Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Největší mýty o výstřiku a předčasné ejakulaci. Co opravdu (ne) pomáhá?

Přidáno: 30.08.2018

Co je výron semene, jaký je jeho význam, a jak přesně funguje?

Předčasný výstřik semeneEjakulace je charakterizována jako výron semene z pohlavního údu a může nastat po pohlavním styku, masturbaci, nebo samovolně v noci, tehdy mluvíme o poluci a bývá spojena s orgasmem.

 

K samotné ejakulaci dochází po stimulaci senzitivních nervových zakončení v pohlavních orgánech, kdy se aktivuje centrum v mozku vlivem sympatického systému.

 

Sympatikus způsobí stahování chámovodu, který z nadvarlete vhání spermie do močové trubice. Zde se nachází místo, kde se spojuje ejakulát se semenem. Zároveň dochází ke stahování musculus sphincter urethrae internus - svěrače, který brání zpětnému přechodu ejakulátu. Následně dochází ke stažení svalů, které rytmicky vypudí ejakulát z močové trubice. Konec ejakulace se projeví kontrakcemi penisu, které jsou viditelné jako malé záškuby.

 

Hlavní význam ejakulace spočívá v oplodňování a pak v maximální potenci. Po ejakulaci se muži cítí mužněji, ale hlavním poselstvím ejakulátu je oplodnit ženské vajíčko. Zde nesmíme zapomenout zmínit, že samotná ejakulace nemusí být zákonitě spojena s orgasmem. U mužů může nastat i tzv. suchý orgasmus, resp. orgasmus a ejakulace probíhají odděleně, ovšem tuto "techniku" se musí muži naučit a mohou tak dosáhnout multiorgasmus. Pokud k suchému orgasmu dochází samovolně, může se jednat o tzv. retrográdní ejakulaci. V tomto případě dokonce muž pociťuje při vyvrcholení bolest. Ejakulát se tehdy nedostane ven z těla, ale do močového měchýře, a na vině je porucha svěrače, který neplní svou funkci.

 

Za normálních okolností jako první většinou přichází orgasmus, který trvá přibližně 5-22 sekund, a následně nastává ejakulace. Kromě předčasné a retrográdní ejakulace může nastat i opožděná, která nastává později, aniž by muž chtěl, a její příčinou může být častá sexuální stimulace, ale může mít i neurologický podklad. Co se množství ejakulátu týče, tak to je ovlivněno zejména hydratací organismu, ale i četností sexuálního styku či masturbace.

Jaké jsou příčiny předčasné ejakulace? Musíte to vědět, abyste ji mohli vyřešit

JZlepšení výstřikuak to funguje, již víme. Jak to tedy je v případě předčasné ejakulace? Předčasná ejakulace není chorobou v pravém slova smyslu, a tak ani její "léčba" není léčbou. Je to stav, kdy muž dosáhne vyvrcholení dříve, než by chtěl, a nestihne přitom dostatečně uspokojit partnerku. O předčasné ejakulaci můžeme hovořit v případě, pokud ejakulace nastane do 1 minuty od prvního vniknutí do pochvy, nebo pokud ji muž sám nedokáže pozastavit.

 

Problém nastává, pokud tato situace muže dostává do špatného psychického rozpoložení, protože se tím naruší i erekce, a muž se většinou začne vyhýbat sexu. Příčinou předčasné ejakulace tedy bývají spíše psychické podklady, teprve až pak ty biologické. Ale co je paradoxní, muži o tom neradi mluví, přičemž je konverzace s partnerkou jednou z metod odbourání předčasné ejakulace.

 

Příčiny předčasné ejakulace se rozdělují na dvě skupiny. Jednou jsou příčiny biologické a druhou nebiologické. Mezi hlavní biologické příčiny patří fimóza (neschopnost přetáhnout předkožku přes žalud), frenulum breve (krátká uzdička) - anatomické poruchy, které se dají řešit poměrně rychle chirurgicky; zánětlivé procesy v oblasti pánve, prostatitida; erektilní dysfunkce a také hyperplazie prostaty; hormonální poruchy - nedostatek testosteronu, nadměrná činnost štítné žlázy a jiné. Nebiologické příčiny jsou většinou psychického charakteru -stres, obava ze selhání, z nedostatečného uspokojení partnerky, ale i nízká frekvence pohlavního styku, či odmítavá partnerka.

 

Znát mechanismus ejakulace a také její poruchy a možné příčiny těchto poruch je velmi důležité. Zejména z toho důvodu, abychom dokázali s touto záležitostí pracovat dále. Pracovat na jejím odstranění a na zlepšení sexuálního života, protože bezpochyby, předčasná ejakulace je problém, který výrazně ovlivňuje sexuální život každého třetího muže. Dost vysoké číslo, že?

Kompletní návod na řešení delikátního problému s předčasnou ejakulací

Rychlé zvýšení ejakulaceJak by tedy mělo vypadat řešení této delikátní záležitosti, o níž muži raději mlčí? Základem je identifikace příčiny, podle níž se budete dále ubírat. Pokud je příčina biologická resp. fyziologická, tak s tou Vám s největší pravděpodobností pomůže pouze odborný lékař. Pokud je psychologická, tedy nebiologická, můžete to zkusit sami. Začněte rozhovorem s partnerkou. To je základ, který může hodně vyřešit. Zde si můžete domluvit pravidla hry, kterými se budete řídit, případně se dohodnete na použití techniky start-stop, či stlačení penisu. Pomoci si můžete i masturbací před sexem, avšak v dostatečném předstihu.

 

Jednou z možností, jak může muž sám ovlivnit ejakulaci, jsou Kegelovy cviky na zlepšení stavu svalů pánevního dna a také na zlepšení ovládání ejakulace. Tyto metody Vám mohou ve značné míře pomoci s oddálením ejakulace. Pokud však z nějakého důvodu tyto metody nefungují, nebo nejsou aplikovatelné, můžete sáhnout po drogistických a farmakologických přípravcích. Můžete použít klasický kondom, který u mnoha mužů oddaluje ejakulaci, protože snižuje sexuální stimulaci. Na trhu dokonce můžete zakoupit i kondom napuštěný lokálním anestetikem, který mírně znecitliví penis. Alternativou jsou i různé anestetické gely, krémy či spreje, které fungují v podstatě stejně, částečně znecitliví pohlavní orgán, občas i partnerčin, což ovšem není žádoucí.

 

V následujícím řešení se opět dostáváme k lékaři, který Vám i na předčasnou ejakulaci psychologického podkladu mohl předepsat léky na její léčbu. Tyto však mají mnohé nežádoucí účinky, protože se jedná o antidepresiva. Jediný oficiální lék dapoxetin je indikován v případě, že je příčinou předčasné ejakulace fyziologická porucha. Zatím nejlepší a nejideálnější alternativou k vyřešení tohoto problému je užívání výživových doplňků, které příznivě ovlivňují sexuální život muže, počínaje předčasnou ejakulací, přes zlepšení erekce, až po silnější orgasmus.

 

Doporučit Vám můžeme Vimax Pills, což je výživový doplněk na čistě přírodní bázi, který komplexně ovlivňuje sexuální život a aktivitu muže. Zlepší chuť na sex a libido, zkvalitní erekci, zlepší prokrvení organismu, zvýší sexuální výdrž a při dlouhodobém užívání nastane i zvětšení penisu. A to vše za přijatelnou cenu.

 

Dalším produktem na rychlou podporu potence a rychlé zvýšení výdrže je Ultra Potence - výživový doplněk s unikátním přírodním složením, který Vám pomůže s vyřešením většiny problémů v sexuální oblasti rychle a účinně.

 

Na kvalitu sexuálního života má vliv i množství semene, které můžete podpořit produktem Semenax, jež zvýší množství a kvalitu spermií, ale i plodnost a sílu orgasmu, a samozřejmě účinkuje i na základní problém, kterým je předčasná ejakulace. Všechny tyto produkty si můžete zakoupit za výhodnou cenu a ověřit si jejich účinnost.

Nejlepší produkty:

1. Semenax – nejlepší a ověřený přírodní produkt na zvýšení množství a kvality semene, více spermií, odstranění předčasné ejakulace, větší výstřik, oddálení ejakulace, prodloužení pohlavního styku

 

2. Vimax Pills - zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, oddálení ejakulace

 

3. Ultra Potence - rychle zlepšení erekce, větší sexuální výdrž

 

Vimax Pills 

Vznik a obsah mužského spermatu. Jak to celé funguje?

Mužské semenoSemeno je tělesná tekutina, sekret mužských pohlavních žláz. Ejakulát je tekutý a má bílou, bílošedou až nažloutlou barvu, která však závisí na hladině proteinů, takže bílý ejakulát bude obsahovat nejvíce proteinů. Ejakulát je v podstatě transportním médiem pro spermie, protože mimo něj by nepřežily. Jeho úkolem je dostat sperma ven z mužského těla, přenos do ženského těla a udržení vitálních spermií co nejdelší dobu a následné oplodnění vajíčka. Mimo mužského těla přitom dokážou spermie přežít 1-4 dny.  Je to doba, kdy jsou ještě oplodnění schopné.

 

Semeno se dostává z těla v procesu ejakulace, která nastává po sexuální stimulaci, a to ve chvíli vyvrcholení. Ejakulace je spojena s orgasmem, který nastává rovněž po sexuální stimulaci, díky níž jsou podrážděná nervová zakončení, která vysílají signály do mozku, a ten odesílá pokyn pro začátek ejakulace. Dochází ke stažení svalů pánevního dna a ze semenných žláz jsou vypuzeny spermie, které procházejí semenovody a v prostatě se spermie dostávají do jejího sekretu a putují už jako ejakulát dál. Dochází k uzavření vchodu močové trubice a ejakulát se dostává ven. Ejakulace probíhá obvykle v 10-15 kontrakcích, přičemž semeno se dostává ven v prvních přibližně 3 kontrakcích. Zbývající kontrakce jsou jen doznívající.

 

Ejakulát je složen ze spermií a semenné plazmy. Spermie jsou mužské pohlavní buňky, jejichž hlavním úkolem je oplodnění vajíčka. Jejich zrání trvá 72 dní a životnost v závislosti na prostředí je zhruba 30 dní, mimo mužského těla 1-4 dny. Před oplodněním musí spermie projít poměrně dlouhou cestu a překonat přibližně 7,5-10cm, aby se dostaly k vajíčku. Během jedné ejakulace se dostane z těla ven velké množství spermií. Nejméně 40, nejvíce 120 milionů spermií v 1 ml ejakulátu, přičemž běžný objem ejakulátu u zdravého muže je 2-6 ml.

 

Semeno je lehce zásadité, jeho pH se pohybuje v rozmezí 7,2-7,8. Z chemického hlediska je tvořeno velkým množstvím minerálních látek, z nichž nejvýznamnější jsou zinek, měď, hořčík, vápník či sodík. Základní zdroj energie pro spermie tvoří fruktóza, ale i jiné cukry, také velmi důležitý vitamín C a asi 400 různých druhů bílkovin.

Problémy se semenem. Co je nejčastějším problémem?

Přípravky na ejakulaciNedaří se Vám počít potomka? Partnerka je v pořádku? Tak pak bude problém ve Vás. Základním projevem poruchy ejakulátu je jeho čirost, která je normální jen v období dozrávání u mladých chlapců, kdy nejsou v ejakulátu přítomny spermie. Pokud se toto vyskytne u dospělých mužů, jedná se o azoospermie, která může vznikat na třech úrovních.

 

Pro-testikulární azoospermie, kdy jsou varlata v pořádku, ale organismus nemůže vytvořit spermie. Nejčastěji bývá příčinou hormonální porucha, nebo stavy po aplikaci chemoterapeutické léčby.

 

Testikulární azoospermie, kdy varlata neplní svou funkci. Nejčastější příčinou nefunkčnosti varlat je infekční onemocnění urogenitálního traktu, genetická predispozice, radiace nebo chemoterapie v léčbě rakoviny, ale může to být i zranění v oblasti pohlavních orgánů.

 

Post-testikulární azoospermie je případ, kdy dochází k normální tvorbě spermií ve varlatech, ale pokud se v semenných váčcích nachází překážka, mluvíme o obstrukční azoospermii. Další příčinou může být vasektomie nebo retrográdní ejakulace.

 

Dalším neklamným znakem, že něco není v pořádku, je také přítomnost krve v ejakulátu. Ta se může uvolňovat na více místech urogenitálního traktu. Nejčastěji je to při zranění nebo zánětu močových cest nebo močového měchýře, ale také rakovina či močové kameny. Další místa možného vzniku krvácení jsou prostata, varle, nadvarlata, chámovody, a samozřejmě močová trubice.

 

Bolest při ejakulaci nastává během vyvrcholení, nejčastěji je to pocit pálení nebo samotné bolesti. Objevit se může na více místech, například v blízkosti análního otvoru, kdy se pravděpodobně jedná o onemocnění prostaty, v oblasti samotného penisu či varlat, nebo močové trubice. Neřešená bolestivá ejakulace většinou vede k úplné sexuální abstinenci a následnému narušení partnerského vztahu. Proto pokud se u Vás objeví, neváhejte, navštivte lékaře.

Přípravky na ejakulaci Vám pomohou zlepšit jeho kvalitu

Nejlepší tablety na zvýšení ejakulace, plodnostiNeplodnost je problém, který se vyskytuje v poslední době mnohem častěji, než kdysi. I proto je trh doslova zaplaven produkty, které Vám mohou pomoci s ejakulací. Uvědomit si však musíte to, že ne každému muži mohou tyto produkty pomoci. S největší pravděpodobností trpíte neplodností pro nízkou hladinu hormonů, nebo pro nedostatek vitamínů a stopových prvků ve stravě, a v tom Vám budou tyto produkty nápomocné. Samozřejmě je třeba vyčkat na nástup účinku, který může někdy trvat déle, což je však u výživových doplňků normální stav.

 

Jestliže netrpíte poruchou plodnosti, ale chcete pouze zvýšit množství ejakulátu nebo samotných spermií v něm, zaměřte se na to, čeho máte nedostatek. Stravu je třeba racionalizovat, zařadit pohyb a cvičení do denního programu. S ostatním Vám ve velké míře mohou pomoci právě výživové doplňky, zejména s doplněním vitamínů A, B, C i D, ale i stopových a minerálních prvků, jako jsou zinek, měď či selen. Pro spermiogenezi jsou důležité i aminokyseliny jako L-karnitin, L-arginin, nebo L-lysin. Všechny tyto složky jsou obsaženy ve výživových doplňcích na podporu tvorby semene.

 

Výživové doplňky zlepšují celkový zdravotní stav organismu a zvládnou příznivě ovlivňovat určité problémy. V tomto případě působí  i na ejakulaci. Většina těchto doplňků obsahuje extrakty z různých bylin, nejčastěji z Macy peruánské, Aschwagadhy, Ženšenu pravého, pískavice, ale i Kotvičníku zemního. Obsah kapslí se liší podle výrobce, proto můžete koupit preparát na zlepšení erekce s účinkem i na zlepšení množství nebo kvality ejakulace. Z plejády dostupných výživových doplňků jsou nejprodávanější eJoy, Zerex, Proerecta, Erexan, Vimax Pills, Clavin, Ultra Potence. Samozřejmě jsou dostupné i jiné účinné produkty a je tedy na Vás, který z nich zvolíte jako nejvhodnější pro Vás.

Nejlepší produkty pro zlepšení ejakulace:

1. Vimax Pills - Výživový doplněk s komplexním a dlouhodobým účinkem na potenci, erekci, a také s pozitivním vlivem na ejakulaci. Produkt, který dokáže při pravidelném užívání zvětšit penis. Nyní za výbornou cenu.

 

2. Ultra Potence - Produkt, který pomáhá expresně rychle s erekcí, ale také potencí a samozřejmě s předčasnou ejakulací. Účinný a rychlý za cenu odpovídající kvalitě a efektivitě.

 

3. Semenax - Přírodní výživový doplněk na podporu produkce semene, oddálení ejakulace a také zlepšení kvality spermií. Nejvýhodnější v poměru ceny a účinku.

 

Více semene 

Domněnky a fámy, které kolují mezi námi. Které pomáhají a které ne?

Oddálení ejakulace"Máš to v hlavě" ... Toto tvrzení nemusí být vždy pravdivé, protože problém s předčasnou ejakulací nemusí mít vždy jen psychický podklad. Často jsou příčinou tohoto problému různá onemocnění či poruchy. Nejčastěji jsou to problémy s prostatou, či močovým měchýřem, ale i zvýšená dráždivost nervového systému a dokonce rychlé dýchání během sexuálního styku.

 

"Mysli na něco asexuálního" ... No dobře, z části to může pomoci oddálit ejakulaci. Vždyť, koho by vzrušovala představa například fotbalového zápasu v televizi, či dokonce pomyšlení na práci, jak mnozí doporučují ?! Určitě je příjemnější věnovat se tomu, na co jsou oba v té chvíli připraveni.

 

"Alkohol pomůže, uvolní zábrany" ... Alkohol je dvousečná zbraň. Pokud odhadnete míru, může Vám pomoci o pár minut oddálit ejakulaci, protože zpomaluje činnost testosteronu. Pokud to však, přeženete, nedostaví se ejakulace, a dokonce se nemusí dostavit ani erekce. Navíc toto řešení není dlouhodobé, protože alkohol poškozuje játra a vzniká na něj závislost. Takže s touto metodou opravdu opatrně.

 

"Pomůže gel na znecitlivění" ... Co se týče fungování této metody, tak ano, funguje. Má to však i nežádoucí účinky. Zejména v tom smyslu, že tak jako znecitliví gel Váš penis, znecitliví i pohlavní orgány partnerky, a to už může být problém. Navíc toto řešení není dlouhodobé, protože aplikaci gelu budete potřebovat při každé příležitosti.

 

"Pravidelný sex oddálí ejakulaci" ... Není to tak docela pravda, protože někteří muži prostě nejsou schopni ovládat hladkou svalovinu vlivem somatické poruchy nervových zakončení. U některých mužů to naopak fungovat může, pokud jejich sexuální život není pravidelný, případně dojde k sexuálnímu styku jen příležitostně.

 

"Jsi mladý, je to normální" ... Tento mýtus je opravdu jen mýtem. Je pravdou, že mnoho mladých chlapců má strach ze selhání, a proto dojde k předčasné ejakulaci. U většiny se však při další sexuální zkušenosti tento problém vytratí. Mnohé výzkumy ovšem potvrzují, že v současnosti předčasnou ejakulací trpí nejvíce mužů ve věku 20-40 let.

 

Vyzkoušej to s plným měchýřem "... Ano, můžete vyzkoušet i tuto metodu, která opravdu zabírá, avšak bude lepší, když ji nebudete praktikovat dlouhodobě, protože tímto  trpí nejen močový měchýř, ale zejména prostata.

Tipy na zlepšení problémů s předčasnou ejakulací

Problémy s předčasnou ejakulacíPokud víte, že Váš problém nespočívá v somatické poruše, můžete s ním "pracovat". Existuje několik způsobů, jak se "vytrénovat" na tu správnou délku sexuálního aktu. Absolutně přirozenou metodou je délka předehry. Vyzkoušejte ji prodloužit, jemně zintenzivnit, a věnujte mnohem více pozornosti partnerce. Toto se Vám vrátí dvojnásob, protože Vaši ejakulaci oddálíte a partnerku dokonale připravíte na samotný styk. Rovněž se můžete s tímto problémem svěřit partnerce a vysvětlit si "pravidla hry". Můžete se dohodnout, že snížíte intenzitu přirážení, případně vynecháte některé polohy, které by Vás "odpálily" po první minutě sexu. Nejlepší bude vynechat "misionáře" a nechat partnerku "cválat na koníkovi". Při této poloze si můžete užívat i relax. Mechanickou pomůckou na oddálení ejakulace může být i stisk špičky penisu v místě uzdičky. Udělat to můžete v momentě, kdy budete cítit, že to na Vás už jde. Podržíte, dokud neucítíte ústup, a můžete pokračovat dále až do konce. Touto technikou sami zvolíte délku sexuálního aktu. Počet opakování je jen na Vás.

 

Jednou z nejlepších metod oddálení ejakulace je metoda "start-stop", při které nejenže oddálíte ejakulaci, ale zvýšíte intenzitu orgasmu a také sílu ejakulace. Takže díky této metodě si to opravdu užijete. Postačí jen přerušení v momentě pocitu, že ejakulace je již na spadnutí, chvilku počkáte, dokud ejakulace neustoupí, a můžete pokračovat.

 

Absolutně přirozenou cestou na oddálení ejakulace je naučit se správně dýchat. Většina mužů při sexu dýchá velmi rychle, případně zadržuje dech, což vede k rychlé ejakulaci. Proto je potřeba naučit se dýchat zhluboka, Vaše nádechy a výdechy by měly být dlouhé a relaxované, kdy dojde k uvolnění celého těla. Masturbace před pohlavním stykem je také jednou z možností, které můžete využít. Je jen otázkou, zda Vám to časově vyjde, nebo ne. Nevýhodou této metody je však to, že může způsobit absolutní ztrátu libida.

 

Na oddálení ejakulace má vliv i použití kondomu, který snižuje intenzitu sexuální stimulace během samotného pohlavního styku. Nejideálnějším způsobem, jak předejít předčasné ejakulaci a úplně odstranit tento problém, je cvičení Kegelových cviků. Tyto cviky posílí svaly pánevního dna a pomáhají při ovládání hladké svaloviny pohlavních orgánů jak u žen, tak i u mužů. Můžete si vybrat v podstatě kteroukoliv metodu, záleží tedy jen na Vás a vaší situaci, zda je Váš problém dlouhodobý, nebo se jedná jen o přechodný problém v případě nepravidelného sexu.

Chcete předčasnou ejakulaci oddálit, ale bez "práce"?

Výstřik a předčasná ejakulaceNa předčasnou ejakulaci můžete použít i farmaceutické zbraně. Hlavním farmaceutickým lékem na oddálení je léčivá látka dapoxetin, který reguluje hladinu serotoninu. Jeho užívání by mělo být omezeno pouze na dny, kdy plánujeme sexuální aktivitu, a měl by se užívat 1-3 hodiny před samotným aktem. Dapoxetin prodlužuje čas do ejakulace dvoj- až čtyřnásobně. Jeho užívání však provázejí i vedlejší účinky jako bolest hlavy, závratě či nevolnost. Vyvarovat by se ho měli kardiaci, ale i pacienti se zeleným zákalem či poruchou srážlivosti krve.

 

Na oddálení ejakulace se používají i antidepresiva, tehdy se účinek projeví po několika dnech užívání a užívat by se měly denně. Jako každý lék, i antidepresiva mají vedlejší účinky, které mohou, ale nemusí ustoupit po pár týdnech. I toto je možnost, kterou můžete využít, ať už z důvodu pohodlnosti, nebo se Vám i po vyzkoušení všech dostupných nelékových metod zdá Vaše ejakulace i tak rychlá a chcete si sexuální chvilky ještě prodloužit.

 

Další v poslední době velmi vyhledávanou alternativou lékových prostředků, je užívání výživových doplňků. Tyto preparáty mají 100% přírodní složení a jsou stejně účinné, jako lékové formy. Jedinou, avšak zanedbatelnou nevýhodou je, že jejich účinek nastupuje se zpožděním. Pokud však na to berete ohled, můžete je začít užívat s dostatečným předstihem. S jistotou víme, že oceníte absenci vedlejších účinků, které bývají u syntetických léků často závažné a nepříjemné.

 

Doporučit Vám můžeme tablety Vimax Pills, které svým přírodním složením celkově ovlivňují mužský organismus a pozitivně působí nejen na zvětšení penisu, ale i na zvýšení Vašeho libida, zlepšení erekce a samozřejmě na oddálení ejakulace.

 

Dalším produktem z této kategorie je Ultra Potence, která zajistí lepší erekci, oddálí ejakulaci, a to díky snížení senzitivity penisu. Váš sexuální život nabere "druhý dech" a nový směr, protože už pak nebudete vědět, co jsou to problémy s potencí.  Užíváním Ultra Potence se vyhnete i vedlejším účinkům, protože tento produkt je absolutně z přírodních ingrediencí.

 

Abyste měli vše tak, jak má být, nabízíme Vám i přírodní produkt Semenax, jehož složení pozitivně ovlivňuje množství a kvalitu semene, délku a kvalitu orgasmu, a při jeho užívání dochází i ke zvýšení plodnosti, což ocení muži, kteří se s partnerkou snaží o početí potomka. Všechny tyto produkty si můžete objednat za skvělou cenu a ihned.

Předčasná ejakulace – léčba - Silná přírodní afrodiziaka na oddálení výstřiku semene

Jak se zbavit předčasné ejakulace a navození dostatečné erekceI vás trápí předčasná ejakulace? Dnes je to zcela běžný problém, s nímž se setkalo již mnoho mužů. Nemějte ale obavy, dá se to řešit, není to nezvratné onemocnění jako takové. Nastává jen situace, kdy se ejakulace a orgasmus dostaví o něco dříve, než je žádoucí.

 

K předčasné ejakulaci dochází i při nepatrné sexuální stimulaci před vniknutím, nebo těsně po vniknutí do partnerky. Výsledkem jsou většinou pocity úzkosti a frustrace, někteří muži se dokonce začnou vyhýbat sexu.

 

Předčasná ejakulace může být primární, to znamená od první zkušenosti se sexem, přetrvává pak i při dalších pohlavních stycích. Ta druhá je získaná, která může souviset s nějakým onemocněním, duševní nepohodou, nebo napětím v současném vztahu. Někdy muž vnímá ejakulaci subjektivně, zdá se mu, že nevydrží tak dlouho, jak by měl a chtěl, a pak je nespokojený. Jedna studie, které se zúčastnilo 500 párů, uvádí, že čas potřebný k ejakulaci je 3 - 7 minut. Je to však opravdu velmi individuální záležitost, protože nejen, že každý pár je jiný, odlišný je i každý pohlavní styk.

 

Co způsobuje předčasnou ejakulaci? Může to být úzkost, přecitlivělost penisu, nebo nesprávná reakce těla na serotonin. A jak řešit problémy s předčasnou ejakulací? Vyzkoušejte přírodní afrodiziaka nebo katalyzátory lásky, jak se také častokrát nazývají:

 

Vimax Pills - tablety, které zvýší vaše sexuální vzrušení, díky nimž si to užijete v posteli déle, a které vám přirozeně zvětší penis. Větší sexuální touha a výkonnost při sexu.

 

Ultra Potence - tento přírodní produkt odstraní vaše problémy s předčasnou ejakulací a erekcí, zvýší vaši sexuální výdrž a libido. Rychlé zvýšení potence!

 

Dragon Power - vhodný pro muže, kteří nejsou spokojeni se svým sexuálním životem. Kvalitnější erekce a už žádné problémy s předčasnou ejakulací! Bez lékařského předpisu. Žádné vedlejší účinky, jako při lécích.

Nejlepší produkty:

1. Semenax – nejlepší a ověřený přírodní produkt na zvýšení množství a kvality semene, více spermií, odstranění předčasné ejakulace, větší výstřik, oddálení ejakulace, prodloužení pohlavního styku

 

2. Vimax Pills - zlepšení erekce, odstranění předčasné ejakulace, oddálení ejakulace

 

3. Ultra Potence - rychle zlepšení erekce, větší sexuální výdrž

 

Odstranění předčasné ejakulace 

Některé muže trápí předčasná ejakulace a předčasný orgasmus. Jak tomu zabránit?

Tablety na předčasnou ejakulaci, zvětšení penisuPředčasný orgasmus - přestože se jedná o problém, o kterém muži neradi hovoří,  přichází s ním do kontaktu poměrně často. Ve věku kolem 25 let, má 60% všech mužů brzkou ejakulaci. Otázkou tedy je, jak zpozdit orgasmus.

 

Váš penis může být někdy tak citlivý, že i pouhý dotyk způsobuje orgasmus. Je pochopitelné, že to nemůže vést k uspokojivému sexuálnímu životu. Naštěstí existují určitá opatření, která můžete použít na oddálení orgasmu. Jsou to přírodní triky, doplňky stravy a léky, které mohou efektivně pomoci. Na trhu existuje dostatek takových produktů. Přečtěte si naše tipy a triky, abyste užili svůj sex déle, a hlavně ve vyšší kvalitě.

 

Přirozené metody pro oddálení a načasování orgasmu - "Udělej si přestávku!" Jste blízko k orgasmu? Potom odtáhněte penis a zhluboka se nadechněte, dokud se trochu neuvolníte. Poté můžete pokračovat.

 

Stiskněte penis! Vždy, když zjistíte, že máte orgasmus, můžete stisknout penis 10-20 sekund. To by vám nemělo ublížit! Opakujte tak dlouho, jak je potřeba, abyste předešli předčasné ejakulaci.


Masturbovat (častěji)! Tímto způsobem si můžete procvičit, jak nejlépe oddálit čas orgasmu. Najděte si více času na předehru a masturbujte alespoň jednou denně, klidně i před partnerkou, nebo společně, tento trénink může mít pro nadcházející pohlavní spojení velký význam.

 

Mluvte o své úzkosti z možného selhání! Pokud strach ze selhání způsobuje vaši předčasnou ejakulaci, pomůže, když o tomto problému spolu diskutujete. V partnerství je důležitá důvěra, více, než cokoli jiného.

 

Odstranění nervozity a stresu - stres, nervozita a deprese vyprovokují vyšší hladinu adrenalinu v těle. Adrenalin rozkládá serotonin. Serotonin je látka, která se uvolňuje v mozku, když se cítíte dobře. Nízká hladina serotoninu může způsobit přecitlivělost žaludku a vyvolat i předčasný orgasmus.

Vděčit budete těmto produktům na předčasnou ejakulaci a zvětšení penisu, které zafungují velmi rychle 

Kapsle, tablety, přírodní produkty na zlepšení erekceUltra Potence


Ultra Potence je vyrobena z čistě přírodních látek, které pomáhají při problémech s erekcí.

 

Trápí vás předčasná ejakulace nebo máte problémy s erekcí? Díky tomuto produktu se můžete zbavit problémů s erekcí, navíc přirozenou cestou, bez chemických přísad. Je to doplněk stravy, ne lék. Výrobek působí komplexní cestou. Posiluje organismus jako celek a za krátký čas uvidíte výsledky, které vás skutečně překvapí.

 

Ultra Potence vám zajistí zlepšení erekce, předčasná ejakulace bude rovněž na ústupu. Tento výrobek blahodárně působí i na srdce a krevní oběh, studie poukázala na pozitivní ohlasy při léčbě diabetu.

 

Dragon Power


Přírodní afrodiziakum Dragon Power funguje. O tomto se již přesvědčilo mnoho mužů. I tento přípravek je založen na přírodní bázi, jde o výtažky z bylin na základě poznatků Tradiční čínské medicíny. Žádné chemické látky v tomto produktu nehledejte.

 

Přírodní složky zaručují vysokou účinnost tohoto fantastického výrobku, pochybnosti odhoďte stranou. Jestližemáte problémy s erekcí nebo ejakulací, sáhněte po Dragon Power. Tento výrobek má za úkol uvolnit organismus a následně budete schopni podávat v posteli lepší výkony.

 

Dragon Power má komplexní účinek. Znamená to, že působí blahodárně na celé tělo – lymfatický systém a krevní oběh. Doporučujeme vám tento produkt užívat jednou až třikrát denně jednu tabletku, nezapomínejte ovšem na to, že je třeba jej užívat pravidelně.

 

Vimax Pills


I tento preparát se může pyšnit titulem přírodní doplněk, tak jako všechny naše produkty. I Vimax Pills působí na mužský organismus komplexně, díky tomu dochází k celkovému zlepšování všech aspektů, které se sexuálním životem souvisí. Zajistí vám zvětšení penisu, prodloužení erekce, oddálení ejakulace, vaše sexuální výdrž bude maximální, s čímž souvisí i zvýšená sexuální aktivita, a v neposlední řadě se zvýší i vaše libido.

 

Vimax Pills nemá žádné vedlejší účinky. Je to volně dostupný doplněk stravy, který by měl každý muž vyzkoušet. Mnoho pozitivních recenzí je důkazem toho, že opravdu funguje.

 

Tablety na zvětšení penisu 

Jakým způsobem lze zamezit předčasnému výstřiku semene?

Jak oddálit ejakulaci?Předčasná ejakulace není nemoc, ale problém, který trápí 1 ze 3 mužů v produktivním věku. Jelikož jde o problém, je poměrně jednoduché jej vyřešit. Samozřejmě je prvořadé znát jeho příčinu. Pokud je příčina předčasné ejakulace psychická, můžete se snažit s ní bojovat i sami bez pomoci lékaře.

 

Na úplném začátku ve Vašem boji stojí konverzace s partnerkou. Toto je základ, který hodně pomůže, protože s tímto problémem Vám může pomoci i partnerka, tak proč ji neoslovit ?! Můžete se dohodnout na způsobu, jakým se budete oddávat milostným hrám, na předehře, která se bude soustředit více na ni, abyste se vyhnuli Vaše předčasné sexuální stimulaci. Můžete se dohodnout i na tom, že síla přirážení při různých polohách nebude tak intenzivní, případně na vynechání některých poloh.

 

Mnoho párů používá v terapii předčasné ejakulace metodu přerušovaného pohlavního styku, nazývanou i start-stop metoda, při které muž zastaví penetraci před vyvrcholením a pokračuje až po odeznění příchozí ejakulace.

 

Podobnou metodou je i stlačení žaludu, které by mělo být jemně bolestivé, aby nastal včasný ústup ejakulace. Další metodou, která vyžaduje disciplínu a pravidelnost, jsou Kegelovy cviky, které pomáhají nejen ženám po porodu, ale také mužům, kteří trpí předčasnou ejakulací. Pravidelným prováděním těchto cviků posílíte svaly pánevního dna a díky tomu budete moci lépe ovládat příchozí ejakulaci.

 

Masturbací před pohlavním stykem, avšak s dostatečným odstupem, můžete stejně dobře prodloužit čas milostných her, nicméně je zde riziko, že nastane absolutní útlum a ztráta chuti na sex. Odborníci doporučují na řešení problémů s předčasnou ejakulací i tzv. Sexoterapii. Jedná se o častý pohlavní styk, protože jednou z možných příčin předčasné ejakulace je nízká frekvence pohlavního styku.

 

Krátkodobou metodou oddálení ejakulace je i použití kondomu, a to buď klasického nebo lubrikovaného lokálním anestetikem, které znecitliví penis a zdrží ejakulaci.

Odborné metody terapie předčasné ejakulace

Tablety, léky a přírodní doplňky výživy na oddálení ejakualcePokud jste se rozhodli, že chcete svůj problém řešit s odborníkem, ten Vám pravděpodobně naordinuje jedinou cílenou terapii, a to prostřednictvím dapoxetine. Postupujme však od začátku. Lékař Vám pravděpodobně nejdříve doporučí používat znecitlivující farmaka v podobě gelů, krémů či sprejů. Potom následuje zmiňovaná cílená terapie. Dapoxetin je syntetický lék vyvíjený původně jako antidepresivum, protože působí stejně na zpětné vychytávání serotoninu. Dapoxetin se užívá 1-3 hodiny před pohlavním stykem a maximálně jednou za den. Užívá se pouze v den plánovaného pohlavního styku. V podstatě na stejném principu funguje terapie antidepresivy, protože jde rovněž o inhibitory zpětné resorpce serotoninu. Rovněž se užívají v den pohlavního styku, pokud tedy nejsou lékem na psychické onemocnění. Toto dávkování Vám upraví lékař. Důležité však je to, že je třeba vyhýbat se alkoholu.

 

V současnosti se k léčbě předčasné ejakulace občas používá analgetikum Tramadol, výzkumem bylo totiž dokázáno, že má markantní vliv na její oddálení. V tomto případě se ovšem můžete setkat s negativní reakcí lékaře, protože Tramadol je opiát, jehož preskripce je relativně přísně sledována a kontrolována.

 

 Zřídka se k léčbě předčasné ejakulace používá podávání inhibitory fosfodiesterázy typu 5 (ipde5), které se používají k léčbě erektilní dysfunkce. Možnosti chirurgické léčby jsou indikovány zejména v případě anatomické poruchy, jako je krátká uzdička, která se řeší frenuloplastikou, i když její vliv na předčasnou ejakulaci není tak markantní, jako u jiných anatomických poruch. Na terapii předčasné ejakulace se doporučuje i obřízka, která patří rovněž k malým chirurgickým zákrokům.

 

V poslední době se testuje na léčbu předčasné ejakulace i aplikace botulotoxinu známého jako botox. Ačkoli by se mohlo zdát, že má význam pouze v estetické medicíně, pravdou je, že se ukazuje jako velmi účinný. Jedná se o jeho vpíchnutí do oblasti bulbospongiozního svalu. V průběhu testování botoxu došlo i na jeho jistý vliv na erektilní dysfunkci.

Nejlepší doplňky stravy na oddálení ejakulace, které ocení nejen RAW a BIO nadšenci na oddálení orgasmu

Předčasná ejakulace, oddálení orgasmuVýživové doplňky jsou podle zákona vnímány jako potraviny určené k doplnění běžné přirozené stravy. Jejich složení není syntetické a jsou koncentrovaným zdrojem jednotlivých živin, vitamínů, minerálních látek a bylinných extraktů, které mají fyziologický účinek, a to buď jednotlivě, nebo v různé kombinaci. Zpravidla jsou vyráběny jako kapsle, pilulky nebo tablety, méně často jako kapky, prášky či ampule. Z hlediska rychlosti vstřebávání je nejvýhodnější konzumace tablet resp. šumivých tablet. Většina výživových doplňků se prodává ve více formách, proto je výběr jen na Vás.

 

Složení výživových doplňků je tedy čistě přírodní. Jejich užívání je naprosto bezpečné a nebývá doprovázeno vedlejšími účinky, což je nezpochybnitelnou výhodou výživových doplňků. Ve srovnání s léky na předčasnou ejakulaci mají identický efekt s o něco pozdějším nástupem, zatímco léky se užívají podle potřeby, resp. antidepresiva podle nařízení lékaře. Z pohledu dlouhodobého účinku je určitě výhodnější pravidelné užívání výživových doplňků, které v kombinaci například s Kegelovy cviky dokážou zázrak s oddálením předčasné ejakulace.

 

V jedné tabletě nebo tobolce se ukrývá koncentrovaná síla přírody, díky které se Váš problém rychle vyřeší a stane se minulostí.

 

Mezi nejlepší produkty na řešení problémů s předčasnou ejakulací patří jednoznačně Ultra Potence. Je určena pro rychlé zlepšení Vašich problémů s potencí, erekcí, a také předčasnou ejakulací. Pozitivně však ovlivňuje i libido, sexuální výdrž a sílu, ale také sexuální aktivitu. V případě řešení problémů s předčasnou ejakulací se doporučuje užití tablety před sexem.

 

Dalším skvělým produktem na oddálení předčasné ejakulace je Vimax Pills, který je maximálně spolehlivý a účinný. Jeho efekt si pochvaluje mnoho jeho uživatelů a také recenzentů. Produkt je nejlepší na prodloužení pohlavního styku - oddálení předčasné ejakulace, zvýšení libida a také na zvětšení penisu, které je jakýmsi bonusem.

No a poslední produkt, který je maximálně vhodný při terapii předčasné ejakulace výživovými doplňky, je Semenax, ten pozitivně ovlivňuje oddálení ejakulace, zvýšení produkce semene a zlepšení jeho kvality. Jeho cílem je zvýšit sexuální aktivitu a také plodnost, což ocení zejména muži pokoušející se o zplození potomka.

Nejlepší produkty na odstranění předčasné ejakulace:

1. Ultra Potence - na rychlé zlepšení problémů s erekcí, předčasnou ejakulací, a celkové sexuální aktivity. Vyšší cena se odráží v rychlém a spolehlivém účinku

 

2. Vimax Pills - nejspolehlivější produkt s delším časem nástupu účinku. Působí komplexně na prokrvení organismu, oddálení ejakulace, a většinu sexuálních problémů. Skvělý výrobek za přijatelnou cenu.

 

3. Semenax - pomocník při zvýšení plodnosti a zkvalitnění semene, ale také k odstranění předčasné ejakulace. Účinný a bezpečný produkt z výtažků léčivých rostlin, je vyroben na přírodní bázi podobně, jako oba dva předchozí výrobky.

 

Vimax recenze 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Největší mýty o výstřiku a předčasné ejakulaci. Co opravdu (ne) pomáhá?

vložit nový komentář
30.08.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz