Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Počětí a oplodnění ženy, pomalé spermie muže - přípravky, léky a doplňky stravy


Přidáno: 16.08.2018

Plodnost: Klesající schopnost počít dítě, novodobý problém trápí ženy po celém světě

Větší plodnost pro ženyBohužel, je to fakt, který je jedním z hlavních témat posledních desetiletí a zaměstnává odborníky ve všech zemích, aby hledali způsoby a vyvíjeli léky na řešení tohoto citlivého problému.

 

Příčin, proč žena ztrácí přirozenou schopnost počít dítě, je mnoho. Některé neovlivníme, ale ty další si vědomě, či nevědomě přivoláváme samy. Zde je několik příkladů.

 

Naše planeta je plná pesticidů ftalátů, formaldehydu. Denně jsme vystaveni těmto chemikáliím a vděčíme jim za množství nemocí a zdravotních komplikací, které v minulosti neexistovaly, nebo nebyly rozšířeny v takové míře, jako je to dnes. Vědci z Harvardské univerzity potvrzují, že právě chemikálie stojí za sníženou plodností každého šestého páru.

 

Stres má také svůj podíl na klesání potence, tím i plodnosti. Například u mužů stres vyplavuje hormon kortizol, který brzdí mužský testosteron a zhoršuje kvalitu spermií. Muž zároveň ztrácí sebevědomí a má strach ze selhání, čili těžko nabere odvahu oslovit ženu.

A protože ta bez pomoci muže neotěhotní, vzniká začarovaný bludný kruh.

 

Moderním trendem je chránit se před nechtěným početím antikoncepcí. Je jasné, že pokud chcete otěhotnit, je třeba ji vysadit, ale tělu trvá i čtvrt roku, než se vrátí k původní plodnosti, protože cyklus pod vlivem antikoncepce není přirozený a může vést k hormonální nerovnováze, nedostatku kyseliny listové, vitaminů B, C, E a především vitamínu B8, jinak nazývanému inositol. Ten zlepšuje kvalitu vajíček a zvyšuje šanci na otěhotnění.

 

Zajímavostí je, že i takový docela obyčejný nekvalitní lubrikační gel může nadělat paseku při vašich pokusech zplodit potomka. Obsahuje totiž to látky, které mohou zabíjet spermie. Pokud je tedy opravdu nepotřebujete a používáte pouze na zpestření sexu, nepoužívejte je. Pokud to však bez použití gelu nejde, sežeňte si takový, co partnerovi zbytečně neztěžuje jeho úsilí.

Pojďme se podívat, jak vitamíny a minerály působí na zvýšení plodnosti 

Tablety a léky na větší libido pro ženyPokud máte dostatek potřebných látek, vaše tělo funguje správně, naopak jejich nedostatek může způsobit nežádoucí reakce. Organismus je důmyslný stroj a dá vám jasně najevo, když něco není v pořádku, například i snížením plodnosti.

 

Kyselina listová je nejdůležitější ve vodě rozpustný vitamín, známý i pod označením B9. Je potřebný při látkové přeměně bílkovin, DNA a RNA, a také pro obnovu buněk. Je součástí celého tzv. B-komplexu. Před, i během těhotenství je důležitý pro správný vývin plodu. Chrání dítě před defektem neurální trubice a vrozených vad v mozku. Defekty neurální trubice vznikají již v raném stadiu těhotenství, častokrát v období, kdy žena ještě netuší, že je těhotná. Proto je doporučeno zajistit dostatečné množství tohoto vitamínu v těle matky alespoň měsíc před těhotenstvím. Trh nabízí kyselinu listovou v různých dávkách. Pokud chceme, aby fungovala, potřebujeme užívat minimálně 400 miligramů denně.

 

Vitamín E se označuje také jako vitamín plodnosti. Pokud ho máte málo, snižujete své šance otěhotnět. Působí jako prevence před samovolným potratem a zároveň na mužskou potenci. Podporuje činnost pohlavních žláz a pomáhá ženám, které mají problém donosit plod. Doporučená dávka je 15 miligramů denně.

 

Vitamín C je všeobecně známý, důležitý pro udržení zdravého imunitního systému. Pomáhá tvořit kolagen, chránící tkáně před poškozením, a urychluje vstřebávání železa. Těhotné ženy jej potřebují alespoň 55 miligramů denně.

 

Vápník potřebuje dítě na tvorbu kostí, zubů i svalů, nervů a oběhového systému. Ovlivňuje i tvorbu mateřského mléka. Denně je třeba přijmout 1500 miligramů a během těhotenství zvýšit dávku na 2000 miligramů. Mimochodem, víte, že nejvíce vápníku obsahuje mák, až 12x více, než mléko? Vápník by také měl být ve stravě vyvážen hořčíkem (magnéziem), a to ideálně v poměru 2:1 ve prospěch vápníku. Hořčík je dnes vlivem zemědělské velkovýroby z potravin zčásti vyplavován, zkrátka dnešní potraviny jej obsahují mnohem méně, než před 30 lety. Doporučuje se hořčík suplementovat jako potravinový doplněk.

 

Železo ženám často chybí kvůli jeho vyplavování z těla během menstruace. Potřebujeme jej na tvorbu červených krvinek, jeho nedostatek vede k anémii, což může způsobit snížení přísunu kyslíku pro normální růst a vývoj plodu.

 

Zinek je nezbytný pro správné fungování pohlavních orgánů, potlačuje infekce a zlepšuje imunitu. Je potřebný při vytváření nových tkání, buněk, a při syntéze DNA. Odhadem až 80% žen trpí nedostatkem zinku. Jeho dostatečný přísun je důležitý zejména v posledních dvou trimestrech těhotenství.

Další faktory ovlivňující početí, oplodnění - životní styl, civilizační choroby a jejich vliv na plodnost ženy

Jak zvýšit plodnost pro ženySečteno a podtrženo, musíte se uvolnit, protože jinak ke zdárnému oplodnění nedojde. Pokuste se s partnerem úplně vypnout, odjeďte třeba na prodloužený víkend někam do lázní, záleží jen na vás. Oddejte se jeden druhému a milování si náležitě vychutnejte. Když budete mít totiž sex pouze z povinnosti za účelem zplození dítěte, nepovede to nikam a dále se budete motat v tom bludném kruhu.

 

Kromě stavů frustrace a stresu existují i další faktory, které můžou mít na četná miminka vliv. Jedním z nich jsou civilizační choroby, které naši uspěchanou společnost ve velké míře sužují. V případě, že nevíte, o čem je řeč, tak vám to hned vzápětí objasníme. Mezi tato onemocnění se řadí třeba diabetes mellitus, různé chronické potíže, vysoký krevní tlak či obezita, ale o té ještě budeme hovořit podrobněji. Jestliže některým tímto neduhem vy nebe váš partner trpíte, konzultujte celou situaci se svým praktickým lékařem a gynekologem.

 

Co se týče obezity nebo nadváhy, i ty dokážou nadělat pořádnou paseku. Přebytečným tukem zatěžujete organismus, ten je pak unavený a veškeré své síly soustředí na to, aby udržel tělo nějakým způsobem v chodu. Nemluvě o dalších problémech, které s obezitou souvisí, například přetěžování srdce. Pokuste si alespoň trochu zlepšit svoji fyzickou kondici a zapracovat na zdravějším životním stylu.


V návaznosti na zdravější životní styl musíme poukázat i na alkohol a cigarety. Je všeobecně známo, že holdování těmto lehkým drogám způsobuje impotenci. Jestliže chcete dosáhnout pozitivních výsledků, pokuste se tyto zlozvyky maximálně omezit. Žena bych se jich v případě těhotenství měla vzdát úplně.Pomoci může i taková mírnější forma detoxu organismu, protože v čistém těle zbaveném toxinů dojde k početí dítěte o poznání snáze, než v těle zhuntovaném nezdravým životním stylem.Na neschopnosti otěhotnět se podílí mnoho dalších faktorů 

Pozitivní těhotenský test, početí potomkaFaktorů ovlivňujících neschopnost otěhotnět může být mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Jedním z těch měně překvapivých, je věk. Už z hodin biologie bychom si mohli pamatovat, že čím je pár snažící se o miminko starší, hlavně žena, tak je menší pravděpodobnost zdárného konce. Počet vajíček se u žen s věkem postupně snižuje a s nimi logicky šance na otěhotnění, až nakonec v přechodu zmizí úplně.

 

Podstatnou roli ve snaze otěhotnět hrají i civilizační choroby. Do této škatulky řadíme cukrovku, problémy se štítnou žlázou, rakovinu, či vysoký krevní tlak. Vliv může mít jak nemoc samotná, tak léky užívané na zmírnění jejích chronických potíží. V takovém případě vždy celou situaci konzultujte s odborníkem a hlavně žádné medikamenty nevysazujte.

 

Mezi civilizační choroby řadíme také obezitu. Ačkoliv to může znít překvapivě, tak i kila navíc mohou mít vliv na funkci vašich reprodukčních orgánů a znesnadňovat splynutí spermie s vajíčkem. Spadáte-li do kategorie takových jedinců, vyzkoušejte zapracovat na svém životním stylu a zlepšit jeho kvalitu. Tímto však rozhodně není zamýšleno, že se máte začít pouštět do nějakých drastických diet a mořit se hodiny v posilovně. Tento přístup by organismus jen zbytečně zatížil a ještě více by jej unavil, což při pokusech o početí potomka není žádoucí. Se změnou životosprávy začněte tedy pozvolna, klidně i po konzultaci s odborníkem, jinak bude vaše snaha spíše kontraproduktivní.

 

Problém nastává také v příliš velkém horku. Časté chození do sauny, horké koupele, ale i třeba vyhřívané autosedačky dokážou vykonat dílo zkázy. To se týká hlavně mužů, protože vystavování teplu nedělá dobře spermiím, varlata jsou totiž uložena mimo tělo zcela záměrně, aby spermie mohly přežít při nižší teplotě, než je ta tělesná.  Možná jste si všimli některého z nejapných reklamních spotů pornofilmů, kdy muži údajně stříkají horké sperma. Sperma totiž není nikdy ani horké, ani teplé, naopak je chladivé.  Přílišné teplo a zahřívání varlat může tedy spermie oslabit až na tři měsíce, takže dámy, hlídejte si své partnery.

Hektická doba, pomalé spermie - problém týkající se stále více mužů

Větší plodnost pro mužeZaložení rodiny bylo v ještě v minulém století samozřejmostí, ale v současnosti stále více párů naráží na problém s početím potomka. Určitě jste si všimli, že věková hranice rodičů se posouvá výše a doba, kdy jsme se jako dvacetiletí stávali hrdými otci, jsou za námi. Řekněme si na rovinu, že ambice novodobých mužů se podstatně liší od těch, jaké měli jejich otcové. Už nejsou jen o stabilním zaměstnání a zabezpečení střechy nad hlavou početné rodiny. Nároky lidí na život jsou podstatně vyšší. Chtějí si budovat kariéru, cestovat, užít si naplno nejlepší roky. Zároveň mít vlastní bydlení není takovou samozřejmostí, za socialismu se byty většinou přidělovaly a dnes si je mladí lidé pořizují zpravidla na úvěr. I to je důvod, proč dnes mnoho mladých mužů zůstává v pohodlí rodičovských domů a stávají se "starými mládenci“. Nebo jednoduše nepotkali "lásku svého života" a čekají řadu let, než jim přijde do cesty. Bohužel v některých případech se to nestane nikdy. Ale i tehdy není na škodu pečovat o své zdraví, vždyť co když ta "pravá" najednou vejde do vašich dveří.

 

 Je třeba si uvědomit, že biologické hodiny tikají nejen u žen. Schopnost reprodukce u silnějšího pohlaví klesá už v pětatřiceti letech. Mnozí tak usnou na "vavřínech" a zjistí, že se nestačí pouze pár krát pomilovat se ženou a "hurá!", dítě je na cestě. Už statistiky poukazující na klesající plodnost u mužů jsou alarmující. Nejnovější výsledky hovoří o 59,3 procentním poklesu produkce spermií za poslední roky. Samozřejmě, problém se netýká pouze starších jedinců, ohrožena je i mladá generace, ale v nižším věku je větší šance na posílení genitálií, pokud nejde o problém, který je vrozený, nebo způsoben úrazem.

 

Na základě těchto informací lze zpozorovat, že klesající plodnost je problém obecný, a v "ohrožení" může být každý. Proto čtěte dál a zjistíte, že zabránit tomu není až tak složité.

Šikovní pomocníci z přírody na cestě k vytouženému miminku - tablety na zvýšení plodnosti pro ženy

Tablety na zvýšení plodnosti pro ženyTeď jistě máte mysl přesycenou informacemi a hloubáte, jak všechno zvládnout. Ale hlavu vzhůru! Existují šikovní pomocníci, kteří vám cestu k vytouženému miminku usnadní. Jedním z nich je doplněk stravy Provestra. Tyto tablety jsou nabité výtažky z přírodních látek, které očistí a posílí organismus, zvýší ženskou plodnost, a počít dítě bude nyní snazší. Kromě toho působí také jako afrodiziakum, takže k životu proberou i vaše libido, které se pod vlivem nuceného sexu odebralo k hlubokému spánku.

 

Přípravek má stoprocentně přírodní složení, tudíž se nemusíte obávat, že by jakkoliv zatížil organismus, nebe způsobil nežádoucí vedlejší účinky. Do těla si dodáte pouze látky, které jsou zcela přirozené, na rozdíl od syntetických hokus-pokusů z lékáren. Uvidíte, že díky tomuto doplňku stravy se konečně zadaří, a vy budete po čase držet v náručí vytoužené miminko.

 

Toužíte-li ještě více zvýšit libido, sáhněte po Clitorinu, přípravku, který se na tuto problematiku přímo zaměřil. Zajistí vám zvýšenou sexuální touhu a jako bonus dokonale prokrvíte genitálie, takže si budete užívat dlouhé intenzivní orgasmy. Clitorin je opět čistě přírodní výživový doplněk a je běžně dostupný jej na internetu.  Tvůrci přípravku z léčivých bylin se inspirovali poznatky z Tradiční čínské medicíny a jednotlivé složky působí tzv. synergicky, jako jeden harmonický celek.

 

Korunu všem vašim snahám může dát lubrikační gel Vigorelle. S ním si vaše milování užijete na mnohem vyšší úrovni, protože s jeho pomocí lze dosáhnout intenzivního orgasmu. Milování se díky těmto třem přípravkům stane opět radostí, a ne nutností.

DOPORUČUJEME: Nejlepší produkty, tablety, lubrikační gely pro ženy:

1. Clitorin – vynikající přípravek na zesílení sexuální touhy, pro zajištění dostatečného vzrušení, orgasmus, pro zvýšení ženské plodnosti, proti blížícím se příznakům menopauzy. Je ideálním přípravkem pro páry, které se snaží přivést na svět zdravé miminko.

 

2. Vigorelle - lubrikační gel pro prokrvení vagíny a lepší zvlhčení a vzrušení, zajištění ženské plodnosti

 

3. Breastmax - nejlepší přírodní přípravek na zvětšení ženských prsou a na jejich celkové zpevnění

 

Lubrikační gely a tablety pro ženy, přípravky na otěhotnění 

Uspěchaná doba dokáže nepříznivě ovlivnit ženskou plodnost

Neblahý vliv stresu a uspěchané doby na plánované rodičovstvíO hektickém tempu současného života se hovoří neustále. Není divu, protože díky tomu je většina naší společnosti pod velkým tlakem, což může mít fatální dopad na lidský organismus, a to ve všech směrech. Lidé jsou vystresovaní, zdeptaní a unavení a najednou i taková naprosto přirozená záležitost, jakou je početí potomka a založení rodiny, muzea činit značné potíže.

 

V případě, že už delší čas jsou veškeré vaše snahy marné, je na místě navštívit odborníka a nechat se vyšetřit. Tím můžete vyloučit případnou neplodnost jednoho z vás (případně obou) a v klidu se začít soustředit na relaxaci a pohodu, bez stresu, což je pro početí dítěte naprosto nezbytné.

 

Neschopnost otěhotnět jde ve většině případů ruku v ruce se snížením sexuální touhy, neboli libida. Snaží-li se pár o miminko již řadu měsíců či dokonce let, tak veškerá vášeň a sexuální touha vezmou za své a postelové hrátky se stanou pouze prostředkem k početí vysněného dítěte. Jelikož je lidská psychika mocným nástrojem, tak tento strach ze stigmatu neúspěchu se na organismu vždy projeví. Paradoxně čím více se dva lidé snaží, tým méně se jim daří.

 

Klíčem k otěhotnění, samozřejmě v případě, že je po zdravotní stránce reprodukční systém obou partnerů naprosto v pořádku, je znovuzískání ztraceného libida a probuzení živočišné touhy po milování. Pouze po odpoutání se od starostí všedních dní a naprostém uvolnění mysli a těla, může dojit ke šťastnému splynutí spermie s vajíčkem.

 

Pracujte na vytvoření dokonalé atmosféry, kdy se oba naprosto odpoutáte od všední reality. Uvolněte se a popusťte uzdu své fantazii. Nechejte se unášet na vlně sexuální energie a vaše těla dokonale splynou v jeden celek. Vytvořte si pravidlo, že za práh ložnice nesmí překročit myšlenky na pracovní záležitosti ani starosti o domácnost. Měla by to být vaše svatyně, kde budete odpočívat a milovat se.


Výživové doplňky jako záchrana zajištující brzký příchod dítěte 

Ženská plodnost, schopnost početí, doplňky stravy a zdravá výživaVe snaze otěhotnět se nemusíte spoléhat pouze na babské rady, nebo na různé hormonální preparáty a terapie, které by měly být až jako jedna z posledních, krajních možností řešení vašeho problému. Máte-li výsledky lékařských vyšetření v pořádku a s jistotou už víte, že váš problém je čistě nějaký blok, máme pro vás řešení. Existují různé doplňky stravy, které vám přírodní cestou pomohou k dosažení vytouženého pozitivního těhotenského testu.


Jedním takovým přípravkem jsou tablety Provestra. Jedná se o preparát obsahující různé výtažky z rostlin a hub, vitamíny a prospěšné minerální látky. Díky tomuto prvotřídního složení dokáže ženám přilepšit v mnoha ohledech, nejen při zvýšení plodnosti. Působí totiž i na zvýšení sexuální touhy a zesílíte prožitky ze sexuálního aktu. Zkrátka posiluje ženské libido na maximum a zintenzivňuje pocity při milování. Navíc si jej můžete diskrétně objednat na internetu, což je příjemné, jestliže patříte mezi ostýchavé jedince.

 

Výhody přípravku Provestra jsou skvělé právě tehdy, jestliže partneři dospěli do onoho stadia sexu jen z povinnosti za účelem početí dítěte. Vagína bude citlivější a orgasmy intenzivnější, takže milování bude opět svěží a nebudete se moci dostatečně nabažit. Tablety vám nijak neuškodí, jelikož jsou vyrobeny čistě na přírodní bázi. Nemusíte se obávat žádných vedlejších účinků, jako u běžných syntetických léčiv. Navíc jsou volně prodejné bez lékařského předpisu.

 

Přípravek se doporučuje zařadit do stravy minimálně po dobu tří měsíců, ale čím déle, tím lépe. Jde totiž o výtažky z léčivých bylin, které působí synergicky – komplexně, jde o recepturu na základě poznatků z Tradiční čínské medicíny. Když jejich užívání spojíte i se zdravějším životním stylem, můžete si být jistí, že zanedlouho se dočkáte nového přírůstku do rodiny. Příjemným bonusem bude zlepšení milostného života a zážitek z nových intenzivních erotických momentů. Vyzkoušejte a uvidíte, že budete mile překvapeni. Přejeme Vám zdárné početí miminka. 


DOPORUČUJEME: Nejlepší přípravky, lubrikační gely a tablety pro ženy:

1. Clitorin – osvědčený preparát pro zlepšení sexuální touhy - libida, pro větší vzrušení a orgasmus, podporu plodnosti, proti příznakům blížící se menopauzy, podpora těhotenství.

 

2. Vigorelle - lubrikační gel k navození vzrušení, pro lepší zvlhčení, podporuje ženskou plodnost.

 

3. Breastmax - nejlepší tablety na přírodní bázi určené pro zvětšení objemu prsou a jejich zpevnění.

 

Doplňky výživy pro zlepšení plodnosti a početí dítěte Zvýšení plodnosti – větší ejakulace, rychlé zlepšení ejakulace

Jak dosáhnout zvýšení plodnosti

Při snaze počít dítě se mnoho partnerů střetne s problémem zvaným neplodnost. Za dveře ambulancí se čím dál častěji dostávají páry, které hledají pomoc s těmito těžkostmi a s nadějí v očích se obracejí na odborníky. Nárůst výskytu tohoto problému je úzko spjatý s moderní dobou a faktory, které s ní přichází. Kouření, stres, hektický životní styl, nedostatek spánku, alkohol, příliš povinností a další strašáky dnešního světa, to všechno jsou faktory, které nijak nepomáhají našemu zdraví a přináší s sebou mnoho nepříjemností.


Problém s neplodností je spojený se snížením rychlosti a pohyblivosti spermií. Taktéž je důležitá velikost ejakulace, a tedy množství spermií přítomných při početí dítěte. Toto všechno se dá ovlivnit látkami, které jsou obsažené v různých rostlinách a jejich výtažky se používají na výrobu produktů na podporu ejakulace. Přírodní medicína zaznamenala v poslední době výrazný pokrok v této oblasti. Lidi se stále radši obracejí na tyto produkty s nadějí, že svému tělu pomohou, a navíc přirozenou cestou.


Látky, které obsahují rostliny jako Maca nebo Kotvičník zemní jsou v řadách odborníků na sexuální zdraví oblíbené díky svým účinkům v této oblasti. Působí na žlázy s vnitřním vylučováním, a tak nejen že jsou prospěšné pro reprodukční zdraví, tedy plodnost, ale výrazně zvyšují i kvalitu pohlavního styku a prožitku z něj. Výtažky z těchto rostlin jsou obsaženy v mnoha produktech přírodní medicíny.


Ty mají dokonce velké výhody, protože na rozdíl od léků produkovaných farmaceutickými společnostmi s sebou tyto produkty nepřináší žádné vedlejší účinky. Můžeme tedy dosáhnout příznivý efekt bez strachu, že negativně zasáhneme jinou část našeho zdraví.


S moderní dobou přišla také vymoženost dostat se k těmto produktům přímo z pohodlí domova. Většina z nich je dostupná v eshopech na internetu, stačí tedy pár kliknutí a efektivní pomoc je na cestě. Vyhněte se vysedávání v čekárnách s lékům na předpis, které je potřebné vyzvedávat si v lékárnách, a dokonce nás mohou potrápit nechtěnými účinky. Produkty přírodní medicíny jsou bezpečné a našly si už miliony spokojených uživatelů, kteří potvrzují jejich efektivitu. Zařaďte se mezi ně a okuste pomoc samotné přírody.   

 

 

Rezenze a diskuse: Tabletky, léky, přípravky na zvýšení plodnosti

Produkty přírodní medicíny na pomoc s plodností jsou stále častěji vyhledávané páry trpícími problémy v této oblasti. Páry se nejprve raději obrací na přírodu a přirozené látky, aby při řešení těchto nepříjemností využili zdravou cestu. Přírodní medicína zaznamenala v oblasti sexuálního zdraví výrazný pokrok. Využíváním výtažků z rostlin jakými jsou například Maca nebo Kotvičník Zemný vytvořila produkty, které pomáhají nejen s obtížemi v reprodukčním zdraví, ale i zintenzivňují požitek z pohlavního styku.


Tyto rostliny jsou lidmi žijícími v bezprostřední blízkosti jejich výskytu známe už mnoho let. Díky rozmachu přírodní medicíny se ale až nyní mohou z jejich účinků těšit opravdu všichni. Produkty z nich vyrobené jsou dostupné jednoduše v eshopu na internetu, což znamená, že pro jejich sehnání stačí jen pár minut. Jejich tajemství je v jejich působení na žlázy s vnitřním vylučováním, a také v pomoci s rychlostí a pohyblivostí spermií, což je při oplodnění partnerky klíčový faktor.


Zlepšení ejakulace

Jde o produkty jako Vimax Pills, Ultra Potencia a Dragon Power. Při problémech s předčasnou ejakulací si mnoho mužů oblíbilo produkt Vimax Pills, který oddaluje vyvrcholení a dopřeje tak Vaší partnerce i Vám delší požitek z pohlavního styku a vyšší šanci dosáhnout orgasmus u Vaší partnerky.

 

Produkt Ultra Potencia je muži využívaný při problémech s dosažením erekce. Tento produkt nejen že odstraní tento problém, ale dokonce erekci zpevní a Vaše partnerka tak může prožívat sex intenzivněji. Látka obsažené v tomto výživovém doplňku totiž působí příznivě na prokrvení těla, a tak se při erekci dostane do intimních partií více krve, což je pro její dosáhnutí a pevnost důležitý faktor.


Produkt Dragon Power je přírodní afrodiziakum, které podněcuje libido, a tedy přirozeně zvyšuje chuť na sex. Také má příznivý dopad na výdrž při sexu, čímž zlepšuje jeho prožitek, délku a kvalitu.

Všechny tyto produkty mají na trhu mnoho spokojených zákazníků. Přidejte se k nim a využijte také zdraví, které je nám nabízeno samotnou přírodou. 

 

Doporučujeme: Kde koupit prášky a pilulky na zvýšení plodnosti


Prášky a pilulky na zlepšení ejakulace

Moderní doba s sebou nese mnoho výhod, mezi které neodmyslitelně patří i technologie. Internet se stal věcí, bez které si dnes už svůj život představit nedovedeme. Díky němu je dnes pro nás dostupné už téměř vše, a to i bez opuštění pohodlí domova. Řeč je o eshopech, které nabízejí mnoho výrobků z celého světa. I přírodní medicína se dočkala vstupu na tento trh a zdraví z přírody je dnes tedy možné sehnat už i touto jednoduchou cestou.


Ani oblast sexuálního zdraví se naštěstí nevyhýbá těmto výhodám. Lidé se dnes čím dál tím raději na tuto možnost obracejí s důvě

rou a nadějí, že je zbaví problémů v sexuálním životě, ale např. i nepříjemností, jakými jsou problémy s početím potomka. Moderní doba přinesla kromě výhod i faktory, které nepříznivě ovlivňují naše intimní zdraví, a tedy početí dítěte se někdy stává pro mnohé páry bojem a nekonečnou snahou.


Důležitými faktory v této snaze jsou pohyblivost a rychlost spermií, a také jejich množství. Přírodní medicína ale vyvinula produkty, které tyto oblasti podporují. Existují totiž látky, které se vyskytují v různých rostlinách na místech po celém světě, které podporují hormonální tvorbu, prokrvení těla, a právě zmíněnou rychlost a pohyblivost spermií. Spojením těchto účinků nejen že se umíme přenést přes problém snížení plodnosti, ale i zkvalitnit svůj sexuální život.

Takovéto výrobky působí příznivě na erekci, ejakulaci, ale i na její oddálení. Přinášejí tedy nejen zdraví, ale i radost a požitek. Navíc, a to v neposlední řadě, s sebou nepřináší žádná vedlejší účinky, a to na základě faktu, že jsou vyrobeny z čistě přírodních látek.


Netrapte se nekvalitním sexem nebo marnou snahou počít s partnerem dítě. Zkuste přírodu a přidejte se mezi mnoho spokojených zákazníků, kteří toto rozhodnutí už učinili a nelitují ho. Příroda ve svém arzenálu léčivých rostlin ukrývá řešení na téměř každý náš problém se zdravím. Stačí si vybrat správný produkt přímo pro sebe.

 

 

1. Vimax Pills – nejlepší produkt proti předčasné ejakulaci – TOP produktu – vyšší cena


2. Ultra Potencia – přírodní viagra na zlepšení erekce s rychlým nástupem účinku – luxusní produkt – vysoká cena


3. Dragon Power – přírodní afrodiziakum pro lepší výdrž – laciný produkt – akční cena

 

Tablety na zvýšení plodnosti 

 

Zvýšení plodnosti - Biologické hodiny tikají a dítě stále není na cestě 

Zvýšení plodnosti ženyPřed gynekologickými ordinacemi se soustavně prodlužuje řada čekajících pacientek, zoufalých z nepodařených pokusů přivést na svět potomka a vytvořit si vlastní rodinu. Jsou to ženy většinou okolo třicítky, které dosud budovaly kariéru, čekaly na schválení hypotéky, či na toho pravého partnera, se kterým chtějí mít dítě. Ve čtrnácti začaly menstruovat a dostávat výstrahy před neplánovaným těhotenstvím, kterým by si zničily nejlepší léta života a vyhlídky do budoucna. Od osmnácti berou antikoncepci, protože sex s kondomem je pro jejich frajera nedostatečně uspokojující. V pětadvacítce úspěšně skončí vysokou školu, rodiče jsou na ně nesmírně pyšní a ony mají titul, se kterým jim i tak mnoho let trvá, dokud najdou dostatečné uplatnění. Tehdy už mají po třicítce a ocitnou se před zmíněnými dveřmi ...

 

Je přirozené, že s narůstajícím věkem se tělo opotřebovává, a s ním i pohlavní orgány, rovněž úrazy a překonané nemoci si vybírají svou daň. Organismus je více náchylný na vznik endometriózy, myomů, prodlužuje se doba, kdy je žena vystavována nežádoucím vlivům znečištěného prostředí. Nezanedbatelným faktem je, že s ubývajícími roky klesá zájem o sex jako takový a také zájem mužského pohlaví se soustřeďuje na mladší ročníky. Takže pokud žena "usne na vavřínech", je zde riziko, že i když je relativně zdravá, nebude mít jednoduše s kým pracovat na vlastním dítěti, tehdy nastupuje umělé oplodnění nebo adopce, což není vysněná cesta pro ženy, jak se dostat k potomkovi.

 

Když si to shrneme, ženská část populace to opravdu nemá v dnešní době jednoduché. Mají být vzdělané, zajištěné, sexuálně zdatné a ještě se stát matkami do určitého věku, aby se vyhnuly strašáku jménem "klesající schopnost reprodukce".

Také odborníci zvedají varovný prst - jak tedy zvýšit plodnost pro ženy?

Přírodní tablety, léky na plodnostŽenskou plodnost, podobně jako mužskou, ovlivňuje kvalita a kvantita pohlavních buněk. U žen jsou to vajíčka, umístěná ve vejcovodech, jejichž funkce věkem klesá a snižuje se i počet folikulů. Bylo prokázáno, že při pravidelné menstruaci je jich v těle deset krát více, než při nepravidelné, která může začít s přibývajícími léty. Schopnost přivést na svět dítě klesá v průběhu deseti let, předcházejících menopauze. Oplodněné vajíčko se zahnízdí v děloze, kde se musí následně udržet, k tomu je nutná správná reakce těla na hormonální stimulaci - starší ženy ji ovšem mají sníženou.

 

S rostoucím věkem stoupá riziko kardiovaskulárního onemocnění, onemocnění štítné žlázy, chudokrevnost - všechny negativně ovlivňují plodnost. V těhotenství ve vyšším věku mohou vzniknout častěji komplikace, jako je diabetes mellitus, zánět žil a krevní sraženiny, preeklampsie. Tyto všechny choroby mohou ohrozit život ženy i jejího plodu.

 

Nejde nezmínit, že čím jste starší, tím je riziko spontánního potratu vyšší. Po třicátém roku stoupá o 10% a po čtyřicátém až o 35%. Přivést na svět postižené dítě je noční můrou každého rodiče. U starších žen tato možnost stoupá až o 20% více, než u mladších. Zajímavostí je, že tyto ženy mají častěji dvojvaječná dvojčata.

 

V těhotenství se provádějí screeningové testy pro zjišťování vrozených vad. Zohledňuje se při nich věk, pokud je vyšší, výskyt rizika Downova syndromu výrazně stoupá. U těhotných nad 35 let se zvažuje i amniocentéza- odběr plodové vody. Opožděné těhotenství s sebou přináší různá negativa, ovlivňující jak samotné dítě, tak i jeho matku.

Nespoléhejte se na osud, zvyšujte svou plodnost v každém věku 

Jak posílit početí přírodní cestouAť už je vám 20 a ještě ani nesníte o dítěti, nebo 35 a chcete otěhotnět, ale nedaří se, sáhněte po alternativách, které vám k tomu dopomohou, nebo poslouží jako prevence před případnými problémy. Základ spočívá v důkladné péči o tělo zevnitř, dopřát mu, co potřebuje, aby mohlo fungovat správně v každém věku.

 

Stravou lze předejít různým nemocem, změňte svůj jídelníček a zařaďte do něj více ovoce a zeleniny, zdravé tuky, a vyvážený podíl bílkovin a sacharidů.

 

Klíčový je dostatečný příjem minerálů a vitamínů příznivě ovlivňujících plodnost a následný zdravý vývin plodu. Nejdůležitějším je kyselina listová, označovaná jako vitamin B9. Při snaze otěhotnět i během těhotenství je číslo jedna. Můžete jej užívat pouze preventivně pro případ, že se rozhodnete založit si rodinu. Tento vitamín se podílí na dělení buněk, díky čemuž děťátko může růst a správně se vyvíjet. Podporou správného vývinu se předchází vzniku vrozených poruch.

 

Nedostatek vitaminu B12 vede k předčasnému stárnutí, neplodnosti, opakovaným potratům. Jeho přírodními zdroji jsou mořské řasy, kvasnice, vejce, mléko a mléčné výrobky. Je však obsažen i v tabletách a doplňcích na podporu plodnosti. Vitamín E, označovaný také jako vitamín plodnosti, je silný antioxidant, důležitý pro ochranu vajíček a na udržení hormonální rovnováhy. D vitamín je nezbytný při tvorbě hormonů. Jeho nedostatek vede k anovulaci.

 

Kromě zmíněných vitamínů doporučujeme i různé bylinné přípravky a čaje. Síla rostlin je známá již po staletí.

V nabídce je množství výrobků, díky nimž zásobujete pohodlně své tělo potřebnými látkami. Jsou k dispozici v různých formách. Zda sáhnete po tabletách, prášcích nebo čajích, je na vás, dejte však přednost přírodním produktům, které nemají vedlejší účinky.

Doporučené produkty: 

Clitorin- přírodní afrodiziakum pro ženy. Jde o revoluční výrobek, díky kterému si užijete kvalitní orgasmus bez vedlejších účinků. Díky svému složení také ovlivňuje zvýšení plodnosti a lepší prokrvení pohlavních orgánů.

 

Breastmax - díky těmto malým tabletám získáte větší a pevnější poprsí. Budete atraktivnější a sebevědomější, což přitáhne pozornost mužů a možná i budoucího životního partnera. Základní filozofií při jeho vývoji bylo vytvořit produkt bez jakýchkoli syntetických látek, využít pouze čistou sílu přírodních látek. Můžete se těšit z plnější hrudi a zdravotního efektu, který působí jako harmonizační tonikum.

 

Vigorelle - přírodní lubrikant, se kterým dosáhnete rychleji vzrušení, silnější orgasmus a zvýšení libida. Obsahuje čistě přírodní látky, jež jsou šetrné vůči vaší vagíně i vašemu partnerovi. Jeho používání se setkává s příznivým ohlasem u mnoha žen po celém světě.


Zvýšení plodnosti pro ženy 

Frustrace a nespravedlnost po měsících marných pokusů o dítě - Jak zvýšit plodnost ženy

Jak zvýšit plodnostUž dlouhou dobu toužíte po miminku, stále se snažíte, zkoušeli jste různé babské rady a stále nic. Každý měsíc se pravidelně dostavuje menstruace a na těhotenském testu stále svítí pouze jedna čárka, která, jako by se vám vysmívala. Nedokážete se soustředit pomalu na nic jiného, než na tu silnou touhu po dítěti. Ve vztahu se začínají objevovat neshody, protože jste i s partnerem oba podráždění. Dokola se utěšuje slovy, už to určitě tentokrát vyjde. Musí. A ono ne ...

 

Už máte za sebou dokonce i lékařské vyšetření a lékař vám sdělil, že oba máte reprodukční orgány stoprocentně v pořádku, a prý to chce čas. Jenže tento kolotoč plný falešných nadějí a negativních těhotenských testů je pro oba partnery velikou psychickou zátěží. Pocity bezmoci a nespravedlnosti s vámi cloumají jako bouře s korunami stromů. Proč zrovna vy? Jak mohou ženy chodit jen tak na potraty, když vy už x měsíců marně toužíte po miminku?

 

Uvědomte si, že všechny tyto frustrace zanechávají stopy na Vašem organismu a celou situaci vlastně ještě více zhoršují, takže se dostáváte do bludného kruhu, ze kterého je složité vystoupit. Všechno totiž souvisí se vším a tělesné pochody mají na ty duševní dost silné napojení, o dost větší, než by se mohlo na první pohled zdát. Z tohoto důvodu je naprosto nezbytné udržovat se v dobrém duševním rozpoložení a snažit se NEGATIVNÍ myšlenky co nejvíc potlačit, nejlépe je z mysli úplně vypudit.

 

Když je organismus dlouhodobě vystavován stresu, tak se mozek soustředí na nápravu škod a nedokáže vytvořit vhodné podmínky ke splynutí spermie s vajíčkem. Příroda to zařídila celkem chytře, protože je logické, že k tomu, aby se narodilo silné a zdravé miminko, je nezbytné, aby i matka byla po zdravotní stránce naprosto v pořádku. Tak je to dáno a nejde to žádným způsobem ošálit.

Zvyšte si plodnost a větší libido příjemným způsobem, prostřednictvím orgasmu

Zvýšení plodnosti mužeAno, při plození dětí se často zapomíná na požitek ze sexu a stává se jen účelovým. Přitom ženské vyvrcholení má zásadní vliv na otěhotnění. Množství spermií, zachycených v reprodukčním traktu ženy, má vliv na to, zda dosáhne orgasmu, a kdy. Pokud se dostaví od minuty před partnerovou ejakulací do třičtvrtě hodiny po ní, má více spermií šanci dostat se do cíle své cesty. Existuje výzkum, podle něhož silné stahy svalů během orgasmu vytvářejí vakuum. To pomáhá nasát spermie z vagíny do děložního čípku, odkud se snadněji dostávají až k vajíčku. V minulosti orgasmus podvědomě sloužil jistému cíli, žena s jeho pomocí upřednostňovala muže, se kterým chtěla mít rodinu. S jinými muži orgasmu nedosáhla, a také pravděpodobně neotěhotní.

 

U mužů koluje teorie, že by si měli své spermie před pokusem oplodnit partnerku šetřit alespoň dva dny. Tento nesmysl byl však vyvrácen novým výzkumem provedeným v Londýně. Jeho výsledky přinesly zjištění, že i když má muž sex dvakrát do hodiny, což je technicky možné, dokonce ztrojnásobuje šanci stát se otcem. Navíc aktivita starších spermií se časem zhoršuje, mohou se i znehybnit, platí zde pravidlo "Čím čerstvější, tím lépe!". Nová zjištění přinesla fakt, že bezstresový, spontánní a častý sex přináší mnohem lepší výsledky v plodnosti, než přesné načasování, mechanický pohlavní styk. Toto zjištění s sebou muselo přinést radost zejména mužům, kteří jsou často stresovaní pod nátlakem partnerky, milovat se podle kalendáře.

 

Nezanedbávejte proto svou sexuální kondici a investujte do léků, doplňků, nebo různých forem afrodiziak. Nejenže si prostřednictvím nich zpříjemníte společné chvíle a zvednete sebevědomí, ale přispějete i ke zvýšení šance na početí vlastních dětí.

Opatřit si vhodné preparáty a doplňky stravy, není problém. V pohodlí domova si je objednáte na internetu. Sortiment je široký, ale pokud můžete, sáhněte raději po přírodních produktech, které nemají, na rozdíl od syntetických léků, vedlejší účinky. 

Doporučujeme 3 ověřené produkty

Clitorin - přírodní afrodiziakum pro ženy. Jde o revoluční výrobek, díky němuž si užijete příjemný orgasmus bez vedlejších účinků. Jeho příznivé složení také ovlivňuje zvýšení plodnosti a lepší prokrvení pohlavních orgánů.


Breastmax - díky těmto malým tabletám získáte větší a pevnější poprsí. Budete atraktivnější a sebevědomější, což přitáhne pozornost mužů a možná i vašeho vysněného životního partnera. Muži totiž podvědomě sledují vzhled poprsí i z toho důvodu, zda je partnerka schopna dostatečně vyživit jejich budoucího potomka mateřským mlékem. Cílem vývoje tohoto přípravku bylo vytvořit produkt bez jakýchkoli syntetických látek, využít pouze čistou sílu přírodních složek.

 

Vigorelle - přírodní lubrikant, s jehož pomocí docílíte rychleší vzrušení, silnější orgasmus a zvýšení libida. Obsahuje čistě přírodní látky, které jsou šetrné vůči vašemu partnerovi a jeho spermiím. Výrobek zaznamenal příznivé reference na internetu u mnoha žen z celého světa.

 

Zvýšení libida 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Počětí a oplodnění ženy, pomalé spermie muže - přípravky, léky a doplňky stravy


vložit nový komentář
10.05.2019 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz