Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Erotické povídky a nahé ženy - Ověřené zvýšení potence

Přidáno: 17.04.2019

Zvýšení potence jde i přírodním způsobem

Přírodní způsob, jak zvýšit zájem o milování a mužskou potenciZvýšení potence nemusí být náročné, pokud znáte ty správné způsoby, jak na to:


• Dodejte svému tělu potravinové suroviny pro výrobu hormonů a zvyšte sexuální výkonnost a funkci

• Použijte speciální bylinky na potenci, které regulují a vyvažují celý endokrinní / hormonální systém namísto libovolného doplnění syntetickými nebo bio identickými hormony


Dobrou zprávou je, že tyto dvě metody jsou skutečně neuvěřitelně silné - dokonce více než použití léků nebo syntetických / bio-identických doplňků, protože ve skutečnosti pracují na léčbě jakýchkoliv základních nerovnováh způsobujících problémy jako nedostatek touhy nebo ED (erektilní dysfunkce). Stejně dobře fungují, pokud hledáte způsob ke zlepšení svého libida a sexuální touhy.


Ale i za hranicemi jejich hormonálních a lipidových posilujících vlastností, mnohé z těchto doplňků a bylin pro sex jsou posvátné, uctívané léky a potraviny samy o sobě. Mají silné léčebné vlastnosti, které přinášejí celou rovnováhu mysli, těla a ducha do větší rovnováhy a harmonie. Jako takové by se s nimi mělo zacházet s respektem, když víte, že mohou mít dodatečné účinky nad rámec zvyšování vašeho libida.


Fazole Mucuna


Mucuna fazole je jedním z nejvíce unikátních pokladů. Částečně proto, že jsou jedním z mála rostlin nabitých neobvykle velkým množstvím psycho a hormonální účinných sloučenin, zejména L-Dopa (stejně jako dopamin), který se také zdvojnásobuje jako silné afrodisiakum.


Vysoké koncentrace L-Dopa způsobují, že mozek uvolňuje dopamin, což zase stimuluje hypofýzu na produkci lidského růstového hormonu, který podporuje růst svalů, zvýšení síly a dokázalo, že zvyšuje hladinu testosteronu, což vše vede ke vzniku zvýšeného libida a potence. Současně snižuje hladinu prolaktinu, takže může snížit menstruační potíže a související přírůstek hmotnosti u žen a zvýšit motilitu spermií a tím plodnost u mužů. 

Přírodní bylinky a přípravky zlepšující potenci

Přirozený způsob, jak docílit zlepšení mužské potenceMožná vás zaujaly účinky již zmiňovaných fazolí Mucuna. Jde o velmi dobrý příklad silného rostlinného afrodisiaka, které je účinné, a zároveň s ním nejsou spojeny žádné negativní vedlejší účinky. Mucuna je zástupcem tzv. rostlinných posilovačů potence, kam patří i rostliny tvořící obsah a složení námi doporučených produktů. Tyto přípravky jsou určeny ke zvýšení potence, zvýšení libida a podporu erekce a orgasmů. Pojďme si ještě říct něco více o jejich účincích. Znovu použijeme jako příklad fazole Mucuna.

Mucuna je klasifikována jako rostlina zvyšující „jin“ s vlastnostmi podporujícími pohlavní pohyb v čínské bylinné tradici, což znamená, že působí na nejzákladnějších úrovních těla. Jin se volně překládá na "vitální esenci" nebo "životní sílu" a v případě Mucuna to lze jasně chápat z hlediska jejích obnovujících účinků na mozkový, nervový a hormonální systém. Jin je považován za vyčerpaný, když stárneme a provádíme sexuální aktivity, takže rostliny jako Mucuna, které působí na doplnění a zvýšení výkonu a funkce, jsou ceněny v mnoha bylinných tradicích.


Shilajit


V starodávném indickém systému medicíny, známém jako Ayurveda, je shilajit známý jako stavební látka, která se volně překládá na "podstatnou podstatu nebo energii", která je podobná čínské / taoistické koncepci Jin. Je to proto, že miliony let staré prehistorické rostlinné hmoty bylo zhutněno v černém pryskyřičném dehtu, který je doslova sloučením základních minerálů ve vysoce biologicky aktivní formě.

Shilajit je tvořen pod vrcholy himálajských hor v Indii a Nepálu a v odlehlých regionech ho lze nalézt, jak vytéká ze skal a rozdělených hornin v závratně vysokých nadmořských výškách. Používá se již tisíce let v Indii na obnovení sexuálních výkonů, funkcí a celkového zdraví žen a mužů. Je velmi účinný, pokud chcete zvýšit své libido a sexuální schopnosti. Začněte pomalu a postupně zvyšujte dávku. V ideálním případě dokáže dlouhodobě působit na tělo účinky, které zahrnují i detoxikaci těžkých kovů a toxinů a legendární výdrž a sílu. 

Vyzkoušejte ověřené zvýšení potence s těmito přírodními doplňky výživy

Přírodní doplňky na lepší sexuální výdrž a odstranění impotenceKolostrum

Když se narodí malá telata, jejich matky produkují během prvních několika dní velmi speciální druhy vysoce vyživujícího mléka, které je nabité základními živinami, vitamíny, imunostimulačními faktory a množstvím dalších účinných látek podporujících zdraví, které všechny fungují, aby svým vlastním způsobem vyživovaly a stimulovaly váš hormonální systém. Kolostrum je přírodní způsob, jak zajistit, aby telecí mláďata měla základní výživový booster, který potřebují na růst do zdravých dospělých jedinců. A na podporu tohoto rychlého přírůstku tělesné hmotnosti je kolostrum také nabito růstovým hormonem, který, jak možná víte, má konečný důsledek na stimulování vašeho pohlavního styku. Nemusíte se bát, že by konzumace kolostra vedla ke zvýšení tělesné váhy. Prostě vám pouze přinese mnoho mladistvé energie a pomůže vám zvýšit vaše libido a sexuální vášeň.


Ashwagandha

Ashwagandha je bylinka z ayurvedického systému a je známá svými adaptogenními vlastnostmi, což znamená, že posiluje systémy těla proti stresu a modernímu životu. Kromě toho, že je celotělovým tonikem, je to afrodiziakum známé svou schopností vyrovnávat mužské a ženské pohlavní hormony. Jsou to silné části naší biochemie, které řídí touhu, libido, potěšení a sexuální výkonnost. Jeho stabilizační účinek na mužské hormony je dobře zdokumentován, přičemž studie ukazují, že zvyšuje luteinizační hormon (který stimuluje produkci testosteronu) a významně zvyšuje hladinu testosteronu v séru, což vede ke zvýšení sexuální touhy a výkonnosti.

Říká se, že přináší "sílu hřebce" muži, posiluje jeho sexuální sílu a libido. Pokud dojde k vyčerpání energie, je Ashwagandha využívána na podporu mužské energie a používá se k léčbě impotence. Zvyšuje produkci semene a zlepšuje kvalitu spermií, proto se používá také k léčbě neplodnosti u mužů.

Nejlepší ověřené pilulky na zvýšení potence a zlepšení libida:

1. Vimax Pills - Unikátní produkt na zlepšení erekce a zvýšení libida - Speciální formule složení působí na zvýšení potence a zlepšuje sex.


2. Semenax - Produkt určený ke zvýšení objemu vystřikovaného semene - Odborníky uznávaný produkt s účinky na objem semene a zintenzivnění orgasmů.


3. Ultra Potence - Nejlepší produkt na zvýšení úrovně potence - Bylinné složení z efektivních bylin propůjčuje tomuto produktu sílu zvýšit vaši potenci.


Vimax Pills na prodej 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k Erotické povídky a nahé ženy - Ověřené zvýšení potence

vložit nový komentář
03.06.2019 přidal atomer-user
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz