Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Pravděpodobnost otěhotnění, oplodnění

Těhotenství, plodnost žen, faktory, které ovlivňují šance otěhotnět

Průběh ženského těhotenstvíTěhotenství je v ojedinělých případech velmi choulostivá záležitost. Ne každé ženě se daří splnit si sen o vytouženém dítěti. Avšak některé ani nevědí, že na zvýšení plodnosti nebo zvýšení pravděpodobnosti jak otěhotnět stačí někdy velmi málo. V první řadě by se každá žena měla vyvarovat nebezpečným faktorům, které negativně ovlivňují ženský organismus. Největším faktorem je právě stres.


Podle výzkumu v USA měly ženy menší pravděpodobnost otěhotnět, když vykazovaly hladiny stresu. Tento výzkum byl první svého druhu, který navrhuje biologický základ dlouhotrvající představy, že stres může snížit šance žen otěhotnět. V tomto výzkumu se sledovalo 274 párů, které se snažily otěhotnět během šesti měsíců. Žádná z žen ve studii neměla v anamnéze neplodnost a všichni sledovali své měsíční cykly s použitím jednotlivých pomůcek na plodnost doma. Šest dní každý měsíc ženy poskytly vzorky slin, které byly testovány na alfa-amylázu a další stresový hormon, kortizol. Hladiny kortizolu nemohly ovlivňovat koncepci během šesti dní, kdy se nejpravděpodobněji vyskytlo těhotenství. Ženy s nejvyšší hladinou alfa-amylázy měly o 12% nižší pravděpodobnost otěhotnění během každého cyklu než ženy s nejnižšími hladinami.


Stres jako nebezpečný faktor může způsobit pomalou průchodnost vajíček. Tedy, vajíčko se nedostane včas na implantaci. Proto jedním z cílů jak zvýšit plodnost, resp. pravděpodobnost otěhotnění je vyvarovat se stresovým situacím. Kroky, které by pomohly ženám snížit stres doma nebo v práci, by mohly napomoci k vyšší pravděpodobnosti otěhotnění. Někdy stačí vyzkoušet pár relaxačních metod, jako například jógu, meditaci, či jiné relaxační techniky. Pokud ani to by nebylo účinné, stačí sáhnout po úspěšných doplňcích výživy, které nabudí ženský nebo mužský organismus. 

Vyšší plodnost, přírodní způsoby jak zvýšit pravděpodobnost otěhotnění

Hlavní příčina mužské neplodnostiOtázky plodnosti postihují až 15% párů. Naštěstí existuje několik přirozených způsobů jak zvýšit plodnost a rychleji otěhotnět. Změna stravy a životního stylu mohou pomoci zvýšit plodnost až o 69%. Existují však přirozené způsoby, jak zvýšit plodnost a rychleji otěhotnět. Většina spočívá v konzumaci těch správných vitamínů. V první řadě je důležité jíst potraviny bohaté na antioxidanty.


Antioxidanty jako je folát a zinek, mohou zlepšit plodnost u mužů i žen. Jedna studie mladých dospělých mužů zjistila, že konzumace 75 gramů ořechů bohatých na antioxidanty denně zlepšuje kvalitu spermií. Důležitá je snídaně. Konzumace výrazné porce snídaně může pomoci ženám s problémy s plodností. Jedna studie zjistila, že konzumace větší porce snídaně může zlepšit hormonální účinky syndromu polycystických vaječníků, což je hlavní příčina neplodnosti.


Kromě toho tyto ženy ovulovaly o 30% více než ženy, které jedly menší snídaně a větší večeři, což naznačuje zlepšení plodnosti. Je však důležité poznamenat, že zvýšení velikosti porce snídaně bez snížení velikosti večeře pravděpodobně povede ke zvýšení hmotnosti. Odborníci dále upozorňují na odstranění tuku z jídelníčku, a příjmu sacharidů. Neprospívají ženě na zvýšení plodnosti. Naopak doporučují zvýšit příjem vlákniny. Vlákna pomáhají tělu zbavit se nadbytku hormonů a udržují vyváženou hladinu cukru v krvi. Některé příklady potravin s vysokým obsahem vlákniny jsou celá zrna, ovoce, zelenina a fazole. Některé typy vláken mohou pomoci odstranit přebytek estrogenu tím, že se na něj vážou ve střevech. Přebytečný estrogen se pak z těla odstraní jako odpadní produkt. Jedna studie zjistila, že konzumace 10 gramů více obilovin za den se spojovala s 44% nižším rizikem ovulace neplodnosti u žen starších 32 let. 

Tablety, pilulky pro podporu ženské jakož i mužské plodnosti. Efekt během pár hodin

Početí potomka s kvalitním ejakulátemPro zvýšení plodnosti, nebo pravděpodobnosti otěhotnět jsou na trhu uváděny mnohé způsoby, rady a metody. V některých případech ale žádná z nich nezabírá. Touha po dítěti přivede ženu, nebo oba partnery do takových úzkostí, že sáhne po čemkoli, co by mohlo pomoci otěhotnět. Kromě různých přírodních rad existuje množství produktů založených na přírodní bázi, které mohou dopomoci otěhotnět. Některé se berou před plánovaným otěhotněním, některé těsně před tím nebo během samotného plánovaného procesu. Produkty jsou určeny jak pro ženy, tak muže.


Před plánovaným otěhotněním je doporučeno užívat například čaj z kontryhele nebo pilulky kyseliny listové. Těsně před pohlavním stykem se mužům doporučují produkty jako Ultra Potence, Semenax, Ejacontrol, které zajistí dostatečné množství ejakulátu, zvýšení erekce. Pro ženy je doporučován produkt Clitorin nebo Vigorelle. Clitorin je přírodním doplňkem, který výrazně podpoří chuť na sex. S tímto produktem můžete dosáhnout orgasmu, po jakém dlouho toužíte. Dodá uvolnění organismu a tím i zvýšení plodnosti, neboť odbourá všechny stresové faktory a Vaše mysl při pohlavním styku dokáže být plně soustředěna pouze na jeden nejhlavnější fakt, a to zažít neskutečně příjemný a vysoký orgasmus.


Mezi nejlepší pilulky, které se doporučují užívat mužům na zvýšení potence, jsou:


1. Vimax Pills jsou nejvíce doporučené tablety, produkt výrazně zlepšuje sexuální výkonnost. Je uváděn jako Top produkt se super cenou.


2. Ultra Potence - přináší dynamické zlepšení erekce, nárůst sexuální výdrže - luxusní doplněk výživy s vyšší cenou.


3. Dragon Power je známý jako přírodní afrodiziakum, zvyšuje libido - SUPER cena


4. Ejacontrol odstraňuje předčasnou ejakulaci, kontroluje erekci - AKČNÍ cena


5. Semenax - nárůst objemu semene, dostatečné zvýšení plodnosti - luxusní produkt

 

Větší plodnost pro muže 

 

Tablety, které se doporučují pro zvýšení plodnosti u žen, zvýšení libida:


1. Clitorin - nejlepší tabletky, které dokážou výrazně zlepšit sexuální život žen


2. Vigorelle patří k nejlepším lubrikačním gelům na zvlhčení vagíny, jakož i zvýšení vzrušení při pohlavním styku.


Plodnost, otěhotnění ženy 

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️