Novinky
Vimax Pills - Recenze

Kde koupit nejlepší doplňky výživy - Vimax Pills, Clitorin TABLETY PRO MUŽE: Vimax Pills - originál z VimaxPills.cz - objednat se slevou 10 procent na Madcat.cz DOPLNĚK VÝŽIVY PRO ŽENY: Clitorin - možné kombinovat...

více
Blog / Články

Větší ejakulace, výstřik

Zvýšení objemu spermií

Zvýšení objemu spermatuV nejlepším případě by měl být sex něčím, na čem jsme vždy pracovali, abychom se lépe cítili, ať už my sami, nebo společně s partnerem při pohlavním styku. Některé z těchto vylepšení se dají snadno provést, například zkoumání nových sexuálních pozic, které pomáhají rychlejšímu předání energie nebo k delší výkonnosti, trvání. Některé se dají snadno provést na veřejném prostranství nebo v těsné blízkosti, jako je zadní sedadlo vozidla.


Zlepšení vašeho už hvězdného sexuálního života může být stejně jednoduché jako přidání nové hračky nebo mazacího prostředku - a přesně to, jak si oba užíváte, se stává součástí zábavy. Jak na to? Zatímco máte co dělat, abyste zvýšili zatížení, je důležité pochopit, jak proces funguje a jaké faktory mohou mít vliv na vaši výkonnost. Zde je pohled na vědu ohledně ejakulace, proč některé formy sexu jsou silnější než ostatní, a některé tipy, které je třeba zvážit pro zvýšení objemu ejakulátu. Fakta o ejakulaci:


Co se považuje za normální množství ejakulátu? Odpověď vás může překvapit. "Typický objem ejakulace se může pohybovat mezi jednotlivci od 1,5 ml do 5 ml." 5 ml je jen čajová lžička, "říká doktor Michael Reitano, lékař v rezidenci v zdravotnické službě pro muže Roman. Ano, stejná čajová lžička, kterou pravděpodobně máte v zásuvce na nádobí, je považována za standardní množství.

Ukazuje se, že existuje maximální věk na objem ejakulátu.  Objem se vztahuje k věku, dosahuje maxima v polovině třicátých let a klesá po dosažení věku 50 let," pokračuje Dr. Reitano. Objem ejakulátu obecně nesouvisí s plodností člověka nebo s celkovým zdravotním stavem, "říká urolog. Je důležité nejprve pochopit, jaký objem ejakulátu se považuje za normální. Protože víme, že objem výstřiku v porno filmech není adekvátní realitě běžného člověka. 

Metody zvýšení objemu ejakulátu aneb jak na bohatší výstřik?

Větší objem a kvalita spermiíKaždý muž chce být výjimečným a ženě, tedy své milence chce poskytnout to nejlepší. Výjimkou není ani množství výstřiku. Objem ejakulátu závisí na mnoha faktorech, avšak ne každý může nabídnout dostatečné množství bílé tekutiny. Kromě nasazení léčby pomocí přírodních doplňků, nebo různých jiných tablet je možné vyzkoušet následující způsoby, které by mohly dopomoci vyřešit problém.


V první řadě pokud chcete mít dostatečné množství ejakulátu, je třeba vypít hodně tekutin. Nejlepší je přibližně 2 až 3 litry vody. Avšak pozor velké množství piva nebo alkoholických nápojů způsobuje právě opačný efekt a tedy dochází k poklesu objemu výstřiku. Další radou je vyvarování se nadměrného přehřívání se v oblasti třísel. O co přesně jde? Třeba se především vyvarovat notebooku na kolenou, horké lázni, dlouhým cestám v autě a pod. Nebezpečné pro množství výstřiku je i nošení velmi těsného spodního prádla.


Také tlačení na varlata formou sezení s překříženýma nohama, vůbec pozitivně nepřispívá vašemu množství ejakulátu. Mezi další rady patří například zdržení se orgasmu na pár dní. Totiž varlata vyprodukují určité množství spermií, průměrně je to 1500 spermií za sekundu, při každém vyvrcholení se ztrácejí, proto jí lépe někdy počkat dva, tři dny, dokud se množství ejakulátu zvýší na svou původní úroveň.


Nevhodně na objem výstřiku působí i pití bublinkových, tedy sycených nápojů. Měli byste se jim vyvarovat. Naopak dostatek fyzické zátěže, nebo vyhýbání se stresovým situacím, či absence kouření pozitivně ovlivňuje tvorbu množství ejakulátu. Pokud ani tyto metody nezabírají, měli byste se jednoznačně zaměřit na příjem vitaminů, ať už v podobě ovoce, zeleniny, aminokyselin, v příjmu zinku nebo kyseliny listové. V neposlední řadě můžete sáhnout po doporučených a kvalitních doplňcích výživy, například produkty Semenax, Ejacontrol, Vimax Pills. 

Jak zvýšit množství výstřiku? Pomohou přírodní doplňky Semenax, Ejacontrol, VimaxPills

Přírodní přípravky pro silnější výstřikMáte pocit, že Vaše množství ejakulátu je příliš malé? Chtěli byste více, ale nevíte jak na to? Nebo žádné rady a triky nezabírají? Je vůbec možné zvýšit objem výstřiku?


Podle odborníků, statistik, či různých průzkumů můžeme odpovědět „ano je možné zvýšit objem výstřiku". Dokonce tento problém umíme vyřešit i bez pomoci a rad odborníků, lékařů. Důvody, proč při orgasmu dosahujete málo výstřiku, mohou být různé. Problémem může být například příliš dynamická a rychlá ejakulace, nebo naopak příliš opožděná, zpomalená. Problémem může být také nízký objem libida nebo ochablé svaly v oblasti pánevního dna. V neposlední řadě mezi další problémy, které souvisejí s nízkým obsahem výstřiku, je například velmi nízká hladina testosteronu.


Také kvalita a rychlost erekce hraje svou roli. A na nejkvalitnější pohlavní styk s dostatkem množství ejakulátu potřebujete být jednoznačně vitální a mít dostatek energie. Proto množství výstřiku lze zvýšit pomocí přírodních doplňků, které jsou na trhu doporučené. Tyto pilulky nejsou návykové, nezanechávají žádné vedlejší ani nežádoucí účinky. Nejvíce doporučovaným produktem na vyřešení tohoto problému jsou tablety Semenax. Tyto tablety dlouhodobě zajišťují zdravější a více objemnější výstřik. Také pozitivně působí na potenci, spermatogenezi nebo reprodukční zdraví. Nepochybně nezanechává žádné nepříznivé účinky, které by ohrozily Váš organismus. Právě naopak s užitím těchto tablet budete maximálně spokojen. Mezi další doporučené tablety na zvýšení objemu ejakulátu patří:

 

1. Vimax Pills doporučené jako nejlepší produkt, který bez pochyb zlepšuje sexuální život. Jde o top produkt se super cenou.


2. Ultra Potence zajistí mnohonásobně rychleji zlepšení erekce, zvýšení sexuální výdrže - luxusní doplněk výživy s vyšší cenou.


3. Dragon Power působí jako přírodní afrodiziakum pro zvýšení libida, výhodou je super cena


4. Ejacontrol kontroluje erekci, odstraní předčasnou ejakulaci. Velkou výhodou je akční cena


5. Semenax podporuje zvýšení semena, jakož i rychlé zvýšení plodnosti - luxusní produkt


Zvýšení ejakulace, výstřik 

Copyright 2018 - 2019 © Madcat.cz ❤️