakulaci. Jejich nevýhodou však je, že v případě nedostatečného vstřebání před pohlavním stykem může dojít i k znecitlivění partnerčiny pochvy. Tyto produkty se používají podle potřeby přibližně 30 minut před pohlavním stykem, nejsou však dlouhodobým řešením a neléčí příčinu předčasné ejakulace. Jsou však efektivní a drtivá většina mužů si je pochvaluje.

 

Dalším způsobem léčby z kategorie syntetických produktů jsou klasické léky - tablety. Jediným zdrojem, který je určen k léčbě předčasné ejakulace, je dapoxetin (účinná látka) známý pod názvy Priligy a potom léky u nás neschválené Dapoxy, Super P-Force, Super Vikalis, Cenforce D, Super Kamagra. Dapoxetin je látka, která má podobné účinky jako antidepresiva, protože je to rovněž selektivní inhibitor zpětné resorpce serotoninu. Působí na zpomalení reakce na sexuální stimulaci a tím dochází k pozdějšímu vyslání signálu pro ejakulaci z mozku.

 

Dapoxetin je účinný od první dávky a užívá se podle potřeby 1-3 hodiny před pohlavním stykem. Tak jako ostatní syntetické léky, i tento má vedlejší účinky, z nichž se nejčastěji vyskytují bolesti hlavy a zažívací problémy, kromě toho i závratě či návaly horka a nadměrné pocení. V podstatě na stejném principu fungují i antidepresiva v léčbě předčasné ejakulace, kdy je oddálení ejakulace vedlejším účinkem. Nevýhodou je to, že jsou vázány na lékařský předpis, takže v případě, že budete chtít zvolit tuto metodu léčby, budete muset navštívit lékaře. Samozřejmě jsou přítomny i jiné vedlejší účinky, jako závratě, zažívací problémy či bolesti hlavy.

 

Skvělou a účinnou alternativou k těmto syntetickým produktům jsou výživové doplňky, které jsou vyráběny z látek na přírodní bázi. Většinou jsou to extrakty z bylin podporujících sexuální funkce, ale také vitamíny a různé aminokyseliny, které jsou nezbytné pro správné fungování celého organismu. Proto většinou tyto výživové produkty ovlivňují řadu tělesných funkcí.

 

Doporučujeme vyzkoušet produkt Ultra Potence, který je vhodný pro rychlé zlepšení potence, rychlé oddálení ejakulace a rovněž na potlačení většiny problémů s erekcí. Tablety s dlouhodobým účinkem za skvělou cenu.

 

Dalším zajímavým výrobkem je Vimax Pills, který i podle recenzí uživatelů účinkuje velice spolehlivě. Je vyroben na základě poznatků Tradiční čínské medicíny. Kromě oddálení ejakulace zajistí i lepší erekci, zvýší tvorbu testosteronu a také zlepší vaše libido.

 

Dalším produktem, který Vám můžeme doporučit pro ještě dokonalejší požitek, je výživový doplněk Semenax, který zvýší produkci semene a zároveň ejakulaci. Díky správné kombinaci bylin, vitamínů a aminokyselin dosáhnete kvalitnější orgasmus a zvýší se i Vaše plodnost. To vše na skvělou cenu, bez lékařského předpisu a bez vedlejších účinků.

Nejlepší produkty:

1. Semenax – nejlepší a ověřený přírodní produkt na zvýšení množství a kvality semene, více spermií, odstranění předčasné ejakulace, větší výstřik, oddálení ejakulace, prodloužení pohlavního styku

 

2. Vimax Pills - zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, oddálení ejakulace

 

3. Ultra Potence - rychle zlepšení erekce, větší sexuální výdrž


Přírodní zvýšení ejakulace 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Jak odstranit předčasnou ejakulaci - oddálení ejakulace, zvýšení sexuální výkonnosti

vložit nový komentář
11.11.2018 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz