Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

RECENZE: Chcete rychlé oplodnění pro ženy? - Mužům pomohou tablety na ejakulaci

Přidáno: 02.09.2018

Oplodnění ženy: Jak probíhá početí a proč je důležitá výborná vitalita spermií a ejakulace? 

Oplodnění pro ženyOplodnění je proces, kdy dochází ke splynutí samčí a samičí pohlavní buňky, tedy mužské spermie a ženského vajíčka. K oplodnění může dojít v období 12-16 dne ženského menstruačního cyklu, kdy dochází k tzv. ovulaci. Během ní se uvolní dozrálé vajíčko, které je pak přibližně 10-12 hodin připravené k oplodnění. Z celkového počtu přibližně 200-300 milionů spermií se jich k vajíčku dostane jen 300-500 a vajíčko oplodní pouze jedna jediná spermie. Zbývající pomáhají s narušením obalu vajíčka. Nesmíme však zapomínat ani na to, že k tomu, aby se spermie dostala k vajíčku, musí překonat asi 7,5 – 10 cm, proto je nutné, aby byla dostatečně vitální a samozřejmě pohyblivá. Mimochodem, vzdálenost od pochvy k vajíčku pro spermii představuje něco takového, jako pro člověka pěší pochod na 100 kilometrů. Je to, jako byste se vydali pěšky z Prahy přes Benešov, Tábor, až do Soběslavi.

 

Neplodnost u mužů však může mít více příčin. v současnosti je to zejména snižující se počet spermií v ejakulátu v důsledku přehřívání varlat, a to zejména sedavým způsobem života, těsným oblečením, sezením s překříženýma nohama, ale i špatnými stravovacími návyky a nepravidelným pohlavním stykem. Například syndrom pomalých spermií je způsoben poruchou proteinu dynein, který má hlavní vliv na bičík spermie. Jelikož tento protein má hlavní roli v pohybu všech bičíků a řasinek v lidském těle, tak se tento syndrom objevuje spolu s chronickým zánětlivým onemocněním dýchacího systému, jehož výstelka je tvořena řasinkovým epitelem.

 

Neplodnost však může být způsobena obezitou, nebo naopak příliš nízkou váhou (nejčastěji u žen). Mužská neplodnost vzniká následkem poškození varlat, chámovodů, nebo poruchou spermatogeneze, kdy vznikají deformované, líné spermie se špatnou funkčností. Anebo vlivem azoospermie, kdy spermie nejsou přítomny v ejakulátu. U žen je ještě větší škála příčin neplodnosti, například funkční porucha vagíny, užívání hormonální antikoncepce, obstrukce vejcovodů, hormonální nerovnováha, stres, promiskuita, ale i infekční onemocnění či imunologická neplodnost, kdy jsou spermie pronikající do ženského organismu zlikvidovány imunitní reakcí. Stejně jako u mužů, tak i u žen může být příčinou neplodnosti i genetický faktor.

Když to nefunguje ejakulace tak, jak by to mělo fungovat

Tablety na ejakulaciHlavní funkcí ejakulátu je přenos spermií do ženských reprodukčních orgánů, proto je velmi důležité, aby byl ejakulát dostatečně tekutý. Viskozita závisí na zavodnění organismu, ale také od předešlého pohlavního styku resp. přestávky, která byla mezi dvěma pohlavními styky. Testikulární obsah představuje 5% celkového objemu ejakulátu, 25-35% tvoří sekret prostaty, 60-75% je produktem semenných váčků a 3-10% je produktem bulbouretrálních a parauretrálních žláz. Složení ejakulátu může kolísat přibližně v těchto rozmezích, pokud některá z nich výrazně překročí hranice, nastává problém, který má za následek snížení plodnosti.

 

Kvalita ejakulátu se hodnotí podle několika kritérií. Obecně můžeme říci, že je-li celkový počet spermií v 1ml méně než 20 milionů, nebo v celém objemu méně než 40 milionů, jde o poruchu ejakulátu. Přičemž běžný počet spermií v 1ml ejakulátu je 40-120 milionů.

 

Na zhodnocení celkového stavu spermií, tedy jejich pohyblivosti, morfologie a rychlosti pohybu, se používá mikroskopické vyšetření, které se nazývá spermiogram. Ve spermiogramu záleží  na celkovém počtu spermií, aby mohlo dojít k oplodnění vajíčka, ale i na jejich pohyblivosti a vitalitě, či obsahu ostatních složek. Z počítaného množství musí být podstatná většina živá a neměly by mezi nimi být žádné deformace ani malformace, které jsou projevem onemocnění nebo určité poruchy. Nepříliš dobrým znakem jsou i shluky spermií.

 

Za poslední tři desetiletí je obecně v populaci pozorováno nižší množství spermií v ejakulátu a vzrůstající počet vývojových vad. Jedním z možných důvodů, proč tomu tak je, je i zvýšený výskyt estrogenních látek v prostředí, ale i mnohé jiné, například průnik detergentů do těla.

 

Kvalitu semene zhoršuje i konzumace alkoholu v krátkém čase před pohlavním stykem, samozřejmě i konzumace drog, či kouření, které působí jako "zabijáci" spermií.

Podpora ejakulace z přírody. Ano či ne? Názory uživatelů a vliv na oplodnění

Tablety na ejakulace a oplodněníÚžasnou možností, kterou nám nabízí příroda v současnosti, je schopnost doplnit chybějící vitamíny, minerály či aminokyseliny formou výživových doplňků. Jejich obrovskou výhodou je absence vedlejších účinků, které mají všechny syntetické léky. Přece je však na jednu úroveň stavět nemůžeme, protože výživové doplňky nejsou lékem, i když znatelně účinkují. Ten nastupuje po delším, přibližně 7-14 denním pravidelném užívání, avšak efekt je dlouhodobý.

 

Mnoho odborníků má skeptický postoj vůči potravinovým doplňkům, ovšem sami tvrdí, že pokud není možné chybějící složky potravy doplnit ve stravě, je žádoucí právě užívání výživových doplňků. Ve zkratce řečeno, každý odborník Vám doporučí raději pomeranče a citrony, než uměle vyrobené tablety, které organismus zpracovává hůře, a vytěží z nich méně, než ze samotného ovoce. Pravdou však je, že pokud je doplněk stravy absolutně přírodní, bez jakýchkoliv umělých složek, jeho užívání nemá žádné omezení.

 

Uživatelé produktu Semenax mají s tímto výživovým doplňkem jen pozitivní zkušenosti. Pochvalují si zlepšení výdrže a intenzivněji prožitý orgasmus. Hodně z nich potvrdilo, že za 4-5 týdnů se jejich objem semene zvětšil dva- až třikrát. Někteří uživatelé zpozorovali viditelné výsledky už v prvních dnech, což samozřejmě závisí na celkovém zdravotním stavu a hydrataci organismu. Mnozí oceňují i sílu erekce, která byla vyšší, než před užíváním Semenax-u.

 

Větší ejakulaci a její oddálení oceňují i uživatelé tablet Vimax Pills, které jsou primárně určeny na zvětšení penisu a zlepšení erekce. Ideální kombinace přírodních složek má však na mužský organismus komplexní a dlouhodobé účinky. Uživatelé se shodli na tom, že účinek sice nastupuje pomaleji, přibližně do 3 týdnů, ale trvá ještě několik měsíců po vysazení tablet. Doporučuje se užívání alespoň 3 měsíce.

 

 Stejně tak si zlepšení ejakulace chválí i uživatelé Ultra Potence, která je vhodnou alternativou, ale za vyšší cenu, která odpovídá rychlejšímu nástupu zlepšení prokrvení periferních částí těla včetně penisu, a synergickému působení bylin na pročištění cévního systému. 

Nejvhodnější produkty na podporu produkce ejakulátu a zvýšení plodnosti:

1. Semenax - Přírodní doplněk stravy přímo určený pro zvýšení tvorby a kvality semene. Pomáhá také s předčasnou ejakulací. Výhodně balení za přijatelnou cenu.

 

2. Vimax Pills - Komplexně působící výživový doplněk s čistě přírodním složením. Účinkuje dlouhodobě i po ukončení užívání. Ovlivňuje nejen potenci, erekci a zvětšení penisu, ale i zlepšení plodnosti.


 

3. Ultra Potence - Rychlý výživový doplněk s širokým spektrem účinku. Pozitivně ovlivňuje potenci, erekci, odstranění předčasné ejakulace, ale i zlepšení kvality ejakulátu. Produkt za vyšší cenu, ale s velmi rychlým a spolehlivým účinkem.

 

Tablety na zvýšení ejakulace 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k RECENZE: Chcete rychlé oplodnění pro ženy? - Mužům pomohou tablety na ejakulaci

vložit nový komentář
02.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz