Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Přírodní zvýšení potence - Bylinky, význam a homeopatika

Přidáno: 17.04.2019

Zjistěte jak zvýšit potenci bylinkami a přírodními prostředky

Jak zlepšit mužskou potenci a chuť na sex s prášky a lékyZázvor a med

Jíst zázvor zvyšuje krevní oběh v našem těle a specificky zvyšuje průtok krve do svalů penisu. To dává mužům větší kontrolu ejakulace. Zázvor je také užitečný při zachování erekce, protože ohřívá tělo, což způsobuje rychlejší průtok krve. Med je afrodisiakum, což může zvýšit potenci zázvoru. Nejlepší způsob, jak konzumovat tento lék, je smíchat polovinu čajové lžičky zázvoru s medem a jíst to před spaním


Česnek

Česnek má afrodiziakální vlastnosti a může vám pomoci prodloužit trvání vašeho pohlavního styku bez předčasné ejakulace. Plod této antibakteriální a protizánětlivé rostliny zlepšuje krevní oběh v těle a také jej zahřeje na zvýšení kopulace. Můžete ho smažit v ghee a poté ho jíst každé ráno, na prázdný žaludek.


Chřest

Kořeny této rostliny velmi pomáhají zvýšit potenci a zabránit předčasné ejakulaci. Můžete uvařit kořeny rostlin v mléce a pít dvakrát denně, abyste posílili kontrolu nad svaly penisu.


Vyvážená strava

Měli byste se zbavit potravin jako je čokoláda, papriky a kofeinové nápoje z vaší stravy pro kontrolu této sexuální dysfunkce. Vaše strava by měla být bohatá na zinek, selen, vápník a železo pro lepší kontrolu a sílu. Vysoká hladina sacharidů a potravin s nízkým obsahem bílkovin je také vhodná k uvolnění serotoninu a usnadnění úzkosti.


Mrkev

Mrkev je více než jen chutná zelenina. Může se použít rychle k léčbě předčasné ejakulace. Mrkev má schopnost na zlepšení kvality libida, která může velmi pomoci ovládat vaši ejakulaci. Chcete-li dosáhnout nejlepší výsledky, pravidelně jezte vařenou mrkev s vajíčkem a medem. 

Nadrženost je zdravá! Zvyšte potenci pomocí těchto osvědčených tipů

Zvýšení potence a libida osvědčenými tipyBýt nadržený = být zdravý. Věděli jste, že vaše libido je ve skutečnosti docela dobrý ukazatel celkového zdraví. Je to kvůli tomu, že vaše libido je přímým odrazem vaší celkové hormonální rovnováhy a hormony jsou hlavními regulátory téměř každého systému, orgánu a procesu ve vašem těle, včetně vašich emocí, nálady a samotného vědomí. A to přesahuje jednoduše zvyšování nebo snížení hladiny estrogenu a testosteronu. Existuje téměř sto známých hormonů v lidském těle, přičemž každý hraje absolutně rozhodující roli ve vašem zdraví a blahobytu. Ale i přesto, že je to masivní a složitý biologický systém, vaše hladiny libida jsou jednoduchým způsobem, jak kalibrovat celkové zdraví a funkčnost vašeho těla. Jsou jako příslovečný "kanárek v uhelném dole".


Takže pokud je vaše libido vysoké, pak obecně jste pravděpodobně v dobré hormonální formě. Ale pokud to není úplně ono, a zažíváte příznaky, jako je erektilní dysfunkce u mužů a snížené potěšení, nízké libido nebo touha u mužů a žen, pak může být čas zavést určité libido posilující byliny a potraviny, protože, jak jste mohli uhodnout, dosáhnou svůj účinek omlazením, vyvažováním a regulací endokrinního systému, který je hlavním regulátorem vašich cirkulujících hormonů.


Možná si teď řeknete, že je dobrý nápad pracovat s těmito hormony na syntetické bázi. Dovolte nám upustit od tohoto nápadu. Je to totiž hotový recept na katastrofu. Zde je důvod, proč: vaše tělo udržuje velmi přesnou hormonální rovnováhu, která je založena na tisících různých faktorů, které ještě nejsou zcela pochopeny vědou. Když začnete libovolně vkládat skutečné hormonální molekuly do svého systému tím, že užíváte lék nebo syntetický doplněk, úplně se změní jemná hormonální rovnováha a vyhodí vaše celé tělo z balance (a s endokrinním systémem, který zahrnuje i vaši duševní a emocionální rovnováhu). 

Přírodní produkty na zvýšení produkce testosteronu a zvýšení potence

Přírodní produkty pro zvýšení testosteronu a mužské potenceKromě toho vaše tělo má postavené mechanismy homeostázy - samoregulační zpětné vazby, které vypnou přirozenou produkci hormonů, pokud se dostanete příliš daleko od jejich normálního rozsahu.


Když použijete jakýkoliv typ syntetické nebo "přirozené" hormonální náhrady, vaše tělo přestane produkovat nebo výrazně omezí endogenní produkci hormonu, který doplníte, aby se pokusilo udržet rovnováhu. Pak, když přestanete doplňovat hormony, projdete intenzivní fází ztráty hormonů se všemi druhy nepříjemných symptomů, dokud vaše tělo nezačne restartovat svou přirozenou produkci hormonů, což může trvat poměrně dlouho.


Znáte Macu?


Ti, kteří pravidelně používají prášek maca, hlásí, že cítí více vzrušení a energie. Často relativně rychle poté, co začali prášek používat. Plus, maca může pomoci zvýšit energii, aniž vám dala "nervozitu" nebo pocit třesení, který je příznačný pro vysokou hladinu kofeinu.


Klinické zkoušky ukázaly, že maca může pozitivně ovlivnit energii a vytrvalost. Udržení pozitivní úrovně energie může také pomoci zlepšit náladu, a některé časné studie dokonce zjistily, že maca může snížit příznaky deprese.


Přesto zůstává nejasné, jak maca zvyšuje energetickou hladinu, ale předpokládá se, že pomůže zabránit tvorbě krvinek a haváriím v krvi a udržovat zdraví nadledvin, které reguluje náladu a energii během celého dne. Udržení úrovně energie může také pomoci zabránit přírůstku hmotnosti.


Několik studií také zjistilo, že kořen maca je přínosem pro paměť a pozornost. Ve skutečnosti dvě studie na zvířatech v roce 2011 zjistily, že černá maca byla schopna zlepšit poruchu paměti u myší, pravděpodobně díky vysokému obsahu antioxidantů. 

Nejlepší přírodní doplňky výživy na zvýšení potence a zlepšení sexuálního zdraví:

1. Vimax Pills - Jednička na trhu, produkt na zlepšení erekce a sexuální vitality - Unikátní formule složení zaručuje vysokou účinnost a rychlý nástup efektů tohoto produktu.


2. Semenax - Více semene a lepší orgasmy pouze s tímto produktem - Nejlepší produkt na zvýšení množství ejakulovaného semene.


3. Ultra Potence - Produkt určený na zvýšení potence a sexuálního zdraví - Vyšší potence díky unikátní směsi čínských léčivých bylin.


Přírodní zvýšení potence


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Přírodní zvýšení potence - Bylinky, význam a homeopatika

vložit nový komentář
04.06.2019 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz