Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Pravděpodobnost otěhotnění, oplodnění

Přidáno: 08.08.2018

Těhotenství, plodnost žen, faktory, které ovlivňují šance otěhotnět

Pravděpodobnost otěhotnění a možnost oplodněníTěhotenství je v ojedinělých případech velmi choulostivá záležitost. Ne každé ženě se daří splnit si sen o vytouženém dítěti. Avšak některé ani nevědí, že na zvýšení plodnosti nebo zvýšení pravděpodobnosti jak otěhotnět stačí někdy velmi málo. V první řadě by se každá žena měla vyvarovat nebezpečným faktorům, které negativně ovlivňují ženský organismus. Největším faktorem je právě stres.


Podle výzkumu v USA měly ženy menší pravděpodobnost otěhotnět, když vykazovaly hladiny stresu. Tento výzkum byl první svého druhu, který navrhuje biologický základ dlouhotrvající představy, že stres může snížit šance žen otěhotnět. V tomto výzkumu se sledovalo 274 párů, které se snažily otěhotnět během šesti měsíců. Žádná z žen ve studii neměla v anamnéze neplodnost a všichni sledovali své měsíční cykly s použitím jednotlivých pomůcek na plodnost doma. Šest dní každý měsíc ženy poskytly vzorky slin, které byly testovány na alfa-amylázu a další stresový hormon, kortizol. Hladiny kortizolu nemohly ovlivňovat koncepci během šesti dní, kdy se nejpravděpodobněji vyskytlo těhotenství. Ženy s nejvyšší hladinou alfa-amylázy měly o 12% nižší pravděpodobnost otěhotnění během každého cyklu než ženy s nejnižšími hladinami.


Stres jako nebezpečný faktor může způsobit pomalou průchodnost vajíček. Tedy, vajíčko se nedostane včas na implantaci. Proto jedním z cílů jak zvýšit plodnost, resp. pravděpodobnost otěhotnění je vyvarovat se stresovým situacím. Kroky, které by pomohly ženám snížit stres doma nebo v práci, by mohly napomoci k vyšší pravděpodobnosti otěhotnění. Někdy stačí vyzkoušet pár relaxačních metod, jako například jógu, meditaci, či jiné relaxační techniky. Pokud ani to by nebylo účinné, stačí sáhnout po úspěšných doplňcích výživy, které nabudí ženský nebo mužský organismus. 

Vyšší plodnost, přírodní způsoby jak zvýšit pravděpodobnost otěhotnění

Zvýšení plodnostiOtázky plodnosti postihují až 15% párů. Naštěstí existuje několik přirozených způsobů jak zvýšit plodnost a rychleji otěhotnět. Změna stravy a životního stylu mohou pomoci zvýšit plodnost až o 69%. Existují však přirozené způsoby, jak zvýšit plodnost a rychleji otěhotnět. Většina spočívá v konzumaci těch správných vitamínů. V první řadě je důležité jíst potraviny bohaté na antioxidanty.


Antioxidanty jako je folát a zinek, mohou zlepšit plodnost u mužů i žen. Jedna studie mladých dospělých mužů zjistila, že konzumace 75 gramů ořechů bohatých na antioxidanty denně zlepšuje kvalitu spermií. Důležitá je snídaně. Konzumace výrazné porce snídaně může pomoci ženám s problémy s plodností. Jedna studie zjistila, že konzumace větší porce snídaně může zlepšit hormonální účinky syndromu polycystických vaječníků, což je hlavní příčina neplodnosti.


Kromě toho tyto ženy ovulovaly o 30% více než ženy, které jedly menší snídaně a větší večeři, což naznačuje zlepšení plodnosti. Je však důležité poznamenat, že zvýšení velikosti porce snídaně bez snížení velikosti večeře pravděpodobně povede ke zvýšení hmotnosti. Odborníci dále upozorňují na odstranění tuku z jídelníčku, a příjmu sacharidů. Neprospívají ženě na zvýšení plodnosti. Naopak doporučují zvýšit příjem vlákniny. Vlákna pomáhají tělu zbavit se nadbytku hormonů a udržují vyváženou hladinu cukru v krvi. Některé příklady potravin s vysokým obsahem vlákniny jsou celá zrna, ovoce, zelenina a fazole. Některé typy vláken mohou pomoci odstranit přebytek estrogenu tím, že se na něj vážou ve střevech. Přebytečný estrogen se pak z těla odstraní jako odpadní produkt. Jedna studie zjistila, že konzumace 10 gramů více obilovin za den se spojovala s 44% nižším rizikem ovulace neplodnosti u žen starších 32 let. 

Tablety, pilulky pro podporu ženské jakož i mužské plodnosti. Efekt během pár hodin

Tablety pro oplodnění, plodnost a otěhotněníPro zvýšení plodnosti, nebo pravděpodobnosti otěhotnět jsou na trhu uváděny mnohé způsoby, rady a metody. V některých případech ale žádná z nich nezabírá. Touha po dítěti přivede ženu, nebo oba partnery do takových úzkostí, že sáhne po čemkoli, co by mohlo pomoci otěhotnět. Kromě různých přírodních rad existuje množství produktů založených na přírodní bázi, které mohou dopomoci otěhotnět. Některé se berou před plánovaným otěhotněním, některé těsně před tím nebo během samotného plánovaného procesu. Produkty jsou určeny jak pro ženy, tak muže.


Před plánovaným otěhotněním je doporučeno užívat například čaj z kontryhele nebo pilulky kyseliny listové. Těsně před pohlavním stykem se mužům doporučují produkty jako Ultra Potence, Semenax, Ejacontrol, které zajistí dostatečné množství ejakulátu, zvýšení erekce. Pro ženy je doporučován produkt Clitorin nebo Vigorelle. Clitorin je přírodním doplňkem, který výrazně podpoří chuť na sex. S tímto produktem můžete dosáhnout orgasmu, po jakém dlouho toužíte. Dodá uvolnění organismu a tím i zvýšení plodnosti, neboť odbourá všechny stresové faktory a Vaše mysl při pohlavním styku dokáže být plně soustředěna pouze na jeden nejhlavnější fakt, a to zažít neskutečně příjemný a vysoký orgasmus.


Mezi nejlepší pilulky, které se doporučují užívat mužům na zvýšení potence, jsou:


1. Vimax Pills jsou nejvíce doporučené tablety, produkt výrazně zlepšuje sexuální výkonnost. Je uváděn jako Top produkt se super cenou.


2. Ultra Potence - přináší dynamické zlepšení erekce, nárůst sexuální výdrže - luxusní doplněk výživy s vyšší cenou.


3. Dragon Power je známý jako přírodní afrodiziakum, zvyšuje libido - SUPER cena


4. Ejacontrol odstraňuje předčasnou ejakulaci, kontroluje erekci - AKČNÍ cena


5. Semenax - nárůst objemu semene, dostatečné zvýšení plodnosti - luxusní produkt

 

Větší plodnost pro muže 

 

Tablety, které se doporučují pro zvýšení plodnosti u žen, zvýšení libida:


1. Clitorin - nejlepší tabletky, které dokážou výrazně zlepšit sexuální život žen


2. Vigorelle patří k nejlepším lubrikačním gelům na zvlhčení vagíny, jakož i zvýšení vzrušení při pohlavním styku.


Plodnost, otěhotnění ženy 

Chcete dosáhnout otěhotnění? Tablety na oplodnění ženy 

Jak vyřešit problém s mužskou a ženskou neplodnostíNeplodnost, jako jakákoli nemoc, je jednoduše znamení, že něco v těle není v pořádku a musí být napraveno. Plodnost je přirozený proces v těle, avšak tělo o tuto schopnost přichází, pokud cítí, že v něm něco není v pořádku. Schopnost počít se dá vylepšit tím, že se trpící neplodností zaměřují na podporu těla správnou výživou, doplňky a životním stylem.

 

Existuje velmi mnoho faktorů, které mohou způsobit nebo přispět k neplodnosti, a proto se konvenční léčba může velmi lišit v účinnosti - zkrátka se nemůže zabývat všemi možnými příčinami.

 

Léky na plodnost a umělé hormony jakéhokoli druhu, včetně kontroly růstu, mohou zlepšit základní problémy, ale mohou je také výrazně zhoršit a ztížit budoucí plodnost. Hormonální kontrola porodnosti je často předepisována pro různé formy hormonální nerovnováhy a její symptomy. Umělé hormony navíc ke stávajícím hormonálním problémům nutně nemusí přinést kýžený úspěch. 

Schopnost reprodukce je ovlivněna různými příčinami, některé vás překvapí 

Tablety a doplňky výživy na potenciŽijeme v toxickém prostředí, plném chemikálií a pesticidů, není se co divit, že to má negativní dopad na naše zdraví. Bohužel tento fakt nezměníme, ani se mu nevyhneme, proto nemůže být považován za chybu jednotlivce. Ale jsou i jiné příčiny, které ovlivnit můžeme.

 

Pokud vedete bujarý život, spojený s pravidelným užíváním alkoholu, kouřením, či drog, očekávejte, že i vaše spermie budou po takových "tazích" zpomalené. Nejde nezmínit užívání různých léků, chemoterapie a antibiotika, která nejsou pro tělo přirozená. Také daň za svaly nabyté díky steroidům je vysoká. Díky nim klesá produkce testosteronu a zmenšují se varlata. Zdravé sportování, tedy cvičení bez užívání podpůrných látek, je naopak velmi prospěšné. Postačí dvacet minut intenzivního pohybu denně a stanou se zázraky.

 

Muži s viditelnou nadváhou by měli zpozornět. Nejen jejich tělo, ale i spermie jsou líné a nemají jich dostatečné množství.

Pokud s partnerkou držíte před jejími plodnými dny celibát, změňte to! Pravidelný pohlavní styk způsobuje, že spermie jsou zdravější, a dostanou se tam, kam mají.

 

Přehřívání varlat je pro mužské tělo zcela nepřirozené. Jsou uloženy mimo tělesný korpus proto, aby byly udržovány ve stabilní teplotě – nižší, než je ta tělesná. Současným letním vedrům se sice nevyhnete, ale můžete alespoň odstranit zlozvyk klást si notebook na intimní partie. Saunování, příliš časté cvičení a parní lázně slouží k regeneraci těla, ale ne jeho spodní části. Používání vyhřívaných sedaček, či věznění vaší pýchy v těsných kalhotách a slipech omezte na minimum. Doporučuje se vyjít si "na ostro", což je nejen zdraví prospěšné, ale i pohodlné.

 

V neposlední řadě psychika! Ovlivňuje nás komplexně, stres, problémy, nespokojenost se životem, rychlé životní tempo bez dostatku oddechu přispívají ke ztrátě plodnosti.

 

Toto jsou fakta ověřená studiemi. Se všemi se dá pracovat a v kombinaci s vhodnými doplňky podporujícími mužskou plodnost lze předejít zbytečným komplikacím, nebo je zcela odstranit.

Tablety na oplodnění, zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění pro ženy 

Tablety, léky na zvýšení pravděpodobnosti oplodněníZa neplodností mužů mohou stát i další známé faktory. Může to být nepřející genetika, prodělané příušnice, cystická fibróza, radiační terapie nebo některé další nemoci jako například anémie, Cushingův syndrom, diabetes či onemocnění štítné žlázy. Muži snažící se o založení si rodiny či rozšíření svého potomstva, by si měli dávat pozor i na užívání anabolických steroidů, chemoterapii, které však v mnoha případech nelze předejít, drogy - marihuana či kokain snižují počet spermií, pokročilý věk, chemikálie, nadměrná konzumace alkoholu a také mentální stres.

 

V následujících řádcích se podíváme, v čem mohou spočívat problémy s otěhotněním na straně té hezčí polovičky partnerského páru - tedy u žen. Mezi rizikové faktory patří především věk - schopnost otěhotnění u ženy klesá od 32. roku života, kouření, alkohol, obezita či nadváha, poruchy příjmu potravy, jako například bulimie, anorexie a podobně, různé extrémní diety, pohyb - v tomto případě platí, že příliš málo i příliš mnoho je špatné, sexuální infekce jako například chlamydie, chemikálie a stejně jako u mužů i mentální stres.

 

Ženy, které touží po těhotenském bříšku a jaksi se jim nedaří, by se měly zaměřit na odstranění výše uvedených příčin, ale na trhu jsou k dispozici i účinné tablety na oplodnění, zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění pro ženy. Možností je nepřeberné množství, stačí si jen dobře vybrat.

 

Nejčastější příčinou neplodnosti u žen jsou ovulační poruchy. Poruchy ovulace mohou být způsobeny různými faktory - předčasným selháním vaječníků, syndromem polycystických vaječníků, vysoké hladiny prolaktinu, nízká kvalita vajíček, problémy se štítnou žlázou či chronická onemocnění jako AIDS a rakovina. Taktéž i některé léky mohou způsobit problémy s otěhotněním u žen. Patří sem nesteroidní protizánětlivé léky a na toto bychom chtěli upozornit - dlouhodobé užívání ibuprofenu či aspirinu snižuje schopnost ženy otěhotnět. Také chemoterapie, radioterapie, drogy, a mimo jiné i vysoká hladina cholesterolu v krvi.

Jak otěhotnět? Vyzkoušejte přírodní pilulky a gely 

Kromě úprav ve stravě může pomoci ke zvýšení plodnosti i přírodní medicína. Proto vám doporučíme hned několik přírodních produktů bez vedlejších účinků pro muže i pro ženy. Mezi nejlepší pilulky na zvýšení plodnosti pro muže patří určitě Vimax Pills - DOPORUČUJEME: nejlepší produkt na zlepšení sexuálního života - TOP produkt - SUPER cena. Vitamín E, Ginkgo biloba, Ženšen pravý, Kajenský pepř, Hloh obecný či Oves setý. To je ideální přírodní kombinace na zvětšení penisu, zkvalitnění erekce, zvýšení sexuální výdrže či citelné zvýšení libida.

Nejlepší produkty pro muže 

Muži hledající zvýšení potence a plodnosti by měli zbystřit pozornost při dalším produktu Ultra Potence - rychlé zlepšení erekce, zvýšení potence - luxusní produkt - vyšší cena. Jde o doplněk stravy, díky kterému se budete cítit opět mužem, a vaše partnerka vám určitě poděkuje. Již se nemusíte vymlouvat na únavu a bolesti hlavy.

Jednou z častých příčin neplodnosti mužů je nedostatek kvalitních spermií v ejakulátu. Řešením je Semenax - zvýšení množství semene, více spermií, zvýšení plodnosti.

 

Přírodní zvýšení plodnosti  

Nejlepší produkty pro ženy na otěhotnění

Kvalita a množství spermií v ejakulátu, oplodněníAni ženy však nezůstávají pozadu. Pro něžnější pohlaví příroda také nabízí mnoho produktů, které zvyšují plodnost. Představujeme ty nejlepší pilulky na zvýšení plodnosti pro ženy, resp. produkty.

 

 Clitorin - DOPORUČUJEME: nejlepší produkt na zvýšení plodnosti pro ženy. Dámy, které jsou vytížené, žijí hektický život plný stresových situací, které večer usnou jako dřevo bez nejmenší myšlenky na sex, pro ně je tento přírodní produkt jako stvořený.

 

Ženy mohou svou plodnost vylepšit i přípravkem Vigorelle - nejlepší lubrikační gel na zvlhčení vagíny pro větší pravděpodobnost otěhotnění. Těšit se mohou na mnohem rychlejší nástup vzrušení, silnější a intenzivnější sexuální zážitek, delší orgasmus a markantní zvýšení libida.

 

Výše bylo zmíněno, že zdravá hmotnost výrazně zvýší vaši šanci na otěhotnění. Ta se dá dosáhnout nejen sportem, zdravou stravou, ale pomůže i Hoodia Gordonii - pilulky na hubnutí - mohou pomoci pro rychlejší otěhotnění. Magnesium, Hoodia Gordonii, Garcinia cambogia, Zelený čaj, digestivní enzymy pro lepší trávení a hubnutí, to vše obsahuje tento přípravek. Příroda má velkou sílu - svěřte se do jejích rukou!

 

Otěhotnění 

Přivést na svět dítě je nádherné poslání ženy 

Jak zvýšit plodnost pro ženyJak se lidstvo vyvíjelo, měnilo se i postavení žen ve společnosti. Bývaly doby, kdy byly uctívány jako bohyně díky schopnosti rodit potomky a rozšiřovat rod, nebo naopak denuncovány jako bytosti bez práv, odsouzeny sloužit mužům. Naštěstí jsou dnes práva slabšího a silnějšího pohlaví na stejné úrovni a mateřství dokážou procítit oba rodiče jako malý zázrak.

 

Postupujme nyní po jednotlivých krocích, jak to celé funguje. Žena se stává plodnou od první menstruace, kdy je neoplodněné vajíčko vyplavené krví z těla ven. Cyklus je pravidelný, opakuje se každý měsíc, jeho délka a intenzita je individuální, a také jej doprovází příznaky jako náladovost, bolesti, křeče, plynatost, apod. Pro dívku, která poprvé menstruuje, to je většinou traumatické období plné skrývání se a vyhýbání se rozhovorům na tuto tematiku, zejména s rodiči. Vždyť co může být horší, než přímá konfrontace před celou rodinou na nedělním obědě, kdy otec oznámí, že jeho malá holčička se stala ženou?

 

Po takových trapných zážitcích přijde uvědomění si, jak je menstruace důležitá, ne jen z hlediska reprodukce, ale i zdravé sexuality. Tyto měsíční "návštěvy" trvají až do období přechodu, kdy žena přestává menstruovat, a tím přichází i o schopnost otěhotnět. Do tohoto "důchodu" se odchází přibližně kolem padesátky. Ale opět se opakuje situace, kdy si musí žena projít obdobím nepříjemných průvodních příznaků, způsobených kolísáním hormonů. Tělesné změny jako zarůstání, úbytek estrogenů, přibývání na váze, ... jsou doprovázeny výkyvy v chování.

 

Je to závěr příběhu ženy jako matky, po něm se už pouze zhostí úlohy babičky a mohou milým způsobem "kazit" výchovu rodičům svých vnoučat.

 

Toto je zdravý koloběh plodnosti žen, ale ne všechny zažijí všechna jeho období a neprožijí, jaké je to být matkou a babičkou.

Těhotenství? Pro někoho samozřejmost, pro jiné nesplněný sen 

Ženská neplodnost a těhotenstvíUrčitě jste už slyšeli, že některým ženám pouze stačí, aby kolem nich prošel muž, a už jsou "v tom". Jejich problémem je spíše neotěhotnění, používají různé alternativy antikoncepce, kondomy, nebo se rozhodnou pro podvázání vaječníků, anebo se spoléhají na zastaralou metodu počítání plodných dní a tím se pojistí, že na svět nepřivedou již čtvrté, či páté dítě.

 

Takovými opatřeními předcházejí nechtěnému těhotenství. Ale občas "i motyka vystřelí", následuje potrat, nebo jsou novorozeňata ponechána na adopci. U mladých nezodpovědných jedinců bohužel takové děti zůstávají u prarodičů, nebo jsou umístěny do dětských domovů.

 

Případy jsou různé, ale na všechny takové se dívá žena toužící, ale neschopná otěhotnět, s velkou bolestí a křivdou. Proč tedy jedno tělo funguje jako "výrobník na potomstvo", a druhé nefunguje správně?

 

Příčin je mnoho, může jít o vrozené predispozice, anebo se projeví během života. Ženská neplodnost vzniká na základě poruch ovulace, hormonální nerovnováhy, poškozením dělohy, případně vejcovodů. Postrachem dnešní doby je rakovina děložního čípku, proti níž se dá očkovat. Životní styl se podepisuje pod naše zdraví, stres, špatná strava, konzumace alkoholu, užívání drog, kouření jsou nežádoucí. Rovněž nadměrná fyzická aktivita a tvrdý trénink působí na pohlavní orgány negativně.

 

Radikální pokles váhy, či v opačném případě její nadbytek vedou ke snížení šance na dítě. Věk hraje podstatnou roli. Ženy jsou oproti mužům v nevýhodě. Jejich plodnost se snižuje rychleji a po třicítce může být opravdovou komplikací, zatímco silnější pohlaví je schopno založit nový život i ve vyšším věku.

 

Adopce, asistovaná reprodukce, léčba neplodnosti jsou způsoby jak mít vytoužené dítě. Nemusíte se k nim ale uchylovat, pokud se budete věnovat prevenci a svému zdraví. Toto téma se týká překvapivě velkého množství lidí a je třeba mu věnovat zvýšenou pozornost, nebuďte vůči němu lhostejní!

Co můžeme udělat pro zvýšení plodnosti a zvýšení pravděpodobnosti těhotěnství? 

Zvýšení plodnosti a zvýšení pravděpodobnosti těhotěnstvíMáte správného partnera, vlastní bydlení, stabilní zaměstnání, ale dětský pokoj stále zeje prázdnotou? Počítáte plodné dny a sex už považujete jen za akt rozmnožování se? Pokud i vy bojujete s otěhotněním, čtěte následující řádky.

 

Pravidelné kontroly u gynekologa jsou důležité, ověřujete si tak, zda jsou vaše pohlavní orgány stále ve formě. Pokud nemáte žádné větší zdravotní komplikace, ke zvýšení plodnosti se můžete dopracovat i samy.

 

Zbavte se všech zlozvyků, cigarety hoďte do koše, láhve s alkoholem darujte sousedovi a silnou ranní kávu vyměňte za cereální náhradu, celozrnné obiloviny, ořechy, luštěniny, nebo ovocné či bylinné čaje. Cvičte! Pohyb je obecně velmi prospěšný pro lidské tělo, avšak nezacházejte do extrémů, dopřejte si jednoduché cvičení na pravidelné bázi. Pokud máte viditelnou podváhu nebo nadváhu, zapracujte na sobě. Ženy s "normální" postavou mají větší šanci otěhotnět. Početí neodkládejte příliš dlouho, nejideálnější je ve věku od 20 do 30 let. Samozřejmě, že i starší žena může porodit zdravé dítě, ale je to spíše rarita, než běžná věc. Neztrácejte naději! Pokud se vám navzdory všem snahám nedaří, nestresujte se. Nadměrný stres ovlivňuje hladinu hormonů v těle. Spojitost stresu a otěhotnění byla vědecky prokázána.

 

Nezapomínejte na dostatečnou výživu -  vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy! Zejména kyselinou listovou, známou jako vitamin B9. Mimo jiné přispívá ke zdravému vývoji plodu a ovlivňuje jeho růst. Dalšími jsou vitamin D, E, C a minerály v podobě vápníku, hořčíku, zinku, železa, jódu, mědi a selenu. Tyto všechny jsou obsaženy v těhotenských vitamínech a z velké části v přirozené potravě s dostatkem zdravých tuků, ovoce a zeleniny, celozrnných obilovin a luštěnin. Doporučované jsou i komplexnější doplňky stravy, potravinářské doplňky, či tablety na podporu plodnosti. Jsou plné aminokyselin, antioxidantů, obohacené o bylinky a další prospěšné látky. Mnoho kvalitních výrobků je navíc podpořeno znalostmi tradiční čínské medicíny. Je vhodné, pokud tyto přípravky užívá i váš partner, společně tím přispějete k větší šanci na své dítě, narozené bez zdravotních komplikací.

 

Některé jsou dostupné v lékárnách na lékařský předpis, ale mnoho z nich, stejně účinných, je volně dostupných na internetu. Vybírejte podle doporučení, zkušeností a recenzí těch, co je již vyzkoušeli.

My doporučujeme: 

Clitorin - přírodní afrodiziakum pro ženy. Jde o revoluční výrobek, díky kterému si užijete kvalitní orgasmus bez vedlejších účinků. Svým složením také ovlivňuje zvýšení plodnosti a lepší prokrvení pohlavních orgánů.

 

Breastmax - díky těmto malým tabletám získáte větší a pevnější poprsí. Budete atraktivnější a sebevědomější, což přitáhne pozornost mužů, a dost možná i životního partnera, kterého jste ještě neobjevily. Základní filozofií při jeho vývoji bylo vytvořit produkt bez jakýchkoli syntetických látek, využít pouze čistou sílu přírodních látek. Proto vám nehrozí, že se během jeho užívání dostaví vedlejší účinky. Můžete se těšit z plnější hrudi a nových kontaktů v mobilním telefonu, ale nezapomínejte na svou citovou, psychickou složku vaší osobnosti.

 

Vigorelle - přírodní lubrikant, se kterým dosáhnete rychleji vzrušení, silnější orgasmus a zvýšení libida. Obsahuje čistě přírodní látky, které jsou šetrné i vůči vašemu partnerovi. Jeho používání se setkává s příznivými ohlasy u žen po celém světě.

 

Tablety na zvýšení plodnosti pro ženy 

Prášky a tablety jako přírodní způsob podpory těhotenství

Podpora otěhotnění na přírodní báziProblémy s otěhotněním jsou v naší společnosti stále častějším jevem. Spěch, stresy, nezdravá strava, alkohol, cigarety, léky, nadváha či nedostatek pohybu. To jsou základní faktory, které za tímto negativním trendem stojí. Rozebereme si detailně nejčastější příčiny problémů s otěhotněním u mužů i žen.

 

Nejčastějším problémem u mužů je nízký počet spermií v ejakulátu. Věda říká, že pokud je v dávce ejakulátu méně než 15 milionů spermií, je to málo. Přibližně třetina párů snažících se o otěhotnění má problém právě s nízkým počtem spermií v ejakulátu. Špatná pohyblivost spermií je další vážnou příčinou. Spermie nedokáže plavat tak dobře, aby zasáhla vajíčko. Abnormální tvar spermie - spermie může mít i neobvyklý tvar a ten jí ztěžuje pohyb a možnost oplodnění ženského vajíčka.

 

Jak zvýšit pravděpodobnost otěhotnění? Úpravy životního stylu udělají hodně, ale pokud se chcete ve své snaze o rozšíření potomstva pojistit, vsaďte i na nejlepšího lékaře - přírodní medicínu. Tablety a kapsle jsou přírodní způsob podpory otěhotnění, jen je třeba vsadit na tu správnou kartu.

 

Zpět k příčinám, které stojí za neplodností mužů. Abnormální tvar spermií mají dvě procenta mužů. A když spermie nemohou dostatečně rychle a přesně doputovat směrem k vajíčku, oplodnění je velmi obtížné. Mohou za to čtyřmi hlavní příčiny: Zdravotní stav - buď překonané infekce varlat, rakovina, nebo chirurgický zákrok. Přehřátí varlat - časté horké koupele, nošení těsného oblečení, sauna, práce v horkém prostředí či notebook na klíně. Poruchy ejakulace - ejakulace kanály mohou být zablokovány a ejakulát může mířit do močového měchýře. Hormonální nerovnováha - nestabilní hladina testosteronu může být další příčinou neplodnosti u mužů.


Zpět na seznam článků
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz