Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více

DISKUZE: Jak zvětšit prsa - větší dekolt s přírodními doplňky výživy

Přidáno: 06.09.2018

Nejlepší bylinky na zvětšení prsou, které zaručeně fungují

Jak zvětšit prsaKromě krásné tváře, jedna z fyzických vlastností, které nejvíce přitahují muže na ženách, jsou jejich prsa. Všeobecný názor na velikost prsou je, že čím jsou větší, tím lépe. Není divu, že mnoho žen uvažuje o prsních implantátech, krémech na zvětšení prsou, a rostlinách na zvětšení objemu poprsí.


Některé ženy jsou na druhou stranu spokojeny s prsa, se kterými se narodily, a nevidí potřebu změny. Někteří muži dokonce nejsou vůbec nároční na velikost prsou svých partnerek. A poměrně velké procento mužů na své partnerce kromě její osobnosti obdivuje docela odlišné tělesné partie, například vzrušující klín, tvary boků, stehna, hýždě, podpaží, dokonce i nohy a chodidla. Někteří lidé mají zkrátka pocit, že pokoušet se zvětšit si prsa je jen ztráta času a peněz. A mají pravdu.

 

Ženy s malými prsa mají v mnoha ohledech velké požehnání, přesto si podle statistik muži obecně více cení větší poprsí. A ženy chtějí mít velká prsa z těchto důvodů:

  • • Velká prsa jsou symbolem ženskosti
  • • Velká prsa zvyšují atraktivitu ženy
  • • Tlak ze strany společnosti - velká prsa = lepší prsa
  • • Chtějí se podobat celebritám

 

Ať už je důvod k zvětšení prsou jakýkoliv, v této části vám nabízíme 8 nejlepších bylin na zvětšení poprsí:

 

Dong Quai Root - Zvyšuje syntézu progesteronu a zlepšuje zdraví prsou přirozeným způsobem.

 

Benedikt lékařský - bylinka zvyšuje průtok krve v těle a zlepšuje přísun mléka do prsou.

 

Pampeliška - fytoestrogen, který obsahuje, reguluje hormony a podporuje zdravý růst tkání.

 

Fenykl - je bohatý na fytonutrienty, které způsobují, že velikost prsou je větší.

 

Jetel luční - bylina obsahuje celkem čtyři fytoestrogeny, které příznivým způsobem působí na velikost prsou. Tyto specifické látky se vážou na receptor estradiolu, který hraje zásadní roli v růstu prsou.

 

Pískavice řecké seno - Silný fytoestrogen, který obsahuje nejen stimulující estrogen, ale i prolaktin. Obě látky mohou zvětšit prsa.

 

Saw Palmetto - Tyto plody působí na zvětšení prsou tím, že redukují  nadměrný testosteron, dominantní hormon u mužů, který může zabránit růstu ženských prsou.

 

Wild Yam - podobně jako fenykl, jeho obsah fytonutrientů spouští růst prsou.

Nejlepší bylinky na zvýšení libida a zájmu o sex pro ženy

Chuť na sex, zvýšení sexuální touhy pro ženyMožná, že jste již hodnou chvíli necítili chuť na sex. Možná se prostě necítíte tak dobře, jako dříve. Může to být stres, nebo to může být něco víc. Pokud jde o posílení vašeho libida, může se toto téma zdát trochu jako tabu. Zdravý sexuální život je nesmírně důležitý pro snížení stresu, budování zdravého vztahu s partnerem a zlepšení celkového blaha. Dieta a cvičení nabízejí nejlepší řešení na stimulaci sexuální touhy. Existuje také množství bylinných spojenců, kteří mohou zaručeně pomoci se slabým libidem. Zde je několik z nich:

 

Ashwaganda Root


Káma Sútra identifikuje Ashwagandhu jako silnou rostlinu k zapálení vášně a touhy. Zatímco tato schopnost může získat vaši okamžitou pozornost, její popularita u žen má co do činění se způsobem, jak stimuluje libido a zvyšuje spokojenost. Bylina může zvýšit průtok krve do klitorisu a jiných ženských pohlavních orgánů, což vytváří intenzivní sexuální zážitek.

 

Kořen Maca


Maca je požehnáním pro ženy žijící v Andách již po staletí. Vysoký obsah jódu podporuje hormonální rovnováhu žen a vysoká hladina zinku, která je základním minerálem pro pohlavní hormony, dělá ještě více. Ženy, které užívaly kořen Maca v jedné studii, zaznamenaly zlepšení sexuálního života.

 

Muira Puama


Ženy, které používají Muira Puama, hlásí nárůst libida, touhy, sexuálního potěšení a zesílení orgasmů. Pozitivní vliv této rostliny na sexuální život před a po menopauze je všeobecně známý u žen po celém světě. Protože tato bylina pomáhá i při mužské impotenci, není překvapením, že je tak oblíbeným přídavkem v přípravcích na potenci.

 

Tmavá čokoláda


Nejde o žádnou náhodu. I když to není technicky vzato bylinka, tmavá čokoláda obsahující 70% kakaa může pomoci zvýšit hladinu dopaminu v mozku. Zvyšování dopaminu v mozku zlepšuje náladu, má relaxační účinky a zlepšuje reakci organismu na sexuální stimulaci.

 

Velké kozy ihned! Nejlepší způsoby na zvětšení poprsí

 

Pokud jde o velikost prsou, existuje několik faktorů, které zde hrají roli. Genetika, hmotnost, věk a hormony, a vaše strava mohou hrát větší roli, než si myslíte. Pokud byste chtěli vyzkoušet zvýšení velikosti prsou přirozeně, zásobte se některými z následujících potravin. 

Potraviny a tablety na prsa - jak fungují?

Recenze odborníků, zpevnění poprsí osvědčenými přípravkyMnohé z těchto složek se používají po staletí po celém světě na zvýšení velikosti prsou. Je však důležité poznamenat, že neexistují žádné přímé vědecké studie na podporu tvrzení, že tyto potraviny dokážou zvětšit velikost prsou.

 

Přesto je zde důvod, proč tyto potraviny fungují: velikost prsou je částečně určena množstvím estrogenu, které vaše tělo produkuje. Potraviny na tomto seznamu jsou bohaté na estrogen, fytoestrogen (rostlinný estrogen) a další sloučeniny, které napodobují hormony stimulující růst prsou.

 

Zdravé tuky


Přemýšlejte o tom takto: vaše prsa sestávají z epiteliální a tukové tkáně. Pokud chceme stimulovat větší produkci tukových buněk, musíme se ujistit, že jíme zdravé tuky. Teoreticky mohou mononenasycené tuky udržet váš metabolismus na vysoké úrovni, zatímco podporují růst tkáně prsou. Pokud chcete zjistit, jestli to pro vás funguje, zkuste začlenit do stravy více olivového oleje, kokosového oleje, avokáda, vajec a ryb.

 

Semínka a ořechy


Mnoho odrůd osiv obsahuje lignan, typ fytoestrogenu, který napodobuje estrogen v těle. Pokuste se začlenit semena fenyklu, lněných semen, sezamových semen a slunečnicových semen do vaší každodenní rutiny - tyto mají nejvyšší počet těchto látek. Kromě velikosti prsou existují i jiné důvody, proč se vyplatí lignany jíst. Jedna studie poukázala na slibnou souvislost mezi lignany a snížením rizika kardiovaskulárních onemocnění. 

RECENZE ODBORNÍKŮ DOPORUČUJÍ: Osvědčené přípravky pro větší prsa, jejich zpevnění  a zlepšení vzhledu:

1. Breastactives – vynikající výrobek – gel a tablety pro zvýšení objemu prsou, pro jejich zpevnění, zajištění hormonální rovnováhy

 

2. Breastmax – Přírodní pomocník pro zvětšení prsou

 

3. Eveline Push-Up 24k Gold – špičkový preparát pro viditelné zvětšení a formování tvaru ženských prsou - obsahuje drobné částečky zlata, čímž prsa pozvedá vzhůru

 

Větší prsa 

Zvětšete si prsa 100% přírodně

Nejlepší přípravky, tablety a doplňky výživy pro větší prsaPokud jste četli jakékoliv informace o tom, jak zvýšit velikost prsou přirozeně, víte, že většina z nich hovoří o tomtéž. Budete buď informováni o tom, jak provádět cvičení na posílení prsou, jíst určité potraviny, přijmout pilulky na zvětšení prsou, nebo použít krém či gel na zvětšení poprsí. Některé zdroje vám budou doporučovat, abyste udělali kombinaci všech těchto věcí pro lepší výsledky. Ale fungují tyto metody doopravdy?

 

Dříve, než se dostaneme k přírodnímu zvětšování prsou, pojďme se podívat na to, jak ženské prsa rostou. Tyto informace budeme potřebovat jako základ pro pochopení toho, jak zvýšit velikost prsou přirozeně.

 

Velikost prsou je dána několika faktory. Tyto faktory zahrnují genetiku a hormony. Pokud máte malá prsa kvůli genetice, bude obtížnější zvýšit velikost prsou. Pokud máte malou velikost prsou kvůli hormonům, bude o něco snazší zvýšit velikost prsou.

 

Genetika je hlavním důvodem, proč ženy mají malá prsa. Zdědily jste velikost vašeho prsou od někoho z vaší rodiny. Můžete však mít nejbližší rodinu, která má prsa větší než vy, přesto jsou vaše prsa menší.

 

Hormonální nerovnováha může způsobit menší velikost prsou. Hormony, díky kterým prsa rostou, jsou estrogen a progesteron. Pokud chybí jeden z těchto dvou hormonů, budete mít menší velikost prsou.

 

To platí i tehdy, pokud máte hyper rychlý metabolismus. Pokud vaše tělo neustále spaluje tuk, máte větší pravděpodobnost malých prsou. Je to proto, že ženské prsa jsou jen v podstatě samé tuky. Pokud jste přirozeně tenká nebo drobná kvůli hyperaktivnímu metabolismu, vaše prsa budou mít potíže s růstem.


Ať je důvod vašeho nedostatečného vzrůstu prsou jakýkoliv, vždy se s tím dá něco udělat. Nejlepší je svěřit se do přírodní péče v podobě kvalitních doplňků výživy se 100% přírodním složením. Nejlepší přípravky na zvětšování prsou jsme zařadili na konec tohoto článku.

Přípravky pro ženské sexuální zdraví 

Tablety na sexuální zdraví ženyTablety pro ženské zdraví zahrnují specifickou podkategorii doplňků výživy, jejichž cílem je zlepšit sexuální zdraví žen. Co konkrétně pod tímto pojmem máme na mysli, a co tyto doplňky výživy dokážou? To si řekneme v této části článku.

 

Pod pojmem sexuální zdraví žen chápeme široké spektrum faktorů vztahujících se ke zdraví, které ženě umožňují optimální prožívání své sexuality. Jak jistě víte, mnoho žen se netěší z ideálního sexuálního života. Nejčastějším důvodem je ztráta zájmu o sex, která je často způsobena hormonální a chemickou nerovnováhou v těle. Jinými slovy, je indikátorem špatného zdraví!

 

Ne nadarmo považovali ve starověké Číně mistři Tradiční čínské medicíny právě libido jako nejlepší indikátor zdraví jedince. Pokud trpíte nechutí v oblasti sexu, může jít o indikaci toho, že nejste zcela v pořádku. Nezoufejte však, často jde jen o únavu a nerovnováhu podmíněnou přehnaným stresem. Právě v takových případech se jeví jako velmi efektivní doplňky výživy zaměřené na sexuální zdraví žen.

 

Nechuť k sexu je často způsobena i tím, že žena není schopna dosáhnout orgasmu. Tento problém je z velké části psychologického charakteru, ale je možné jej adresovat i na biologicko-chemické úrovni prostřednictvím účinných doplňků výživy. Tyto dokážou znovu nastavit nervový systém tak, aby byl více citlivý na různé vzruchy sexuálního charakteru. Zlepšení prokrvení v oblasti pánve je zaručeným způsobem, jak posílit zážitek ze sexuálního dění, a tím eventuálně ulehčit ženě orgasmus.

 

Příroda má vždy nejlepší odpovědi na naše otázky, a proto se při hledání přípravků na zlepšení sexuálního zdraví nedejte zlákat syntetickými preparáty, které disponují množstvím nepříjemných vedlejších účinků. Investujte své peníze do 100% přírodních produktů, které vám zaručeně pomohou.

Nejlepší přírodní doplňky výživy na zvětšení prsou

Výživové doplňky pro zvětšení ženských prsouFaktem je, že určité potraviny zvyšují velikost prsou. K dispozici je seznam bylin, které si můžete jednoduše koupit, aby vám přirozeně zvýšily velikost vašich prsou:


Fenykl imituje hormony, které se uvolňují při kojení. Kojící matky mají často větší prsa, takže tato rostlina zvýší i velikost vašich prsou. Semena fenyklu stimulují estrogen v těle. Některé druhy bodláků fungují podobně jako fenykl, takže vaše tělo si pak bude myslet, že má vyrábět mléko.

 

Saw Palmetto blokuje testosteron a zajišťuje, že estrogen protéká volně přes vaše tělo.

 

Doplňky výživy obsahující tyto rostliny jsou zaručeně účinné, je třeba jen být trpělivé a vyčkat, dokud se účinky neobjeví. Co se vyplatí nejvíce, tablety nebo gel?

 

Věřte tomu nebo ne, krém / gel na zvětšení prsou je ve skutečnosti nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem. Jednoduše proto, že je aplikován přímo do oblasti prsou. Avšak ne všechny krémy na posílení prsou jsou vytvořeny stejným způsobem. Některé produkty mohou dokonce obsahovat škodlivé chemikálie, které mohou poškodit vaše tělo.

Z tohoto důvodu vám doporučujeme používání přírodních produktů, které zaručují bezpečnost. Tím, že jde o bezpečné produkty, se nemusíte obávat negativních vedlejších účinků ani po dlouhodobém používání. Neriskujte nepříjemné vedlejší účinky syntetických přípravků, které mohou dokonce poškodit vaše zdraví. Svěřte se do rukou přírody, která má k dispozici vždy ta nejlepší řešení.

 

Na závěr vám nabízíme výběr TOP tří nejlepších produktů na zvětšování prsou a zlepšení ženské sexuality.

RECENZE ODBORNÍKŮ DOPORUČUJÍ: Nejlepší přípravky na zvětšení poprsí, pozdvižení a zpevnění ženských prsou:

1. Breastactives – špičkový produkt – přípravek na zvětšení ženských prsou, jejich zpevnění, zajištění hormonální stability

 

2. Breastmax – tablety na přírodní bázi pro větší poprsí

 

3. Eveline Push-Up 24k Gold - luxusní přípravek pro rychlé zpevnění a zesílení ženských prsou - obsahuje mikročástečky zlata na povadlé prsa

 

Zvětšení poprsí 

Proč muže vzrušují velká prsa? Máme pro vás odpověď!

Rychlé zvětšení poprsíLarry Young a Brian Alexander jsou američtí vědci a autoři knihy Chemie mezi námi: Láska, sex a věda přitažlivosti (The Chemistry Between Us: Love, sex, and the Science of Attraction), v níž se zabývali otázkou starou, snad jako lidstvo samo. Co muže tolik vzrušuje na ženských prsou? Výsledek jejich bádání byl pak zveřejněn v novinách.

Dvě různé teorie

 

Larry Young a Brian Alexander samozřejmě nejsou první, kdo se snažili najít na tuto otázku odpověď. Evoluční biologové se například domnívají, že muže přitahují ženy s plnými dekolty, protože jde o znak jejich dobrého zdravotního stavu, tedy plodnosti. Žena s vyvinutým hrudníkem je vlastně jakousi zárukou toho, že porodí a také vychová zdravé potomky.

 

Jiná teorie ale zase tvrdí, že lidské samice na sebe poutají pozornost prsa, protože lidé se jako jedni z mála „zvířat“ sexuálně sbližují tvářemi k sobě. Většina primátů naopak přistupuje k samičkám při páření zezadu, proto mají opice výrazné právě pozadí, kterým se snaží zaujmout. Důkazem této teorie je prý to, že ženská prsa v podstatě kopírují obrysy pozadí.

 

To, že je fascinace ženskými prsa ve světě savců zcela ojedinělá, potvrzují i Larry Young a Brian Alexander. "Muži jsou skutečně jediní savci, které prsa zajímají v sexuálním kontextu. Ženy jsou zase jediné samice, kterým prsa vyrostou už v pubertě, a to bez jakékoli souvislosti s těhotenstvím. Jsme v podstatě jediný zvířecí druh, který se o prsa zajímá během předehry i samotného aktu, masíruje je, či jinak stimuluje, "potvrzuje Larry Young. Jinak ale s kolegou obě předešlé teorie odmítají.

 

Ve své knize vědci tvrdí, že muži se o prsa a jejich stimulaci tolik zajímají kvůli tomu, aby se z ženského mozku uvolnil hormon oxytocin. K tomu běžně dochází při kojení a pomáhá k vytvoření silného pouta mezi matkou a jejím dítětem. Při sexu a stimulací ženských prsou tak podobné pouto vzniká prý i mezi milenci.

Nejlepší bylinné přípravky na zvětšení prsou 

Větší kozyTo, že bylinky mohou radikálním způsobem ovlivnit velikost prsou, není žádná novinka. Které bylinky jsou ale nejúčinnější? Máme pro vás několik efektivních a zaručeně fungujících tipů.

 

Kdo by nechtěl velká prsa. Přiznejte si to, milé dámy. Určitě jste si už nejednou přály, abyste měly prsa jako Scarlett Johansson nebo Kim Kardashian. Kdo vás může obviňovat? Koneckonců, muži si nemohou pomoci, ale obrátí se pokaždé, když vidí ženu s velkými prsa.

 

Zdá se, že ne všichni mohou mít velká prsa jako některé celebrity. Kvůli zájmu o perfektní vzhled byly zavedeny různé chirurgické postupy, které pomáhají ženám získat větší prsa. Ne všechny ženy jsou ale ochotné jít pod nůž. Pokud jste jednou z nich, existuje pro vás další, rozumnější alternativa - bylinky zvětšující prsa:

 

Pískavice řecké seno


Tato rostlina patří mezi nejvyhledávanější bylinky, které pomáhají zvýšit velikost prsou. Obsahuje fytoestrogeny, které stimulují produkci přirozeného estrogenu v těle. Semena pískavice obsahují sloučeniny, které mohou zvětšit zdravé prsní tkáně a eventuálně zvětšit velikost samotných prsou.

To není všechno. Kromě fytoestrogenů, pískavice také stimuluje produkci prolaktinu. Tento hormon je zodpovědný za výrobu mléka, tudíž pomáhá kojícím matkám v procesu kojení.

 

Fenykl


Kromě pískavice, fenykl se také řadí mezi nejdůležitější byliny, pokud jde o posílení a zvětšení prsou. Proč? Je to zajisté proto, že tato bylinka obsahuje efektivní estrogenní sloučeniny, které mohou napodobovat estrogenovou aktivitu ve vašem těle.

 

Po staletí se fenykl používá k zvětšení velikosti prsou žen a pomáhá při vzniku mléka u kojících matek. Semena fenyklu mají vysokou úroveň flavonoidů, které mohou zvýšit hladinu estrogenu v těle a podpořit růst tkáně prsou - něco, co vaše malá prsa potřebují.

Potence, ihned! Účinné bylinky na zlepšení libida u žen

Tablety na zvětšení poprsíOves setý - Avena sativa


Generace žen vděčí ovsu (Avena sativa) za jeho afrodiziakální a libido stimulující vlastnosti. Tradice hovoří o tom, že zvyšuje vaginální stimulaci a podporuje fyzické a emocionální stránky sexuality. Vědci se snaží pochopit, jak to funguje. Předpokládá se, že rostlina uvolňuje testosteron a poskytuje tělu hormony potřebné na sexuální stimulaci.

 

Catuaba


Tupi – indiánský kmen z Brazílie chválí Catuau za její silné afrodiziakální vlastnosti. Její aktivní složka yohimbin energizuje a stimuluje libido a touhu. Výzkum zjistil, že zvyšuje hladiny dopaminu v mozku, což vede k větší citlivosti na erotogenní stimulaci. Pravidelné používání je známé tím, že vytváří erotické sny a zvyšuje sexuální spokojenost a intenzitu orgasmu.

 

Damiana


Turnera diffusa, známější také jako damiana, roste v přírodě na americkém jihozápadě, v Mexiku, Karibiku a Jižní Americe. Mnozí považují listy této rostliny za vysoce ceněný posilovač libida. Flavonoidy, fenolické látky, glykosidy, terpenoidy a dokonce i kofein přispívají ke snížení pocitu stresu a zvýšenému průtoku krve, zejména do oblasti pánve, kde zvýšená citlivost vede ke zvýšené sexuální stimulaci.

 

Tribulus terrestris


Ženy, které používají tuto rostlinu, mají větší touhu po sexu, zvýšené vzrušení, intenzivnější orgasmy, a celkově jsou se sexem spokojenější. Tribulus stimuluje androgenní receptory v mozku, čímž tělo reaguje na testosteron a jiné pohlavní hormony. Pomáhá také snížit stres, úzkost a depresi. Tato rostlina je velmi dobře známá pro své schopnosti zvyšovat mužské libido.

RECENZE ODBORNÍKŮ DOPORUČUJÍ: Nejlepší produkty na zvětšení prsou, pozdvižení a zpevnění poprsí:

1. Breastactives - nejlepší produkt - tabletky a gel na zvětšení prsou, zpevnění poprsí, hormonální rovnováha

 

2. Breastmax - přírodní pilulky na zvětšení poprsí

 

3. Eveline Push-Up 24k Gold - luxusní sérum pro rychlé zvětšení a zpevnění prsou pro ženy - obsahuje částečky zlata - pozvedá prsa


Přírodní tablety pro zvětšení poprsí 


Zpět na seznam článků
Zavřít

Poslední komentář k DISKUZE: Jak zvětšit prsa - větší dekolt s přírodními doplňky výživy

vložit nový komentář
06.09.2018 přidal
Copyright 2018 - 2021 © Madcat.cz