Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Více spermií - Plodnost

Plodnost mužů výrazně klesá, co je příčinou?

Příčiny poklesu mužské plodnostiPočetí potomka není jen záležitost žen, důležitou roli v tomto procesu hrají i spermie, jejich zdravý původ a množství. V minulosti se u bezdětných párů stále obviňovaly ženy, byly to ony, které mohly za to, že pár nemůže zplodit potomka. Časem se ale zjistilo, že takové obvinění bylo jen mýtus a tedy ne vždy za všechno mohou ženy. V současnosti statistické údaje vykazují vysoké procento mladých mužů, kteří nemohou zplodit potomka. Někdy ale jde o malicherné chyby, které tento problém zapříčinily. Mezi jeden z nejhlavnějších důvodů, proč klesá plodnost u mužů, je přehřívání varlat. Nejhorším způsobem je využití notebooku tak, že ho držíme na stehnech, resp. intimních partiích. Elektromagnetické záření způsobí škodlivé přehřívání varlat.


Kromě využívání notebooků může být příčinou přehřívání i saunování, dlouhé jízdy v autech, či těsné spodní prádlo. Mezi další důvody, které ovlivňují tvorbu spermií, jakož i plodnost, patří samotný životní styl. Negativně působí například bouřlivý noční život. Máme na mysli především pití velkého množství alkoholu, kouření cigaret, slabý spánek. Statistiky poukazují na fakt, že pět alkoholických nápojů týdně výrazně způsobuje horší kvalitu spermií. Také drogy, například marihuana velmi negativně ovlivňují tvorbu spermií.


Pro lepší tvorbu spermií se také doporučuje pravidelný pohlavní styk, tedy alespoň dvakrát týdně. Pokud si spermie držíte na čas ovulace vaší partnerky, je to zcela zbytečné. V době kdy partnerka dosáhne ovulaci, již vaše spermie mohou být jakoby po datu spotřeby, tedy jejich účinek je již téměř nulový. Toto byly uvedeny nejčastější příčiny, které způsobují nedostatek spermií nebo chabou plodnost. Tedy zda toužíte, nebo ne po zplození potomka, měli byste se přidržovat rad, a vyvarovat se nepříznivým podmínkám pro Vaše intimní chvíle. Zajistíte tím pohodlí pro sebe i partnerku.

Několik rad jak zvýšit objem spermií

Více spermií, větší objem ejakulátuObjem spermií můžete zvýšit tím, že uděláte jednoduché změny ve výživě a životním stylu. Vyzkoušet je třeba různé metody, abyste mohli porovnat a zjistit, které z nich nejlépe fungují. V první řadě je třeba změnit svou stravu. Správné změny v jídelníčku, mohou vést k většímu i zdravějšímu množství spermií. Tento krok byste určitě neměli podceňovat. Doporučuje se snížit nebo eliminovat zpracované potraviny a přejít na stravu s nízkým obsahem tuků a vysokou bílkovinou. Jíst hodně zeleniny a celých obilovin. Pít hodně vody.


Cokoliv, co je prospěšné pro vaše celkové zdraví, je prospěšné i pro váš pohlavní úd. Zvyšte příjem potravin bohatých na vitamín C a antioxidantů. Tyto živiny mohou snížit poruchy spermií a zvýšit mobilitu spermií. Je to tak jednoduché, jak zahrnutí pomeranče do dezertu! Jedna 230 ml sklenice čerstvé pomerančové šťávy obsahuje asi 124 miligramů vitamínu C - celodenní zásobování. Také užívejte hodně minerálního zinku. Je to spojeno se zvýšeným objemem spermií, počtem spermií a hladinami testosteronu. Vezměte asi 11 mg denně, které můžete získat jedením vlašských ořechů, fazolí, ústřic, hovězího masa a kuřat. Do jídla zahrňte aminokyseliny. Aminokyseliny, jejichž stopy se nacházejí v mase, ovoci a zelenině, zvyšují počet spermií.


Zkuste také doplnit stravu kyselinou listovou. Kyselina listová může přispět ke zvýšení spermatu. Zkuste zvýšit své denní množství vápníku a vitaminu D. Můžete si vzít doplňky obou, nebo strávit hodně času na slunci, aby vaše tělo mohlo syntetizovat vitamin D a jíst hodně jogurtu, mléka a lososa na zvýšení vašeho příjmu vápníku. Pokud strávíte více času na slunci, nezapomeňte, že je třeba se natřít některými opalovacími přípravky, abyste předešli poškození škodlivými paprsky a možným onemocněním. Takových a dalších rad je mnoho, myšlenka je všude stejná, a to změnit životní styl a upravit jídelníček. 

Léčba pomocí tablet. Více spermií, vyšší plodnost

Zaručení mužské plodnosti větším počtem spermiíStejně jako ženy pravidelně potřebují správnou rovnováhu hormonů k ovulaci, muži potřebují určité hormony na produkci dostatku zdravých spermií k oplodnění vajíčka. Asi 2 procenta mužů s neplodností mají stav nazývaný sekundární hypogonadismus. Je to jediná podmínka u mužů s neplodností, která je léčitelná léčivy plodnosti. Sekundární hypogonadismus se děje, když hypotalamus nebo hypofýza nefungují správně a hormonální změny zabraňují normálnímu testosteronu a produkci spermií. Muži s tímto onemocněním mají nízký počet spermií, nebo žádné spermie.


Protože stejné hormony u mužů a žen kontrolují reprodukci, stejné léky na plodnost, které stimulují ovulaci, také stimulují produkci spermií. Vtip spočívá v tom, že ne všechny drogy jsou výhodné a pro muže bezpečné. Dokonce jen některé byly schváleny Úřadem pro potraviny a léčiva k léčbě mužské neplodnosti. Takové léky jsou většinou na předpis lékaře. Nicméně na trhu existují tablety, které nevyžadují lékařský předpis, jsou vyrobené na přírodní bázi, účinek mají stejný jako tablety na lékařský předpis s rozdílem, že nevyvolávají žádné vedlejší ani nežádoucí účinky. Mezi doporučené léky, které jsou založeny na přírodní bázi a zároveň zajišťují zvýšení objemu spermií nebo zvýšení plodnosti jsou:


1. Vimax Pills doporučený produkt, patří k nejlepším produktům na zlepšení sexuálního života - TOP produkt - SUPER cena


2. Ultra Potence nejlepší lék na okamžité zlepšení erekce, jakož i zvýšení sexuální výdrže - luxusní doplněk výživy, nevýhodou je vyšší cena.


3. Dragon Power je přírodní afrodiziakum zvyšující libido - SUPER cena


4. Ejacontrol zajišťuje dokonalou kontrolu erekce, odstraní problém předčasné ejakulace - AKČNÍ cena.


5. Semenax produkuje vyšší množství semene, také dochází ke zvýšení plodnosti - luxusní produkt.


Tablety, doplňky výživy na zvýšení plodnosti 

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️