Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

RECENZE: Tribulus Terrestris - Kotvičník Zemní

Mocná bylinka Kotivičník a jeho všestranné využití

Mocná bylinka Kotivičník a jeho všestranné využitíKotvičník zemní byl pro své účinky využíván už v antickém Řecku. Jedná se o jednoletou asi šedesát centimetrů vysokou rostlinku, která má drobné žluté kvítky. Nejdůležitější část rostliny je její tvrdý plod. Jeho původní domovinou je Japonsko a Čína, ale v současnosti jej můžete dostat téměř v celém světě a výjimečně na něj lze narazit v našich končinách. Dost ale bylo poučných faktů a je načase přejít k tomu hlavnímu, a sice k důvodům, proč je Kotvičník zemní natolik ceněnou bylinkou.


Látky, obsažené v této rostlině, ocení nejvíce pánové. Jedná se totiž o jakési „přírodní anabolik“, což je jeden z důvodů, proč v minulých desetiletích byl Kotvičník hojně využívám hlavně sportovci. Dále má značný vliv na produkci mužského hormonu testosteronu, který podle vědeckých studií dokáže zvýšit až o 30 %. Tato skutečnost z něj udělala šikovného pomocníka pro muže blížící se ke čtyřicátému roku života, protože v těchto letech produkce tohoto hormonu pomalu, ale jistě klesá. Pravidelné užívání výtažku z této byliny dokáže tento proces zvrátit nebo alespoň zpomalit.


K vlivu Kotivičníku na sexuální život se ještě vrátíme. Je totiž nezbytné zmínit i jeho vynikající účinky na lidský organismus a zdraví obecně. Má pozitivní vliv na močové cesty, při potížím pomáhá navrátit trávicí procesy do normálu a navíc je to i pomocník v boji s psychickými potížemi, jako jsou například deprese, úzkost či pouze dopomůže k vyššímu sebevědomí. V článku bychom neměli opomenout ani výčet látek, jež ho dělají natolik výjimečným. Pyšní se tedy obsahem tříslovin, saponinů, flavonoidů, alkaloidů, sacharidů, vitaminu C a mnoho dalších. Nejedná se pouze o bylinu pro muže, takže jste-li žena, nemusíte věšet hlavu, protože Kotvičník můžete s klidem na pro zmiňované účinky užívat i vy a hladina testosteronu se vám nezvýší.


Kotvičník jako prostředník k zlepšení mužské sexuality

Kotvičník jako prostředník k zlepšení mužské sexualityAno, jak už bylo zmíněno, díky zvýšení produkce testosteronu nejvíce ocení účinky této byliny muži. Ono totiž nízká hladina tohoto hormonu vede k postupnému snižování energie, úbytku svalové hmoty a snížení libida. Všechny tyto přirozené změny přichází pozvolna, takže je muži mnohdy přehlížejí a snaží se je ignorovat. Jak se ale testosteron snižuje více a více, tak jsou i změny s tím spojené logicky znatelnější až dojdou do bodu, kdy už ignorovat nejdou. V tento moment se musí muž rozhodnout, zda je ochoten tento fakt stárnutí přijmout anebo bude danou situaci řešit.


Při užívání výtažků z Kotvičníku se může pánům opět navrátit jejich přitažlivý mužný vzhled, protože svalů a ochlupení přestane ubývat, nebudou tolik přibývat na hmotnosti a bude z nich vyzařovat čistá pozitivní energie. Holt hormony jsou mocní čarodějové a v těla hrají opravdu velkou roli. Ačkoliv je článek primárně zaměřený na pány, tak Kotvičník dokáže mírně zvýšit i produkci ženského hormonu estrogenu, takže může ženám usnadnit prožití období menopauzy, pomoci se snížením tělesné hmotnosti, což už je ve vyšším věku složitější a také podpořit plodnost.


V neposlední řadě je tato bylina výtečné přírodní afrodiziakum. Její schopnost zvýšit sexuální touhu je až neuvěřitelná. Navíc když se tohle všechno ještě spojí s jejím pozitivním vlivem na psychiku, tak je následný požitek z milostného aktu o dost lepší a vášnivější, než tomu mohlo být doposud. Když se totiž člověk cítí skvěle ve vlastním těle, tak o to snáze se před partnerem dokáže uvolnit a jejich těla splynou v dokonalé symbióze. Ačkoliv je Kotvičník považován za jakýsi zázrak, tak je třeba podotknout, že všeho moc škodí, což platí i v tomto případě, protože předávkovat se lze i touto bylinou. Při nadměrném užívání hrozí střevní potíže, velký nárůst svalů a nadměrné ochlupení u žen.


Další pomocníci pro muže ve formě doplňků stravy

Další pomocníci pro muže ve formě doplňků stravyTrápí-li vás tyto potíže spojené s přibývajícím věkem a užívání výtažků z Kotvičníku se vám zrovna moc nezamlouvá, tak je tu ještě jedno řešení. Problémy se snížením hladiny testosteronu a chybějícím libidem dokáží vyřešit také různé přírodní doplňky stravy. Jedním takovým je přípravek Dragon Power, který dokáže libido nejen navrátit do původního stavu, ba dokonce jej posune ještě o několik pomyslných stupínků nahoru. Zároveň vymizí i problémy s erekcí, které jdou s nízkým libidem ruku v ruce a muž se bude cítit lépe po psychické i fyzické stránce.


Pokud se vám příčí polykání pilulek, tak v tomto případě nejsou obavy na místě. Jelikož se jedná o produkt složený čistě z přírodních látek, při jeho užívání je vyloučeno, že by se mohly projevit jakékoliv nežádoucí účinky, jako tomu bývá při chemických léčivech z lékárny. Je možné jej zakoupit volně bez lékařského předpisu a pilka účinkuje přibližně deset minut po jejím požití, takže si jej berete pouze před milostným aktem. Jedná se tedy o okamžitou pomoc při pocitech selhání, když se dostaví potíže s erekcí, případně se nebudete cítit dost sebevědomě a přitažlivě pro svoji sexuální partnerku.


Uvidíte, že Dragon Power rozhodně stojí za to jej vyzkoušet, takže neváhejte a jděte do toho. Nemáte co ztratit a zajisté jeho účinky oceníte nejen vy, ale i vaše něžná polovička. Doručení přípravku domů je naprosto diskrétní, takže ani tento aspekt vás při jeho koupi nemůže odradit. Pamatujte si, že neklape-li to v posteli, tak si můžete být stoprocentně jistí, že problémy se co nevidět jako popínavé šlahouny rozrostou i do ostatních oblastí vašeho vztahu a následné dávání věcí po pořádku bude nesčetněkrát těžší. Takže seberte odvahu, přestaňte litovat svůj povadlý penis a konejte, než bude všechno nenávratně ztraceno a zůstane vám jen prázdná postel.


Nejlepší přírodní doplňky stravy na zlepšení sexuálního života pro ženy


1. Clitorin - nejlepší přírodní tabletky na zvýšení chuti na sex

2. Vigorelle - silný lubrikační gel k zlepšení sexuálního zážitku

3. Breast Actives - doplněk výživy na zvětšení prsou přírodní cestou


 

Nejlepší prášky na sex, vzrušení pro ženyNejlepší přírodní tabletky pro lepší sexuální život muže


 

1. Vimax Pills - nejlepší přírodní produkt pro zlepšení sexuálního života

2. Ultra Potence - tabletky podporující erekci s pozitivním účinkem na funkci srdce

3. Dragon Power - ověřený doplněk stravy zvyšující sexuální aktivitu a výkonnost 


Vimax Pills

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️